تا چه حد شما مایل به رفتن برای برابری نژادی?

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل تغییر نیاز به عمل از شما. امروز.

آیا شما به عنوان شجاع به عنوان بنیامین ذخیره ؟ 4-پا-7 Philadelphian راه می رفت به یک لرزنده جلسه سالانه محوری شمشیر خود را به یک کتاب پر آب و هایش همکار خود را نخبگان در خون است. “خدا [خواهد] ریختن خون آن دسته از افرادی که به بردگی[d] همکار خود موجودات” وضع roared در سپتامبر. 19, 1738. یک سال بعد واقعی خون ریخته شد که جانباز آنگولا رزمندگان رهبری Stono شورش. Juneteenth هنوز 126 خونین سال های دور.

مسیر را تغییر دهید اغلب طولانی و ناهموار است. با شورش بار دیگر زننده در خیابان های امریکا افکار عمومی تغییر رهبران سیاسی و زور زدن به نگه دارید تا امروز OZY مجله به بررسی راه پیش رو. مقصد: تغییر واقعی یا نیم تنه. خود را به ما بگویید ایده های بزرگ با ضربه پاسخ.

اما در ابتدا کمی در زمینه …

Martin Luther King With Civil Rights Marchers

ارزشمند تغییر است هرگز آسان یا تضمین شده

 1. حرکات است که ظاهرا کار: مارتین لوتر کینگ جونیور انقلابی در استفاده از مقاومت بدون خشونت برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده, اما واعظ باپتیست نیست همیشه باور است که رویکرد است. در واقع در اوایل شاه با تکیه بر نگهبانان مسلح برای حفاظت از خود را تا زمانی که یک لرزنده فعال به نام Bayard Rustin راه می رفت به خانه اش و تغییر جهت از جنبش حقوق مدنی. در حالی که مالکوم ایکس معروف به مخالفت با خشونت او بیش از حد تغییر قلب پس از اتمام حج به مکه فقط یک سال قبل از او ترور شد. اتمام “انتخابات و یا گلوله” سخنرانی مالکوم ایکس تحویل فقط یک روز قبل از او ترک در زیارت خود را. پس از شنیدن در مورد کینگ پیشرفت به خشونت در OZY.
 2. سقوط کوتاه: آنها در اینجا برای اولین بار و در عین حال از نابودی سیستماتیک از آمریکایی های بومی و خلع ید از اراضی خود را شکل گرفته بر اساس امریکا سفید ثروت است. آمریکایی های بومی که فقط 1.3 درصد از جمعیت امروز ممکن است محدود قدرت سیاسی اما آنها هنوز متعهد به اقدامات جسورانه مهمترین مشاغل از آلکاتراز, اداره امور هند در واشنگتن و زخمی زانو در داکوتای جنوبی. رزرو باقی می ماند و فرو رفته در فقر, اگر چه, و مادری آمریکایی کشته شده توسط پلیس حتی در نرخ بالاتر از افرادی است که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها شده قابل مشاهده بخشی از تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ است.
 3. دروس عمومی: آفریقای جنوبی, تازه از آن شنیع آپارتاید گذشته برای اولین بار بود ملت به مقابله با آن نژادی ترومای سر. نلسون ماندلا تاسیس کمیسیون حقیقت و آشتی در سال 1995. گواتمالا نیجریه رواندا و کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار. در حالی که به سختی درمان همه یک کمیسیون با توجه به ارزش است که ایالات متحده در چهره خود را نژادپرستانه تاریخ است. تصور کنید که افسران پلیس به جرم خشونت شرکت در نقد صادقانه با فضای به اعتراف اشتباهات و فشار برای رفع. آن اتفاق می افتد می تواند با حمایت مناسب از رهبران مانند سنسور. میت رامنی یا تیم اسکات. یک پرده حقیقت گفتن است که می رود فراتر از تلفن تصویری حیاتی است. جزئیات بیشتر در OZY.
 4. موانع پیش رو وجود دارد بیش از حد بسیاری از موانع به حساب, اما ما به شما لیست سه: 1) بی تفاوتی. احساسات محو و جنبش می تواند پیتر قبل از دستیابی به تغییر واقعی داشتن در برابر اجرا مقاوم سفید خوشنودی است. 2) سیاست است. فقط در هفته گذشته مجلس سنای ایالات متحده تا به حال شانس به تصویب متوسط پلیس لایحه اصلاحات اما این کار را نکرد. آن مسدود شده بود توسط دموکرات ها که نمی خواست جمهوریخواهان برای به دست آوردن اعتبار به عنوان اصلاح طلبان برای گام های کودک در انتخابات سال است. دموکرات ها تصویب لایحه خود را در خانه, اما این بن بست با تمرکز بر واجد شرایط ایمنی برای افسران به احتمال زیاد تا ماه نوامبر. 3) COVID-19. این بیماری همه گیر است که تنها تسریع در آمریکا است که می تواند منجر به بیشتر اجتماعی ترس از تبدیل شدن به بیمار و یا حتی دولت-رهبری clampdowns.
Black Lives Matter Protests Held In Cities Nationwide

