چقدر برای دولت صرف در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص ؟ آن را نمی خواهد می گویند.


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

در این ماه های واشنگتن پست و دقیق بسیاری از قبلا نامعلومی هزینه های دولت در جمهور خواص. برای مثال سرویس پرداخت 650 دلار هر شب برای ماندن در دریا یک لاگو با وجود اریک مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای که پدرش شرکت را ارائه اتاق “به صورت رایگان — معنی مانند هزینه برای خانه داری.”

در این پست آمار و ارقام — به اضافه کردن $471,000 — به دور از تکمیل چرا که سازمان های دولتی باید در برابر افشای هزینه های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.

“او با پرداخت پول ما به خود” نوشته دیوید Fahrenthold گفت: ما در آخرین قسمت از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” “باید وجود داشته باشد بسیار بیشتر ما دیده نمی شود.”

در حالی که رییس جمهور در این بازدید از املاک خود را در نزدیک به یک سوم از روز خود را پس از او در زمان دفتری the Secret Service نه ذکر آن صرف تهمت خواص در یک پایگاه داده از هزینه های دولت فدرال. و برخی از آنچه شده است افشا شده است گمراه کننده باشد. The Post کشف کردند که نزدیک به دوازده پرداخت ذکر شده به عنوان “برگ برنده باشگاه ملی گلف” بودند و در واقع به Mar-a-لاگو است که یک باشگاه گلف.

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به پست سوالات در مورد پرداخت. سرویس مخفی گفت: آن همیشه “توازن امنیتی عملیاتی با عاقلانه تخصیص منابع است.” آن را توضیح نمی دهد که چرا آن را تا به حال فاش هزینه های دولت را به پایگاه داده. و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گفت: آن را در حال حاضر شارژ سرویس مخفی 650 دلار در هر اتاق در هر شب.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات. برای یکی: چرا Secret Service صرف صدها هزار دلار در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن حتی در روزهایی که رئیس جمهور نمی شد از دیدن?

Fahrenthold و همکارانش از دولت خواسته که در مورد. آنها بدست جواب.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im