چه بد آن را به خورد 17? جنیس ایان می داند

چرا شما باید مراقبت از

چرا که اگر شما خوش شانس شما فقط باید به رنج می برند که 17 بار.

اگر شما هرگز از طریق راک رادیو در سال 1975 شما هرگز اعتقاد راک رادیو در سال 1975. ’70s غیررسمی تعیین شده من دهه بود که سوخت موتورهای دوقلو پس از جنگ ویتنام سنگینی و دیسکو دوران بیش از حد. و رادیو و تلویزیون منعکس شده این است: Isley Brothers’ “مبارزه قدرت” پشت به پشت با کارل داگلاس’ “کونگ فو.”

اما در میان و وسط این رادیو شماره گیری بود چرخید و جهان شنیده می شود صدای یک زن حمایت گیتار آکوستیک فقط … آواز. آهنگ محزون, بدبینی رندر در مورد آنچه در زندگی بود و برای تقریبا-rans و هرگز بود بود به نام “در هفده.” و خواننده 24 ساله زیبا دختر یهودی از ایالت نیوجرسی: جنیس ایان.

بازگشت به بالا هر چند به دلیل ایان در حالی که فقط 24 و به نظر می رسد برای خدمت به احساس یک شبه روایت او معروف شده است و قبل از سال 1975 است. و این است که در آن همه چیز عجیب و غریب است. او اولین ضربه بزرگ — شماره 14 در نمودار بیلبورد بزرگ شد و یک آهنگ به نام “جامعه کودک است.” آن را در مورد یک ارتباط بین نژادهای مختلف, که در سال 1967 بود به اندازه کافی برای نه تنها خود را دریافت آهنگ ممنوع از رادیو بلکه نفرت ایمیل و handmaiden: تهدید به مرگ.

“در هفده” یک قاتل در گرفتن روح از فراموش شده است. دقیقا همان جایی که او پس از کازبی لام ،

ایان بود 16 در آن زمان است. و که که در آن غرابت به پایان می رسد.

شما خواهد بود بسیار تعجب به یاد بگیرند که کمی بعد از غرابت شامل محکوم مجرم جنسی بیل کازبی? شما باید نیست. چرا که در پشت صحنه یک نمایش کازبی جاسوسی ایان چرت زدن با سر او را در دامان یک زن که مشغول به کار بود به عنوان او chaperone که شب. که به اندازه کافی برای کازبی منجر به تلاش برای به دست آوردن او blackballed از show biz در حساب او که “خانواده” سرگرمی.

دیدن او مشکوک او ممکن است یک “،”

بنابراین با وجود تک به فروش می رسد 600,000 نسخه و آلبوم 350,000, Ian رسما شسته شده در 16. اما به دلیل استعداد واقعی همیشه ناشران هشت سال بعد ایان بود و “در هفده” یک قاتل در گرفتن روح از فراموش شده است. دقیقا همان جایی که او پس از کازبی لام ،

خود را از شهر های کوچک چشم را زل زل نگاه کردن در شما / در کسل کننده تعجب زمانی که به دلیل پرداخت /
بیش از حساب های دریافت شده / در هفده / برای کسانی از ما که می دانست درد /
از ولنتاین است که هرگز

Photo of Janis Ian

که مناسب است در مورد زمانی که از دنیا رفت و آجیل و دوباره برای ایان. آهنگ او برنده یک جایزه گرمی سال آینده برای Best Pop Vocal Performance. او اولین موسیقی مهمان تازه ضرب شنبه شب زندگی می کنند. او به فروش می رسد پلاتین اعداد فقط در آمریکا و سپس awwwww کیکر: در سال 1977 او 460 کارت های روز ولنتاین از خوبی wishers. گریه به دور از تهدید به مرگ تقریبا یک دهه پیش از آن.

“جنیس ایان است بزرگ هنرمند می گوید:” جایزه گرمی برنده جایزه تولید کننده جو Chiccarelli از خانه اش در لس آنجلس. “‘در هفده’ مهم بود به هر زن در آن زمان به نظر می رسید و ‘جامعه کودک’ راه جلوتر از زمان خود: نوجوان نزاع قلدری نژاد پرستی. متاسفانه هر دو آهنگ هنوز هم به نظر می رسد به موقع ارتباط در دهه های بعد.”

“من برای اولین بار شنیده ام از جنیس ایان زمانی که من در دبیرستان بود می گوید:” سحر world bank شوید یک خواننده و ترانه سرا در حق خود است. “او آمد با ‘در هفده’ و … من …” وجود دارد یک وقفه یک weightily یکی از قابل توجه قبل از او خاموش ما. “من استفاده می شود به خواندن آن. من می تواند آن را بازی کند.” دیدن آن را به حال تبدیل شدن به یک سرود. حتی برای دختران که هرگز تا به حال زمان سخت شدن کارت های روز ولنتاین.

و اگر داستان به پایان رسید وجود دارد که تقریبا به اندازه کافی خواهد بود اما ایان باور نیست در همه است که وجود دارد هیچ دوم (یا سوم و یا چهارم) عمل می کند در آمریکا زندگی شروع به نوشتن داستان های علمی تخیلی چند سال پس از نامه اش بود که در آن او می نویسد: در مورد ازدواج او را به سوء استفاده مرد (و پس از آن او در نهایت در آینده).

او نیز عمل می کند و هنوز هم انجام می دهد. بازی خواهد کرد و “در هفده” بدون اینکه حتی التماس بسیار زیاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>