ایده های جسورانه

 1. مسیر 100, سیاه, میلیاردرهای: که شک و تردید ما گفتمان ملی نمی تواند متفاوت باشد اگر بیل گیتس و وارن بافت شد ، و یا اگر یک مدیر عامل به اتهام Facebook سرمایه گذاری و سیاست ؟ فوربس‘ جدید ترین لیست شناسایی 614 میلیاردرهای در آمریکا تنها شش نفر از آنها سیاه و سفید هستند. ثروت و مانند آن باشد یا به معنی قدرت است. واقعا تنظیم مجدد امریکا, ما نیاز به تنظیم یک هدف ضرب 100, سیاه, میلیاردرهای است که می تواند فشار از داخل راهروهای قدرت در حالی که یک جنبش گسترده agitates خارج است. چگونه ؟ در اینجا یک فکر: به حداکثر رساندن ثروت بین نسلی انتقال به صورت سیاه و سفید خانواده در پایان بالا با از بین بردن خود را املاک و مالیات و برای خانواده ها قبلا در این سفر با افزایش سقف وام مسکن بهره کسر مالیات به طوری که آنها می تواند جمع ارزش در خانه های خود به مبارزه با سابقه redlining.
 2. پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس — دقت کنید. شعار گرفتار بسیاری از خاموش گارد اما انگیزه پشت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جدی تماس به عمل و یکی است که باید ما را وادار به reimagine چگونه ما برای ایمنی و رفاه جوامع ما. یک ایده است که از لغو زندانها جنبش های 1970 و 80 و پشتیبانی توسط veteran فعال آنجلا دیویس و دیگران پیدا کردن آن لحظه — شروع در مینیاپولیس. با توجه به اینکه تنها 4 درصد از افسران پلیس,’ زمان صرف جرم و جنایت خشونت آمیز وجود دارد باید دقیق راه برای تخصیص منابع کمیاب است. ما همچنین می تواند فراتر از مرزهای ما برای الهام — از سوئد تيم سلامت که در پاسخ به مسائل روانی و اسکاتلند درمان خشونت به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی به اسکاندیناوی جایگزین زندان-مجتمع صنعتی. امریکا بسیاری از سقف را بیشتر انسانیت و کرامت به آن خدمات عمومی است. البته هیچ یک از این کشورهای اروپایی ممکن است آسان آنالوگ به آمریکا است که 46 درصد از جمعیت غیر نظامی متعلق به اسلحه اما فقط 5 درصد از جمعیت جهان است. اما در روش های خود هستند و بدون شک با توجه به ارزش با توجه به روشن شدن شکست از وضع موجود. و از همه مهمتر این حرکت می تواند کامپیوتر گرانبها عمومی دلار نسبت به دیگر بشدت خدمات مورد نیاز است.
 3. درست Miseducation: ما نیاز به بیش از یک بیدار لیست خواندن. مدارس باید به طور کامل خود را تغییر دهید Eurocentric ساختار که شامل محدود سبك یادگیری تبدیل می شود که معلمان به “تصادفی برده کارشناسی ارشد” در کلمات یک دانشگاهی است. نشانه از سهام خصوصی titan رابرت اسمیت و علنا متعهد به ساخت HBCUs رایگان به تمام شرکت کنندگان با هوشمند superfund. و یا حتی بیشتر از لحظه ای با استفاده از کنترل از راه دور آموزش دیجیتال به تحقق وعده Brown v. هیئت مدیره و واقعا desegregate چگونه ما آموزش دانش آموزان سیاه پوست. جزئیات بیشتر در OZY.
