چگونه چین است که در آینده از نانو

همه چیز در مورد چین درایو برای تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو مبتکر این نسخهها کار میکند بزرگ مقیاس. جاه طلبی ها بودجه گسترده و تمرکز گسترده است. و در بسیاری از زمینه های آن شروع به بستن شکاف با ایالات متحده و نهادهای اروپایی. اما در این مطالعه از مواد در مقیاس یک میلیاردم یک متر — نانو — که چین در حال حاضر به سرعت سبقت گرفتن از رقبای بین المللی خود را.

از شبیه سازی برای تحقیقات سرطان کشور چین است که با استفاده از علم نانو و فناوری نانو, نوآوری به رانندگی برخی از جهان بزرگترین پیشرفت. در ماه ژوئیه یک تیم بین المللی از محققان به رهبری دانشمندان چینی توسعه شکل جدیدی از مصنوعی نانوذرات زیست تخریب پذیر. قادر به هدف قرار دادن نافذ و تغییر سلول های ارائه CRISPR/Cas9 ژن-ابزار ویرایش یک سلول از نانوذرات استفاده می شود می تواند در درمان برخی از تک ژنی اختلالات و همچنین دیگر بیماری ها از جمله برخی از انواع سرطان.

در یک پروژه جداگانه دانشمندان در چین نانجینگ دانشگاه
استفاده از نانوذرات برای هدف قرار دادن و نابود کردن غیر طبیعی پروتئین شناخته شده است به علت
سرطان پستان است. آزمایش در موش ها نشان داد که درمان کاهش اندازه تومورها توسط
نصف در مقایسه با گروه کنترل. در دانشگاه علم و صنعت
چین یک تیم از محققان ادعا می داده اند موش دید در شب مادون قرمز
با تزریق نانوذرات به چشم خود ببینید.

و در دولت کلید آزمایشگاه رباتیک در شمال شرقی شهر Shenyang محققان یک لیزر است که تولید یک حباب گاز. این حباب می تواند به عنوان یک “ربات” به دستکاری و حرکت مواد در مقياس نانو با دقت میکروسکوپی. فن آوری وعده امکانات جدید در زمینه بافت مصنوعی ایجاد و شبیه سازی. این نوآوری هستند حمایت مقیاس تحقیقاتی که بی بدیل است. در سال 2018, چینی, محققان خود را مسئول 40 درصد از تمام جهانی مقالات علمی در این زمینه با آمریکا (15 درصد) دور دوم.

فناوری نانو با پشتیبانی از بیومدیکال و کوانتومی توسعه فناوری و باعث می شود راه خود را به زندگی روزمره از طریق پیشرفت در لوازم الکترونیکی مصرفی و هوش مصنوعی در تمام مناطقی که چین به دنبال سلطه جهانی. بودن در خط مقدم برش لبه نانو پژوهش تا حد زیادی بهبود می بخشد و چین چشم انداز برای رسیدن به موفقیت به خصوص در بیومدیکال که در آن به مدت طولانی ازمایش کرده رقبا.

“مواد مخدر تحویل زمينه نانوپزشکی و مهندسی بافت به سرعت در حال رشد زمینه است که با تکیه بر توانایی ما برای مهندس نانوذرات و biomaterials هدفمند در سلول های خاص مانند سرطان سلول به منظور افزایش اثر درمانی می گوید:” دکتر امید Kavehei معاون دانشگاه سیدنی نانو موسسه.

چین سود می تواند کمک به آن را پیروزی مهم اختراع ثبت شده در تحقیقات پیشرفته در زمینه های مانند سرطان که در آن آمریکا در طول تاریخ منجر شده است.

قوی حمایت دولت در تولید علوم نانو — همانطور که در فناوری زمینه ها مانند هوش مصنوعی و رباتیک — نیز یک مزیت کلیدی برای چین بای Chunli رئیس آکادمی علوم چین (CAS) تصدیق عموم در ماه اوت است. اهمیت دولت مکان در رقابت در زمینه خط دار با گنجاندن آن به عنوان یک استراتژیک صنعت در چین 13th, برنامه پنج ساله, حصول اطمینان از کمک های مالی دولت و قانون گذاری و نظارتی پشتیبانی می کند. فناوری نانو تحقیقات نیز یک جزء کلیدی از بلند پروازانه ساخته شده در چین تا سال 2025 طرح با هدف تبدیل چین به یک تکنولوژی بالا تولید نیروگاه.

