چگونه پلیس می تواند مخفیانه آهنگ تلفن خود را

پس ممکن است که معترضان در سراسر کشور به راهپیمایی علیه خشونت پلیس و در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش فعالان باید کشف یک تکرار با حضور در آسمان: مرموز هواپیما و هلیکوپتر معلق در هوا سربار ظاهرا انجام نظارت بر معترضان. آزادی مطبوعات از وزارت دادگستری در پایان ماه مه نشان داد که آژانس مبارزه با مواد مخدر و خدمات مارشال ایالات متحده خواسته شد که توسط وزارت دادگستری به ارائه نامشخص حمایت از اجرای قانون در طول تظاهرات. چند روز بعد یک یادداشت به دست آمده توسط BuzzFeed ارائه شده کمی بینش بیشتر در این موضوع آن نشان داد که در مدت کوتاهی پس از اعتراضات آغاز شد و در شهرهای مختلف DEA به دنبال قدرت های ویژه از وزارت دادگستری به مخفیانه جاسوسی در زندگی توجه معترضان به نمایندگی از اجرای قانون است.

اگر چه آزادی مطبوعات و یادداشت نمی گویند چه شکل حمایت و نظارت را به احتمال زیاد است که این دو سازمان بودند که خواسته برای کمک به پلیس به یک دلیل خاص. هر دو DEA و مارشال دارای هواپیما مجهز به اصطلاح stingrays یا dirtboxes: فن آوری های قدرتمند قادر به ردیابی گوشی های تلفن همراه و یا بسته به اینکه چگونه آنها در حال پیکربندی جمع آوری اطلاعات و ارتباطات از گوشی های تلفن همراه به صورت فله.

Stingrays استفاده شده است بر روی زمین و در هوا با اجرای قانون برای سال اما بسیار بحث برانگیز است زیرا آنها فقط جمع آوری اطلاعات از هدف های همراه; آنها جمع آوری داده ها از هر تلفن در مجاورت یک دستگاه. که داده ها را می توان مورد استفاده برای شناسایی مردم — معترضان به عنوان مثال — و حرکات خود را در طول و پس از تظاهرات و همچنین برای شناسایی دیگران که مرتبط با آنها. آنها همچنین می تواند تزریق نرم افزار جاسوسی بر روی تلفن های خاص و یا مستقیم این مرورگر از یک گوشی به یک وب سایت که در آن نرم افزارهای مخرب می تواند لود شده بر روی آن روشن نیست اگر هر متحده آمریکا سازمان های اجرای قانون باید آنها را مورد استفاده برای این منظور است.

اگر چه اجرای قانون شده است با استفاده از فن آوری های پس از 1990s عموم یاد گرفتم در مورد آنها تنها در دهه گذشته و خیلی در مورد قابلیت های خود را ناشناخته باقی می ماند چرا که سازمان های اجرای قانون و شرکت هایی که در ساخت این دستگاه به طول های بزرگ رفته برای حفظ اطلاعات محرمانه. Stingrays به طور معمول استفاده می شود به هدف عاملان مواد مخدر و دیگر تحقیقات جنایی اما فعالان همچنین بر این باورند که دستگاه مورد استفاده قرار گرفت در طول تظاهرات علیه داکوتای دسترسی به خط لولهو در برابر سیاه زندگی ماده معترضان در طول سه ماه گذشته. وزارت دادگستری نیاز به ماموران فدرال برای به دست آوردن یک علت احتمالی حکم به استفاده از تکنولوژی در پرونده های جنایی است اما یک حک-برای امنیت ملی. با توجه به این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به معترضان به عنوان “تروریست” و شبه نظامی به سبک افسران از وزارت امنیت مستقر شده اند به خیابان پورتلند, اورگان, این قابل تصور است که نظارت های انجام شده در تظاهرات اخیر تلقی شده است یک امنیت ملی ماده — بالا بردن این احتمال که دولت ممکن است با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی تکنولوژی برای جمع آوری داده ها در تظاهرات بدون حکم.

