چگونه تردید سرمایه گذاران در حال سقوط در عشق با سهام دوباره

  • زمانی که بازار شروع به افزایش در میان بحران بسیاری از سرمایه گذاران باقی مانده نزولی, نگران دستاوردهای نمی خواهد برای زنده ماندن.
  • در حال حاضر بازار به ظاهر سیستم ایمنی بدن به ویرانگر اقتصادی وضعیت در اطراف آن ایمان خود را در حال ترمیم است.

سپر اجرا در بازار سهام ایالات متحده است که شروع به نوبه خود آن شک به مؤمنان اضافه کردن تازه محوری برای تجمع که به اشتباه پا جانباز سرمایه گذاران فریب در معامله گران خرده فروشی و به مبارزه طلبیده وخیم اقتصادی ناشی از جهانی همه گیر.

S&P 500 ایالات متحده آبی تراشه سهام است تا بیش از یک سوم از پایین آن دو ماه پیش در اعماق ویروس فروش. چهار معیار بسته بالاتر از 3000 امتیاز برای اولین بار از اوایل مارس آوردن این شاخص به 10 درصد زیر رقم در ماه فوریه است.

رالی ساخته شده است یک لژیون از منتقدان که نگرانی بازار است رانده می شود به طور کامل توسط فدرال رزرو محرک و صعودی سرمایه گذاران بیش از حد اعتماد به نفس یک واکسن ظهور خواهد کرد به rekindle سود شرکت. اما در حال حاضر حتی مخالفان در حال اکراه پیوستن به خرید.

“وجود دارد یک عنصر از ترس از دست رفته — FOMO — به عنوان سرمایه گذاران شروع به حرکت می گوید:” امیلی رولاند co-رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری در بوستون. او تشبیه اخیر خرید جدید مؤمنان برای عبور یک بزرگراه شلوغ: “آنها به دنبال باز; آنها می دانند که آن را ممکن است به آسیب, اما آنها فقط رفتن برای آن است.”

دستاوردهای نیست محدود به ایالات متحده است. به رهبری توسط S&P 500 Stoxx 600 و FTSE 100 بریتانیا معیار هر دو تا حدود یک چهارم در حالی که شاخص Nikkei در ژاپن شاخص سهام ژاپن به دست آورده بیش از 30 درصد از این تجمع آغاز شد و در 23 مارس.

تظاهرات نیز شروع به گسترش فراتر از مگا-کلاه سهام فن آوری است که به عنوان یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران از طریق آشوب در این سال — یک سیگنال است که طیف وسیع تری از خریداران در حال پیوستن به رم.

من 10 سال از من خواست اگر او می تواند باز کردن یک Etrade حساب بنابراین او می تواند خرید سهام تسلا

امیلی رولاند co-رئیس سرمایه گذاری استراتژیست John Hancock مدیریت سرمایه گذاری

دوره ای سهام و کلاه کوچک لذت می برد سپر دستاوردهای طی یک هفته گذشته سرمایه گذاران نشان می دهد پشتیبانی جدید برای اقتصادی حساس شرکت.

روز سه شنبه سهام بانک تا به حال خود را در بهترین روز از اوایل ماه آوریل نشان می دهد این تجمع می تواند تحمل می گوید مایک Mullaney, مدیر بازارهای جهانی تحقیقات برای مدیر صندوق بوستون همکاران. “شما نمی توانید ترک بخش مالی در گرد و غبار و انتظار می رود این تجمع را در آخرین بانک های ستون فقرات اقتصاد,” او می گوید.

راب Almeida جهانی سرمایه گذاری برای استراتژیست MFS مدیریت سرمایه گذاری در بوستون نگهداری نزولی مشاهده از طریق این تجمع اما می گوید از دست رفته دستاوردهای شده است ، MFS اتحاد پیوست این تجمع با احتیاط گسترش آن منابع از تکنولوژی گروه های که در آن معتقد رستگار خواهد شد از طریق و فراتر از COVID-19 بحران مانند پرداخت گروه ها و شرکت های تولید پوشاک ورزشی به عنوان stuck-at-home حرفه ای تعویض لباس برای sweatpants.

