کمی آتش همه جا را تیفانی, Boone, شد, جوان, جان کری, واشنگتن

لحظه ای تیفانی بون فرود آمد بخشی از جوان میا در کمی آتش همه جارا Hulu آمار اقتباس از آسمان Ng‘s بهترین فروشنده او شروع به آماده شدن. این بازیگر که باعث می شود او در اولین چهار شنبه, آوریل 8 قسمت باز می شود تا به طور انحصاری در مورد تبدیل شدن به جوان تر از نسخه کری واشنگتن‘s شخصیت در آخرین شماره از ما هفتگی.

“من به تماشای کری در مجموعه. من می خواهم به تماشای یک صحنه و یادداشت برداری — در مورد حرکات دست او واکنش های راه او می خواهم به گوش دادن و یا راه چشم او را حرکت” شکارچیان ستاره, 33, می گوید. “من می خواهم به خانه, قفل, خودم را در دفتر من برای یک یا دو ساعت هر شب و رفتن را از طریق این قسمت هر شب در هر خط. سپس من می خواهم سعی کنید به پیاده سازی چیزهای جدید یاد گرفتم که بعد. آن را کاملا یک فرایند است.”

برای Boone, اما آن را تا به ارزش آن.

“من می خواستم مطمئن شوید که من در زندگی به کار باور نکردنی کری و ریس ویترسپون انجام شد” او سهام. “این یکی از وقت گیر ترین شغل من تا کنون انجام داده است. من می خواستم برای قرار دادن بسیار به آن دلیل که من احساس آن را سزاوار است که مقدار زیادی از توجه است.”

How Tiffany Boone Transformed Into Young Kerry Washington Little Fires Everywhere
تیفانی بون و کری واشنگتن در ‘کمی آتش در همه جا’. Hulu (2)

زمانی که او برای اولین بار فرود آمد او تا به حال یک گفتگو با واشنگتن 43 که او به عنوان یک “افسانه” در این صنعت است.

“او به من آزادی زیادی برای رفتن در این جهت است که من احساس. او مانند ” ما در حال ایجاد این با هم.’ او مانند ” اگر شما نیاز به هر چیزی را از من, من اینجا هستم,'” بون می گوید. “زمانی که من آمد به من تقریبا می خواستم به مانند یک روح تا آنجا که جان کری نگران بود چون من می خواستم او را به وضوح تمرکز بر کار او انجام شد. او خیلی شلوغ است! او یک مادر است و او در این شرکت تولید که در حال اجرا نشان می دهد او فقط آنقدر در رفتن. من واقعا می خواستم به احترام او روند.”

سابق زیر ستاره نیز اشاره می کند که زمانی که مردم در مجموعه او را پرسید که چگونه او تا کاملا تقلید واشنگتن حرکات او واقعا نمی توانست آن را توضیح دهد: “این به معنای واقعی کلمه احساس می کنم فکر نمی خواهم خودم. من تا به حال تحقیق آن را به نقطه که من را به فکر می کنم در مورد انتخاب من بود و من احساس می کنم مثل او ساخته شده بود از جمله گزینه های روشن.”

کمی آتش در همه جا جریان است در Hulu.

برای اطلاعات بیشتر از Boone انتخاب کنید تا ما هفتگیدر دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر و گوش دادن به او را کامل مصاحبه با “سازمان دیده بان با ما” پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>