چگونه مودی است Weaponizing تظاهرات علیه او

هند پایتخت دهلی نو می رود به انتخابات در روز شنبه. و نخست وزیر هند نارندرا Bharatiya Janata Party — به شدت فاقد هر یک رکورد از عملکرد در دهلی شهرداری شرکت های, که, آن را کنترل و یا هر معتبر نقد دولت تحت Aam Aadmi Party — انتخاب کرده است به انجام آنچه در آن می کند بهترین: ساخت دشمن و همه در برابر آن.

در این دوره آن نابغه بی همتا باقی مانده است.

پس از هفته befuddlement این BJP را satraps و برنج به همان اندازه راه اندازی یک حمله بی سابقه ای شدت در برابر یکی از قابل رویت نماد صلح آمیز اما مصمم تمرد است که برای بیش از یک ماه ایستاده بود به عنوان یک گیج کننده ملامت به نفس بیش از حد از دولت یعنی مامان از شاهین باغ.

تمایلی به ریسک با استفاده از قوی بازو تاکتیک در برابر تحصن در شاهین باغ رهبری خستگی ناپذیر زنان حزب حاکم در حال حاضر فکر کردم این بهترین روش برای توسل به تهمت هر که از راه آن می داند که چگونه.

افزایش اوج از تهمت برابر شاهین باغ اعتراض — برابر شهروندی (متمم) قانون و ملی به ثبت نام از شهروندان که تبعیض علیه مسلمانان — شده است را مشاهده کنید. BJP عضو مجلس هشدار داد که جمعیت در شاهین باغ خواهد وارد خانه های مردم و تجاوز به زنان و سپس آنها را خاموش کشتن. یک وزیر مشخص معترضان به عنوان “خائن” و عموم تحریک جمعیت به “شلیک” آنها را. صفحه اصلی وزیر اتحاد ترغیب رای دهندگان در آینده دهلی سنجی به مطبوعات حزب حاکم دکمه با خیلی قدرت که “زمان” است که احساس در شاهین باغ. و در حال حاضر نخست وزیر خود insinuated عموم که شاهین باغ اعتراض است نه یک تظاهرات اما یک “توطئه” مشکوک قصد. بدون نیاز به حدس زدن آنچه که پیشنهاد شده است. در واقع یکی از گاهی شگفتی چگونه درمانده سیاست Hindutva جناح راست خواهد بود تا به حال هیچ پاکستان وجود دارد به سقوط به عقب بر.

که سن زنان بدون هیچ گونه آموزش رسمی صحبت شده است قادر به پاسخگویی به تبلیغات از Hindutva جناح راست است شگفت زده بی جی پی و رهبران آن است.

چه شده است هر دو گیج کننده و سوزان به حکم تقدیر است این واقعیت است که عمدتا زنان مسلمان در شاهین باغ را انتخاب کرده اند به پیش زمینه پرچم ملی و اساسی در نتیجه طرح اعتراض خود را به عنوان یک وطن پرست فراگیر و سکولار رویداد به جای یکی به دنبال صرفا ساحل تا اقلیت ترس و نگرانی.

که سن زنان بدون هیچ گونه آموزش رسمی صحبت شده است قادر به پاسخگویی به تبلیغات از Hindutva جناح راست است شگفت زده بی جی پی و رهبران آن است.

شاهین باغ معترضان را با موفقیت ابلاغ این واقعیت است که این دردناک ترین چیزی که در مورد قانون تابعیت است که آن را به دنبال دین را پایه ای برای اعطای ملیت برای اولین بار در هند قانون اساسی تاریخ است. و در تیز به استثنای فقط یک دین و قانون می کند در اثر قاپ زنی که نیکی از اعضای یک جامعه مذهبی که ممکن است به عنوان “آزار و اذیت” در کشورهای تعیین شده که هر یک از دیگران. در ترک کردن آزار و اذیت مسیحیان در بوتان و هندوها و مسلمانان به همان اندازه در سریلانکا و میانمار یا Madhesi هندوها از استخراج هند در نپال دولت روز به وضوح نشان می دهد که تنها “مسلمان” اکثریت متحده می تواند شکنجه گران نه بودایی و یا هندو تحت سلطه هستند.

Protest Against CAA And NRC In New Delhi, India

چه چیزی می تواند بیشتر و بیشتر باطل انگ زدن جامعه — چیزی در هند سکولار و غیر تبعیض آمیز قانون اساسی ممنوع. و نه آن است که علم موشک به تصور کنید که چگونه چنین قانون و سپس اثرات روان جمعی مسلمانان هند. نیز وجود دارد یک canny درک است که با حکم تقدیر به دنبال انجام دهید این است که menacingly مرتبط با تاریخچه پارتیشن هند — حافظه آنها به دنبال به نگه دارید همیشه سبز.

اکثر احزاب سیاسی در اپوزیسیون باید فکر آن را به نگه داشتن یک فاصله از اعتراض در شاهین باغ و در واقع از شاهین Baghs در سراسر کشور است. این شده است به عنوان مطلوب به آن شده است که مایه تاسف است. تاسف به این معنا که بسیاری از این احزاب به نظر می رسد در مورتال ترس از مارک به عنوان مسلمان “appeasers” باید آنها را به یک علت led از پیش برجسته توسط زنان مسلمان در شاهین باغ. ادامه شکست اپوزیسیون باقی می ماند آن pusillanimity در مستقیما شناسایی pandering به یک اکثریت “احساسات” را به عنوان کشنده تر نمونه از مماشات — که قیمتهای منصفانه به تغییر شخصیت از قانون اساسی دولت خود را.

اما عدم مخالفت شده است یک برکت و رحمت در لباس مبدل: جای خود را گرفته شده توسط هند ، که جوانان شده اند که پیشتاز جریان تظاهرات اتحاد نا امید حزب حاکم هیچ, پایان, پس, آن است که به مراتب از آسان به دوبله چنین حوزه به عنوان محور با انگیزه ‘رای بانک سیاست’.

تا به حال کمیسیون انتخابات شده است بیشتر مایل به تشخیص تهدید ناشی از اظهارات BJP رهبران در باز سرپیچی از قوانین انتخاباتی و قانون اساسی و اصول برخی از اقدامات شدید ممکن است در گرفت. اما با توجه به آنچه ما می دانیم و نه بسیار ممکن است برای نگاه در آن محله. همه که باعث دهلی انتخابات یک آزمون تا چه حد محبوب نظر اجتماعی و طعم و مزه ممکن است یا ممکن است نقل مکان کرد و در طول پنج سال گذشته از مودی قانون است.

را نفرت پر پلاریزه جمعی حمله رعد اسا انداخته با بی جی پی بردن انتخابات از ذهن همه ملاحظات از عملکرد واقعی به عنوان آن را در آخرین انتخابات ملی پس از پولوما [یک حمله تروریستی در یک پایگاه نظامی چپ دهلی نو و اسلام آباد در آستانه یک جنگ] و یا خواهد شد رای دهندگان تمسك به حقایق روی زمین ؟

انگشتان عبور.

+

توسط Badri Raina

OZY همکاران با سیم به شما حق بیمه ویژگی های جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im