 4. نترس از سهمیه. از دانشگاه پذیرش برای اجرایی شرکت سوئیت و تخته به کلید عمومی دفاتر (DA دفتر, مدرسه, تخته, اتاق های بازرگانی) ما باید اطمینان متنوع تر ساختار قدرت. آلمان در حال حاضر نیاز به تخته مشاوره از شرکت های بزرگ برای به حداقل 30 درصد زن; هند بزرگترین دموکراسی جهان و 50 درصد از دانشگاه دولتی صندلی و پست های دولتی محفوظ می باشد توسط قانون برای مردم از طبقات که در طول تاریخ با آن مواجه تبعیض است.
 5. انتخاب بیشتر رهبران سیاه و سفید. کنگره در حال بهبود است (116 ترین نژادی متنوع در تاریخ 22 درصد مردم از رنگ از جمله 10 درصد سیاه و سفید), اما آن را هنوز هم می افتد کوتاه از نژادی نسبت که منعکس کننده این کشور — به ویژه در مجلس سنا. و وجود دارد هیچ سیاه و فرمانداران در حال حاضر. هیچ کدام. صفر. که نیاز به تغییر است. چگونه در مورد ایجاد بودجه عمومی مکانیسم های سیاه و دیگر اقلیت نامزدها برای کاهش موانع مالی عمومی ، یا بهتر است بیایید واقعا سطح زمین با ساخت همه فعالیت های سیاسی عمومی تامین می شود.
 6. تصویب پرداخت غرامت. آن را در زمان گذشته به اذعان غارت از نسل و به حق مالی اشتباهات است که در ادامه به ترک نژادهای تا کنون از نظر ثروت نسل. فقط شش سال پیش Ta-Nehisi Coates بازگشایی مکالمه در ایران با تحریک آمیز خود را قطعه در اقیانوس اطلس است که مستند به 250 سال بردگی 90 سال از Jim Crow و 35 سال redlining که باید عمیق و ساختاری محروم نسل از آمریکایی های سیاه و سفید — و که آمریکا باید جبران. در حالی که بسیاری از آنها را رد کرد و این ایده به عنوان بیش از حد گران قیمت و یا عجیب و غریب در آمریکا 3 تریلیون دلار محرک در پی این بیماری همه گیر نشان داده است که ما می توانیم حرکت کوه ها در صورت نیاز; یکی خواهد بود فشرده به استدلال می کنند که ما نژادی و بی عدالتی است که کمتر خطرناک بیماری همه گیر و سزاوار اختصاصی محرک.
 7. رای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. این است که یک بیانیه حزبی. انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار خود را در دفتر جسارت نژادپرستان از دریا به درخشان دریا. ناظر گروه ها مانند مرکز قانون فقر جنوب مستند, خوشه, در جرایم ناشی از نفرت که بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات یک روند است که پایدار طی مدت خود را با توجه به بروکینگز که گزارش نشان می دهد غیر عادی ارتباط بين حوادث تعصب خشونت و استان ها که در آن برگ برنده برنده با بزرگتر حاشیه. با نوامبر در اطراف گوشه از بین بردن او را از بزرگترین مرحله ممکن است اجازه دهید یک معامله خوب از هوا از نفرت بالون. اما همچنین به یاد داشته باشید: مبارزه بسیار بزرگتر از یک مرد.
us-politics-race-unrest

