چگونه درایو-از طریق Coronavirus تست در سراسر جهان صورت گرفت

چرا شما باید مراقبت از

کشورهای دیگر در حال کشف این رویکرد کمک کرده است که کره جنوبی آزمون آن جمعیت سریع تر از هر کشور دیگری است.

از ژانویه جهانی بهداشت کشیده شده است در یک مقیاس بی سابقه است. جهان نزدیک به 2 میلیون مورد ثبت شده از coronavirus بیماران — و که به احتمال زیاد تنها یک نمونه از کل تعداد کسانی که حامل این عفونت و بالقوه آن بیشتر است. “ما یک پیام ساده برای همه کشور: آزمون, آزمون, آزمون” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در اواسط ماه مارس. در عین حال با امکانات پزشکی و جداسازی مراکز غرق هجوم بیماران که آسان تر از انجام گفت.

در حال حاضر تعداد فزاینده ای از کشورها در حال تلاش برای تغییر است که با قرض گرفتن یک استراتژی است که مرکزی به کره جنوبی ظهور به عنوان بزرگترین داستان موفقیت در مواجهه با این بیماری همه گیر: درایو-از طریق مراکز تست. این رویکرد کمک کرده است که سئول آزمون حدود 20 ، 000 نفر در هر روز به طور قابل توجهی بیشتر مردم سرانه بیش از هر کشور دیگر. که آمار و ارقام نشان می دهد که کره جنوبی نرخ مرگ و میر از coronavirus فقط 1.7 درصد نسبت به نرخ جهانی در حدود 5 درصد است.

(ایالات متحده و میر ناشی از COVID-19 — نشان داده شده توسط خط قرمز — مقایسه با آمریکا ضرر و زیان در جنگ های مدرن.)

دیگران به دنبال کت و شلوار. در ایالات متحده دانشگاه واشنگتن راه اندازی اولین مرکز در ماه مارس با استفاده از یک پارکینگ برای اطمینان از تهویه خوب و اجتماعی فاصله. در حال حاضر کشورهای دیگر مانند هاوایی, کانکتیکات و نیویورک — که دارای شش خط درایو-از طریق تسهیلات — نیز اجرای استراتژی جدید. در منطقه خلیج, دانشگاه استنفورد در حال اجرا است درایو-از طریق آزمون در هفت مکان.

به سادگی تصور کنید یک بزرگراه تلفات غرفه که در آن شما به طور کلی متوقف به پرداخت. در اینجا شما در حال توقف به یک سواب نمونه به جای.

دکتر Ankur Mutreja, بیماری های عفونی, متخصص دانشگاه کمبریج

در اروپا و بیمارستان ها در آلمان و فرانسه و اسپانیا و ایرلند و ولز همه باز درایو-از طریق مراکز. دولت ها در امارات متحده عربی و اسرائیل و یک آزمایشگاه خصوصی در هند راه اندازی مراکز همانطور که آفریقای جنوبی و نیجریه.

این ایده بسیار ساده است. تست سریع — آنها به طور معمول به مدت پنج دقیقه. با ماندن در ماشین شما, شما کاهش تماس انسان با دیگران از جمله پزشکان در نظر گرفتن نمونه های خود را. تمام این بار را کاهش می دهد در حال حاضر غرق بیمارستان.

UK Remains On Lockdown Due To Coronavirus As Infection Rate Appears To Slow

“به سادگی تصور کنید یک بزرگراه تلفات غرفه که در آن شما به طور کلی متوقف به پرداخت” می گوید: دکتر Ankur Mutreja که سران بیماری های عفونی بخش در دانشگاه کمبریج به بخش پزشکی است. “در اینجا شما در حال توقف به یک سواب نمونه به جای.”

بسیاری از کشورها با اتخاذ این روش تست در حال حاضر در نبرد با جامعه گسترش این بیماری در ساخت ردیابی بیماران بسیار سخت تر نسبت به روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. اما باعث می شود که سریع تست امکانات حتی بیشتر مهم است به عنوان کشورهای مسابقه را امتحان کنید و صاف منحنی.

