چگونه شهر نیویورک اضطراری یک انبار به پایان رسید تا در حراج بلوک


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در جولای سال 2006 با یک مهاجم و رمان گونه از آنفولانزا در گردش در آسیا و خاورمیانه و در شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار پرده برداری از یک جارو همه گیر آمادگی طرح است.

با استفاده از مدل های کامپیوتری برای محاسبه چگونه یک بیماری می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق شهرستان را پنج بخش نیویورک کارشناسان به این نتیجه رسیدند نیویورک مورد نیاز قابل توجهی به ذخایر هر دو ماسک و هواکش. اگر این شهر مواجه, یک بیماری همه گیر در مقیاس 1918 آنفولانزای اسپانیایی کارشناسان آن را یک “کمبود بینی از بین 2,036 فتح کرد گرفته شد و 9,454 هواکش.”

شهرستان, وزارت بهداشت, کار با دولت بود شروع به خرید هواکش و به “ذخایر تامین facemasks” با توجه به گزارش. مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد عصر ایران برگزار شد یک بیماری همه گیر برنامه ریزی اجلاس با مقامات فدرال و از جمله دکتر Anthony Fauci, در حال حاضر چهره ملی coronavirus پاسخ.

در پایان هشدار دهنده پیش بینی های شکست خورده به خار عمل است. در ماه های پس از آن شهر به دست آورد و فقط 500 اضافی هواکش به عنوان تلاش برای ایجاد یک بزرگتر ذخایر fizzled در بحبوحه کاهش بودجه.

حتی کسانی که اضافه هواکش بلند رفته وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. نجات بخش دستگاه های خراب در طول زمان و به حراج گذاشته شده توسط شهر حداقل پنج سال پیش به این دلیل که آژانس نمی تواند استطاعت به آنها حفظ.

امروز 14 سال پس از همه گیر طرح منتشر شد, مرگ و میر از این رمان coronavirus است نوردی توسط صدها نفر روزانه و کمبود هواکش را تهدید می کند به آن فشار بالاتر هست. در روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت که این شهر که وارد بحران با حدود 3500 هواکش را اجرا کنید از ماشین های این هفته است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که او اجازه دولت گارد ملی برای به دست گرفتن هواکش کمتر از غرق بیمارستان ها استفاده می شود که آنها بیشتر به فوریت مورد نیاز است.

اوایل امیدوار است که دولت فدرال می تواند با استفاده از آن استراتژیک ملی ذخایر به اندازه کافی مکمل نیویورک عرضه پنکه را کم رنگ در میان آیات است که کلید سازمان های فدرال بود خود را محزون می خوانی underprepared به صورت یک بیماری همه گیر. این COVID-19 بحران در معرض ملی ذخایر به عنوان ضعیف نگهداری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بیش از حد کوچک برای دیدار با شورای رقابت خواسته اند که قابل پیش بینی ریخت و در بسیاری از کشورهایی که این بیماری همه گیر hurtles در سراسر کشور است. در واقع برخی از هواکش در انبار دچار همان مشکل مواجه نیویورک — آنها کاهش یافت و به خرابی است.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسله نیویورک و گفت که او نمی تواند اطمینان دولت از بیشتر هواکش. “نه” او گفت. “آنها باید تا به حال بیشتر هواکش در آن زمان است. آنها باید تا به حال بیشتر هواکش.” (تهمت خود شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از نادیده گرفتن هشدارهای زودهنگام و کم اهمیت جلوه دادن تهدید این ویروس در صورت نصب جهانی شواهدی از آن مرگ.)

شهر نیویورک با طرح خود را از 14 سال پیش به رسمیت شناخته شده است که ماهیت یک بیماری همه گیر — قابل توجه در بسیاری از مکان ها در سریع و ویرانگر جانشینی — به آن معنا است که این شهر در بسیاری از راه های می تواند در خود را دارد.

“پس از همه گیر خواهد شد گسترده در ایالات متحده منابع از فدرال استراتژیک ملی ذخایر ممکن است در دسترس محلی و انبارها نیاز به اتکا” 2006 گزارش گفت:.

در یک مصاحبه با روزنامه که در آن سال دکتر اسحاق Weisfuse سپس معاون کمیسر در وزارت بهداشت درگیر در بیماری همه گیر برنامه ریزی گفت: این شهرستان می تواند تعداد در دولت فدرال است. “ما درک می کنیم که شهر نیویورک خواهد بود مسئول برای شهر نیویورک از نظر برخورد با هر بیماری همه گیر” او گفت:.

