چگونه بدون کد ابزار باز راه اندازی برای همه

Bram Kanstein هلندی در مراحل اولیه راه اندازی متخصص به یاد می آورد که چگونه او پس از ملاقات موسس که به صرف $100,000 در هنگام راه اندازی ایده قبل از کسب درآمد یک دلار در درآمد. “که فقط دیوانه اما متاسفانه نه بیش از حد معمول” Kanstein می گوید. این بود که ارز که سوار Kanstein نسبت به ابزار با هدف ساخت اولیه سفر از راه اندازی بنیانگذاران درست است که کمی آسان تر است.

در سراسر جهان بسیاری از بنیانگذاران یک ایده برای یک سایت برنامه و یا محصول دیجیتال اما گیر بر روی جنبه های فنی. به طور سنتی, ساختمان های دیجیتال خود را محصول یک بدون هیچ زحمتی. شما تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به کد ساخت یک برنامه تلفن همراه است و اغلب میزبان محصول خود را بر روی سرور — و یا استخدام با دیگران که تخصص یا آن منابع است. که هزینه پول. تعجب بسیاری از بنیانگذار تیم باید حداقل یک عضو که توسط یک برنامه نویس و ویژگی های اجرائی مانند Facebook مارک زوکربرگ تسلط در دره سیلیکون.

در حال حاضر در حال رشد طیف وسیعی از هیچ کد ابزار در حال تغییر است. این ابزار آنلاین است که اجازه می دهد جوانه زدن بنیان گذاران برای ساخت سریع نسخه از ایده های خود را بدون نوشتن یک خط کد. خدمات در حال حاضر وجود دارد حمایت از همه چیز از وب سایت ها برای سیستم عامل های تجارت الکترونیک و حتی عمده فروشی نرم افزار. و آنها به سرعت در حال به دست آوردن کشش. Airtable آنلاین جایگزین برای اکسل با ویژگی های پیشرفته تر که شبیه یک پایگاه داده اولیه است که به ارزش 1.1 میلیارد دلار است. Sheet2Site تبدیل گوگل ورق به یک وب سایت. حباب که توصیف خود را به عنوان یک کد زبان برنامه نویسی است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد و میزبانی برنامه های کاربردی بیش از 340,000 کاربران است.

آنها کاهش آستانه برای شروع کسب و کار خود را.

Bram Kanstein در اوایل دولت راه اندازی متخصص

نیز وجود دارد Carrd یک مینیمال سایت-خدمات ساختمان است که به دلیل سهولت استفاده از آن پدید آمده به عنوان یک مورد علاقه در هیچ کد جامعه است. به عنوان مثال, آن را آسان به راه اندازی اولیه وب سایت خود را راه اندازی و یا به زن و شوهر Carrd به دیگر خدمات و تبدیل آن به همه چیز از عضویت در سایت به یک بازار آنلاین. کسی که اجرا می شود Carrd می رود تنها با نام AJ و می گوید که بیش از 500 ، 000 وب سایت ها اجرا بر روی پلت فرم. هیچ کدام از این سیستم عامل وجود داشته و در شروع دهه گذشته. آنها در حال هموار کردن راه برای بیشتر و بیشتر nontechnical کارآفرینان برای گرفتن پای خود را در درب دیجیتال راه اندازی است.

“مزیت اصلی این ابزار است که آنها نشان می دهد شما نمی نیاز به ویژگی های یک موسس می گوید:” Kanstein که در حال حاضر اجرا می شود در یک دوره آنلاین است که مردم می آموزد که چگونه به استفاده بهتر از هیچ کد و ابزار. “هر کس از بازرگان به اقامت در خانه مادر می توانید شروع به در حال توسعه ایده ها با این ابزار. آنها کاهش آستانه برای شروع کسب و کار خود را.”

