چگونه کرک داگلاس بیوه آنه او را جشن گرفتند لشکر 101 ب روز در قرنطینه

طبیعی جدید! کرک داگلاس’ بیوه آن Buydensخود را جشن گرفت لشکر 101 تولد در یک راه خاص در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کامرون داگلاس مشترک یک سری از عکس ها و فیلم های خود را در Instagram, داستان, در روز پنج شنبه 23 آوریل به عنوان خانواده و دوستان سوار گذشته خود را مادر بزرگ خانه به استقبال او را از راه دور. صفوف از وسایل نقلیه کشیده تا به صد ساله در جلوی خانه اش به عنوان او نشسته در صندلی چرخدار در کنار سگ خود را و بالن. او نگاه شیک در یک اسطوخودوس شلوار کت و شلوار و همچنین عینک محافظ و ماسک و یک ارسی که خواندن “آن را روز تولد من است.”

“در اینجا ما در حال آمدن به آن لشکر 101 تولد” کامرون, 41, گفت: در یکی از فیلم های او به اشتراک گذاشته. “اولین تولد بدون Pappy. … این صحنه شگفت انگیز حق در اینجا!”

How Kirk Douglas’ Widow Anne Buydens Celebrated Her 101st Birthday in Quarantine
آن Buydens جشن او لشکر 101 تولد در قرنطینه. حسن نیت ارائه میدهد از کامرون داگلاس/Instagram

The Wonder Boys ستاره — که در پیوست با دوست دختر خود را Viviane Thibesو خود را 2 سال با پدر Lua — بعد گفت: Instagram followers که او منتظر “در خط حدود 20 یا 30 دقیقه” اما او با خوشحالی می پذیریم “صبر کنید 20 یا 30 ساعت به گفتن تولدت مبارک به آن است.”

کامرون نیز ارسال شده رجعت عکس از Buydens و اواخر پدربزرگ کرک در خوراک خود را با عنوان “تولدت مبارک اوما. در اینجا به 101 سال از عشق و نور و هدایت! ما شما را دوست دارم!”

مایکل داگلاس, کاترین زتا-جونز و 17 ساله دختر Carys مشترک تجلیل و قدردانی به نیکوکار و همچنین. این وال استریت star, 75, زیر نویس خود Instagram پست “تولد مبارک آن داگلاس! بهترین پدر یک فرزند خوانده می تواند برای امید!” در ضمن شیکاگو بازیگر 50 و نوشت: “تولدت مبارک برای من فوق العاده مادر در قانون است. ما ملکه ما اوما. شما شخصیت همه چیز که خوب است در یک زن است. من شما را تحسین و عشق شما بسیار است. 101 سال جوان امروز. آن داگلاس با تشکر از شما برای همه چیز را که شما انجام داده اند برای مردم در جهان ما است.”

Buydens ملاقات کرک در مجموعه ای از 1953 فیلم عمل عشق. ازدواج آنها در سال بعد و تا به حال دو پسر با هم: Eric داگلاس که در سال 2004 و پیتر داگلاس, 64. کرک نیز پدر مایکل و جوئل داگلاس, 73, هر دو از او با همسر سابق خود دیانا داگلاس.

این اسپارتاکوس , بازیگر درگذشت, در سن 103 در فوریه 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>