چگونه کیم جونگ سازمان ملل متحد نگه می دارد و غرب در تاریکی

به عنوان به زودی به عنوان راشل لی از خواب بیدار او آتش تا کامپیوتر خود را و شروع به تمیز کاری کره شمالی روزنامه های تلویزیون, پخش برنامه های مجلات علمی و مبهم وب سایت های وابسته به مرموز ملت است.

در کنار تبليغاتي نثر ضخیم با دگم و
تصاویر از جلسات دفتر سیاسی نظامی رژه رهبری rostrums,
دولت سالگردها و مراسم تدفین در حال تجزیه در جستجوی یک سرنخ حیاتی است که
ومیگوید نزدیکتر به کیم جونگ سازمان ملل متحد رهبر معظم.

این تحقیقات دشوار است که کره شمالی تحلیلگر انجام داده است برای 20 سال برای دولت ایالات متحده فکر می کنم مخازن و اخبار خدمات حیاتی در کمک به سازمان های جاسوسی و دیپلمات های ارزیابی که ممکن است به دست آوردن یا از دست دادن نفوذ در رهبری است.

“نزدیک به شما به مرکز … مهم تر از شما هستند” گفت: Lee.

به من اعتماد آنها [مقامات] نمی دانم چه خبر است.

سو Mi تری سابق سیا و تحلیلگر

اما محدودیت های خارجی بینش پیونگ یانگ عملکرد درونی شده است در معرض توسط هفته-غیبت طولانی کیم. گزارش های تایید نشده از زندگی-تهدید سلامت مسائل را برانگیخته جهانی فتنه و نگرانی از بی ثباتی در فرار هسته ای مسلح دولت است.

سابق دولت ایالات متحده تحلیلگران فراموش نمی کنم کیم مرده است اما آنها هنوز در تلاش برای کار کردن دقیقا چه مشکلات سلامتی او ممکن است رنج می برند.

“برای این یکی من تمایل به فکر می کنم که هیچ کس نمی داند — از جمله اطلاعاتی ایالات متحده گفت:” لی.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که
36 ساله دیکتاتور زنده بود, با وجود گمانه زنی ها از یک بیماری جدی.

“من امیدوارم که او خوب است. من نمی دانم چگونه او انجام نسبتا صحبت کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هوش انسان

سو Mi تری, یک تحلیلگر سابق سازمان سیا که در جریان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در کره شمالی گفت که او مورد علاقه ارتباطات ره گیری زمانی که “خسته کننده” وظیفه خوشهچین هزاران قطعه از اطلاعات در این کشور سقوط کرد و به او.

اما حتی پس از آن او با احتیاط او ممکن است تغذیه عمدی اطلاعات غلط اگر کره شمالی مشکوک ایالات متحده بود گوش دادن در.

“به من اعتماد آنها [مقامات] نمی دانم چه خبر است” گفت: Terry, در حال حاضر یک عضو ارشد مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“این نه تنها آمریکایی ها آن را از بقیه جهان — یک دلیل وجود دارد که چرا هیچ کس می دانست که برای 48 ساعت [که رهبر سابق کیم جونگ ایل مرده بود] و ما متوجه شدیم تنها به این دلیل که کره شمالی تصمیم گرفت به ما بگویید.”

تری متکی است, استراق سمع, تصاویر ماهواره ای و “humint” — هوش انسان از برخی از چند کره شمالی مقامات که در سازمان سیا کتاب. “کنترل خود را از اطلاعات است خیلی تنگ است. تنها راه ما می دانیم که در حال حاضر این است که اگر یکی از نخبگان این است که ما حقوق و دستمزد اما حتی پس از آن چگونه خواهد آنها را می دانید؟”

اطلاعات محافل

سازه های جداسازی در پیونگ یانگ سیاسی دستگاه بیشتر محدود کردن اطلاعات مربوط به رهبران و بویراحمد گفت.

یونگ پاکستان, یکی دیگر از سابق سیا و تحلیلگر توصیف سیستم به عنوان کیم در “چشم گاو” از اطلاعات متعدد محافل معنی این رژیم به عمد محروم نه تنها جامعه بلکه بخش هایی از دایره درونی از اطلاعات است.

