چگونه مک کینزی است 100 میلیون دلار (و شمارش) مشاوره در دولت Bumbling Coronavirus پاسخ


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر شد و خاموش کردن کشور McKinsey & Co., غول شرکت مشاوره مدیریت دیدم فرصت است. این شرکت بر خاست به فروش حالت استقرار شرکای خود در سراسر کشور به دنبال عقد قرارداد با آژانس های فدرال و دولت های ایالتی و شهرستان سالن. سازمان های دولتی گرفتار شده بود آمادگی توسط ویروس و وجود دارد مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده آنها ارائه مشاوره در مورد چگونه به آن آدرس.

که ماه یک شریک در مک کینزی واشنگتن دفتر اسکات بلکبرن رو در ارتباط با یک همکار. Deb Kramer تا به حال فقط ترویج شده است برای تبدیل شدن به بازیگری دستیار معاون در وزارت امور سربازان سابق که در آن بلکبرن که مک کینزی کاهش یافته است را در دسترس برای یک مصاحبه برگزار شده بود نقش های ارشد بین 2014 و 2018. در این دوره دو حال نظارت تعمیرات اساسی عمده ای از این سازمان به نام “MyVA” یک پروژه مک کینزی کار کرده بود به عنوان به خوبی. بلکبرن به حال مشغول به کار در مک کینزی قبل از رفتن به VA و بازگشت او به شرکت و پس از آن. او و Kramer بودند در تماس بارها و بارها در اواسط ماه مارس با توجه به یک فرد آشنا با بورس.

در مارس 19, Kramer ساخته شده و بسیار غیر معمول درخواست: VA, او گفت:, نیاز به استخدام, مک کینزی در عرض 24 ساعت. VA اجرا می شود وسیع سیستم مراقبت های بهداشتی است که در خدمت 9 میلیون جانبازان بسیاری از آنها و گرفتار مشکلات بهداشتی مزمن و به طور معمول طول می کشد چند ماه به درخواست و قبول پیشنهادات و دامپزشک مناقصه برای عقد قرارداد. نظام سلامت را رهبری می خواستم به ثبت نام یک میلیون دلاری قرارداد با مک کینزی به صرف به یک سال مشاوره در “همه ابعاد” سیستم عملیات در طول COVID-19 گیر کرامر گفت: VA پیمانکاری افسر ناتان پنینگتون. پنینگتون memorialized قطعات از ارز در پیمانکاری سند است.

“وجود دارد هیچ وقت به یدکی” قرارداد سند اظهار داشت: “هر روز تلف عدم آگاهی موقعیتی را به سطح جامعه و عدم توانایی در مدل حالات و آزمون جایگزین دوره از عمل را افزایش می دهد خطر ابتلا به شهروندان این کشور که شامل جانبازان و خود ما کارکنان.” VA سند مشاهده نیاز به کمک با “زندگی و مرگ تصمیم گیری امروز.”

این شرایط بحرانی چپ هیچ وقت به دنبال رقابت در مناقصه و یا به طور کامل دامپزشک مک کینزی پیشنهاد Kramer استدلال کرد. این تنها پیمانکار او و همکاران او آگاه بودند که می تواند به ارائه خدمات مورد نیاز بدون نیاز به “سطح شیب دار تا” زمان VA نمی تواند استطاعت. پنینگتون انجام هیچ تحقیقات بازار و تنها حداقل یک نقد و بررسی از هزینه “را به عنوان در هیچ زمانی وجود دارد,” او نوشت. کرامر تصویب 12 میلیون دلار قیمت…. قرارداد امضا شد و در مارس 20.

که به نوبه خود فقط یک پرداخت برای مک کینزی. ده روز بعد از دفاع سلامت سازمان اضافه شد و قرارداد بردن ارزش خود را برای $22.5 میلیون و هفته پس از آن نیروی هوایی استخدام مک کینزی — نیز با هیچ پیشنهاد قرارداد. این شرکت برای واگذاری به نیروی هوایی بود که به خدمت در نیروی کار در حال توسعه یک استراتژی برای رسیدن به پیمانکاران دفاعی بسیاری از آنها مک کینزی مشتریان به تولید لوازم پزشکی در طول بیماری همه گیر. برای توجیه 12 میلیون دلار ارزش این قرارداد یک نیروی هوایی پیمانکاری سند ذکر شده چه VA موافقت کرده بود به پرداخت مک کینزی. آن را اشاره نمی کند و برچسب قیمت را تا حد زیادی unvetted طبیعت است. سرانجام در اوایل ماه مه DHA گسترش دامنه مک کینزی کار امضای اضافی قرارداد به ارزش 6.1 میلیون دلار.