برای درک بهتر این نوع نظارت که ممکن است به معترضان در اینجا شکست از آنچه ما می دانیم و هنوز هم نمی دانم در مورد stingrays و به همین دلیل استفاده از آنها بسیار بحث برانگیز است.

چه stingray?

پوماهی نام عمومی به صورت الکترونیکی ابزار نظارت است که شبیه سازی برج های تلفن همراه به منظور به زور گوشی های تلفن همراه و دستگاه های دیگر برای اتصال به آن به جای به مشروع برج همراه. در انجام این کار گوشی و یا دستگاه های دیگر نشان می دهد اطلاعات در مورد خود و کاربر آن به اپراتور از نوعی ماهی پهن برقی. نامهای متداول دیگر ابزار ها “سلول-سایت شبیه ساز” و “IMSI catcher.”

چرا آن را به نام stingray?

نام stingray می آید از نام تجاری نام تجاری خاص, مدل IMSI catcher ساخته شده توسط فلوریدا مستقر Harris Corporation. که شرکت StingRay است یک کیف به اندازه دستگاه است که می تواند عمل از یک وسیله نقلیه در حالی که متصل به فندک. هریس همچنین باعث می شود محصولات مانند هارپون یک تقویت کننده سیگنال است که باعث می شود نوعی ماهی پهن برقی قوی تر و KingFish یک کوچکتر دستگاه مکانیکی است که در عمل مانند یک stingray و می توان با استفاده از قانون اجرای عامل در حالی که راه رفتن در اطراف در خارج از وسیله نقلیه. حدود یک دوجین شرکت های دیگر را به انواع دیگری از نوعی ماهی پهن برقی با قابلیت های متفاوت است. نظارت تجهیزات گران است و اغلب به فروش می رسد به عنوان یک بسته. به عنوان مثال در اسناد و مدارک به دست آمده توسط مادربرد در سال 2016 هریس ارائه KingFish بسته است که هزینه $157,300 و پوماهی بسته است که هزینه $148,000 و نه از جمله آموزش و تعمیر و نگهداری. اسناد و مدارک به دست آمده در این سال توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نشان می دهد که هریس ارتقا یافته است StingRay به یک دستگاه جدیدتر آن خواستار یک کمان پولادیاگرچه هنوز اطلاعات زیادی شناخته شده است در مورد چگونه کار می کند. به طور جداگانه طبقه بندی فروشگاه ابزار نظارت به بیرون درز کرد رهگیری 2015 در توصیف دیگر دستگاه های مشابه.

FILE - This undated file photo provided by the U.S. Patent and Trademark Office shows the StingRay II, a cellular site simulator used for surveillance purposes manufactured by Harris Corporation, of Melbourne, Fla. Police departments across the country use military-developed technology that can track down suspects by using the signals emitted by their cellphones. Civil liberties groups are increasingly raising objections to the suitcase-sized devices known as StingRays that can sweep up cellphone data from an entire neighborhood. (U.S. Patent and Trademark Office via AP, File)

پوماهی دوم تلفن همراه سایت شبیه ساز استفاده می شود برای نظارت بر اهداف تولید شده توسط Harris Corporation, از ملبورن فلوریدا.

عکس: ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر از طریق AP

چگونه stingray کار می کند ؟

گوشی به صورت دوره ای و به طور خودکار پخش حضور خود را به همراه برج است که نزدیکترین آنها به طوری که حامل تلفن شبکه می توانید آنها را با ارائه خدمات در آن مکان. آنها این کار را حتی زمانی که گوشی در حال استفاده برای ایجاد و یا دریافت تماس. هنگامی که یک تلفن ارتباط با یک برج سلولی را نشان می دهد منحصر به فرد ID یا شماره IMSI (International Mobile Subscriber Identity) در ارتباط با سیم کارت در گوشی. این IMSI number مشخص است که تلفن و صاحب آن را به عنوان یک مشتری پرداخت یک سلول حامل و است که شماره می تواند همسان با حامل به نام مالک و آدرس و شماره تلفن.