آنچه شما می توانید انجام دهید

 1. را انتخاب دشوار است برای تنوع بخشیدن به زندگی خود را. به اطراف نگاه کنید. کلیسا خود را خود بچه های مدرسه دوست خود را و گروه خود را در آرایشگاه ها و باشگاه خود هستند و احتمالا همه پر از افرادی که شبیه به شما. اما بزرگترین واحد باز پرداختن به ملت ما نژادی و بی عدالتی متکی بر افراد ساخت تعهد به زندگی بیشتر-مجتمع زندگی می کند. خواهد شما ارسال بچه های خود را به بیشتر یکپارچه مدرسه ؟ آیا شما تغییر کارفرمایان به کار در کنار سیاه و LatinX و دیگر اقلیت همکاران ؟ خواهد شما را به خانواده خود را به محل عبادت اگر آن را به معنای به طور کامل یکپارچه سازی اجتماعی خود را ، ساختمان روابط نژادی در سراسر خطوط است که اولین گام برای درک همدلی و در نهایت یک حس سرنوشت مشترک است که تقاضای واقعی تغییر دهید.
 2. صحبت کردن. آشکارا مدافع برای تغییر چه که در رسانه های اجتماعی و یا بیش از (اجتماعی دور) نوشیدنی با دوستان است. نترس به بحث در مورد مسابقه. لطفا این کلیپ از اوایل سال جاری زمانی که آفریقای جنوبی کمدین و روزانه نشان می دهد میزبان Trevor Noah گفت: آمریکایی ها تمایل به اجتناب از موضوع نژاد پرستی — به ضرر خود. “شخص من نمی گویم شما آیا برده داری” نوح می گوید. “آروم باش.”
 3. گام تا. اجرا به صورت محلی و یا داوطلب برای کمک به یک نامزد که سهام خود را به ارزش. تغییر سیاسی دراز مدت است و شما باید در این بازی به بازی.
 4. 30-بعد عدالت پاک. ما با هم یک راهنمای دستی برای چگونه به تغییر دیدگاه خود و جهان اطراف شما در طی یک ماه است. جزئیات بیشتر در OZY.
Tulsa Race Massacre