داستان نیویورک هواکش به عنوان با بسیاری از قبل از بحران همه گیر گزارش که آمده اند به نور در سطح فدرال یکی از قبر آسیب پذیری که ساخته شد ساده توسط کارشناسان اما هرگز ساخته شد بودجه اولویت های سیاستگذاران.

شهر کمیسیون بهداشت و درمان که از طلایه داران 2006 همه گیر برنامه ریزی تلاش توماس فریدن سمت چپ سه سال بعد به اجرا در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و عناصر کلیدی از برنامه ریزی شده بود اجرا شده است. فریدن که در حال حاضر منجر بهداشت عمومی انسان دوستی پدید آمده است به عنوان یک منتقد برجسته کشور را ناکافی آماده سازی نوشتن در ماه ژانویه که “ما در زندگی عواقب بودن underprepared برای بزرگ بعدی اپیدمی جهانی.”

یکی دیگر از چنگک صاف کردن از بلومبرگ همه گیر برنامه ریزی — توزیع جرم از ماسک به — اتفاق افتاده یا حتی به عنوان کارشناسان در حال حاضر معکوس زودتر راهنمایی و اصرار هر کس در نقاط گرم مانند نیویورک برای پوشش چهره خود را. به جای de Blasio هفته گذشته توصیه ساکنان به استفاده از یک شال و یک سربند — چیزی “واقعی برگزیند.” این شهر بیمارستان ها هنوز هم نیاز به بیش از 3 میلیون ماسک فقط برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی است.

در مصاحبه با ProPublica, دیگر شهر سابق مقامات بهداشت گفت: آنها همچنین نگران تهدیدات دیگر که وجود دارد به سادگی به اندازه کافی پول به طور کامل آماده برای هر احتمال است.

“این آسان برای گفتن در نگاه به گذشته ما باید صرف تمام پول ما در پاندمی آنفلوانزا اما در آن زمان شما فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و دیگر وجود دارد و تهدید” گفت: Weisfuse که مشغول به کار تحت فریدن و چراغ شهر را در کنترل بیماری division تا سال 2012. “من احساس خوبی در مورد آنچه که ما انجام دادیم اما بدیهی است که برای این وضعیت آن بود به اندازه کافی نیست.”

پس از آنفولانزای مرغی را بترساند و همه گیر برنامه ریزی از اواسط 2000s شهر رو اول آن آزمون بزرگ هنگامی که H1N1 آنفلوآنزای خوکی وارد شده در سال 2009.

مقامات می ترسید آن را تبدیل به یک عمده شیوع. برخی از مدارس بسته بودند و وجود سطح بالا بحث در مورد کمبود منابع. اما این بیماری کاهش خواهد یافت و با ملاحظه ای کاهش مرگ و میر از coronavirus و شهر تبدیل مقدار زیادی از توجه خود را به پس از رکود اقتصادی که در حال ویران نیویورک اقتصاد است.

“ما آموخته اشتباه درس من فکر می کنم, از آنفولانزای خوکی” دکتر داگلاس توپ, سابق, مدیر پزشکی این شهرستان در بخش بهداشت و درمان دفتر مدیریت اضطراری گفت ProPublica. او در مقایسه با آن به حمله رعد اسا لندن در طول جنگ جهانی دوم: “هنگامی که مردم رو از دست رفته توسط یک بمب که در نزدیکی آنها فکر می کردند که امن است. زمانی که آنها واقعا باید فکر, ‘وای ما خیلی خوش شانس.'”

سال از کاهش بودجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به دنبال محدود کردن این شهر توانایی برای آماده سازی حتی به عنوان برنامه ریزان هنوز هم می ترسید عمده بیماری همه گیر.

در سال 2014 نیکلاس Cagliuso بالا مدیریت اضطراری رسمی برای این شهرستان در بیمارستان های دولتی گفت: شرکت کنندگان در یک بیماری همه گیر جلسه آموزشی که هزینه برش بود hobbled بیمارستان سیستم آماده سازی به طور خاص توانایی خود را برای متراکم کردن ذخایر اضطراری تجهیزات.

به جای بیمارستان گرفته شده بود به نگه داشتن فقط به اندازه کافی برای دیدار روز-به-روز نیاز دارد. این یک تمرین است که در تضاد به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر است که نیاز به تجهیزات اضطراری در, آسان, رسیدن, Cagliuso گفت. “اگر یک منبع در دسترس نیست با این وجود ندارد.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه مایکل لانزا سخنگوی این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت: همه گیر آمادگی تلاش شده بود تضعیف و از دست دادن فدرال کمک.