نوعی ماهی پهن برقی کهخود را به عنوان یک برج همراه به منظور دریافت گوشی به پینگ آن به جای مشروع برج های سلولی و در انجام این کار نشان می دهد تلفن همراه شماره IMSI. در گذشته, آن, آیا این با انتشار یک سیگنال است که قوی تر از سیگنال های تولید شده توسط مشروع برج های سلولی در اطراف آن است. سوئیچ به شبکه های 4G قرار بود به آدرس در این قسمت با اضافه کردن یک مرحله احراز هویت به طوری که گوشی های تلفن همراه می تواند بگوید اگر یک سلول برج مشروع است. اما یک محقق امنیتی به نام راجر Piqueras Jover یافت که این اعتبار در 4G نمی کند رخ می دهد تا پس از تلفن در حال حاضر خود را نشان داد IMSI number, که بدان معنی است که stingrays هنوز هم می تواند با گرفتن این اطلاعات قبل از اینکه گوشی را تعیین می کند آن را در برقراری ارتباط با معتبر برج همراه و سوئیچ را به یک است که تصدیق. که آسیب پذیری هنوز هم وجود دارد در 5G پروتکلمی گوید Jover. هر چند 5G پروتکل ارائه می دهد ویژگی های است که برای رمز گذاری IMSI هنگامی که آن را افشا در قبل از احراز هویت ارتباطی به اجرای قانون خواهد به سادگی قادر خواهید بود به درخواست حامل تلفن به رمزگشایی آن را برای آنها است. و یک گروه از محققان از دانشگاه پوردو و دانشگاه آیووا نیز در بر داشت یک راه برای حدس زدن یک IMSI number بدون نیاز به یک حامل برای رمزگشایی آن است.

چرا که نوعی ماهی پهن برقی است که واقعا یک برج در حامل شبکه تماس ها و پیام ها به و از تلفن نمی تواند از طریق در حالی که گوشی در برقراری ارتباط با stingray. بنابراین پس از stingray قطاری دستگاه IMSI تعداد و محل stingray “منتشر شده در” گوشی به طوری که آن را می توانید اتصال به یک برج سلولی. آن را می توانید این کار را با پخش یک پیام به تلفن است که به طور موثر می گوید تلفن برای پیدا کردن یک برج های مختلف.

چه چیزی می تواند به اجرای قانون کار با IMSI number?

اجرای قانون می توانید با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی یا به شناسایی تمامی گوشی های تلفن در مجاورت stingray خاص و یا یک گوشی حتی زمانی که گوشی در حال استفاده نیستند. اجرای قانون پس از آن می توانید با یک حکم از یک حامل تلفن به مشتری ارائه نام و آدرس مرتبط با آن شماره و یا شماره. آنها همچنین می تواند به دست آوردن تاریخی ورود به سیستم از تمام برج های سلولی یک گوشی دارای پینگ در گذشته برای پیگیری که در آن شده است و یا آنها می توانید بدست آوردن برج های سلولی آن pinging در زمان واقعی برای شناسایی مکان فعلی کاربر. ابتلا به چند IMSI اعداد در مجاورت یک stingray اجرای قانون نیز می تواند به طور بالقوه کشف ارتباط بین مردم با دیدن آن گوشی های پینگ همان برج های سلولی در حدود همان زمان.