چه کسب و کارهایی می توانید انجام دهید

 1. این شروع می شود با مدیر عامل. رهبری می شمارد. نگاه هیچ بیشتر از دارن واکر — یکی از ما 86 فرشته مشکل — که پس از مصرف بیش به عنوان رئیس جمهور مگا انسان دوستی بنیاد فورد در سال 2013 منتقل شده آن 12 میلیارد دلار موقوفه برای مقابله با یک موضوع کلیدی: نابرابری. دیگران به دیده بان: sallybuberman مدیر عامل شرکت از نوع تنقلات است که تسهیل مبادلات فرهنگی و جو Sanberg آبی صحن بنیانگذار مقابله با فقر است.
 2. سرمایه گذاری سیاه و سفید. کلمه “سیاه” رنگ است بنابراین سرمایه گذاری بر آن را هنگامی که با استفاده از آن به عنوان یک صفت برای مردم است. همیشه.
 3. خود را غرامت. در حالی که دولت دیده شده است به عنوان راننده اصلی در اینجا شرکت های تحت فشار افزایش می یابد به موسسه فرم خود را از پرداخت غرامت. شرکت بیمه لویدز لندن که سود از برده داری عذرخواهی برای گذشته خود و گفت که ارتکاب پول به موسسات خیریه. دانشگاه جورج تاون شدت سال گذشته است. بعدی ؟ بانک ها که پیشینیان سود از برده داری.
 4. آموزش و بحث در مورد. شرکت ها باید ایجاد دو سال برنامه ریزی برای جلو راندن مشاغل از کارکنان به شکل متنوع تر C-suite. و آنها باید کسانی که برنامه های عمومی در حالی که ردیابی پاداش و کاهش مسخره حقوق بالا در سراسر مدیریت. برای استخدام های جدید, جلوگیری از پرسیدن در مورد سوابق کیفری و شروع به استفاده از هوش مصنوعی. جزئیات بیشتر در OZY.
 5. فروش سیاه و سفید, تحریم مجرم. در سال 1921 سوزاندن سیاه وال استریت با تظاهر کنندگان در خدمت به عنوان یک یادآوری است که سیاه و سفید, کسب و کار شده اند هدف قرار داده اند به عنوان سیاه و سفید مالکان با نژادپرستانه redlining سیاست. بنابراین در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند این اشتباه به خرید از کسب و کار به طور خاص به دلیل آنها سیاه و سفید, ما آن را به عنوان برای زمان از دست رفته. برای شرکت های 15 درصد تعهد توسط شفق جیمز — یکی دیگر از ما فرشته مشکل — یک جای خوب برای شروع است. همچنین مصرف کنندگان و کسب و کار باید آماده برای رای دادن با کیف پول خود را و تحریم شرکت هایی که سیاست های ترویج تبعیض نژادی و یا تشدید تاریخی نابرابری. به یاد داشته باشید, تحریم های عمده کسب و کار جهانی کمک کرد تا پایان آپارتاید در آفریقای جنوبی است. شرکت های آمریکایی می تواند انجام دهد همان در شهرستانها با مزاحم به خصوص در سوابق. جزئیات بیشتر در OZY.
 6. تحقیق و نوآوری. بیش از به سادگی ترویج شیوه های متنوع کسب و کار این فرصت را به سرمایه گذاری در ایجاد راه حل های جدید برای نژادی و بی عدالتی — از کشف بهترین جامعه به شیوه های در حال توسعه بیشتر-عادلانه AI systems (که تنها به دلیل آگاه به عنوان سازندگان خود را). شاید شروع با اختلاف نژادی در سنسور حرکت. چگونه ممکن است که صابون حمام یا حوله کاغذی ضسبنسرس هنوز هم در تلاش برای “دیدن” دست سیاه و سفید?
TOPSHOT-US-POLITICS-RACE-UNREST