“این طرح بستگی دارد کافی کمک های فدرال و کنگره است و نه اختصاص بودجه کافی به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی به اندازه کافی آماده شدن برای شرایط اضطراری” او گفت:. “سالانه فدرال بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی آمادگی بودجه سطوح کافی برای آماده شدن برای شرایط اضطراری از این مقیاس و دامنه.”

با وجود هشدارهای در سال 2006 برنامه ریزی و تلاش های اولیه برای ساخت یک انبار de Blasio سخنگوی اوری کوهن گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که شهرستانها “آیا به طور معمول ذخایر هواکش و اضطراری مانند ذخایر مسئولیت از دولت و دولت فدرال است.

“با وجود بهترین تلاش های ما برای کشش منابع ما وجود دارد و پیش بینی بحران این قدر.”


مایکل بلومبرگ در زمان کار فقط چند ماه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

این برنامه ریزی-وسواس شهردار می خواست برای بهتر آماده برای بحران بعدی. “شهردار بلومبرگ می خواستم وجود دارد به هر برنامه ای برای هر فاجعه شما: ساحلی طوفان همه گیر حمله تروریستی — و مطمئن شوید که آن را تا به تاریخ و ما از رفتن به تمرین آن گفت:” ادوارد Skyler شهر سابق معاون شهردار برای عملیات.

و سپس در سراسر جهان, کشنده سويه شروع به گسترش کرد. در سال 2002 سارس ظهور در جنوب چین و سپس در سال 2005 آنفولانزای مرغی جاروب در سراسر کشورهای مختلف در آسیا است.

فریدن بلومبرگ اول کمیسیون بهداشت و درمان معتقد بودند این شهرستان نیاز به یک بیماری همه گیر طرح است. یک کمیته از کارشناسان مونتاژ شد و 266 صفحه طرح شد منتشر شده در جولای 2006. نیویورک شهرستان فریدن در مقدمه نوشته است که “منحصر به فرد در معرض بیماری های عفونی تهدید.”

مایکل بلومبرگ سپس شهردار شهر نیویورک راست و مایک لیویت پس از آن وزیر بهداشت و خدمات انسانی به امضا رسید و یک قطعنامه در ماه جولای سال 2006 ارتکاب به همه گیر برنامه ریزی است. در میان کسانی که پیوستن به آنها بود Dr. Anthony Fauci دوم از سمت چپ در حال حاضر چهره ملی coronavirus پاسخ و توماس فریدن راست که پیشگام این شهر تلاش های قبل از ترک برای CDC. (ZUMA Press, Inc./Alamy Stock Photo)

این سند فرضیات prescient: در آینده همه گیر می تواند 2 درصد مرگ و میر 30% سراسر شهر بود ميزان عفونت و تاخیر چندین ماه انتظار برای یک واکسن است که می تواند محل فشار زیادی بر کارکنان مراقبت های بهداشتی و لوازم.

در سال 2005 این شهر در بخش بهداشت و درمان آغاز شده بود به بررسی تقریبا تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی به درک نیاز به تجهیزات آنها را در یک بیماری همه گیر. آن را یافت نیویورک بیمارستان تا به حال حدود 2,700 پنکه به دور از آنچه که مورد نیاز خواهد بود در شیوع شدید.

حتی اگر این طرح تاکید کرد که خرید و ذخیره سازی و حفظ فن های زیادی تلاش شهر شروع به برداشتن گام های به شکل یک مخزن. آن حیاتی است زیرا در یک بیماری همه گیر شهرها و ایالات متحده خواهد بود رقابت برای منابع از استراتژیک ملی ذخایر. (هفته گذشته کاخ سفید مشاور Jared کوشنر ادعا کرد که ذخیره شد برای استفاده از کشورهای در همه تناقض دولت و وب سایت است.)

در سال های 2006 و 2007 پس از انتشار این بیماری همه گیر برنامه ریزی این شهرستان خریداری شده چند صد “فاجعه آماده” هواکش. دلار 1.76 میلیون قرارداد رفت به نیویورک-بر اساس شرکت به نام VersaMed.

جری Korten مدیر عامل شرکت VersaMed در آن زمان به یاد می آورد در شهر مشهد به درک که در مورد یک بیماری همه گیر از هواکش نمی خواهد به اندازه کافی به او گفت: ProPublica.

