چگونه Kyle Richards باعث می شود او 25 سال از ازدواج به Mauricio Umansky کار

در آن برای مسافت های طولانی! Kyle Richards باز کرد تا در مورد کلید ازدواج خود را به شوهر Mauricio Umansky کار پس از 25 سال است.

“من با شوهرم در 23 سال و شما تغییر زیادی در آن زمان گفت:” ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, فوریه 12, در حالی که جشن Galentine روز در Kendra اسکات که در آن 20 درصد از هر خرید مزایای سرطان سینه تحقیقات پایه و اساس است. “شما می دانید که شما ضربه چنگال در جاده ها — من فکر می کنم آنها می گویند شما تغییر هر هفت سال ؟ من نمی دانم که من فکر می کنم آن را احتمالا کمتر از آن — اما شما به یک چنگال در جاده و شما می توانید هر دو با هم رفتن که در جاده و یا شما دیدن کارهای متفاوت و شما را در جاده های مختلف.”

ریچاردز ادامه داد: “ما همیشه در همین صفحه با ما و اهداف ما اخلاق و چگونه ما می خواهیم به منظور بالا بردن فرزندان ما و آنچه که ما از زندگی می خواهید به طوری که ساخته شده آن را آسان تر است. اما منظورم این است که او یک بچه بود و در حال حاضر او یک مرد است. من بچه بودم خیلی و من یک زن هستم … اما ما واقعا اجازه هر یک از دیگر به خودمان و حمایت از یکدیگر است که از طریق آن دلیل که بخش بزرگی از آن است.”

Kyle Richards Shares Secret Long Marriage With Mauricio Umansky
Kyle Richards و Mauricio Umansky در جوایز موسیقی آمریکا در اکتبر 9, 2018 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره اشاره کرد که “باید واقعا قوی و شروع با یک واقعا جامد وضعیت” در رابطه خود را به دلیل “زندگی به شما می اندازد بسیاری از curveballs.”

ریچاردز و 49 ساله عامل املاک و مستغلات ممکن است از دو دهه به ازدواج خود را اما هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که آنها را کنار بگذارند زمان برای یکی دیگر. این ولنتاین روز مرغ عشق سر خواهد به اسپن کلرادو با 12 سال دختر پورشه, برای یک سفر اسکی.

“شوهر من است و من در جلسه در آسپن در شب, بنابراین من او را به شام” او به اشتراک گذاشته. “برای روز ولنتاین, من و همسرم احتمالا اوایل شام با پورشه و سپس [من و همسرم را] بیرون رفتن خودمان را پس از.”

ریچاردز و Umansky گره خورده گره در سال 1996. آنها پدر و مادر از کون, 23, سوفیا, 20 و پورشه. او همچنین سهام, دختر, فرح, 31, با Guraish Aldjufrie که او از سال 1988 تا 1992.

در نوامبر 2019, ریچاردز صحبت در مورد چالش های ساخت یک ازدواج کار می کنند. “من واقعا فکر می کنم مهم است که اجازه دهید شریک زندگی خود را رشد و تغییر و توان خود را,” او گفت: ما به طور انحصاری است. “این سخت است زیرا بسیاری از مردم بار ازدواج کرده و آنها را تغییر دهید و سپس آنها را از هم جدا رشد. اما اگر شما نوع از گام به عقب و اجازه دهید که فرد رشد می کنند و شما می توانید رشد با هم.”

پیش از روز ولنتاین روز جمعه 14 فوریه ریچاردز با حضور Galentine روز رویداد در Kendra اسکات فروشگاه طلا و جواهر. “من از طرفداران بزرگ Kendra اسکات و نام تجاری خود را. من فکر می کنم او طلا و جواهر زیبا و دوست دارم که او می دهد که واقعا مهم است به او گفت:” ما در روز چهارشنبه. “من مادرم را از دست داده به سرطان پستان او از دست یک دوست بسیار نزدیک از او به سرطان پستان پس از آن چیزی که بسیار مهم است به وضوح و به من است.”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im