اگر اجرای قانون در حال حاضر می داند IMSI تعداد یک تلفن خاص و فرد آنها در حال تلاش برای قرار دادن آنها می توانید برنامه که IMSI number به stingray و آن را به آنها بگویید در صورتی که گوشی نزدیک است. اجرای قانون نیز می تواند در این مکان از یک تلفن خاص و کاربر با حرکت stingray در اطراف یک منطقه جغرافیایی و اندازه گیری گوشی قدرت سیگنال به عنوان آن را متصل به stingray. هریس StingRay اداره می شود از یک خودروی گشت آن را به عنوان درایو در اطراف یک محله به باریک یک مظنون را در محل خاص به یک خوشه از خانه و یا یک ساختمان که در آن نقطه اجرای قانون می تواند تبدیل به دستی KingFish ارائه می دهد که حتی بیشتر دقت است. برای مثال پس از اجرای قانون است تنگ مکان از یک تلفن مشکوک به یک اداره و یا آپارتمان های پیچیده با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی آنها می تواند راه رفتن را از طریق پیچیده و راهروها استفاده از KingFish برای پیدا کردن خاص اداره و یا آپارتمان که در آن یک تلفن همراه و در آن کاربر در آن قرار دارد.

آیا این دستگاه تنها ردیابی تلفن همراه?

هیچ. در سال 2008 مقامات با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی و KingFish برای قرار دادن یک گمان بود که با استفاده از هوا با کارت اینترنت-اتصال دستگاه که شمع به کامپیوتر و اجازه می دهد تا کاربر به دریافت آنلاین از طریق بی سیم و شبکه های تلفن همراه. مظنون, Daniel Rigmaidenشد یک سارق هویت بود که عامل از یک آپارتمان در San Jose, California. Rigmaiden تا به حال با استفاده از یک سرقت شماره کارت اعتباری و جعلی نام و آدرس به ثبت نام اینترنتی خود را به حساب ورایزون. Verizon با کمک اف بی آی قادر به شناسایی او. آنها مصمم به طور کلی محله در سن خوزه که در آن Rigmaiden با استفاده از درجه کارت به طوری که آنها می تواند موقعیت خود را stingray در منطقه و حرکت آن را در اطراف تا زمانی که ساختمان از آن خود سیگنال آینده شد. سپس آنها راه می رفت در اطراف مجتمع آپارتمانی با یک دست برگزار شد KingFish یا دستگاه های مشابه را به دقت دقیق آپارتمان Rigmaiden شد با استفاده از.

چه dirtbox?

یک dirtbox نام مشترک برای مدل های خاص از یک IMSI catcher است که ساخته شده توسط یک بوئینگ تابعه مریلند مبتنی بر گیرنده دیجیتال تکنولوژی — از این رو نام “DRT جعبه.” آنها گزارش با استفاده از DEA و خدمات مارشال از هواپیما برای رهگیری اطلاعات از گوشی های تلفن همراه. یک 2014 وال استریت ژورنال در مقاله ای نشان داد که خدمات مارشال شروع به استفاده از dirtboxes در هواپیما سسنا در سال 2007. یک برنامه dirtbox است که توانایی جمع آوری داده ها در بسیاری از گوشی ها از یک زمین مبتنی بر نوعی ماهی پهن برقی; آن همچنین می توانید حرکت بیشتر به راحتی و به سرعت بر مناطق گسترده ای. با توجه به سال 2006 فروشگاه از نظارت فن آوری های به بیرون درز 2015, مدل dirtboxes شرح داده شده در این سند می توان به پیکربندی برای پیگیری تا 10,000 هدفمند IMSI یا شماره تلفن.

فراموش stingrays و dirtboxes باید قابلیت های دیگر?

Stingrays و dirtboxes می تواند پیکربندی شده برای استفاده در هر دو فعال یا غیر فعال کردن حالت. در حالت فعال این فن آوری پخش به دستگاه و برقراری ارتباط با آنها. حالت منفعل شامل گرفتن هر چه اطلاعات و ارتباطات است که اتفاق می افتد در زمان واقعی در سراسر شبکه های تلفن همراه بدون نیاز به تلفن برای برقراری ارتباط مستقیم با رهگیری دستگاه. اطلاعات گرفته شده می تواند شامل شماره IMSI و همچنین پیام های متنی, ایمیل و تماس های صوتی.