“نیویورک می دانستم که آنها نیاز به مقدار زیادی بیشتر پنکه” Korten گفت. “این یک وضعیت بسیار غم انگیز است که هیچ سرمایه گذاری در چه مورد نیاز بود که آن را مورد نیاز بود. این فقط خیلی دیر در حال حاضر.”

در سال 2009 این شهر به آموزش برخی از بیمارستان های آن در چگونه به استفاده از فن در مورد آنها مورد نیاز برای افزایش ظرفیت است. آموزش در نظر گرفته شده برای کمک به بخش بهداشت و درمان ارزیابی هواکش و پس از آموزش های این شهرستان ذخیره شده روی دستگاه در یک انبار برای استفاده در آینده.

“این ایده از این انبار چیزی است که ما می تواند به ارسال و کامیون و بار هواکش و یا دیگر تجهیزات و کشتی آنها را به بيمارستان به سرعت گفت:” Weisfuse سابق معاون کمیساریای که در حال حاضر استاد کمکی در دانشگاه کرنل بهداشت عمومی. “آنها در سایت و آن را فقط یک ماده از گرفتن آنها را به جای مناسب.”

اما پس از سال 2009 تلاش برای ایجاد یک بزرگ ونتیلاتور ذخایر petered ، “ما در تلاش برای پر کردن شکاف به عنوان بهترین ما می تواند” Weisfuse گفت. “که در آن ما به سمت چپ آن است. ما نیز تا به حال به صرف پول برای پر کردن شکاف برای سایر مشکلات هم مانند بیوتروریسم.”

VersaMed به دست آورد توسط GE Healthcare در سال 2008 و شرکت قطع خط هواکش نیویورک خریداری لانزا شهرستان سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ProPublica. “این بود که فراتر از کنترل ما بود اما تاثیر مستقیم در هزینه و زنده ماندن از حفظ ذخایر.” سالانه هزینه های تعمیر و نگهداری برای 500 VersaMed هواکش که شامل جایگزینی باتری و اهانت آمیز قطعات فرار بیش از 100.000 دلار در هر سال لانزا گفت که هواکش شد و در نهایت به حراج گذاشته شده توسط شهرستان. روشن نیست که خریداری دستگاه ها و چقدر است. GE نیست پاسخ به سوالات مربوط به VersaMed هواکش اما یک سخنگوی این سازمان گفت: شرکت “ارائه[s] تعمیر و نگهداری در هر گونه تجهیزات است که تحت یک قرارداد خدمات با GE.”

بیمارستان ها نیز تمایلی به صرف پول به فروشگاه ماشین آلات و تجهیزات حفاظتی که آنها لازم نیست برای روز به روز عملیات.

بیش از چند دهه گذشته کاهش در پزشکی بازپرداخت و دیگر فشارهای مالی را به شکل صنعت بیمارستان ترک این شهر مراکز درمانی عمومی و خصوصی با جمعی هزاران نفر کمتر تخت.

این شهر شبکه از 11 بیمارستان های دولتی که شامل المهرست بیمارستان در کوئینز و Bellevue در منهتن به طور منظم عمل در یک کسری بودجه بزرگ و در سال های اخیر با اتکا بر بودجه شهرستان برای پر کردن شکاف. شبکه حیاتی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای بسیاری از فقیر نیویورک. نزدیک به 70 درصد از بیمارانی که با استفاده از بیمارستان های دولتی در حال ایجاد و یا در پزشکی.

با فدرال کمک هزینه مالی در این شهرستان نیز برنامه ریزی شده برای خرید 1.1 میلیون ماسک صورت برای استفاده در یک بیماری همه گیر. اما پس از بودجه کاهش یافته بود این شهر به جای خریداری شده تنها 216,000 ماسک, هزینه حدود $84,500 دولت حسابرسی حسابرسی بعد از آن یافت می شود.

در مورد ماسک های بخش آن گفت: “آیا خرید N95s در کمیت اما در نهایت همه تمام شده و آن را تبدیل به هزینه سنگین به جای آنها را در هر معنی دار مقدار.” این گروه گفت که آن را انجام, با این حال, به دست آوردن بیش از 20 میلیون فولاد ماسک صورت قبل از coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از آن توزیع شده است به مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم.

خواسته در مورد این بیماری همه گیر طرح فریدن در بیانیه ای گفت که “هر وزارت بهداشت و درمان در جهان خواهد بود به چالش کشیده شیوع این شدت و مقیاس.” او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص در مورد سرنوشت ونتیلاتور و ماسک قصد دارد.