“بوروکراسی لازم نیست یکدیگر صحبت کنیم” گفت: پاکستان. “کیم بوده است پاکسازی صدها نفر از مردم است. او می خواهد به نگه داشتن چیزهای تکان دادن پس هیچ کس نمی داند که به اعتماد و افراد کمتر احتمال دارد به شروع افزایش [صفوف] و جمع آوری یک گروه از دوستان. محرمانه بودن بخشی از زنده ماندن است.”

Thae Yong Ho سابق ارشد کره شمالی دیپلمات در اروپا و انگلستان به مورد سوال که آیا حتی پکن که بسیار نزدیک روابط با پیونگ یانگ می داند زیادی در مورد کیم بیماری است.

“این یک وضعیت است که حتی کره شمالی مقامات عالی رتبه خواهد بود آگاه به جز [کیم همسر] ری سول جو و نزدیکترین مشاوران” گفت: Thae در حال حاضر با مشخصات بالا پناهنده و مجلس در سئول.

چشم در آسمان

تصاویر ماهواره ای و هواپیماهای جاسوسی نیز مهم در تجزیه و تحلیل و کره شمالی و دادن اطلاعات نظامی کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا نسبت به این کشور موشک های هسته ای و سلاح های شیمیایی برنامه های.

این تکنولوژی نیز نقش مهمی در شناسایی پیونگ یانگ را تحریم-busting فعالیت های از جمله نقشه برداری غیر قانونی از حمل و نقل نقل و انتقالات. و آن را کمک کرده است تا با تلاش برای ردیابی کیم حرکات.

روز شنبه, 38, شمال, واشنگتن فکر می کنم تانک برنامه نظارت بر کره شمالی از طریق تجاری از تصاویر ماهواره ای گزارش داد که یک قطار “احتمالا متعلق به کیم جونگ سازمان ملل متحد” کشف شد نزدیک به رهبر ترکیب در ونسن پس مارس 21. آن گفت که محل “آیا قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور سواحل شرقی است.”

کارشناسان خواستار احتیاط در overdrawing نتیجه گیری از این اطلاعات داده شده پیونگ یانگ را طولانی-موفقیت در حال اجرا در انحراف.

در سال 2011 کره جنوبی broadsheet the Chosun Ilbo به نقل از منابع اطلاعاتی ادعا کرد که در اواخر رهبر کیم جونگ ایل تا به حال با استفاده از سه قطار: دو حرکت به طور همزمان برای جلوگیری از حملات تروریستی “در حالی که سوم به عنوان بازگشت به بالا.”

OLY-2018-PYEONGCHANG-OPENING-VIP

راز جلسات

بر خلاف زاهد گوشه نشین مانند پدر کیم جونگ سازمان ملل متحد مشغول است با رهبران بین المللی. پس از 2018 او با حضور در نشست با رؤسای چینی رهبر و کره جنوبی ماه Jae-و همچنین سه نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن. این درگیری اجازه داده اند برای بیشتر حاشیه جلسات بین دیپلمات.

متعدد دیگر جلسات اغلب به عنوان آهنگ دو و ساخته شده همچنان به طور منظم برگزار می شود در اروپا و آسیا بین کره شمالی مقامات و یا پروکسی و خارجی nongovernment کره شمالی کارشناسان به افرادی که با حضور در جلسات.

این جلسات به طور معمول با تمرکز بر اقتصادی یا خارجی
مسائل سیاست ارائه یک پلت فرم برای کارشناسان و مسئولان به منظور توسعه یک
رابطه دیپلماتیک به جای وسیله ای برای استخراج حساس
اطلاعات.

در حال حاضر به عنوان کیم ادامه داد: عدم چرخش توجه به اینکه خواهر کیم یو جونگ می تواند موفقیت او را به هوش کارشناسان باقی می ماند در تاریکی. “ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد به این دلیل که کیم رژیم نمی خواهند مردم بدانند” گفت: پاکستان. “آنها می خواهند به کودتای ضد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>