در صورتی که اطلاعات یا ارتباطات رمزگذاری شده است و سپس این امر می تواند بی فایده به کسی متوقف کردن آن را اگر آنها نمی, هم یک راه برای رمزگشایی آن است. گوشی هایی که با استفاده از 4G استخدام رمزگذاری قوی. اما stingrays می تواند نیروی های همراه به جمع و جور کردن به 2G, یک, کمتر, پروتکل امن و به گوشی برای استفاده یا بدون رمزگذاری و یا استفاده از یک ضعیف رمزگذاری است که می تواند ترک خورده. آنها می توانند انجام دهند این به این دلیل حتی اگر بسیاری از افراد استفاده از 4G این روزها وجود دارد در برخی از مناطق جهان که در آن از شبکههای 2G هنوز هم رایج است و در نتیجه تمام گوشی باید توانایی برقراری ارتباط در این شبکه هستند.

این نسخه از stingrays استفاده شده توسط ارتش می تواند رهگیری محتویات ارتباطات تلفن همراه — پیام های متنی, ایمیل و تماس های صوتی — و رمزگشایی برخی از انواع این ارتباطات تلفن همراه. ارتش نیز با استفاده از متراکم یا انکار سرویس از ویژگی های است که مانع از دشمنان از انفجار بمب با تلفن همراه.

علاوه بر جمع آوری IMSI تعداد یک دستگاه و متوقف کردن ارتباطات, درجه نظامی IMSI فو همچنین می توانید کلاه برداری پیام های متنی به تلفن, با توجه به دیوید بورگس یک مهندس مخابرات استفاده می شود که برای کار با آمریکا دفاع پیمانکاران در خارج از کشور حمایت از عملیات نظامی است. بورگس می گوید که اگر نظامی می داند شماره تلفن و IMSI تعداد یک هدف آن می توانید با استفاده از یک IMSI catcher برای ارسال پیام به تلفن های دیگر به عنوان اگر آنها را به آینده از تلفن مورد نظر. آنها همچنین می توانند با استفاده از IMSI catcher برای یک به اصطلاح مرد در وسط حمله به طوری که تماس از یک هدف عبور از IMSI catcher به هدف قرار دادن تلفن. در این راه آنها می توانید ضبط تماس در زمان واقعی و به طور بالقوه گوش دادن به مکالمه آن است که اگر تکه تکه کردن و یا اگر آنها قادر به رمزگشایی آن است. نظامی سیستم همچنین می توانید با ارسال یک پیام SMS خاموش به یک تلفن برای تغییر تنظیمات خود را به طوری که شما ارسال پیام های متنی از طریق یک سرور نظامی کنترل به جای استفاده از حامل تلفن همراه سرور.

می توانید از این دستگاه استفاده می شود برای آلوده کردن گوشی با نرم افزارهای مخرب آلوده?

نسخه از دستگاه های مورد استفاده توسط سازمان های نظامی و اطلاعاتی به طور بالقوه می تواند تزریق بدافزار به هدفمند همراه, بسته به اینکه چگونه امنیت تلفن است. آنها می توانند این کار را به دو روش: آنها هم می تواند تغییر مسیر مرورگر گوشی به وب سایت های مخرب خود که در آن نرم افزارهای مخرب را می توان به تلفن در صورتی که مرورگر یک نرم افزار آسیب پذیری این حمله می تواند بهره برداری; یا آنها می تواند تزریق نرم افزارهای مخرب از نوعی ماهی پهن برقی به طور مستقیم به baseband گوشی اگر baseband نرم افزار دارای یک آسیب پذیری. نرم افزارهای مخرب تزریق به baseband از یک گوشی است که سخت تر برای تشخیص. از جمله نرم افزارهای مخرب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل گوشی به یک دستگاه گوش دادن به جاسوسی در مکالمات. اخیرا سازمان عفو بین الملل گزارش در مورد دو درهم فعالان که گوشی ممکن است هدف قرار داده شده است از طریق این شبکه حملات تزریق به نصب نرم افزارهای جاسوسی ساخته شده توسط یک شرکت اسرائیلی.