“آنچه شما را دیده ام در چند هفته گذشته است که مقدار زیادی از فرضیات” Almeida می گوید. “من فکر می کنم بازار است پیش از خود است.”

جلو قیمت/درآمد های متعدد برای
S&P 500 — محبوب ارزیابی و اندازه گیری — در حال حاضر بالاتر از 23, بالاترین
از اوایل 2000s با توجه به سرمایه IQ.

یک واکسن برای coronavirus ممکن است هنوز چند سال دور و برترین دانشمندان هشدار داده اند که در ماه های سرد در آمریکا و اروپا را ممکن است در مورد تازه شیوع بیماری که منجر به خاموش شدن ناگهانی مانع بهبود.

تا کنون گرچه پایدار خرید ثابت شده شک اشتباه است. دو هفته پیش استنلی Druckenmiller صندوق های تامینی مدیر کمک کرد که جورج سوروس شکستن بانک مرکزی انگلیس گفت: پاداش برای خرید سهام بود “به عنوان بد که من دیده ام.” دیوید Tepper بنیانگذار Appaloosa, مدیریت آمریکایی و صندوق های تامینی تکرار این نمایش در روز بعد. پس از آن سهام ایالات متحده به دست آورده اند حدود 7 درصد است.

منتقدان همچنین هشدار داد که خرده فروشی
سرمایه گذاران فاقد hard-nosed تحلیل وال استریت حرفه ای هستند
پشتوانه این تجمع — به طور بالقوه خطرناکی مناقصه تا کتک سهام.

کاربران از Robinhood سهام تجارت برنامه که بیش از دو برابر شد مواضع خود را در شرکت در راسل 3000 شاخص از بزرگترین U. S در لیست گروه پس از این تجمع شروع شد و با توجه به مورگان استنلی محاسبات. 10 تا از محبوب ترین سهام برگزار شده توسط Robinhood کاربران شامل خطوط هوایی آمریکا و کارناوال کروز اپراتور — دو coronavirus-آمار شرکت که بخت و اقبال ممکن است به نوبه خود برای برخی از زمان.

معاملات آنلاین و خرید غوطه” ذهنیت کمک کرده اند جذب نسل جدیدی از سرمایه گذاران خرده فروشی می گوید: رولاند.

“من 10 سال از من خواست اگر او می تواند باز کردن یک Etrade حساب بنابراین او می تواند خرید سهام تسلا,” او می گوید. او آموخته بود در مورد جزء به جزء سهام است که سرمایه گذاران می دهد توانایی برای خرید یک تکه از یک انبار و اجازه می دهد او را برای خرید بخشی از خودروساز سهام است که در حال حاضر تجارت در $820. “او تنها $150 — First Communion پول است.”

استیون DeSanctis یک تحلیلگر سهام برای Jefferies می گوید معاملات روزانه در biotech صعود کرده است در هفته های اخیر اغلب بیش از شرکت های برجسته و به اشتراک گذاری حساب. او قرار می دهد این را به فعال معاملات روز یادآور خرده فروشی سرمایه گذاران کف خرید اینترنتی سهام در طول دات کام بوم.

“کمی وجود دارد که شادی و سرخوشی در بازار است که باعث می شود من عصبی. شما می دانید چگونه آن را به پایان می رسد — بد” DeSanctis می گوید.

کسانی که بتونه کاری برای دیگری بزرگ فروش ممکن است باید صبر کنید. سیاستگذاران ایالات متحده نشان داده اند که آنها آماده هستند برای گسترش ضبط مقدار پولی و مالی و پشتیبانی همه کشورها هستند یا آرامش خود را از خاموش شدن ناگهانی و یا بازگشایی شد.

“من فکر نمی کنم بازار می توانید زدم زیاد این روزها می گوید:” رولاند. “آنچه ما دیده ایم کاملا ویرانگر — اما بازار به نظر می رسد به طور کامل ایمنی بدن به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>