VA سخنگوی کریستینا Noel گفت که آژانس “رعایت تمام قوانین فدرال قرارداد” استخدام در مک کینزی و این که “هیچ پیشنهاد قرارداد می تواند کمک به ارائه و انعطاف پذیری مورد نیاز در طول این ملی اورژانس برای ارائه خدمات مورد نیاز برای پشتیبانی از نیازهای بالینی و صرفه جویی در زندگی می کند.” یک DHA سخنگوی ریچارد Breen گفت: مک کینزی بود “تخصص مورد نیاز و موجود قرارداد با [VA] برای COVID-19 مدلسازی پشتیبانی با یک جداگانه و مجزا دامنه.” یک سخنگوی نیروی هوایی را پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوالات.

در یک ماده از هفته مک کینزی حال استخراج در مجموع $40.6 میلیون نفر در هیچ پیشنهاد قرارداد از آن توافق اولیه با یک آژانس فدرال. این شرکت همچنان به حرکت شبیه چمچه زنی تا COVID-19-مربوط به قراردادها برای دولت های مختلف پس از آن. در مجموع در این چهار ماه پس از همه گیر شروع به این شرکت اعطا شده است کار را برای دولت شهرستان و سازمان های فدرال به ارزش بیش از 100 میلیون دلار — و شمارش.

بسیاری از برجسته ترین دولت تلاش های همه گیر شده اند و کارکنان گردان مک کینزی علامت تجاری تیره-مناسب جوان MBAs. مشترک coronavirus وظیفه نیروی عملیاتی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و وزارت بهداشت و خدمات انسانی داوطلب خدمت سربازی مک کینزی در یک طرفدار بونو اساس برای کمک به دست آوردن تجهیزات پزشکی. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تیم استخدام McKinsey برای قرعه کشی های موجود بر روی مدل های اپیدمیولوژیک به پروژه بیمارستان با ظرفیت و عرضه های پزشکی نیاز دارد. غذا و دارو انباشته شرکت به انجام تجزیه و تحلیل داده ها.

در میان ایالت کالیفرنیا, ایلینوی, Massachusetts, New Jersey, تنسی و ویرجینیا مشغول به کار با مک کینزی. (جامع پیمانکاری داده است هنوز در دسترس نیست و تنها برخی از کشورها نشان داده اند که ارزش دلار از قراردادهای خود را. برای مثال قرارداد نیویورک و نیوجرسی نشان دهنده یک ترکیب 18 میلیون دلار درآمد برای این شرکت است.) جمله در شهرهای آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس, نیواورلئان و سنت لوئیس نیز استفاده می شود شرکت در طول بیماری همه گیر.

آن را خیلی زود و به طور کامل قضاوت در این درگیری اما یک ارزیابی اولیه نشان می دهد نتایج: از مخلوط. پس از اوایل لرزان ایالت نیویورک و نیوجرسی در حال انجام نسبتا خوب است. از سوی دیگر این FEMA/HHS نیروی کار مواجه شده است و انتقادات به صورت آهسته و ناکارآمد تلاش برای تهیه منابع. و پروژه اسناد و مدارک و مصاحبه ها نشان می دهد که در VA مشاوران آهسته بوده است به ارائه اطلاعات مورد نیاز فورا. در جاهای دیگر مقامات denigrated مک کینزی سهم. “در واقع آنها در حال جمع آوری اطلاعات برای ما” یک مقام ارشد در فلوریدا میامی-Dade County نوشت: در یک ایمیل داخلی به دست آمده توسط ProPublica. “و قرار دادن آن در فرمت های.” که قرارداد بود تا یک ماه از کار با برچسب قیمت به $568,000 و گیج کننده مجموعه ای از دستورالعمل بازگشایی پدید آمده است که با مک کینزی کمک شده است به طور گسترده ای panned.