بعد از بحران مالی 2008, آمار درآمدهای مالیاتی خشک شده بود. بیش از پنج سال آینده این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را در بودجه کاهش حدود 290 میلیون دلار یا 17 درصد و فدرال آمادگی بودجه کاهش یافت.

برخی از بخش بهداشت و درمان صرف مانند خدمات برای تکامل کودکان معلول شد و دستور و قانون نمی تواند قطع شود. بنابراین این سازمان تا به حال برای دیگر مناطق به قطع و بیماری های عفونی به کار شد و آسیب پذیر است.

در سال 2009 آنفولانزای خوکی وارد نیویورک اولین پاندمی ترساندن از بلومبرگ طرح منتشر شد. صدها نفر از دانش آموزان بیمار شد در یک دبیرستان در کوئینز و مسئولان شهرستان نگران بودند که این بیماری می تواند رسیدن به شهر.

“وجود دارد برخی از بحث است که اگر آن را به عنوان بد بینی ما کوتاه خواهد بود از هواکش که در آن زمان” سابق بالا شهر سلامت رسمی به یاد می آورد. وجود دارد هیچ وقت برای خرید ماشین آلات در طول شیوع و این بیماری در نهایت فروکش سریع تر از انتظار می رود.

وزارت بهداشت و درمان دریافت نمی هر گونه درخواست برای هواکش از آن کوچک ذخایر گفت: معاون سابق کمیسر Weisfuse. ممکن است کمبود هواکش در طول یک بیماری همه گیر هنگامی که یک مسئله کلیدی دوباره پژمرده.

در اواخر مهر سال وزارت بهداشت متمرکز شده بود در برنامه ریزی, چگونه برای توزیع حجم عظیمی دارو در صورتی که از یک آنفولانزای همه گیر و یا آنتی بیوتیک ها در مورد سیاه زخم با توجه به سابق بهداشت بالا رسمی. “به حدی مردم فکر کردن در مورد یک کمبود که دوم یا سوم موضوع” این مقام سابق گفت.

در یک بیانیه ایسنا سخنگوی استو Loeser گفت: “دولت ما در میان اولین دولت ها در کشور به صورت جامع طرح به صورت یک بیماری همه گیر بهداشت بحران و بخش های کلیدی از برنامه های ما با موفقیت اجرا شد و مهار در ما موثر ویروس H1N1 پاسخ در سال 2009 که خود را تبدیل به یک مدل ملی به صورت اضطراری برای بهداشت عمومی در برنامه ریزی است.”

همه گیر برنامه ریزی ادامه داد: تحت de Blasio که در سال 2014.

که در سال نیویورک-نیوجرسی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و وال استریت گروه تجارت حمایت یک سری از بیماری همه گیر جلسات آموزشی آنلاین با حضور یک زن و شوهر از صد شرکت مدیران و مقامات دولتی.

Cagliuso سپس دستیار معاون رئیس جمهور برای مدیریت اضطراری برای این شهر بیمارستان عمومی سیستم به ارائه هشدار از دشواری در به دست آوردن منابع در طول بحران.

“عرضه زنجیره ای می شکند یک مسئله بسیار واقعی. خیلی به ضرر کسانی از ما در مدیریت اضطراری ما نقل مکان کرد به just-in-time زنجیره تامین” Cagliuso گفت: در زمان مراجعه به بیمارستان و عمل محدود کردن انبارهای تجهیزات پزشکی برای صرفه جویی در پول. “بنابراین من تا به حال برخی بسیار روحیه بحث با من زنجیره تامین رهبری است. اما با این وجود من نیز تحقق بخشیدن به کسب و کار و راه است که ما در حال حرکت.”

بیمارستان رسمی Cagliuso در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر در شهر نیویورک

2014, ارائه, اسپانسر شده از طرف FEMA شد با حضور ده ها تن از مدیران و مقامات دولتی.

Cagliuso که هنوز هم کار می کند برای, سیستم بیمارستان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما گسترده در کاهش بودجه فدرال مانع از این شهر توانایی به عمل کارشناسان و هشدارهای. در یک بیماری عفونی کنفرانس در سال 2012, دکتر جی Varma, سپس شهر, معاون کمیساریای برای کنترل بیماری هشدار داد که “عصر ریاضت اقتصادی” بود “هدف قرار دادن بیماری های عفونی و برنامه های سخت است.”

