چگونه استونی Kiik باسن: یک نوسان, ورزش در یک زمان

چرا شما باید مراقبت از

فقط به این دلیل که در حال حاضر امن معنا نیست که تمام ورزشی در حال خطر است.

کسی به شما گفتن که چگونه هیجان انگیز ورزشی است که هرگز شما را به عشق که ورزش بدون در نظر گرفتن چگونه شور و شوق و یا چه مدت آنها سعی کنید به شما را در فروش آن است. شما واقعا در مورد مراقبت از یک ورزش تنها زمانی که شما به خودتان پیدا کنید فریاد یک ورزشکار بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را در وسط روز در حالی که ورزشی فوم ،

زمانی که آن لحظه آمد برای من نه بیش از حد طولانی پیش, آن را تا به حال همه چیز را با یک غول نوسان است. درست است که زهر از پدر و مادر کودکان در همه جا: خوب قدیمی از مد افتاده سقوط-کردن-و-کرک-را-سر-باز نوسان است.

Kiiking (تلفظ KEE-king) استونی محبوب وطنی ، شرکت کنندگان در ایمن بسته به دستگاه در حالی که ایستاده. عمل معمولا طول می کشد محل در خارج به دلیل وجود چند ساختمان موجود با به اندازه کافی بالا سقف. و شما می دانید: COVID.

یک بار بسته در هر چند kiikers نوسان به جلو و عقب در یک حرکت آشنا برای بسیاری از ما از دوران کودکی ما زمین بازی خیلی دیر. بسیاری از ما هر چند فقط از خواب نوسانی خیلی سخت ما رفت و تمام راه را به بالای. Kiikers در واقع آن را انجام دهد.

بیش از نیمی از افرادی که سعی [kiiking] نمی تواند آن را انجام دهد در اول وقت. تمام بدن و مغز را به فکر می کنم با هم.

یوهانا Sooba استونیایی Kiiking فدراسیون

در خارج از کشور استونی, آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن kiiking سازمان می گوید: یوهانا Sooba رئیس بازاریابی استونیایی Kiiking فدراسیون. در درون مرزهای این کشور وجود دارد 10 مسابقات در هر سال است.

این زمان رکورد بالاترین نوسان — اندازه گیری است که توسط آن مسابقات قضاوت — در حال حاضر حدود 24 و 2.551 اینچ است. اما kiikers که تنظیم نوسانات در مناطق گردشگری برای دموی قرار داده و به رختخواب هر مفهوم است که همه آنها در حال انجام است نوسانی و در نتیجه هر کسی می تواند آن را انجام دهد.

“به نظر می رسد بسیار آسان است هنگامی که شما تماشای آن را بر روی یک کوچکتر نوسان” Sooba توضیح می دهد: “اما بیش از نیمی از افرادی که سعی می کنید نمی توانید انجام دهید آن را در اولین بار خود را. تمام بدن و مغز را به فکر می کنم با هم و شما خیلی خسته است.” نیز وجود دارد حالت تهوع که Sooba در مقایسه با معده رها کردن تجربه ما در سریع آسانسور. یک آسانسور است که هرگز متوقف نمی شود رو به کاهش.

بسیاری از مردم تجربه که معده رها کردن در هنگام تماشای kiiking حتی در دانه دار YouTube فیلم ها آزاد. این فقط wooshing و مربوط glee — آن را سرب-تا تماشای یک فرد چرخش به عقب و جلو و عقب و بالاتر در هر زمان پیش بینی نوسان است که آنها را بیش از بالا.

نیز وجود دارد که ناخن جویدن در لحظات سرمایه گذاری بدانند یا نه kiiker آن را بیش از بالا و زمانی که آنها انجام دهید — چرا شما به تماشای یک ویدیو که در آن آنها نمی — آن را یک پیروزی. شما باید به تماشای آن را به آن را دریافت. است که فقط یکی دیگر از راه گفت: دیدن باور کردن است.

می خواهید امتحان کنید kiiking و یا به آن را ببینید که سعی کردم قبل از آن را تبدیل به یک ورزش المپیک و همه بچه ها در حال انجام آن است ؟ شما می توانید نیست. COVID را کشته است کل 2020 فصل با توجه به استونیایی Kiiking فدراسیون بنابراین هیچ تورهای برای نشان دادن kiiking به شک و تردید تماشاگران. اما در سال 2021? هدف این است که برای جلب مردم به آن را امتحان کنید و یا حداقل آنها را فریاد در مورد آن. فوم انگشت اختیاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de