مک کینزی در دفاع از کار خود را در یک بیانیه کتبی شرکت فرستاده شده در نام لیز هیلتون سیگل آن شریک مدیریت برای شمال امریکا عملیات: “مانند بسیاری از شرکت های دیگر ما تصمیم به شرکت و انجام بخشی از ما در کمک به دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر.” این بیانیه اشاره کرد که مک کینزی “قابلیت به حمایت از رهبران و خدمتگزاران مردم که در حال مرور این های انسانی و اقتصادی بحران. … ما مفتخریم از پشتیبانی ما ارائه شده به بخش عمومی رهبران کارکنان خط مقدم و کسانی که درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

با توجه به این که مشاوران مک کینزی عمل به عنوان مشاوران با مقامات دولتی به اتهام ساخت تصمیم گیری نهایی می توان آن را سخت به شناسایی شرکت مسئولیت برای هر تصمیم گیری است. اما این شرکت به کار دولت شده است به طور پیوسته در حال افزایش در پی یک multidecade شناسایی از دولت (یک روند مک کینزی ترویج و زده). امروز که به طور فزاینده ای به این معنی است که اگر شما بررسی دولت در پاسخ به همه گیری شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن مک کینزی اثر انگشت.


مانند بی شماری از سازمان های مک کینزی بوده است ثروت با این بیماری همه گیر در مواجهه با تلاطم و عدم اطمینان. برای شروع کندوپاش اقتصاد قرار دادن بسیاری از مشتریان شرکت های بزرگ تحت فشار.

پس از آن وجود دارد یک دسته از خود تحمیل مشکلات.

مک کینزی تمرین ورشکستگی که به طور معمول رشد در طول دوران سخت شده تحت یک “ابر سیاه” به عنوان یک وکیل به نمایندگی مک کینزی قرار داده و آن را در یک جلسه دادگاه در ماه آوریل است. این شرکت عمل شده است دنده توسط یک تحقیقات فدرال به طور بالقوه جنایی خود برخورد و بسته کردگی در دادخواهی با بنیانگذار یک رقیب شرکت بیش از اینکه مک کینزی به درستی افشا ممکن است تضاد منافع است. (“مک کینزی ورشکستگی افشای شیوه های همیشه انطباق با قانون” Gary Pinkus رئیس این شرکت در شمال امریکا عملیات گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.)

به طور گسترده تر مک کینزی دیده است خود را به طلاکاری شهرت مخدوش در سال های اخیر به عنوان دولت پروژه های تحت نقادانه. رسانه ها مانند ProPublica, نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال به بررسی انواع اخلاقی و قانونی مشکوک اقدامات است. که شامل کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا انحصاری مهاجرت, سیاست, فساد در برابر شرکت های محلی مک کینزی مشغول به کار در کنار در مغولستان و جنوب آفریقا و یک الگوی استخدام فرزندان مقامات عالی رتبه در عربستان سعودی است. در هر نمونه مک کینزی تخلف را رد کرده است. با 10 میلیارد دلار در درآمد سالانه این شرکت در حال حاضر به عنوان بزرگ و یا بزرگتر از بسیاری از مشتریان و توسعه یک فرهنگ است که در برابر نظارت.

در مارس مک کینزی جریمه شد برای در حال اجرا گرفتار از دولت فدرال است. خدمات عمومی دولت که نظارت فدرال تهیه لغو دو دولت گسترده ای قرارداد که یکی از آنها تا به حال به دست آورده این شرکت نزدیک به 1 میلیارد دلار بین سال های 2006 و 2019. در گزارش های صادر شده قبلی توسط GSA داخلی watchdog محققان نشان داد که مک کینزی حال حاضر به پیروی از ممیزی. در عوض این شرکت رفت و بر سر یک قرارداد افسر و یک GSA سرپرست که مایل بود به جای شرکت است. که سرپرست مشغول به کار با مک کینزی به نادرست باد قرارداد قیمت محققان بخشی از یک مشکل الگوی طرفداری سرپرست نشان داد نسبت به مک کینزی.

برای نه ماه GSA مذاکره با مک کینزی به کاهش نرخ خود را. مک کینزی ناسازگاری در نهایت منجر مقامات برای دیدن لغو به عنوان بهترین گزینه با توجه به بیانیه ای از ارشد GSA رسمی جولی دان. (DJ Carella سخنگوی مک کینزی که رد تخلف در بیانیه ای گفت: “ما ناامید هستند با GSA تصمیم و نگاه به جلو به طور بالقوه بازگشت به برنامه GSA در آینده است.”)

