چقدر شما نفرت سابق خود را ممکن است بستگی به جنسیت خود

چرا شما باید مراقبت از

زنان نگه شدیدتر احساسات خود را به سمت خود exes از مردان — اما سابقه ناعادلانه درمان ممکن است به سرزنش.

آن را مانند یک صحنه از جنسیت و شهر. وجود او را در سیب بزرگ با سه تن از دختران او هنگامی که یکی شروع به شکایت در مورد چگونه وحشتناک او در مورد احساس دوست پسر او را ترک او.

نشانه دوستان او محصور در اطراف او در پشتیبانی, تماس با پسر, یک cad. بخشی از آنها موفق به درک این است که او تا به حال شده است تقلب در شوهرش با دوست پسر. این “وحشتناک” مرد — پسر — تا به حال شده است با صبر و حوصله در انتظار او به طلاق اما او هرگز تا به حال سوزان زمستان یک نویسنده پرفروش رابطه متخصص و یکی از زنان که شب به من می گوید. چرا ؟ “از آنجا که او می خواست پول است.” این چیزی بود که در نهایت او را شکستن تا با او.

“زنان بوده اند در طول تاریخ preconditioned به احساس مانند یک قربانی از آنجا که برای بسیاری از قرن ها ما درمانده و در هوی و هوس از مردان” زمستان می گوید. “و از آن می آید بسیار به طور طبیعی به یک زن به فرض که اگر چیزی را اشتباه رفته است با این رابطه آن است که آن مرد گسل.”

که بخشی از گسترده تر الگوی. پژوهش در ماه مه منتشر شده در مجله علوم اجتماعی و روانشناسی و شخصیت علمی نشان می دهد که مردان مشاهده شرکای سابق خود را مطلوب تر از زنان انجام دهد. در واقع:

مردان دگرجنسگرا در حال حاضر در یک رابطه به طور متوسط 10 درصد بیشتر احتمال دارد به یک نظر مثبت سابق خود را نسبت به زنان است.

اندازه گیری ساخته شده بودند با درخواست از مردان و زنان برای پاسخ به سوالات در مورد خود exes در یک مقیاس پنج نقطه اعم از به طور کامل درست نیست در همه درست است. پس چرا مردان بیشتر نگرش مثبت نسبت به خود زن سابق شرکا نسبت به زنان در مورد مرد سابق میکنید ؟ این تحقیقات نشان داد که احساسات نسبت به سابق که مثبت تر زمانی که آن را بیشتر درگیر مجاز نگرش جنسی و هنگامی که مردم احساس بیشتر خود را پشتیبانی exes — که هر دو مردان بیشتر احساس.

African woman with head on boyfriend's shoulder

برعکس نگرش منفی بودند وقتی مردم برگزار سابق بیشتر مسئول فروپاشی است. و این که این پژوهش در بر داشت اتفاق می افتد بیشتر با زنان است.

“زنان بیشتر قربانیان جنسی یا پرخاشگری جسمانی در یک رابطه” و “بسیار محتمل بخشی از داستان می گوید:” دکتر اورسولا Athenstaedt استاد در دانشگاه گراتس, اتریش و نویسنده سرب از مطالعه.

کمی Sogunle یک نویسنده و سخنران و زندگی و رابطه مربی می گوید بیشتر از یک فرد باقی می ماند و تنها پس از یک رابطه “ساده تر از آن می شود برای دیدن سابق از زاویه مثبت است.” هنگامی که آنها وارد رابطه دیگر “نیز وجود دارد که ناخودآگاه مقایسه,” او اضافه می کند.

دو فصل زمستان و Sogunle نقطه ای از آنچه آنها باور دارند که یک محدودیت در مطالعه: این تنها در نگاه مردم در 18-40 گروه سنی است. آنها می گویند سن به ارمغان می آورد بلوغ و می تواند تغییر درک ما از exes.

در هر صورت مطالعه یک یادآوری است که این زمان را به یک نگاه عمیق تر در درون به درک چرا ما احساس می کنیم راه ما درباره ما exes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>