چگونه کارشناسی ملت جشن روز ولنتاین در سال 2020

گل رز در سراسر! ستاره ها از لیسانس و لیسانس جشن روز ولنتاین در سبک این سال از جمله شیرین پست برای عزیزان خود و تاریخ های سرگرم کننده ارزش یک Chris Harrison تاریخ کارت.

سابق لیسانس منجر Sean Lowe تا لباس پوشیدن و در لباس خواب مطابق با فرزندان خود سموئیل 3 و Isiah 15 ماه به یاد همسرش, کاترین Giudiciکه V-روز نیست, همه چیز در مورد خانم ها. این زوج همچنین به اشتراک گذاری 1-ماه-پیر دختر میا.

“در اوایل سعادت کودک از Mia, این پسران در حال انجام همه چیز را به من یادآوری می کنند که آنها بیش از حد من ولنتاین 😅🥰,” Giudici که برنده لاو قلب در طول فصل 17 از ABC سری نوشته در عکس مردان در زندگی خود را از طریق Instagram در پنج شنبه, 14 فوریه.

راشل لیندسی و برایان ابسلو جشن اولین, عروسی, روز ولنتاین در این سال ها مشخص شده و مناسبت با به اشتراک گذاشتن یک عکس از عروسی تابستان از طریق Instagram.

“من هرگز واقعا ولنتاین روز تا زمانی که من شروع به گذراندن آن با شما 💞,” لیندسی, 34 نوشت: در کنار ساحل عکس.

لیسانس در بهشت آلوم دیلن باربور و هانا گادوین نشان داد که آنها با داشتن یک فعال V-بعد از طریق Instagram. باربور, 25, برنامه ریزی ماجراجویی با استفاده از برق بورس در سراسر سن دیگو, کالیفرنیا, برای عشق خود را.

Becca Tilley تبدیل به یکی از غذای مورد علاقه او متوقف می شود به مناسب روز ولنتاین … باغ زیتون. “ولنتاین من (ب)خواندن ذهن من” او زیر نویس یک عکس از خودش با دو دسته از اشکال. “مبارک روز ولنتاین!”

هر دو لورن برنهام و کندال طولانی تصمیم گرفت برای نشان دادن برخی از عشق به زنان بهترین در زندگی خود را جشن Galentine که روز شنبه فوریه 13.

حرکت را از طریق گالری به ببینید که چگونه خود را مورد علاقه لیسانس ملت زوج جشن عشق پر از تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>