ایالات متحده در اجرای قانون استفاده از stingrays در داخل کشور است و بیشتر محدود داده شده است که آنها بر خلاف نظامی نیاز برای به دست آوردن حکم و یا دستور دادگاه به استفاده از این دستگاه در تحقیقات فدرال. اما کمی وجود دارد که شفافیت یا نظارت در اطراف دستگاه استفاده می شود ماموران فدرال و پلیس محلی بنابراین هنوز هم وجود دارد بسیاری که ناشناخته است: برای مثال اینکه آیا آنها تا کنون استفاده شده است برای ضبط محتویات تلفن همراه ارتباطات تلفن و یا نصب نرم افزارهای مخرب بر روی گوشی های.

اخبار نشان می دهد که برخی از مدل های stingrays استفاده شده توسط خدمات مارشال می تواند استخراج پیام های متنی, تماس, و عکس از گوشی هر چند آنها نمی گویند که چگونه این دستگاه انجام این کار است. اسناد و مدارک به دست آمده توسط آیتالله سیستانی در سال 2015 نیز نشان می دهد این دستگاه باید قابلیت ثبت تعداد تماسهای ورودی و خروجی و تاریخ و زمان و مدت تماس و همچنین برای رهگیری محتوای صوتی و متن ارتباطات است. اما وزارت دادگستری به مدت طولانی ادعا عموم که stingrays با استفاده از آن در داخل کشور انجام نمی رهگیری محتوای ارتباطات. وزارت دادگستری اعلام کرده است که دستگاه “ممکن است قادر به متوقف کردن محتویات ارتباطات و بنابراین چنین دستگاه هایی باید پیکربندی شده برای غیر فعال کردن رهگیری تابع مگر اینکه interceptions شده مجاز توسط یک عنوان سوم [استراق سمع] سفارش.”

همانطور که برای متراکم ارتباطات در داخل کشور داکوتای دسترسی به خط لوله معترضان در ایستاده سنگ داکوتای شمالی در سال 2016 توصیف هواپیما و هلیکوپتر پرواز سربار که آنها معتقد بودند با استفاده از تکنولوژی به جم تلفن های موبایل. معترضان توصیف داشتن مشکلاتی از قبیل گوشی های توفنده livestreams قطع و مسائل مربوط به آپلود ویدئوها و دیگر پست های رسانه های اجتماعی.

singray-theintercept-2-26

چرا stingrays و dirtboxes بنابراین بحث برانگیز است ؟

این دستگاه نه تنها انتخاب کنید تا اطلاعات در مورد هدف تلفن. اجرای قانون ممکن است ردیابی یک تلفن خاص از یک مظنون شناخته شده اما هر تلفن در مجاورت نوعی ماهی پهن برقی است که با استفاده از همان شبکه تلفن همراه به عنوان هدفمند تلفن و یا دستگاه متصل خواهد شد به stingray. اسناد و مدارک در سال 2011 پرونده جنایی در کانادا نشان داد که دستگاه های مورد استفاده توسط Royal Canadian Mounted Police تا به حال طیف وسیعی از یک سوم از یک مایل و فقط در سه دقیقه با استفاده از یک دستگاه تا به حال ره 136 گوشی های مختلف.