عواقب ویران شرکت آمریکا-بخش عمل فعلی و سابق مشاوران می گویند. “عمومی-بخش عمل شد و در حال حاضر مورد استفاده قرارگرفته و پس از [GSA] گزارش” یکی از آنها گفت. “و سپس آن را فقط متوقف شود.”

برای مک کینزی های همه گیر ارائه فرصت های جدید برای به دست آوردن جای پای خود را در دولت فدرال است. هماهنگی از کاخ سفید ناسازگار بود و بسیاری از دولت های فدرال و استان های سازمان در حال حاضر کوتاه کارکنان. سال از کاهش بودجه و ضد بزرگ سیاست های دولت را ترک کرده بود و آنها را وابسته به خارج از پیمانکاران حتی در شرایط عادی.

بنابراین وابسته است که مشاوران مک کینزی در FEMA-HHS نیروی کار به پایان رسید تا کار در فرایند تهیه, با توجه به رسمی فدرال در جریان وظیفه نیروی کار است. که زمین ناآشنا برای McKinseyites. مهم لوازم پزشکی از فولاد ماسک برای فن های کمیاب شد و دولت تا به حال بینی ارائه می دهد و از هر گونه فروشندگان ادعا برای دسترسی به تجهیزات لازم. به عنوان ارائه می دهد در آمد مشاوران مک کینزی در میان نیروی کار عضو اختصاص داده شده به کمک دامپزشک آنها را قبل از حمل و نقل آنها را به فدرال تهیه افسران فدرال رسمی گفت. Carella های مک کینزی گفت شرکت “بود نه” دامپزشک “ارائه می دهد” از “PPE پنکه یا لوازم پزشکی” بلکه “کمک مشتری بررسی در دسترس بودن از زندگی صرفه جویی در تجهیزات” بدون هر گونه تصمیم گیری در مورد آنچه برای تصویب به افسران قرارداد.

یک FEMA سخنگوی جانت Montesi قرار داده و از آن متفاوت است. نیروی کار “بررسی صدها نفر از آگهی برای PPE که گذشت به همراه FEMA و HHS” او در بیانیه ای گفت. در پاسخ به سوال در مورد مک کینزی pro bono کار برای نیروی کار Montesi افزود که “داوطلبان نقش مهمی” اما حرفه پیمانکاری ماموران پس از نظر قانونی مورد نیاز فرآیندهای قبل از ورود به هر گونه قرارداد.

مشاوران مک کینزی تلاش برای درک پیچیده دولت در تهیه قوانین با توجه به فدرال رسمی. حرفه ای تهیه افسران خود را رد آنچه به نظر می رسید مانند هر پیشنهاد دیگر فرستاده شده توسط مشاوران و دیگر وظیفه نیروی, اعضای, به خاطر فرار گرفتار قوانین مختلف. “حتی اگر یک کارمند حرفه ای می تواند نقطه مشکلات به سرعت شما هنوز هم باید برای جلوگیری از انجام این کار به طور منظم خود را تهیه کار” این مقام گفت. “که تاخیر کل روند.”


در هفته فقط مک کینزی پس از امضا آن 12 میلیون دلار قرارداد با VA, ریچارد, سنگ, اجرا می شود که آژانس سیستم مراقبت های بهداشتی و دستیاران خود را اعالن در مورد استخدام مشاوره به گفته مقامات فدرال که با آنها صحبت کرد ، سنگ یک دکتر پزشکی که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک مشاور در Booz Allen Hamilton به نظر می رسید به عدم ایمان به خود کارکنان است. VA او گفته یکی از مقامات فدرال شد و در حال حاضر “بهتر آماده چون ما بخش خصوصی توانایی.”

