how Beyoncé and Solange were Shaped by Childhood Therapy

چرا بايد اهميت بدي

چون مادر بهترین را می داند.

Beyoncé و Solange Knowles در سالون بزرگ شده است. در جایی که مادر شان تینا نولز لاوسون در میان 24 ماستیک او جامعه ای را پرورش داد. “من فکر می کنم که بسیار مهم است چرا که به عنوان زنان، ما بسیار زود به The Carlos Watson Showرقابت آموزش داده می شود، “نولز-لاوسون می گوید در آخرین قسمت از نمایش کارلوس واتسون ، جدید اواخر شب سبک بحث نشان می دهد به میزبانی OZY یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کارلوس واتسون.

کارآفرین و طراح مد نشان می دهد سفر بعید است که او باز می شود تا در مورد کسب و کار خود را، دختران ش، سیاست و همه گیر. با خانواده اش در اصل در حال تگرگ از لوئیزیانا، نولز لاوسون دوران کودکی خود را در گالوستون، تگزاس، اما آن کلان شهر هیوستون بود که به او آموخت که او باید به رویای بزرگ بزرگ به عنوان بزرگ بود.

در آن جا بود که او سالن مو را در اوایل دهه ۳۰ افتتاح کرد، و در اولویت قرار دادن آسایش و بی درنگ مشتری و مدل سازی سبک کارآمدتر کارآفرینی در جوامع سیاه پوست بود. نولز لاوسون می گوید: «این یک فضای بسیار حرفه ای بود و هیچ شایعه ای نبود، چیزی جز زنان بلندکردن زنان نبود»

اگر من همه چیز را در زندگی ام پیچ، من می خوام این کار را درست انجام.

تينا نولز لاوسون در مورد مادري

با این حال، نولز-لاوسون اذعان می کند که او “یک زن جوان سرزنش کننده بود، و دهان به من بود، و به دردسر زیادی افتاد.” چي اونو تغيير داد؟ مادر. پس از به دنیا آمد، خانم تینا تصمیم گرفت: “اگر من همه چیز را در زندگی ام پیچ و جور کنم، من این کار را درست انجام می دهم.”

این به معنای همه چیز از مطمئن شدن دختران خود را به جامعه سالون uplifting به سرپیچی از هنجارهای فرهنگی با بردن آنها را به مشاوره در سن پایین قرار گرفت. “سولانگه عاشقش بود چون هميشه خيلي حرف ميزد، ميدوني؟” نولز لاوسون میگه و باينسه اصلا ً خوشش نميومد، چون دوست نداشت با کسي حرف بزنه. اما اين فقط باعث شد که اون حساس و سالانج نسبت به اون حساس باشه و از اون موقع به بعد بهم نزديک بودن

به تازگی، نولز-لاوسون یک درایو امداد COVID-19 را برای جامعه اش در هیوستون رهبری کرده است، ماسک های منابع، دستکش، کارت هدیه برای خواربار و ویتامین ها و همچنین آزمایش. و او تبدیل به یک مدافع حق رأی، و پندادن نامه به رهبران کنگره برای فشار برای بودجه رای دادن غایب و سازماندهی دانش آموزان مدرسه برای ثبت نام رای دهندگان جدید است.

به خصوص در جوامع سیاه پوست چون ما مدت هاست که شنیده نشده بودیم و هر روز به طور نظام مند مورد آزار قرار می دیم و به آن سخت می رویم و فقط فکر می کنیم که اوه، این طور است، نولز لاوسون می گوید. “ما نقطه ها را وقتی که صحبت از رای دادن می شود به هم وصل نمی کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im