چگونه بسیاری از آمریکایی ها واقعا شما با Coronavirus?


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

وجود یک بیماری همه گیر به گسترش در سراسر ایالات متحده و در میان مداوم در تلاش برای مقیاس تست آن هنوز هم مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع آلوده.

در صورت عدم وجود اعداد حقیقی بینی را پر کرده اند از درجه اعتبار ساقط و من تلاش کرده ام به عنوان یک خبرنگار به می دانم که پیش بینی به اعتماد. هفته گذشته اوهایو وزارت بهداشت گفت: بیش از 100 ، 000 نفر آلوده شدند در زمانی که وجود دارد پنج مورد تأیید در دولت است. برخی از اپیدمیولوژی نقد کارشناسان تخمین می زنند که بیش از حد بالا و بخش مدیر بعدها گفت که او “guesstimating.”

باید خبرنگاران دوم-حدس می زنم خود را به وزارت بهداشت را چهره ؟ هنگامی که آن را امن برای من به ترجمه? من شروع کردم به صحبت کردن با برخی از کارشناسان و یاد گرفتم که چگونه فازی کسانی که پیش بینی می شود. اما راه هایی وجود دارد ما می توانیم در مورد آنها فکر می کنم که برای کمک به ما وضوح بیشتر.

این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از مردم با آلوده در حال حاضر. فقط می دانم که این تعداد به مراتب بالاتر از در حال اجرا مورد تعداد.

آن را آسان تر برای انجام بزرگ جارو بینی در یک سوال بود که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده به زمان این است که بیش از همه و با انجام. مارک Lipsitch رئیس دانشگاه هاروارد T. H. Chan مدرسه از مرکز بهداشت عمومی بیماری مسری دینامیک شده و در حال اجرا پیش بینی به شکل از چگونه بسیاری از بزرگسالان در سراسر جهان را آلوده قبل از واکسن بازدید بازار (یکی در دسترس نخواهد بود برای حداقل یک سال) و یا گله ایمنی در ضربات — زمانی که مردم به اندازه کافی توسعه یافته ایمنی به ویروس از داشتن آن را به طوری که آن را نمی تواند به راحتی منتقل می شود هر بیشتر. او به این نتیجه رسیدند که بین 20 ٪ و 60 ٪ از بزرگسالان در سراسر جهان خواهد شد و در نهایت آلوده. (Marketplace ایجاد کرده است یک ابزار مبتنی بر مدل و آن را به ارزش چک کردن.)

آن را بسیار سخت تر برای کشف کردن که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده می شوند در این لحظه. برخی از ایالت ها باید کمی اطلاعات به دلیل آنها به سختی شروع به تست و نمی دانم زمانی که جامعه انتقال آغاز شد و در مکان های خاص. بسیاری از مردم با نشانه های سازگار با COVID-19 تبدیل شد به دور از گرفتن آزمون.

Caitlin رودخانه های محاسباتی اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که او “هنوز مطمئن شوید که ما در یک محل که در آن ما قادر به برآورد که” اگر او را با اعتماد به نفس است که وجود دارد به مراتب بیشتر افراد آلوده از تعداد موارد گزارش شده در این زمان. محاسباتی اپیدمیولوژی Maia Majumder گفت که بدون گسترده تست این است که “واقعا به چالش کشیدن سوال به پین کردن.”

در کوتاه, بهترین راه برای در واقع می دانیم که با شواهد سخت — که به معنی آزمایش است. همانطور که سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded, و ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است. ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست.”

فکر می کنم در سفارشات از قدر. اعداد کمتر دقیق تر از آنها به نظر می رسد.

البته محاسباتی اپیدیولوژی را راه آمدن با ballpark را تخمین می زند. من خواسته کارشناسان به بحث در مورد این جمله با من از یک مارس 14 پست در مورد شهر نیویورک بلندی بحران توسط یک Facebook داده دانشمند:

“ما تخمین می زنند که بین 1,281 و 2,280 مردم آلوده از دیروز.”