اجرای قانون همچنین می توانید با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی در کمتر هدفمند راه برای رفت و برگشت تا اطلاعات در مورد همه نزدیکی های همراه. در طول زمان یک تلفن و یا اتصال به برقراری ارتباط با یک stingray خدمات مختل شده است برای کسانی که گوشی تا stingray انتشار آنها. اتصال گذشته باید تنها به عنوان طولانی به عنوان آن را برای تلفن خود را آشکار IMSI number به stingray اما روشن نیست که چه نوع از تست و نظارت وزارت دادگستری انجام داده است به اطمینان حاصل شود که دستگاه های انتشار گوشی های. Stingrays قرار است به اجازه می دهد 911 تماس به تصویب از طریق مشروع برج های سلولی برای جلوگیری از اخلال در خدمات اورژانس اما دیگر تماس های اضطراری یک کاربر ممکن است سعی کنند در حالی که تلفن خود را متصل به یک stingray را نمی خواهد از طریق تا stingray منتشر تلفن خود را. این نیز روشن نیست که چگونه موثر این دستگاه ها در اجازه دادن به 911 تماس از طریق رفتن. اف بی آی و وزارت امنیت داخلی نشان داده اند که آنها نمی سفارش مطالعات برای اندازه گیری این اما یک مطالعه انجام شده توسط پلیس فدرال در کانادا نشان داد که 911 دور زدن همیشه کار نمی کند.

بسته به اینکه چگونه بسیاری از گوشی ها در مجاورت یک stingray صدها نفر می تواند اتصال به دستگاه و به طور بالقوه خدمات مختل شود.

آیا اجرای قانون شده است با استفاده از stingrays?

تکنولوژی اعتقاد بر این است که منشأ در ارتش هر چند روشن نیست که آن را برای اولین بار استفاده می شود در مناطق جنگی و یا در داخل کشور در ایالات متحده اولین مکان ذکر است از نوعی ماهی پهن برقی-مانند دستگاه در حال استفاده توسط ایالات متحده در اجرای قانون رخ داده است در سال 1994 زمانی که اف بی آی با استفاده از نفت خام jury-rigged نسخه از این ابزار به مسیر سابق هکر Kevin Mitnick; مقامات با اشاره به این دستگاه به عنوان یک Triggerfish. در یک مورد در ایالت یوتا در سال 2009 یک مامور اف بی آی نشان داد در یک دادگاه سند که همراه-سایت شبیه سازی شده در استفاده از اجرای قانون برای بیش از یک دهه است. او همچنین گفت: آنها نه فقط مورد استفاده توسط FBI بلکه توسط مارشال, سرویس, سرویس مخفی و سازمان های دیگر. اسناد اخیر به دست آمده توسط آیتالله سیستانی همچنین نشان می دهد که بین سال 2017 و 2019 در وزارت امنیت داخلی تحقیقات امنیت داخلی واحد مورد استفاده stingrays حداقل 466 بار در تحقیقات. BuzzFeed قبلا به دست آمده از سوابق نشان می دهد که از سال 2013 تا 2017, HSI تا به حال با استفاده از تکنولوژی 1,885 بار.

گذشته از این پتانسیل به صورت گسترده نظارت دارد و مشکلات دیگر با تکنولوژی ؟

دیگر اختلاف با stingrays شامل پنهان کاری و عدم شفافیت در اطراف خود استفاده کنید. سازمان های اجرای قانون و شرکت هایی که در ساخت این دستگاه مانع از به دست آوردن اطلاعات در مورد قابلیت های خود و از یادگیری چگونه اغلب فن آوری مستقر در تحقیقات. سازمان های نشانه عدم اطلاع توافق با شرکت های که استفاده از آنها به عنوان سپر هر زمان که روزنامه نگاران یا دیگران فایل سوابق درخواست برای به دست آوردن اطلاعات در مورد فن آوری است. سازمان های اجرای قانون ادعا می کنند مجرمان را جعل anti-نظارت روشها برای تضعیف تکنولوژی اگر آنها می دانستند که چگونه آن کار می کرد. شرکت های خود را به استناد اسرار تجاری و اطلاعات اختصاصی برای جلوگیری از به دست آوردن فروش ادبیات و دفترچه راهنما در مورد فن آوری است.

