چگونه Jana Kramer, Mike Caussin توضیح Coronavirus به بچه های خود را

دشوار شد. Jana Kramer و مایک Caussin در حال انجام بهترین خود را به توضیح این بیماری همه گیر کوروناویروس به دو فرزند خود را.

“این بوده است دلخراش برای دختر ما [Jolie] چرا که او فقط نمی فهمم” بازیگر 36 اخیرا گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که ترویج “نجس” تک کردن سهشنبه, مارس 17. “ما 16-ماه-پیر, [Jace] هیچ سرنخی چه خبر است. چیزی متفاوت است اما [به صورت] آنجلینا جولی … این یک بد شانسی است.”

Jana Kramer and Mike Caussin Are Explaining the Coronavirus to Their Kids
Jana Kramer, Mike Caussin Jace و جولی با حسن نیت ارائه میدهد از Jana Kramer/Instagram

در حالی که One Tree Hill آلوم اجازه می دهد آنجلینا جولی, 4, بازی با دوستان محله و “دوچرخه سوار و شش فوت از هم جدا” بچه ها باید از هم جدا هنگامی که آنها بیش از حد نزدیک است. “او را دیدم و او می خواست برای رفتن به آغوش [او] و گفتم:” نه!’ و او را مانند گریه. … آن را شکست قلب من و ما به پایان رسید تا نیاز به ترک آنجا که او فقط نمی خواهد بماند تا کنون [کافی] از هم جدا است.”

وقتی میشیگان بومی سعی کردم به او بگویم ارشد که “هر کس بیمار است راست, در حال حاضر,” آنجلینا جولی گفت: “” من بیمار نیست.'” کرامر توضیح داد: “او فقط فکر می کند وجود دارد شر ویروس رفتن در اطراف, اما آن را هنوز هم نمی کلیک کنید با او.” در واقع یک کمی می پرسد برای رفتن به Chuck E. Cheese هر شب.

کرامر مادر شد در سال 2016 زمانی که آنجلینا جولی وارد شده است اما یادگیری فرزند جدید درس در حالی که quarantining با او و Jace.

“من یاد گرفته ام که آن را OK به قرار دادن تلفن کردن” را به “دروغ” خواننده گفته ما. “من فقط واقعا یاد گرفته بود و آن را دور می شود و فوق العاده در حال حاضر چون من هرگز به دریافت این زمان با بچه های من. آنها آنقدر کوچک و آنها بسیار تاثیرپذیر است.”

این رقص با ستاره ها آلوم دوست دارد که “پس از وصل” با خانواده اش در این زمان. “که ایمیل می توانید صبر کنید,” او گفت:.

Untouchable Jana Kramer
Jana Kramer مت Sayles

کرامر در حال حاضر جشن انتشار “نجس” در خانه با خانواده اش که او نوشت: یک دهه پیش. “من دوست دارم این پیام و آنچه در آن می ایستد در مورد عشق بودن نجس” او بوده برای ما. “امیدوارم آن را کمک به مردم در همه چیز.”

با گزارش Carly اسلون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>