شور و شوق خود را نمی آخرین طولانی است. کرامر تا به حال اصرار داشت که تنها مک کینزی می تواند ملاقات و نیازهای بلافاصله. هنوز بیش از سه هفته پس از مشاوران, آغاز, آنها هنوز هم تا به حال ارائه داده ها و تجزیه و تحلیل در بخش های کلیدی از VA نظام سلامت است. یکی از مک کینزی روزانه پاورپوینت رسانی و مقامات مورخ از اواسط ماه آوریل به دست آمده و توسط ProPublica, نشان می دهد که مشاوران در عین حال به تجزیه و تحلیل همه گیر اثر در دو نوع امکانات مراقبت از بهداشت بیشتر در معرض coronavirus: VA-اجرای خانه های پرستاری و VA امکانات در مناطق روستایی کشور است. روستایی امکانات به تنهایی خدمت 2.7 میلیون جانبازان — بیش از یک چهارم از جانبازان ثبت نام VA — و نیمی از آنها بیش از 65 سال است. این تجزیه و تحلیل, یادداشت های یک مک کینزی اسلاید خواهد بود افزود: “در روزهای آینده.”

نیز غایب بود دادههای پزشکی تامین ظرفیت سراسر VA نظام سلامت است. اسلاید ارزیابی شرایط در مناطق متعدد — از جمله کسانی که در مواجهه با برخی از کشور بدترین شیوع بیماری در آن زمان مانند نیویورک شهرستان, دیترویت و نیواورلئان شامل یک حفره یا سوراخ برای داده های از دست رفته: “گنجانیده شده در طول چند روز آینده.” (هیلتون سیگل به مک کینزی شریک زندگی به نظر می رسید به سرزنش VA. “ما به انجام این تجزیه و تحلیل به عنوان داده ها در دسترس بود بنابراین مشتری می تواند تصمیم گیری در زمان واقعی را با بهترین اطلاعات در دسترس او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.)

در ضمن VA پرستاران و دیگر خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت بودند صدایی زنگ گسترده در مورد کمبود تجهیزات حفاظت فردی و سایر مواد. با کامل خالی در مک کینزی اسلاید که در آن اطلاعات مربوطه باید بوده است و مقامات مورد مناقشه است که وجود دارد کمبود عرضه به تأخیر انداختن آژانس پاسخ. آن را تا اواخر مارس که سنگ اذعان کرد در مصاحبه با واشنگتن پست که لوازم پزشکی شد و در “ریاضت سطوح” در برخی از VA بیمارستان.

Noel, VA سخنگوی دفاع از مشاوران کار. “مک کینزی و شرکت به طور کامل تحقق شرایط قرارداد ارائه به موقع اطلاعات مهم در مورد ظرفیت و استفاده از نرخ غیر VA امکانات مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات تحلیلی طول VA پاسخ به COVID-19. این یک قابلیت است که VA ندارد و این خدمات حیاتی هستند.”

در کنگره نظارت جلسات در هفته های اخیر سوال در مورد کفایت و پزشکی فروشگاه های عرضه تداوم داشته باشند. در ضمن عفونت در حال افزایش است, به شدت در امکانات آن است. یک ماه پیش وجود داشت در مورد 1,685 VA بیماران و کارکنان با فعال COVID-19 موارد است. در جولای 14, این تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد به 5,887.


مک کینزی موفقیت کشت مشتریان دولت در طول این بیماری همه گیر است که در بسیاری از موارد تحقق 70 سال ماموریت. 1950s شد که این شرکت شروع به هل دادن این دیدگاه است که تجار و بازرگانان باید جایگزین کارمندان دولت به ویژه در مدیریت وظیفه با قرار دادن سیاست به عمل. زمین شد خود علاقه مند است اما به خوبی کالیبره شده برای درخواست تجدید نظر در طول جنگ سرد: “free enterprise جامعه” آمریکا “دیکته است که صنعت باید با توجه به گسترده یک نقش ممکن” مک کینزی نوشت: در یک سال 1960 به گزارش نوپای سازمان ملی هوانوردی و فضا.

ناسا به زودی با اتکا تقریبا به طور انحصاری در خارج از پیمانکاران. توسط 1961 تقریبا $850 میلیون آژانس را 1 میلیارد دلار بودجه رفت به هوا و فضا پیمانکاران. ناسا را تبدیل به الگو “در حال ظهور ‘توخالی’ ساختار پیمانکار دولت” مورخ کریستوفر مک کنا نوشت: “جهان جدید ترین حرفه” خود را در سال 2006 در کتاب خود در صنعت مشاوره.

