چگونه Meghan Markle بسته کردن نهایی سلطنتی نامزدی

پایان یک دوران است. Meghan Markle‘s life as a royal رسما تغییر دوره پس از نتیجه گیری نهایی خود را به تعامل در زمینه ارشد و موقعیت — و او به نگاه کردن به درون در این مناسبت مهم قبل از قرار دادن این فصل پشت سر او.

در جدید هارپر بازار از ویژگی های منتشر شده در چهار شنبه, مارس 11 38 ساله مناسب آلوم بود سایه توسط نشر سلطنتی ویرایشگر-در-بزرگ امید Scobie در کاخ باکینگهام جایی که او به ملاقات با 22 دانش آموزان است که انجمن مشترک المنافع دانشگاه (اکو) با افتخار کمک هزینه تحصیلی است. (Meghan یک حامی به اکو یک سازمان با تعهد به بهتر جامعه از طریق آموزش عالی.)

How Meghan Markle Closed Out Her Final Royal Engagement
Meghan Markle اجلاس کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر لندن, انگلستان در 9 مارس سال 2020 است. روپرت هارتلی/شاتر

به هارپر بازار روزنامه نگار اشاره کرد که چگونه آماده Meghan بود برای این مناسبت را به عنوان او صحبت با دانشمندان. بومی کالیفرنیا گفت: “من فکر می کنم بسیار مهم است به واقع تعامل با مردم است. من در مورد مراقبت از این چیزها!”

در طول این رویداد مگان در حال گفتگو در مورد او و شاهزاده هری‘s مورد علاقه پایدار در سفر با یک زن دانشجوی دکترا از کنیا. “ما در طول سفر به بوتسوانا و نقاط مختلف آفریقا ما شاهد پیوند بین گردشگری و چقدر پول در حال رفتن به خارج از کشور به جای بازگشت به جوامع” Meghan گفت: با توجه به انتشار. “وجود دارد به یک رابطه همزیستی.”

Meghan ادامه داد: با آشکار چیز عالی جالب در مورد سفر در بوتسوانا با 35 ساله ارتش بریتانیا دامپزشک و اضافه میکند: “هنگامی که ما به بوتسوانا ما گرفتن یک کوله پشتی و زمین چادر! آن را بسیار نیست اما این که چگونه ما آن را دوست دارم!”

در ژانویه 8, Meghan و هری اعلام خروج خود از ارشد خود را سلطنتی موقعیت. زن و شوهر اشاره کرد و در این زمان است که آنها را برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که تقسیم وقت خود را بین کانادا و انگلستان

پدر و مادر 10-ماه-پیر مورچه بود و مربا بسته بندی شده برنامه در روزهای منتهی به نهایی خود را royal engagement. هری با حضور در یک اجلاس برای خود Travalyst ابتکار در فوریه 26, زن و شوهر هر دو به نظر می رسد در تلاش صندوق جوایز در مارس 5 و مگان متوقف رویداد روز جهانی زن در 8 مارس.

با هم مگان و هری پیوست با royals از جمله پرنس ویلیام و دوشس کیتبرای کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر در لندن در روز شنبه, مارس 9.

ماه گذشته یک منبع نشان داد به Us Weekly منحصرا چگونه زن و شوهر اقتباس کرده اند به زندگی در کانادا با پسر خود. “هری و مگان فرار از هرج و مرج بازگشت به خانه و واقعا خوشحال” خودی ” در فوریه 19. “آنها واقعا لذت بردن از کانادا; آن را به یک جهان کاملا متفاوت از آنچه که آنها استفاده می شود به در لندن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de