که اجازه می دهد چین برای پیدا کردن موفقیت در شمار مناطق از فناوری نانو. جدید nanomaterial اختراع توسط CAS دانشمندان وعده برای از بین بردن میلیون ها تن از مایع آلودگی و تولید گازهای گلخانه ای از مواد شیمیایی آلی استفاده می شود در صفحات چاپ و جوهر. این یکی از تیتر عمل برای CAS آن را به عنوان درایو به درخواست نانو فناوری و نوآوری برای توسعه مصرف کننده تکنولوژی است. تا کنون پروژه فرود آمد $780 میلیون دلار در سرمایه گذاری.

چین هنوز هم متکی بر همکاری با موسسات خارجی در بسیاری از گرايشهاي علوم نانو و فناوری نانو.

Shengfu یانگ, University of Leicester

در اکتبر 2019 مقاله منتشر شده توسط مجله علوم نانو انرژیدالیان موسسه شیمی فیزیک اعلام کرد که ایجاد یک باتری لیتیوم است که انعطاف پذیر به دماهای پایین قادر به عامل 80 درصد بهره وری در درجه حرارت از -40 درجه سانتیگراد است. در حالی که باتری ارائه پتانسیل عظیمی برای صنایع از اتومبیل های الکتریکی به دستگاه های تلفن همراه توانایی باتری به کار در دماهای بسیار مهم است برای آینده از تکنولوژی فضایی.

کارشناسان صنعت اشاره به بازگشت خارجی-روت محققان چینی به پادشاهی میانه اغوا وعده به راحتی در دسترس بودجه به عنوان یک عامل مهم از چین در حال پیشرفت است. گام بعدی این است که برای چین به خودکفایی در توسعه استعداد. “در حال حاضر چین هنوز هم متکی بر همکاری با موسسات خارجی در بسیاری از گرايشهاي علوم نانو و فناوری نانو می گوید:” Shengfu یانگ nanochemistry استاد در دانشگاه لستر. این نانوذرات ارائه می شود که ژن-ابزار ویرایش به سلول های توسعه یافته در همکاری با دانشمندان در دانشگاه تافتز در ایالات متحده به عنوان مثال.

افزایش نوآوری در بخش خصوصی نیز کمک خواهد کرد که چین و پا زدن در می گوید: ژنگ شیائو Guo استاد شیمی و مهندسی مکانیک در دانشگاه هنگ کنگ است. “دولت-بودجه موسسات ایفا کرده اند به مراتب بزرگتر نقش مهمی در فناوری نانو, نوآوری, و … موسسات خصوصی و یا شرکت در این منطقه نه به عنوان قوی,” او می گوید.

اما تعدادی از شرکت های خصوصی رانندگی نانو محصول نوآوری است که به سرعت در حال رشد ژنگ تصدیق میکند. Nanopolis بزرگترین نانو شهرک صنعتی واقع در شرق شهر سوژو خانه های خصوصی شرکت های چند ملیتی و جدید چینی راه اندازی در سراسر فناوری نانو در زمینه های. چین در حال حاضر نیز منجر جهان در تازه تاسیس فناوری نانو شرکت. در 2018, Tencent بنیانگذار Ma Huateng پیوست تعدادی از مشخصات بالا تجار در تامین مالی ایجاد چین برای اولین بار خصوصی موسسه تحقیقات Westlake دانشگاه با فناوری نانو تمرکز اصلی پژوهش.

بخش خصوصی دخالت باز جدید و منحصر به فرد استخرهای بودجه و استعداد و تمرکز بر پژوهش كاربردي — حتی در کشوری مثل چین که در آن دولت-حمایت نهادهای هنوز تسلط کارشناسان می گویند.

که ترکیبی از یک رشد استعداد استخر و حمایت دولت تمایل به تبدیل شدن به یک رهبر جهانی با گسترش بخش خصوصی اکوسیستم سخت خواهد بود برای کشورهای دیگر برای مطابقت با. چین جهش بزرگ در علم این است که فقط شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im