بیش از چند دهه مک کینزی رویکرد شد خود تقویت. به عنوان پی در پی دولت رنده دور در خدمات مدنی و سیاستمداران که مدافع دولت رو بوروکراسی ناکارآمد آنها شکایت کرده بود در مورد, همه, همراه, که کمک به آنها را توجیه برچیدن آن بیشتر است.

نتیجه این فرایند می تواند دیده می شود در طول مک کینزی coronavirus مشاوره. سنگ و سلامت, سیستم, سر, فکر, یک شرکت مشاوره ای ساخته شده و بهتر آماده شده است. دفاع سازمان بهداشت ارائه شده “و هیچ یک از کارکنان حمایت” سر آن COVID-19 نیروی کار با توجه به پیمانکاری سند باعث آژانس به برون سپاری است که کار به مک کینزی. یک مقام ارشد در شهرستان میامی-Dade بيشتر زردي مشاهده. او نوشت: در یک ایمیل به یک همکار که شرکت مشاوران صرفا “انجام تحقیقات من بیش از حد سوخته در این مرحله را به انجام” — اضافه کردن که او “کاملا flattered” که آن را در زمان یک تیم کامل از قیمت بالا مشاوران به جای او.

مک کینزی مدل کسب و کار نیز تولید یک دوم دور از درآمد حاصل از آن دولت کار: شرکت به طور موثر به فروش می رساند اطلاعات آن را بدست می آوریم از یک پروژه دولتی به سازمان های دیگر. مک کینزی به طور کلی در حفظ آن مرکزی پایگاه داده های ناشناس کار محصول از آن درگیری بنابراین آینده تیم مشاوره می توانید شروع به سر در پروژه های مشابه است. معمولا دولت فدرال ممکن است انتظار می رود به کنار هم قرار دادن این نوع تهاتری و به اشتراک گذاری آن با دولت و دولت های شهرستان رایگان است. اما در غیاب چنین تهاتری مک کینزی چیزی, دولت, شهرستان, ها و سازمان های دولت فدرال نیاز و دسترسی به اطلاعات دولت تشکیل شده از یک هسته بخشی از مک کینزی COVID-19 بشه.

مک کینزی داده شد یکی از عوامل ذکر شده توسط VA مسئولان برای توجیه استخدام شرکت ظرف 24 ساعت. به عنوان یک پیمانکاری سند توضیح داد: شرکت “در حال حاضر دارای مقدار بسیار زیاد از هر دو جهانی و جامعه اپيدميولوژيک COVID-19” VA نیست در غیر این صورت دسترسی به. مک کینزی مشتریان پرداخت نه تنها به صورت نقدی اما با اضافه کردن داده های جدید است که این شرکت قادر خواهد بود برای فروش به مشتری بعدی.


استخدام مک کینزی است معروف گران گزاره حتی زمانی که در مقایسه با رقبا پیشرو. یک تاریخ و مشاور — به طور معمول اخیر کالج یا مدرسه کسب و کار فارغ التحصیل — اجرا می شود مشتریان $67,500 هر هفته یا 3.5 میلیون دلار در سال است. برای $160,000 هر هفته شما می توانید دو مشاوران دوم در سطح میانی.

به کاهش شوک دشنه مک کینزی است به تازگی ارائه شده coronavirus تخفیف. در پروژه های پیشنهادی این شرکت مارک این COVID-19 نرخ “بشردوستانه قیمت.” این کاهش نرخ در محدوده از $125,000 در هر هفته (two-مشاور بسته) به $178,000 (پنج). در یک ستون جداگانه یک مک کینزی قیمت ورق بازی تا همه گیر-تنها add-ons که زبان به عنوان خوانده شده مانند عمل شکل بسته بندی: “COVID تیم شامل COVID تجزیه و تحلیل و بهترین شیوه است.”

در بیانیه هیلتون سگال های مک کینزی شریک اشاره کرد که زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد, شرکت کاهش هزینه های آن را به بخش عمومی “به عنوان بخشی از تعهد ما برای کمک به. ما مالکیت فکری و قابلیت های در دسترس به طور گسترده ای از جمله راه اندازی یک COVID پاسخ مرکز رایگان فراهم می کند که دسترسی عمومی به بینش از تحقیقات ما. هزاران نفر از مک کینزی همکاران شدت به کمک از طریق مشتری کار حرفه ای بونو خدمات توسعه و نشر بینش در گیر و بیشتر است.”