برای سال اجرای قانون استفاده از دستگاه بدون اخذ حکم دادگاه و یا حکم. حتی زمانی که آنها به دنبال تایید از دادگاه آنها اغلب در توصیف این تکنولوژی در گمراه کننده شرایط به نظر می رسد کمتر تهاجمی است. آنها اغلب با مراجعه به stingrays در اسناد دادگاه به عنوان یک “قلم ثبت نام دستگاه” دستگاه منفعل نشستن بر روی یک شبکه و ثبت شماره های گرفته شده از برخی از شماره تلفن. آنها نکردن این واقعیت است که دستگاه های نیروی های همراه برای اتصال به آنها که آنها به زور گوشی های دیگر است که دستگاه مورد نظر برای اتصال به آنها که آنها می توانند انجام وظایف بیشتر از به سادگی با گرفتن یک شماره IMSI. بیشتر به طور قابل توجهی نکردن آنها این واقعیت است که دستگاه ساطع سیگنال است که می تواند مسیر یک کاربر و تلفن خود را در داخل یک محل اقامت خصوصی. پس از FBI با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی برای پیگیری Rigmaiden (هویت دزد در سن خوزه) در آپارتمان خود Rigmaiden وکلا کردم وزارت دادگستری به آن اذعان واجد شرایط به عنوان یک متمم چهارم جستجو که نیاز به یک حکم.

اجرای قانون عوامل نه تنها فریب قضات با این حال; آنها نیز گمراه وکلای دفاع به دنبال اطلاعات در مورد چگونه عوامل ردیابی مشتریان خود را. در برخی از اسناد دادگاه اجرای قانون مقامات نشان داده اند که آنها به دست آمده و محل اطلاعات در مورد این متهم از یک “منبع محرمانه” هنگامی که در حقیقت آنها با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی برای پیگیری آنها.

به آدرس این فریب وزارت دادگستری در سال 2015 اجرا یک سیاست جدید نیاز به فدرال تمام عوامل درگیر در تحقیقات جنایی برای به دست آوردن یک علت احتمالی حکم جستجو قبل از استفاده از نوعی ماهی پهن برقی. آن را نیز نیاز به عوامل و دادستان برای گفتن قضات زمانی که حکم آنها به دنبال این است که برای یک stingray; و آن نیاز به آنها را به محدود کردن استفاده از نوعی ماهی پهن برقی قابلیت برای ردیابی محل تلفن و ورود شماره تلفن برای تماس های دریافت شده و ساخته شده توسط تلفن. آنها می توانند جمع آوری مطالب ارتباطی از جمله پیام های متنی و ایمیل. و عوامل مورد نیاز برای پاکسازی داده های جمع آوری آنها از غیر هدفمند گوشی در عرض 24 ساعت و یا 30 روز بسته به شرایط.

مشکل این است که وزارت دادگستری سیاست است نه قانون. و اگر چه این سیاست شامل دولت و سازمان های اجرای قانون محلی زمانی که آنها در حال کار بر روی یک مورد با ماموران فدرال و می خواهید به استفاده از دستگاه ها آن را پوشش نمی دهد آن دسته از سازمان های زمانی که آنها در حال کار بر روی موارد به تنهایی. به آدرس این راه گریز و قانونگذاران نیاز به تصویب یک قانون فدرال ممنوعیت استفاده از stingrays بدون حکم اما تلاش برای انجام این کار تا کنون ناموفق بوده است.

یک مسئله بزرگتر با وزارت دادگستری, سیاست این است که همانطور که در بالا اشاره شد این امر تنها به تحقیقات جنایی نه امنیت ملی آنهایی که, و آن را نیز شامل یک حک کردن برای “شرایط بحرانی” است که به وضوح تعریف نشده. ماموران فدرال لازم نیست به دنبال یک حکم به استفاده از این تکنولوژی در موارد مربوط به چنین شرایطی است. آیا دولت با استفاده از این فناوری در برابر سیاه زندگی ماده معترضان بدون حکم است که به احتمال زیاد چیزی که باقی می ماند یک راز برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de