سه سال بعد Marisa رافائل سپس معاون کمیسر دفتر آمادگی اضطراری و پاسخ تکرار این هشدار در حالی که شهادت در برابر کنگره است. “بزرگترین خطر برای پیشرفت ما است کاهش فدرال آمادگی اضطراری بودجه,” او گفت:. مهم CDC برنامه های از دست داده بود بیش از یک چهارم میلیارد دلار در بودجه از سال 2005 و رافائل گفت: این گروه تا به حال به کاهش تقریبا نیمی از آن در بهداشت عمومی آمادگی نیروی کار است.

عرضه زنجیره مسئله ظاهر و در عین حال دوباره در سال 2018 زمانی که بیمارستان های عمومی سیستم شرکت در یک بیماری همه گیر ورزش با دانشگاه جانز هاپکینز در سالگرد 100 از سال 1918 آنفولانزا. Cagliuso و چند تن از همکاران تولید یک مقاله در یک مجله علمی در مورد آنچه به آنها آموخته است.

در کوتاه: شهر نیویورک خواهد بود به احتمال زیاد خود را در مورد یک بیماری همه گیر.

“دولت فدرال و انبارهای تجهیزات پزشکی وجود داشته باشد [که] می تواند به سرعت در حال توزیع است اما یک بیماری همه گیر سناریو به احتمال زیاد پیچیده تخصیص منابع محلی و فرعی سطح ملی به دلیل رقابت مناطق مشابه نیاز به محدود کردن تخصیص و به کارگیری این منابع” آنها نوشت.

خود پیشنهاد راه حل بود نه به گوشت گاو تا شهر انبار. بلکه آنها خواهان ایجاد یک فن آوری تعمیر داشبورد که “به طور خودکار ارائه اطلاعات به تصمیم گیران.”

یک سخنگوی بیمارستان سیستم را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در سال 2015 دولت به روز شده دستورالعمل آن در یک تخصیص ممکن است در طول یک پاندمی آنفلوانزا و محاسبه شده است که دولت تا به حال در مورد 7,250 هواکش موجود در مراقبت حاد امکانات از جمله در شهر نیویورک با یک حالت اضافی ذخایر 1,750 ماشین آلات. دولت به رسمیت شناخته شده است که اگر یک بیماری همه گیر جاروب در سراسر مناطق متعدد در همان زمان آن را نمی تواند تکیه بر فدرال ذخایر برای پر کردن شکاف.

“دولت فعلی رویکرد به انباشت تعداد محدودی از هواکش تعادل نیاز به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر در برابر نیاز به حفظ بودجه کافی برای زمان و مداوم هزینه های مراقبت سلامت” این گزارش اعلام کرد. در یک شديد همه گیر سناریو “نیویورک نمی خواهد کافی هواکش برای پاسخگویی به مراقبت های ویژه نیاز دارد با وجود آن ذخایر اضطراری.” گزارش میسازد دستورالعمل در مورد چگونه به تصمیم می گیرید که بیماران باید در هواکش اگر بیمارستان ها مجبور به جیره بندی منابع خودداری دستگاه از بيماران مبتلا به فقیر شانس زنده ماندن. در این گزارش نیست به طور خاص به نیازهای و یا منابع در حال حاضر در شهر نیویورک است.

این تقریبا 3500 هواکش در شهر نیویورک بیمارستان حال رفتن به کروناویروس بحران در مقایسه با مجموع 2,688 هواکش وزارت بهداشت شمارش در سال 2005 نظرسنجی — افزایش تا مطمئن شوید اما کسری از آنچه از آن انتظار می رود به نیاز اگر در مواجهه با جدی و همه گیر.

شهردار بارها گفت: این شهرستان نیاز 15,000 هواکش از دولت فدرال است اما این شهرستان است که تا کنون دریافت فقط 2500.

در حالی که de Blasio است هشدار داد که دستگاه تنفس مصنوعی نیاز به تغییر روز به روز و ساعت به او گفت: نیویورک شهرستان, پروژه های آن نیاز به حداقل یکی دیگر از 2500 به آن را از طریق این هفته است. “این هواکش به من یکی از روشن ترین نمونه هایی از زندگی و مرگ” شهردار توضیح داد. “اگر ما قصد داریم برای صرفه جویی هر زندگی ما می توانید ذخیره کنید ما باید هواکش ما نیاز به دقیقا همان جایی که ما به آنها نیاز دارید هنگامی که ما به آنها نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>