کار شرکت ها برای میامی-Dade شهرستان نشان می دهد برخی از مشتریان در عوض کمی با توجه به مصاحبه ها و همچنین ایمیل ها و پروژه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ProPublica از طریق یک درخواست سوابق. روز جمعه در اواخر ماه آوریل جنیفر ماه دریافت یک ایمیل از یک مقام ارشد مک کینزی شریک است. ماه بودجه مدیر و یک معاون شهردار میامی-Dade و رئیس اش شهردار می خواستم به استخدام McKinsey برای کمک به نهایی کردن دستورالعمل برای بازگشایی بخش اقتصاد است که او تا به حال توقیف بیش از یک ماه قبل است. آن کاهش یافت و به ماه به چکش جزئیات.

در ایمیل خود به مک کینزی شریک آندره دعا کارگردانی Moon توجه به قیمت ورق مثال آنچه که او به نام “ویژه ما Covid 19 قیمت گذاری” و مشخص پیش بینی شده در محدوده این شرکت کار می کنند. این پیشنهاد در برگیرنده مشاوره buzzwords: تغییرات در کلمه “تجزیه و تحلیل”; ارائه می دهد از “بهترین شیوه” “دیدگاه” و “تصمیم گیری پشتیبانی می کند.”

ماه می به خواندن بین خطوط و او تشخیص آشنا مجموعه ای از وظایف است. “در اینجا چیزی است که مشاوران انجام خواهد شد,” او نوشت: حمل و نقل یکی از Dua ایمیل به شهرستان وکیل بررسی مک کینزی قرارداد. “ظاهرا در آن طول می کشد 5 نفر با کارکنان پشتیبانی به انجام آنچه که من انجام شده است خودم را.” دلار 142,000 هر هفته از آن هزینه خواهد شد بیش از ترکیب سالانه حقوق کارکنان دو بودند که به کمک ماه آماده بازگشایی طرح بسیار توانایی او اشاره کرد در یک ایمیل.

بازگشایی طرح انتشار قریب الوقوع بود و ماه انتظار نیست که این پروژه به آخرین بیش از یک ماه است. اما به عنوان قرارداد مذاکرات گشوده دعا و جف بردفورد یک مک کینزی قرارداد مدیر مقاومت شهرستان را تلاش برای محدود کردن قرارداد را به مدت چهار هفته. آنها می خواستند برای حفظ توافق به عنوان باز به عنوان ممکن است به “ارائه انعطاف پذیری.” چه آنها که توسط آنها توضیح داده شده در یک سری از ایمیل, انعطاف پذیری به گسترش دامنه پروژه و نگه داشتن مشاوران مک کینزی در اطراف دیگر.

دعا و برادفورد نیز در برابر مقامات شهرستان’ تلاش برای شفاف باشد. مک کینزی طولانی ایستاده سیاست امتناع از فاش کردن نام خود مشتریان و خواستار آن است که مشتریان نیز نشان می دهد که آنها را حفظ کرده ایم مک کینزی مگر اینکه آنها از نظر قانونی موظف به. در میان همه گیر این شرکت گرفته شده محرمانه یک گام بیشتر است. مک کینزی COVID-19 قرارداد هنوز هم نیاز است که مشتریان فاش نمی کند که آنها استخدام مشاوره. اما بسیاری از آنها در حال حاضر اجازه می دهد تا مک کینزی به طور یک جانبه “آشکار است که ما شده اند در حفظ مشتری و یک شرح کلی از این خدمات است.” این شرکت به استفاده از این بند به بازار آن دولت کار آنلاین.

زمانی که مقامات در میامی-Dade اعتراض به محرمانه بودن بند دعا در زمان شرکت خط: از بین بردن آن “خواهد بود یک نمایش درپوش در پایان ما.” در نهایت برادفورد مجاز است که این شرکت ممکن است تکان دادن اما فقط کمی. مک کینزی را در نظر اجازه مقامات شهرستان به اشتراک گذاری کار خود را محصول “خاص اشخاص” او نوشت: نشانه گذاری مک کینزی پیش نویس قرارداد. اما تنها “اگر ما قادر به تعریف آن دسته از اشخاص و می توانید ضمیمه guardrails به چنین افشا.” مک کینزی اصرار, به عبارت دیگر, که در آن باید تصمیم بگیرید که چه دولت می گویند — و به آنها — در مورد توصیه آن داده شده بود.