که محدوده به نظر می رسد هر دو گسترده و در عین حال عجیب خاص. چه خواننده قرار است به دور از یک جمله که می خواهم ؟

گزارش دقیق شماره اجازه می دهد تا اپیدیولوژی به تکرار هر یک از دیگران’ کار; اجرای دوباره همان معادلات و پس از رسیدن به نتایج مشابه کمک می کند تا به اعتبار يافته است. مقامات بهداشت عمومی نیز باید به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است دلیل آن را مفید برای تصمیم گیری در مورد آماده شدن تخت بیمارستان و یا بسته شدن مدارس.

نگرانی من این است که یک جمله مانند است که می تواند به خوانندگان کاذب دقت به عنوان اگر آن را ممکن است به دانستن را به تفاوت از یک یا دو نفر است. زمانی که از من خواسته رودخانه چه یک فرد عادی باید از این شمارش او گفت: مردم باید تمرکز در مرتبه: “این به این معنی وجود دارد یک زن و شوهر از هزار نفر آن را 200 یا 4 میلیون. این معناست که ما در پایین هزار نفر است.”

“اگر پیش بینی نمی کند و دولت آن فرضیات من می خواهم با احتیاط,” Majumder گفت. برای مثال, محبوب رويکرد مدل سازی به نام آقا مدل فرض می شود که هر فردی به همان اندازه احتمال زیاد برای آمدن به تماس با هر فرد دیگری در جامعه; شما لازم نیست که به یک Ph. D. به ببینید که چگونه است که بسیار واقع بینانه است.

Majumder همچنین اشاره کرد که فقط به خاطر کسی که خوب در ریاضی به این معنا نیست که آنها مجهز به انجام اپیدمیولوژیک پیش بینی که می آید با تفاوت های ظریف خود را. “نویسنده منتشر شده اپیدمیولوژیک مدلسازی مطالعات – ترجیحا از دیگر در حال ظهور بیماری های عفونی – قبل از اینکه در کارشناسی ادبیات?”

توصیه من: چک کنید که این شماره ها که از قبل از تکرار آنها.

نمی آویزان کنید تا در جزئیات. تصویر بزرگ روشن است.

تلاش برای به دست آوردن وضوح در دقیقا چگونه بسیاری از مردم با آلوده در شهر شما نباید هدف خود را اگر شما یک عضو به طور منظم ، رودخانه ها و Majumder توافق در این: که هیچ تفاوتی در عمل چه شما نیاز به گرفتن که آیا این مدل می گویند وجود خواهد داشت 10000 یا 20000 عفونت در دولت خود را در تعداد معینی از روز یا هفته.

وجود ندارد یک کارشناس صحبت کردم که گفت: در مورد شمارش نخواهد شد همچنان افزایش یابد. دو دلیل وجود دارد برای این کار: به عنوان تست می شود بیشتر در دسترس مواردی است که در حال حاضر وجود دارد آشکار خواهد شد. ثانیا البته این ویروس ادامه دارد و رو به گسترش است. روند شفاف و واضح هستند و تماس به عمل است مسلم. “اگر دولت خود را گزارش کرده است جامعه انتقال پیام همان است که بدون توجه به تعداد موارد: تعامل اجتماعی فاصله بلافاصله” Majumder گفت.

در برخی از راه, ایالات متحده است زیرا این بیماری در اینجا وارد بعد از آن در چین یا ایتالیا. ما نیازی به تکیه بر مدل های کامپیوتری به حدس زدن آنچه که ما باید انجام دهید. ما می توانیم به کشورهای دیگر شده اند که برخورد با این ویروس بیش از ما.

رودخانه اشاره به برخی از کشورها در آسیا گرفته اند که اقدامات گسترده از جمله بسته شدن مدارس, تست یکهو و حتی انتشار در گذشته محل نگهداری (بدون نام) از افرادی که آزمایش مثبت در کره جنوبی — از رستوران های مردم بازدید به صندلی های خاص آنها نشسته در سینما.

“آنها در زمان این مداخلات واقعا جدی بود و واقعا متعهد به منظور جلوگیری از یک سناریو مثل ایتالیا,” او گفت:. “این واقعا چیزی است که ما باید با تمرکز به عنوان یک کشور است.”

