چگونه نمی شود از دست دادن قفل نسل

تصویر این: تو در آرکانزاس و اعتصابات تراژدی روستایی زندگی می کنی یک عضو خانواده با آن بیماری تنفسی مسری که تا به حال بسیاری را کشته است بیمار شده است – اما شما فضای کافی در خانه کوچک خود را به قرنطینه آنها را در اتاق خود را. پرونده خویشاوندشما به نظر تهدیدکننده زندگی نیست، اما شما وحشت زده اید که سرفه مداوم آنها این بیماری را به اعضای خانواده آسیب پذیرتر گسترش خواهد داد. شما با مقامات بهداشت عمومی محلی تماس بگیرید تا ببینید که در بیمارستان های محلی جا وجود دارد یا نه، و آنها توضیح می دهند که همه آنها بیش از حد نازک با موارد اضطراری کشیده شده است. امکانات خصوصی وجود دارد، اما شما نمی توانید از عهده این امکانات بربیاید.

نگران نباشید، به شما گفته می شود: خدمه خواهد شد به زودی به راه اندازی یک خانه های بسیار پر پشت و باتهویه، قابل حمل، کوچک در حیاط خود را. پس از نصب، عضو خانواده شما آزاد خواهد بود به راحتی به نوازش. شما می توانید غذای خانگی را به درب منزل تحویل داده و از طریق پنجره های باز ارتباط برقرار کنید – و پرستار آموزش دیده برای معاینه های منظم خواهد بود. و نه، هيچ اتهامي براي خونه وجود نداره

این یک اعزام از برخی از ایالات متحده عملکرد آینده نیست، یکی با یک دولت قادر به مراقبت از مردم خود را در میان مارپیچی از کارگذاری اقتصادی و اورژانس بهداشت عمومی است. این یک اعزام از گذشته این کشور است، زمانی که هشت دهه پیش، آن را به طور مشابه در چنگال دو مشت از بحران اقتصادی حتی عمیق تر (افسردگی بزرگ)، و یک بیماری تنفسی مسری شدید (سل) یافت.

با این حال، تضاد بین این که چگونه ایالات متحده و دولت فدرال در دو دهمین دهمین سال با آن چالش ها روبرو شده اند، و چگونه آنها در حال شکست به طور قتل بار به آنها در حال حاضر، نمی تواند ستاره دار. آن خانه های کوچک فقط یک مثال هستند، اما آنها یک نمونه وحمی برای تعداد مطلق مشکلاتی هستند که ساختارهای فروتن انهسعی کردند یکدفعه حل شوند.

که به «کلبه های انزوا» معروف است، خانه های کف تخته کوچک در چندین ایالت به خانواده های فقیر توزیع شدند. کوچک به اندازه کافی برای جا در پشت تریلر، آنها فقط فضای کافی برای تخت، صندلی، رختکن، و صفحه نمایش، و با پنجره های بزرگ در پنجره ها و شاتر مجهز به حداکثر رساندن جریان هوای تازه و آفتابی – ضروری برای بازیابی سل در نظر گرفته شده بود.

به عنوان ساختارهای فیزیکی، هوته های سل پاسخی ظریف به چالش های بهداشت عمومی بودند که توسط خانه های شلوغ از یک طرف و از طرف دیگر خانه های خصوصی گران قیمت مطرح می شدند. اگر خانه ها قادر به جای قرنطینه بیمار امن نبودند، آنگاه دولت با کمک واشنگتن، فقط برای مدت بیماری، اضافه ای به آن خانه ها می آورد.

ارزش داره که اجازه بدیم که غرق بشه با توجه به درماندگی آموخته شده ای که امروز آمریکا رو منحرف می کنه برای ماه ها، کاخ سفید قادر به کشف کردن چگونه به رول رایگان Covid-19 تست در هر چیزی مانند مقیاس مورد نیاز، چه برسه به تماس ردیابی، هرگز حمایت قرنطینه برای خانواده های فقیر ذهن نیست. با این حال در دهه ۱۹۳۰، در طول زمان بسیار ناامیدانه تر اقتصادی برای کشور، سازمان های ایالتی و فدرال همکاری برای ارائه نه تنها آزمایش های رایگان بلکه خانه های آزاد.

و این تنها آغاز چیزی است که باعث می شود آن را به ارزش زندگی در تمام تبی. کابین خود را توسط مردان بسیار جوان در اواخر نوجوانی خود و اوایل 20s که از کار خارج شده بودند و برای اداره ملی جوانان ثبت نام ساخته شده بود. “هیئت دولت بهداشت مبله مواد برای این کلبه ها و NYA تامین نیروی کار، توضیح داد: بتی و ارنست لیندلی، نویسندگان تاریخ 1938 از برنامه. “میانگین کل هزینه یک کلبه ۱۴۶.۲۸ دلار است” یا حدود ۲۷۰۰ دلار در دلار امروز.

کابین TB تنها یکی از هزاران نفر بر هزاران پروژه گرفته شده توسط 4.5 میلیون جوان که به نیویورک پیوست: یک برنامه گسترده در سال 1935 آغاز شد که جوانان با نیاز اقتصادی، که می تواند شغل در بخش خصوصی پیدا نمی کند، با کار عمومی فکر که نیاز به انجام. آنها مهارت های بازاری به دست آورده اند، در حالی که کسب درآمد است که اجازه می دهد بسیاری از ماندن، و یا بازگشت به، دبیرستان یا کالج. پروژه های دیگر NYA از جمله ساخت برخی از پارک های شهری یاد شده ترین کشور، تعمیر هزاران مدرسه ٔ مبهم و مقاوم سازی آنها با زمین های بازی؛ و کلاس های درس جوراب زنانه با میز، میز آزمایشگاه، و نقشه کارگران جوان ساخته شده بود و خود را نقاشی کرده بود. کارگران NYA استخرهای بزرگ در فضای باز و دریاچه های مصنوعی ساختند، آموزش دیده اند تا به دستیاران آموزش و پرستاری، و حتی کل مراکز جوانان و مدارس کوچک را از ابتدا ساخته اند، اغلب در حالی که با هم در “مراکز مقیم” زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im