Screen Shot 2020-02-18 at 2.56.57 PM

برای مطمئن شود, ریشه های بدون کد ابزار بازگشت بسیاری از سال است. “آن بوده است در اطراف برای یک مدت طولانی در حالی که می گوید:” باب Reselman جانباز رمز گذار است که به طور منظم می نویسد: در مورد پیشرفت در برنامه نویسی. برای مثال دن Braga اصلی توسعه دهنده پشت VisiCalc — اولین صفحه گسترده — همچنین طراحی و توسعه یک برنامه است که اجازه به کاربران برای راحتی نمونه برنامه های کامپیوتری در 1980s. اخیرا خدمات مانند وردپرس را catered به nontechnical افرادی که می خواهید برای باز کردن سایت های خود را به طور کلی وبلاگ. شرکت کانادایی Shopify, راه اندازی در سال 2004 اجازه می دهد تا شما را به ساخت خود را e-commerce فروشگاه از ابتدا.

اما آنچه جدا شد تلاش کرده اند با توجه به موج جدیدی که ارائه ابزارهای بیشتر از همیشه قبل از و منجر به ظهور یک کل بدون کد جامعه است. آنها در دیدار با دیجیتال مرجع تخصصی دوره های آنلاین مانند Kanstein و همچنین در مکان هایی مانند محصول شکار یک جامعه برای مردم ایجاد محصولات دیجیتال است. “هر کس ایده اما نه لزوما زمان و یا تمایل به یادگیری چگونه به کد و یا منابع به استخدام یک توسعه دهنده” می گوید: AJ که خواست ناشناس باقی می ماند. “بنابراین در حال حاضر ابزار است که اجازه دهید آنها را آن را به کسانی که ایده ها را به دنیای واقعی همه توسط خود را که در بسیاری از سطوح.”

و حتی Reselman اذعان می کند که موج اخیر خدمات خوبی می تواند باعث تحریک بیشتر دیجیتال کارآفرینی با اجازه دادن به مردم در کسب و کار جانبی به سرعت نمونه و به طور خودکار فرآیندهای. نیاز برای موفق بنیانگذاران به سرعت توسعه ایده های خود را به یک پایه محصول است که آنها پس از آن می توانید تست با کاربران و بر اساس بازخورد انطباق با — هیچ-کد ابزار است که بسیار مهم تر است. “بسیاری از مردم ایده های” Kanstein می گوید. “اما بسیاری از آنها شکست زیرا آنها نمی حل یک مشکل واقعی برای کاربران است. بنابراین شما نیاز به محصول خود را امتحان کنید به عنوان سریع که ممکن است برای دیدن اینکه آیا مردم واقعا آن را می خواهم.”

اما آیا این ترک برنامه نویسان? اگر
خود بسیار مهارت های تخصصی جای خود را به کشیدن و رها کردن وب سایت
آنچه باقی مانده است از موقعیت رقابتی خود در بازار کار ؟

“کسب و کار آیا می خواهید به پرداخت حق بیمه حقوق برای سطح پایین کار می کنند به طوری که کار خواهد شد آواره در زمان” Reselman می گوید. در عین حال هر زمان که اوضاع پیچیده برنامه نویسان هنوز هم نیاز به آن می شود. هیچ-کد ابزار ممکن است مفید باشد برای اعتبار یک ایده است اما در یک نقطه خاص در هر راه اندازی نیاز نویسان. “اگر شما در رسیدن به یک نقطه که در آن شما رشد نمی کنه و بدون پشتیبانی فنی و سپس البته شما نیاز دارید را در coders می گوید:” Kanstein. “هیچ-کد ابزار عمدتا مناسب برای مراحل اولیه راه اندازی و پس از آن شما هنوز هم اغلب نیاز به ساخت یک محصول سفارشی.”

هنوز هم طرفداران هیچ کد و ابزار نگاه به جلو به آینده ای روشن. “نه تنها آنها را تحریک بیشتر کسب و کار در فضای دیجیتال می گوید:” Carrd را AJ “آنها باید این پتانسیل را در ایده ها و دیدگاه ها و راه حل های از مردم” خارج از رسمی tech بخش است که بیش از همیشه مورد نیاز. و مهمتر از همه این ابزار قطعا نمی خواهد شما نیاز به پوسته از 100 ، 000 دلار برای یک شکست خورده راه اندازی ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>