چگونه Coronavirus بر عرضه مواد غذایی

چرا شما باید مراقبت از

عرضه مواد غذایی جهان زنجیر شروع به نزاع تحت فشار COVID-19

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ در اواخر ماه مارس خریداران در سراسر اروپا و ایالات متحده تخلیه مواد غذایی در قفسه های فروشگاه اما مقالات افزون گردید و به آنها اطمینان خاطر بدهید که مواد غذایی زنجیره تامین بسیار قوی است. به عنوان همه گیر واین در حال است که تبدیل شدن کمتر جامد گارانتی: کمبود کارگر کارخانه تعطیلی این ویروس گسترش تولید مواد غذایی و دیگر کمتر آشکار زنجیره تامین گونه های در حال شروع به اضافه کردن.

US-HEALTH-VIRUS-SHOPS

چرا این مهم است ؟ از زمینه های گیاهان پردازش به بنادر به فروشگاه های مواد غذایی در هر مرحله از سفر از مزرعه به جدول در حال متزلزل کردن توسط ویروس. بیش از 37 میلیون نفر در امریکا در حال حاضر در نظر گرفته غذایی نا امن — و که در مجموع انتظار می رود که با یک گزارش جدید پیش بینی است که تعدادی از مواد غذایی نا امن کودکان در آمریکا به زودی خواهد شد رانده از 18 میلیون. بنابراین ناراحتی به عرضه مواد غذایی می تواند به معنی یک تهدید وجودی برای میلیون ها نفر است. در سراسر جهان این پیش بینی می شود حتی بدتر با U. N. این هفته هشدار دهنده از قحطی از “کتاب مقدس” نسبت.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

آیا بالا بردن شیشه ای. با تقاضای گاز انبوه در ایالات متحده اتانول تولید کنندگان ramped پایین تولید و در نتیجه محصول جانبی از اتانول و دی اکسید کربن نیست و…. تولید کاهش یافته است 20 درصد و می تواند به سقوط تا آنجا که 50 درصد برخی از پیش بینی. که خبر بد برای تولید آبجو و نوشابه ها که استفاده از آن را به خود نوشیدنی شامپانی. تخمیر کوچک ممکن است مجبور به تعطیل یا تبدیل به مد افتاده فرآیندهای دیگر به طور گسترده ای استفاده می شود اجازه می دهد مخمر به تبدیل قند به دی اکسید کربن. یکی دیگر از نگرانی در مورد کمبود CO2: این مورد استفاده در تصفیه آب و اینکه آب و برق ضروری در نظر گرفته شده و با توجه به اولویت وجود دارد می تواند در آینده با کمبود.

Essential Farm Workers Continue Work As Florida Agriculture Industry Struggles During Coronavirus Pandemic

آرنج به آرنج. ده ها تن از گوشت ایالات متحده آمریکا گیاهان پردازش مجبور شده اند به طور موقت خاموش شدن ناگهانی به عنوان کارگران آلوده می شوند و به مدت طولانی روش های پردازش اجتماعی فاصله غیر ممکن است. برخی از گیاهان مانند گرجستان Gold Creek غذاهای گزارش منتقل مسئولیت کارگران را تهدید به آتش آنها را اگر آنها نمی, نشان می دهد تا به کار حتی با علائم. در حالی که کارشناسان می گویند وجود دارد هیچ خطر خالی گوشت قفسه هنوز در این وضعیت فرار.

مزرعه به جدول. حداقل نیمی از امریکا را محصول دست برآورد به مهاجران مستند نشده بودند که به ویژه از سمت چپ فدرال coronavirus بسته امداد گذشت ماه گذشته. اما کارگران اغلب مجبور به زندگی در شرایط شلوغ به این معنی که آنها در معرض خطر ابتلا و انتقال ویروس است. در ضمن کشاورزان در سراسر کشور می گویند که بدون این مدارس و رستوران ها و هتل ها به طور معمول آنها را به فروش به آنها مجبور به تخلیه محصولات کشاورزی و شیر unconsumed با توجه به عدم وجود جایگزین زنجیره تامین. در حالی که برخی از آنها قادر به اهدای بیش از حد پیچیده که توسط حجم خالص بیش از حد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت ممنوعیت را معاف farmworkers — و او را نه تنها یک استثنا به آلمان پرواز در planeloads از کارگران کشاورزی از شرق اروپا با وجود ممنوعیت سفر.

آنچه را بخوانید

کروناویروس در اسمیتفیلد گوشت خوک کارخانه: The Untold Story, پشت, آمریکا بزرگترین شیوعتوسط جسیکا Lussenhop در بی بی سی

“بسته شدن زیادی برای پردازش گوشت تسهیلات مانند, Sioux Falls, علل عظیم بالادست اختلال تابنده کشاورزان بدون جای خود را به فروش دام است.”

کروناویروس در مقابل آخرین بقال در شهرتوسط والری Bauerlein در وال استریت ژورنال

“هر عطسه باعث می شود آقای Timberlake شانه خالی کردن. او نگران است که اگر یکی از کارگران خود را مریض شدم او را مجبور به درخواست بقیه از کارکنان خود به خود قرنطینه به مدت دو هفته. اگر که اتفاق افتاده است مواد غذایی را از بین بردن و صورتحساب را پرداخت نشده است.”

چه به تماشای

عرضه مواد غذایی ترس افزایش به عنوان ویروس نیروهای گیاهان پردازش نزدیک

“هر گونه گیاهان یا کارخانه در سراسر کشور می تواند تبدیل به شماره یک نقطه داغ در هفته آینده اگر آنها این موضوع را به طور جدی.”

تماشا در رادیو فردا در یوتیوب:

Coronavirus را تهدید به اخلال جهانی تامین مواد غذایی, علت گرسنگی

“در سطح جهان سازمان ملل هشدار 130 میلیون می تواند در صورت گرسنگی در پایان سال است.”

سازمان دیده بان در بلومبرگ در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

جدید bodega. رستوران, سخت, ضربه گیر, حتی زمانی که آنها را مجبور به شروع به فروش مواد خام مستقیما به مشتریان اساسا تبدیل شدن به جدید فروشگاه های مواد غذایی. و این نه فقط محلی محله کافه — مترو و Panera نان بدست در عمل بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>