عنوان پروژه پیشرفت Moon اولیه شک و تردید به عهده گرفت. وجود دارد غیر بصری و نوآورانه توصیه هایی در میان “بهترین شیوه” برای بازگشایی این شهرستان است. اما بسیاری از آنها آشکار شد و یا در حال حاضر پیشنهاد شده توسط county کارکنان: “نصب پلکسی گلاس موانع بین صندوقدار و مشتری” به عنوان مثال. در زمان به نظر می رسید به عنوان اگر مشاوران بودند چیدن بهترین شیوه تصادفی: یک اسلاید در بازگشایی سایت های ساخت و ساز توصیه می شود گروه بندی کارگران به تیم های است که نه تنها کار و با هم بخورند اما “زندگی” و “سفر” با هم.

میریام مارکز مدیر ارتباطات شهردار میامی-Dade County, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. مک کینزی بیانیه اشاره کرد که شرکت “کار با میامی-Dade شهرستان متمرکز شده های بینش و مشاهده شیوه از دولت و کسب و کار در سراسر جهان به عنوان رهبران پیمایش عدم اطمینان از بازگشایی بخش مهم از اقتصاد خود است.”

در اواسط ماه مه در میامی-Dade شهرستان صادر بازگشایی طرح “جدید طبیعی است.” در این سند که کشیده به 175 صفحات به طور گسترده ای panned برای آن نیازی پیچیدگی که دوخته سردرگمی در میان مردم است. طرح ساختار بازگشایی حدود دو با هم تداخل دارند طرح. پنج رنگ مختلف و “پرچم” به نمایندگی از مراحل مختلف از بازگشایی. به طور جداگانه پنج “کهن الگوها” — یک مک کینزی نوآوری ایمیل ها و پروژه اسناد و مدارک نشان می دهد — گروه بندی بخش های صنعت و فضاهای عمومی توسط چقدر تعامل انسانی آنها مورد نیاز است: “می توان از راه دور” “پایین مجاورت” و غیره. هنوز پنج پرچم و پنج آرکه تایپ تراز نیست; یک پرچم ممکن است پوشش دو آرکه تایپ و بالعکس. تصور کنید یک چراغ ترمز که در آن اشکال اضافه شده اند به طور معمول سه رنگ طرح — یک مربع زرد به معنای چیزی متفاوت از یک دایره زرد که به معنی چیزی متفاوت از یک دایره قرمز — و شما شروع به گرفتن احساس برای سردرگمی سیستم برانگیخت. به عنوان میامی هرالد قرار داده و آن را انعکاس محلی واکنش در فلوریدا-مناسب شرایط: “آنها فقط مانند پرچم که نجات غریق پرواز در می ایستد در ساحل. به جز بیشتر گیج کننده است.”

خاویر سوارز دیرین شهرستان کمیسر سابق و شهردار میامی نمی بینم چه شده بود به دست آورد با کشیدن بیش از نیم میلیون دلار به خارج از شهرستان را همه گیر-ضربه بودجه به استخدام McKinsey. “این فقط من اعتصاب به عنوان عظیم اتلاف پول” او به من گفت. شرکت “کهن الگوها” قطعا تا به حال اضافه شدن هر چیزی. “من به یاد داشته باشید خواندن در مورد آرکه تایپ در روانشناسی هنگامی که ما تحت پوشش کارل یونگ” سوارز گفت. “این برای تلفن های موبایل مانند نوع درست” — و در اینجا او متوقف شد برای اثر “sesquipedalian کلمه یک مشاور خواهد آمد تا با سعی و صدا دقیق تر از شما.”

کارلوس Giménez شهردار میامی-Dade شهرستان و سیاسی دشمن از سوارز آشکارا آمد به توافق برسند. در ژوئن 19, دولت او بی سر و صدا نوشته شده و یک نسخه اصلاح شده از آن است. قابل توجه پاک از جدید “New Normal”: مک کینزی آرکه تایپ. همانطور که از اواسط ماه جولای COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در میامی-Dade.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>