چگونه بردگان خود را امروز ؟ در اینجا چگونه برای پیدا کردن

چرا شما باید مراقبت از

چرا که به طور تصادفی انجام می دهند اشتباه است در واقع ممکن است بدتر از عمد انجام نمی دهد حق است.

  • مهم نیست که چقدر شما زندگی می کنند از افرادی که در تولید محصولات شما با استفاده از پیدا کردن که آنها فقط با یک کلیک دور.
  • وجود 20 میلیارد دلار در تامین زنجیره ارزش در برده داری رد پای پلت فرم.

Gokulananda Lenovo, یک 34 ساله اسپانیایی در جنوب هند در شهر نویدا همواره مورد مراقبت عدالت و انصاف و محیط زیست است. او خود را نمی کند و عمدتا متکی بر حمل و نقل عمومی. او مخالف تمام اشکال استثمار. و او را مسئول خریدار. و یا پس او فکر می کردم.

اما پس از بحث و گفتگو با همکاران در بردگی مدرن در سال گذشته — در حال حاضر 27 میلیون برده در جهان بیش از همیشه قبل از — Lenovo تصمیم به بررسی برده داری خود رد پا. آنچه او کشف? که او 18 بردگان کار برای او.

همه چیز ما مصرف می کنیم از دستگاه های الکترونیکی به غذاهای دریایی می آید از زنجیره تامین پیچیده است که شامل معمولا در پایین برده داری مانند شرایط. این احتمال وجود دارد که شما بیش از حد به طور موثر باید بردگان کار را برای شما; شما فقط آن را هنوز نمی دانند.

هدف ما [بود] کمک به افراد در درک خود را چگونه مصرف کننده در شیوه زندگی ممکن است ناخواسته کمک به تداوم برده داری.

Victoria Ward, رئیس هیئت مدیره ساخته شده در جهان

برده داری رد پای شما کمک می کند تا واقعی با محاسبه فقط چگونه بسیاری از بردگان شما با استفاده از به دست آوردن آنچه شما مصرف می کند.

ایده برای تست آمد در طرف دیگر از جهان از Lenovo زمانی که کارکنان وزارت امور خارجه ایالات متحده دیدم تماس + پاسخیک فیلم مستند در سال 2008 قاچاق انسان و بردگی مدرن. دفتر نظارت و مبارزه با قاچاق انسان به خارج از فیلم مدیر جاستین دیلون و خواسته او و تیم خود را در ساخته شده در جهان — یک شرکت است که با این نسخهها کار با افراد و کسب و کار به منظور بالا بردن آگاهی از بردگی مدرن به کار در آزمون است.

“هدف ما [بود] کمک به افراد در درک خود را چگونه مصرف کننده در شیوه زندگی ممکن است ناخواسته کمک به تداوم برده داری” می گوید: دکتر Victoria Ward, یک متخصص اطفال در دانشکده در دانشگاه استنفورد و رئیس هیئت مدیره از ساخته شده در جهان آزاد است. “ما در تلاش برای اخلال در عرضه و تقاضا و پویایی قاچاق ما به طور مداوم متوجه شد که هر دو شرکت کنندگان و مصرف کنندگان آگاه بودند چگونه خود را برای خرید تحت تاثیر قرار استفاده از مدرن روز بردگان درون زنجیره تامین.”

من می خواهم FRDM از ساخته شده در جهان در Vimeo.

و پس از این تیم آمد تا با برده داری رد پای یک 11-آزمون مرحله با گرافیک و اطلاعات از منابع معتبر برای آموزش کاربران در مورد چگونه و چرا بسیاری از کالاهای اساسی در زندگی ما — غذا می خوریم و لباس ما از لوازم آرایش استفاده می کنیم — کمک به بردگی مدرن.

برده داری رد پای می پرسد سوال در مورد شیوه زندگی و عادات مصرف: چگونه است که خانه خود را ؟ چه وعده های غذایی خود را تشکیل شده است ؟ چگونه بسیاری از جفت کفش چرم آیا شما خود را ؟ تا کنون 50 میلیون نفر تست گرفته اند که.

آزمون نیز اطلاعات در 400 محصولات شکسته مواد خام از قهوه صبح خود را به میگو شما قرار داده و بر روی ماکارونی خود را. سپس بر اساس اطلاعات تایید توسط قاچاق انسان گزارش “خانه آزادی” شاخص و گزارش هر محصول ارائه شده است نمره بر اساس چگونه بسیاری از بردگی کارگران مورد استفاده در “جمع آوری و ترکیب” از مواد منبع.

در نه سال پس آزمون با معرفی آن کمک کرد?

“آن مطرح شده بسیاری از آگاهی و مهمتر از همه انگیزه مصرف کنندگان که دلار خود را به برخی از بلندترین آرا برای زنجیره تامین شفافیت می گوید:” بخش. “ما می بینیم که مصرف کنندگان آماده برای خرید از برده-رایگان شرکت.”

این است که جنیفر از ساخته شده در جهان در Vimeo.

بخش همچنین معتقد است که کار ساخته شده در جهان انجام داده است و با شرکت های برای کمک به آنها را ارزیابی زنجیره تامین شبکه کمک کرده است. با هر دو خصوصی و شرکت های بزرگ دولتی و آنهایی که مانند بوئینگ و شرکت وجود دارد که بیش از 20 میلیارد دلار در تامین زنجیره ارزش در یک پلت فرم است که تضمین می کند قاچاق بالای ذهن در خرید تصمیم گیری.

تقریبا یک سال گذشت از Lenovo در زمان آزمون و او نامشخص باقی مانده است در مورد چه تغییرات موثر او می تواند. اما اگر مصرف این آزمون شما را آگاه می کند و کمک می کند تا خود را به شما تغییر الگوی مصرف به کاهش برده داری آن کمک بسیار بیشتر از آن صدمه زدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im