آنچه سیاستگذاران می توانید انجام دهید

 1. در ایران اما چگونه ؟ وجود دارد کمی شتاب در کنگره حتی به صورت یک لایحه به مطالعه ای در ایران و جزئیات شده اند و نازک است. چگونه در مورد دستگاه گوارش لایحه برای آمریکایی های سیاه و سفید کامل با ریاست جمهوری کابینه موقعیت به چوپان بازسازی دوران تجدید نظر است که واقعا می تواند تنظیم مجدد امریکا است. محققان نشان داده اند که GI Bill نوشته شده در یک راه است که با توجه به redlining به پایان رسید تا بستن درهای سعادت به 1.2 میلیون سیاه جانبازان. اگر چه مدرن روز GI بیل را کنار بگذارند برای فرزندان بردگان و کسانی که تحت تاثیر نژادپرستی می تواند طولانی در پی راه حل برای پرداخت غرامت? صفر درصد پایین وام مسکن برای اولین بار homebuyers رایگان و یا تا حد زیادی کاهش می یابد تحصیل در کالج ها و قدرت پردازش دیگر می تواند کمک به سطح زمین بازی برای نسل های آینده است. و به حق پردازنده آن کاهش مالیات و یا شامل گسترده کوپن. همچنین بخوانید: شش نمونه های تاریخی از ایران در Vox; بدهی: آنچه امریکا مدیون به سیاه پوستانتوسط Randall Robinson; و تاریخ “40 هکتار و یک قاطر.”
 2. متوقف کردن بودجه مدارس محلی مالیات بر املاک. یک گزارش اخیر دریافتند که nonwhite مدارس دریافت دلار به 23 میلیارد دلار کمتر از عمدتا سفید, مدارس, به دلیل غنی مدارس قرعه کشی در غنی تر مالیات بر دارایی پایه است. ایالت ها و دولت فدرال شده اند قادر به به طور کامل بستن شکاف های مسیریابی پول به مناطق فقیر. این است که چرا مالیات و بودجه باید انجام شود در سطح دولت است. آن را حتی از این تفاوت بسیار زیادی که ایجاد تفکیک جوامع به عنوان خانواده هایی که می توانیم به گله به “خوب” مدارس. ما باید توجه داشته باشید که این نیست نوش دارو: Michigan بودجه مدارس عمدتا در سطح دولت از سال 1994 و اجتماعی و اقتصادی دستاورد شکاف همچنان ادامه دارد.
 3. بتن پلیس اصلاحات. این 8CantWait طرح به منظور کاهش تیراندازی پلیس ثابت کرده اند که محبوب نیز گرفته شده سهم خود را از گرما برای بودن بیش از حد incrementalist. در ضمن بیشتر این تلاش ها به مقیاس و حتی از بین بردن ادارات پلیس را آغاز کرده اند. در سطح فدرال از آن زمان گذشته به ممنوعیت chokeholds و اصلاحات واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس برای محافظت از آنها را از پرونده های حقوقی. گاهی اوقات آن را فقط پایین می آید به روش ساده توجه: تماشای 100 سیاه و سفید مردان بحث این ضمنی و تعصب در OZY را تاون هال تلویزیون نشان می دهد در آمریکادر سال 2018 است.
 4. آن را بسیار آسان تر برای رای دادن: چرا روز انتخابات فدرال تعطیلات ؟ یا بهتر است چرا ما رای در روزهای یکشنبه و مانند آنها را در بسیاری از کشورهای دیگر ؟ و در حالی که ما در این پست هر کس یک رای گیری غایب (مانند کلرادو و واشنگتن انجام دهد) و اجازه می دهد فرد در رای گیری اولیه برای تکثیر — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.
 5. اینترنت منشور حقوق مانند استونی. دسترسی به اینترنت بر همه چیز از دست آوردهای آموزشی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و در انتخابات مشارکت. به آدرس نابرابری در ایالات متحده می تواند ایجاد یک اینترنت لایحه حقوق زیر نمونه ای از استونی موسسه هوشمند کارت شناسایی که به شهروندان اجازه می دهد تا دسترسی به تمام برنامه های دولت از مراقبت های بهداشتی و مالیاتی نرم افزار برای e-امضا تکنولوژی و حتی رای گیری آنلاین; universal عمومی رایگان Wi-Fiو یکe-سیستم عدالت است که باعث می شود گزارش جرم و به دادگاه نمایی آسان تر است. آمریکایی های سیاه و سفید به طور نامتناسبی از کمبود رنج می برند سازگار دسترسی به اینترنت و دولت خود را شناسایی و اسناد و مدارک ساخت تقریبا هر جنبه از درگیر شدن در زندگی مشکل تر است.
 6. یک گروه از نجابت? مطمئن شوید که آن را ممکن است به برادر بزرگ vibes و overzealous پلیس از آزادی بیان نگرانی قطعی است اما مقدار زیادی از ملل باید دقیق تر ضد نفرت از سیاست های ایالات متحده — نتیجه پس از جنگ جهانی دوم روحیۀ که دیدم از کشورهای غربی در تصویب قوانین برای محافظت در برابر نژادی و مذهبی و نفرت. یکی دیگر از گزینه حتی می تواند شامل بی اعتباری انتخابات که در آن “نژادپرستانه رای گیری” یافت می شود رخ می دهد بسیار به عنوان یک حکم هیئت منصفه می تواند لغو شود که یک داور “بیان آشکار و تعصب” را به عنوان تعیین شده در دیوان عالی کشور مورد پنا v. رودریگز در سال 2016. جزئیات بیشتر در OZY.
TOPSHOT-US-POLITICS-RACE-UNREST