برای خبرنگاران و این به معنی دو چیز است: البته ما باید همچنان به درخواست مقامات دولتی به توضیح دهید که اعداد و اجرای آنها توسط کارشناسان قبل از انتشار هر زمان ممکن است. اما مطلب مهمتر مطبوعات نیاز به نگه داشتن کسانی که در قدرت پاسخگو اعمال خود — و یا فقدان آن است. در حالی که این بخشایش را بد برآورد آن را نابخشودنی به عمل نمی کند در این صورت یک بیماری همه گیر است که نه فقط در آستان ما اما در حال حاضر در داخل خانه ما.

هر یک از ما دارای قدرت برای کمک به صاف منحنی.

من مطمئن هستم که در حال حاضر شما در حال حاضر در مورد این مفهوم که می آید با خود برچسب. در یک کلام برای جلوگیری از سنبله از موارد مهم است که بیش از حد بیمارستان های ما, ما نیاز به پیاده سازی استراتژی کاهش سرعت پایین انتقال بيماري.

هفته گذشته برای من ایمیل شده است یک دریا از وحشت. یک زن در کالیفرنیا نوشت که او تمام وقت مراقب برای سالمند و هراسان است از آلوده کردن او. او باید پوشیدن دستکش در تمام زمان ها حتی به لمس پست الکترونیکی ؟ باید او هرگز ترک خانه ؟ جدید انگلستان خرده فروشی کارگر توصیف ترس او را در حالی که زنگ مردم در تمام طول روز, اما گفت: “من نیاز به پول برای من صورتحساب. من نمی دانم چه باید بکنید.” یک بیمارستان مدیر تلاش برای حفظ منابع برای تسهیلات به من گفت: “من نمی توانم از دست دادن کار من است. من نمی توانم از دست دادن بیمه. اگر من بمیرم, من نیاز به فرزند من مراقبت گرفته شده است.”

شنبه شب پس از خواندن بیش از حد بسیاری از این پیام ها در یک بروید من گریه دانستن بود تا کمی وجود دارد من می تواند انجام دهد در واقع به کمک و احساس ضعف بزرگ چگونه این مشکل احساس می شود.

اما صبح روز بعد از خواب بلند شدم تا به برلین-بر اساس گزارش خبرنگار کای Kupferschmidt پیشنهاد است که همه ما به اشتراک بگذارید “مثبت و یا کارهای عملی” است که ما می خواهم دیده می شود و یا انجام می شود, بزرگ یا کوچک “برای انطباق با این دنیای جدید ما خودمان را پیدا کنید در.” برای اولین بار در در حالی که لکه های روشن روشن صفحه نمایش کامپیوتر من. عضو باشگاه کتاب من فرستاده همه ارائه برای کمک به خرید مواد غذایی و لوازم. دکتر استر Choo, استادیار طب اورژانس در توئیتر خود نوشت: “دانشجویان پزشکی در سراسر کشور صورت گرفته چرخش بالینی با توجه به #COVID را راه اندازی نگهداری شبکه برای حمایت از ضروری کارکنان بیمارستان.” تمام این داستان ها به من تشویق فوق العاده و مرا تشویق کرد که من نمی باید به نظاره نشست بی اراده; من می تواند اعمال کوچک خودم.

هنگامی که آمار و ارقام پیش بینی هستند که در اطراف پرتاب — هزاران و صدها هزار نفر و میلیون ها نفر از مردم — می توان آن را سخت را برای آنها به احساس واقعی است. اما زمانی که من به خودم یادآوری کنم که همه این ترس و اضطراب و بخشنده و دلسوز مردم هستند که همه ما در حال مبارزه برای آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال که چرا من باید در خانه بماند حتی اگر من جوان و سالم است.

منحنی قطعا افزایش برای چند هفته آینده. وجود خواهد داشت بیشتر ترس القا عناوین که به ما دلیلی برای شک و تردید سطح آمادگی. اما می دانم که ما اقدامات فردی — ماندن در منزل را قادر می سازد کارکنان مراقبت های بهداشتی با احتکار لوازم مانند ماسک انجام آنچه ما می توانیم برای مراقبت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما — همه می تواند کمک به صاف که منحنی. من امیدوارم که تلاش های جمعی به این معنی است که آن را نمی خواهد افزایش بیش از حد طولانی و آن را نمی خواهد بیش از حد تند. در عین حال مراقبت و خوبی بود.

ما هنوز گزارش. به ما بگویید بیشتر در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de