چگونه هتل زنجیره ای کردم برش از کمک های دولتی برای کسب و کار کوچک

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

در ماه مارس، در حالي که قانونگزاران با هم رقابت مي کردند تا بسته محرک هاي عظيمي را کنار هم قرار بدهند تا با خاموشي هاي همه گير مرتبط با جارو کردن کشور کنار بيايند، شرکتي در نيويورک که در هتل ها سرمايه گذاري مي کند، براي اولين بار يک لابيگر واشنگتني را مستقر کرد. ماموریت لابی گر این بود که در برنامه امدادی نوظهور برای کسب و کارهای کوچک استثناء قائل شود تا زنجیره های هتل واجد شرایط شوند.

شرکت، سرمایه گذاران EOS، بیش از 500 کارمند داشت، و آن را بالاتر از حد در پیشنهاد اصلی توسط Sens. سوزان کالینز، آر-مین، و مارکو روبیو، آر-فلا قرار داد. اما اگر درپوش هتل ها به جای companywide برای هر مکان تعیین شده بود، پس EOS می تواند در چندین از خواص آن بهره مند شوند، مانند مجموعه استراحتگاه هایی که EOS به تازگی در Kennebunkport، مین به دست آورده بود.

لابی که EOS از او درخواست کمک کرد مایکل بوپ بود که یک دستیار سابق دیرزمان کالینز بود، طبق فرم افشاگری کنگره. Bopp’ Collins’legislative director and general counsel from 1999 to 2003 and chief counsel to the Senate homeland security committee from 2003 to 2006, while Collins was chair. همچنین او به عنوان مشاور خارج از کمپین کالینز خدمت کرده است.

همان طور که معلوم شد، زمانی که بوپ به علت پیوستن دو می پیوندد، در حال حاضر یک واگن باند از گروه های علاقه قوی وجود داشت که از همان تغییر حمایت می کنند تا یک برش از ۳۴۹ میلیارد دلار کمک های تجاری کوچک (که بعدها به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار افزایش یافت) را دریافت کنند. سخنگوی کالینز انجمن بین المللی فرانشیز، انجمن هتل و لودج آمریکا، انجمن ملی پخش کنندگان، انجمن رستوران های ملی، انجمن مسافرتی ایالات متحده و دیگران را شناسایی کرد.

یکی از انتقادات اصلی از امداد، معروف به برنامه حمایت از چک حقوق، این بوده است که آن را به پایان رسید تا به نفع کسب و کار به خوبی متصل بیش از نگرانی های مادر و پاپ با دسترسی اندک به منابع دیگر. در مجموع، لایحه محرک مارس یکی از تکه های بسیار پراز قانون بود که شامل بسیاری از مشتریان مانند EOS می شد که تا به حال یک لابی گر ثبت نام کرده بود. این منجر به ثبت هزینه های لابی در سه ماه اول سال.

“واقعا تعجب آور است که سناتور که نشان دهنده ‘Vacationland’ سعی کنید برای کمک به بخش مهمان نوازی و همه کارگران آن را استخدام؟” کریستوفر نایت، سخنگوی کالینز، در بیانیه ای با اشاره به لقب مین گفت. در طول مراحل تهیه پیش نویس، دفتر ما توسط صدها صاحب کسب و کار کوچک، سازمان های کسب و کار کوچک و دیگران که در مورد تاثیر که اقدامات کاهش برای مهار ویروس را بر کسب و کار خود و کارکنان خود را نگران بودند تماس گرفت.”

در نتیجه نسخه نهایی PPP که به قانون تبدیل شد شامل استثنابرای زنجیره هتل و رستوران بود. آن شرکت ها می توانند با درخواست تا 500 کارمند در هر مکان، حتی اگر آنها بسیار بزرگتر به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im