چه کلیدی موسسات می توانید انجام دهید

 1. دانشگاه: با قاطعیت در اختیار دارد. آیا می دانید نشسته بود توسعه یافته در بخش بزرگی از پرینستون استاد روانشناسی کارل Brigham شناخته شده eugenicist? تعداد فزاینده ای از کالج ها — از جمله تمام هشت آیوی لیگ مدارس — در حال waiving آزمون با توجه به جهانی shutdown. با توجه به این که نمرات SAT تمایل به منعکس کننده امتیاز و درآمد به جای کالج استعداد آنها باید به دنبال رهبری از مدارس مانند بارد کالج و دانشگاه جورج واشنگتن و خندق آن در دسترس نباشد. و در حالی که اکثر مدارس یک دفتر با تمرکز بر سهام تنوع و شمول برخی از آنها با تمرکز بر روی اضافه کردن آن به برنامه درسی خود را با همیلتون کالج UCLA در خدمت به عنوان با ارزش نمونه.
 2. سرمایه: راه اندازی 10 میلیارد دلار سیاه کارآفرینان صندوق. در سال 2018 تنها 1 درصد از سرمایه دلار رفت به سیاه و سفید راه اندازی بنیانگذاران ایالات متحده علاوه بر این تعدادی از مردم سیاه و سفید با قدرت تصمیم گیری کاهش یافته و به 1 درصد در سال 2018 است. تغییر در حال حاضر جریان: SoftBank فقط ایجاد یک $100 میلیون فرصت صندوق برای سرمایه گذاری در راه اندازی بنیان گذاران و کارآفرینان از رنگ. این پلت فرم اجتماعی Valence است پیوند سیاه بنیانگذاران با VCs. و سیاه و سفید متعلق به شرکت های سرمایه گذاری مانند BLCK VC, پشت صحنه پایتخت, مک سرمایه و هارلم سرمایه در حال افزایش است. برای مثال جواهر Burks سلیمان سر آمدن در گوگل, شرکت تاسیس Collab سرمایه به طور خاص سرمایه گذاری در سیاه موسسان با هدف ساخت 50 میلیون دلار گلدان. اما ما باید به فکر کردن حتی بزرگتر: اجازه دهید مجموعه ای از 10 میلیارد دلار هدف برای VCs به پشت, سیاه, بنیانگذاران. جزئیات بیشتر در OZY.
 3. اخبار: توسعه قدرتمند جایگزین منابع رسانه ای. سیاه و اخبار شده است که اغلب subdued سیراب کردن و یا نادیده گرفته شده در رسانه های مدرن کره است. وجود دارد برخی از وعده تلاش برای تغییر آن از da what اخبار به زنان-هدفمند برای هریت به نام تجاری جدید BlackNewsChannel. علاوه بر این برخی از بزرگتر رسانه ها اختصاص داده اند بخش از کار خود را به برجسته سیاه و صدای داستان است. NBCBLK هافینگتون پست و البته OZY شده بخشی از این طرح است. اما ما هنوز در حال انتظار برای یک سیاه متعلق به ستون از رسانه های جمعی است که می تواند ایستادن در کنار سی ان ان یا نیویورک تایمز.
 4. فرهنگ پاپ: تغییر قدرت پویا. مردم سیاه و سفید مدت طولانی است که بخشی از موسیقی و تئاتر و هالیوود به عنوان معماران و طراحان و ستاره. اما تنها با قدرت تصمیم گیری را می توانید داستان های خود را به درستی گفته شده است. را Ava DuVernay تحسین منتقدان کارگردان و تهیه کننده که ایجاد فیلم ها و سریال ها که به تصویر کشیدن سیاه زندگی با تمام چیزهایی که آمریکایی ها در آنها. در همین حال تلویزیون نشان می دهد مانند عیسی رائه ناامنKenya Barris’ Black-ish, Donald Glover را در آتلانتا و لنا Waithe را چی در حال تغییر روایت در اطراف سیاه و سفید زندگی می کند. چرا که آنها مسئول هستید نشان می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>