و زیرساخت ها و نهادی حافظه عضلانی کشور ساخت ممکن است به خوبی اثبات بحرانی به خود پاسخ دفعه بعد سریع گسترش ویروس اطراف می آید. نگاهی به کره جنوبی ،

شرق کشور آسیایی برای اولین بار معرفی درایو-از طریق آزمایش در طول یک 2015 شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) که به کشته شدن 38 نفر. پنج سال بعد زمانی که coronavirus آمد در اطراف آنها آماده بودند برای جلوگیری از شیوع قبل از آن شد نایافتنی. کره جنوبی “آموخته درس خود را فوق العاده خوب” می گوید Mutreja.

در اینجا چگونه درایو-از طریق تست کار می کند: افرادی که گمان می برند آنها را نشانه می رسند در یک مرکز تحت سریع گرد و خاک از بینی و گلو توسط کارکنان در دنده محافظ. تست شده و سپس ارسال به یک آزمایشگاه مشغول به کار در سراسر ساعت به ارائه نتایج از طریق متن, تلفن, ایمیل و یا پورتال آنلاین. “واقعا وجود دارد بسیار ناچیز تعامل با بیمار تا زمانی که شما رسیدن به مرحله آزمایش می گوید:” دکتر Seth Cohen, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و سلامت کارکنان در دانشگاه واشنگتن است.

Soldiers Disinfect the City As South Korea Unveils $9.8B Extra Budget to Stem Virus Fallout

این یک وضعیت برنده-برنده می گوید دکتر مگان Mahoney, بخش رئیس مراقبت های اولیه در دانشگاه استنفورد پزشکی که پیشگام درایو-از طریق پروژه در منطقه خلیج است. استنفورد آزمایش را تنها چهار دقیقه. “ارائه دهندگان احساس راحتی آمدن به تماس نزدیک با بیماران در معرض خطر بالا برای COVID چرا که آنها با پوشیدن کامل PPE و بیماران باقی می ماند محافظت نداشتن به تسهیلات است که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض,” او می گوید.

و آن را به کمک به مقامات repurpose خالی مکان به جای داشتن به ساخت تاسیسات جدید و شیب به بودجه مورد نیاز. آغاز اواسط ماه مارس Magen David Adom (اسرائیل ملی خدمات اورژانس) شروع به راه اندازی مراکز در شهرستانها عمده. ایرلند تبدیل شده است بزرگترین ورزشگاه های 80,000 صندلی عرصه معمولا استفاده می شود برای گالیک فوتبال به یک مرکز آزمایش در یک زمان عرصه دراز کشیده بود خالی از تمام رویدادهای ورزشی به نام شده بود ، در ظرفیت عملیاتی آن رسیدگی خواهد شد به طور متوسط هشت خودرو در هر سه ماهه از یک ساعت, 12 ساعت در روز و هفت روز هفته. پس از تهدید این ویروس می گذرد این همه امکانات — آیا در بیمارستان و یا در استادیوم — می تواند به راحتی از میان بردند.

کارشناسان می گویند اخیر و با گسترش سریع درایو-از طریق آزمایش می تواند باعث یک اثر موج دار شدن. به غیر از محدود کردن تعداد افرادی که نیاز به بازدید از یک بیمارستان و یا به طور منظم تست آزمایشگاه و در نتیجه مدیریت بار در موسسات مراقبت بهداشتی این مراکز همچنین کمک به جلوگیری از انتقال و گسترش یافته است.

برای مطمئن شود, چالش ها باقی می ماند. “مشکل این است که فقدان تکنولوژی” تنش Mutreja تکرار که نقطه نیاز به تست های بیشتر. “جای آن است که سرعت تست تشخیصی فرآیندهای تصویب و قابلیت اطمینان از تست های استاندارد در سراسر کشور و در مقیاس است که این آزمون به طور ناگهانی مورد نیاز در زمان هایی از این.” زمانی که نیواورلئان آغاز شده درایو-از طریق آزمایش در ماه مارس مردم در ابتدا اغلب تا به حال به یک هفته صبر کنید برای دریافت نتایج در بخشی به دلیل ارتباط ضعیف بین آزمایشگاه و مقامات بهداشت عمومی.

هنوز هم به عنوان کشورهای در آغوش این رویکرد آنها به احتمال زیاد خواهید ساخت به این استانداردها بهتر است فقط به عنوان به کره جنوبی انجام داده است. اگر آنها را در یک موقعیت برای جلوگیری از همه گیر بعدی در آهنگ های خود را بیشتر به سرعت مانند سئول انجام داده است و با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>