چگونه بوکس بعدی Superstars ساخت آن را به سختی و با هر دعوا ؟

لحظات قبل از مصرف این مرحله در یک سالن در مشخصاتش مرکز در نیوآرک, نیوجرسی, شکور استیونسون است به tweeting. او به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به بسیاری 22 ساله آمریکایی: کوه در می رم از توییتر به Instagram مستند حرکات خود را در این روز هیجان انگیز از طریق IG Stories — مجموعه ای با موسیقی مناسب و انگیزه نوشتن شرح تصاویر و ،

اما استیونسون است که به سختی به حالت عادی. او در اینجا برای ترویج یک مبارزه است که در آن او به شما نمره یک سوم دور حذفی در مقابل زادگاه خود. این WBO ورزشکار پروزن قهرمان جهان تنها پس از 13 دعوا استیونسون (13-0, 7 کوس) است که در میان بهترین مبارزان جوان در جهان است. ESPN نرخ او شماره 3 در ورزشکار پروزن را بدست آورد. با یک معامله در محل به مبارزه IBF قهرمان ورزشکار پروزن و ESPN, جنگنده های برتر در بخش جاش Warrington در بهار استیونسون ممکن است به زودی حرکت بیشتر صفوف. در عین حال او می داند که او نیاز به زمین مشت خارج از حلقه بیش از حد.

با پخش آنلاين عامل و تبلیغات و تهدید به از خط خارج pay-per-view مدل که ناشی از کاهش شدید در بوکس محبوبیت یک محصول جدید از افزایش قهرمانان گرفتن نگه دارید از موفقیت های قبلی و بدون مبارزه تا آنجا که نسل های قبلی تا به حال به. آنها با پرورش صدای خود در رسانه های اجتماعی و شناسایی megadeals با همان nimbleness آنها نشان می دهد در حلقه.

چگونه می توانم حداکثر رساندن استعداد من در حال حاضر و به عنوان کمی به عنوان مجازات ممکن است ؟

شکور استیونسون, WBO قهرمان ورزشکار پروزن

استیونسون با استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر شبیه به یک حرفه ای چاشنی این روزها — مستند خود را آموزش رژیم ضمن تشکر از بسیاری از طرفداران خود را و رانندگی اعتیاد به مواد مخدره قطار با تماس از مبارزان مانند Warrington. او ممکن است دو کمربند قبل از چهاردهم مبارزه و 23 روز تولد. او ESPN و رتبه بالا پایدار-mate که سریع صحبت کردن و سریع تر پانچ 22 ساله بسیار سبک وزن و چشم انداز Teófimo لوپز (14-0, 11 کوس) برنده IBF عنوان سبک وزن در نیویورک در دسامبر. 14.

در ضمن 21 ساله کالیفرنیا چشم انداز Ryan گارسیا (19-0, 16 کوس) در حال حاضر زندگی می کند زندگی یک واجد شرایط سوپراستار. او هیچ کمربند, اما او باید 3.9 میلیون Instagram followers و فقط جوهر مقابله با جوایز پسر طلایی که او خواستار “یکی از پرسود ترین معاملات برای یک چشم انداز” در تاریخچه بوکس. یکی از بهترین تا کنون آن را انجام دهد Floyd Mayweather Jr., نمی تیتر اول خود pay-per-view رویداد تا سن 28 و هشت سال پس از برنده شدن خود را برای اولین بار کمربند. ستاره جوان امروز فکر می کنم از 28 به نزدیک شدن به پایان دوران حرفه ای.

“این خشونت ورزش, بنابراین شما باید به فکر می کنم هوشمند” استیونسون می گوید. “چگونه می توانم حداکثر رساندن استعداد من در حال حاضر و به عنوان کمی به عنوان مجازات ممکن است؟”

جواب این نسل جدید از بوکسورهای به نظر می رسد که متوجه شدم نهفته در این ورزش در حال تغییر چشم انداز رسانه های. با HBO پله به دور از ورزش دیرین رقیب سیستم عامل و بازیکنان جدید — باید پا به پیدا کردن راه های جدید برای پخش حوادث به طرفداران. پی اس ESPN و روباه را همه در آغوش یک جریان رویکرد است که caters به طناب-برش و ماهانه جریان خدمات DAZN به سرعت تبدیل به یک بازیکن پس از راه اندازی در سال 2017.

سوپراستار میان Canelo الورز امضا کرده است 11-مبارزه با قراردادی به ارزش $365 میلیون دلار برای مبارزه در DAZN از طریق 2023. در سال 2018 انگلستان پروموتر ادی Hearn — جوانترین و اکثر رسانه ها ادراک عمده مروج در بازی — جوهر یک میلیارد دلار معامله به شعبه آمریکایی خود را ارتقاء Matchroom بوکس آمریکا به طور انحصاری به DAZN. بنابراین هر زمان 21 ساله WBC سبک وزن قهرمان Devin هانی دعوا طرفداران می توانید لحن در برای کمتر از 10 دلار در هر ماه.

Canelo Alvarez v Sergey Kovalev

Pay-per-views هنوز جذب و پیری طرفداران که در اطراف گیر بنابراین گزینه ها همچنان وجود دارد وجود دارد بیش از حد برای بوکسورهای جوان. Mayweather حمایت و WBA فوق العاده ورزشکار پروزن قهرمان Gervonta Davis (22-0 21 کوس) مبارزه خود را برای اولین بار pay-per-view کمتر از سه سال پس از ترکیدن ، “من نمی خواهم به از خود راضی باشید اما من از گاو پول نقد برای این افراد,” دیویس گفت: Showtime برایان کاستر در حالی که ترویج است که در ماه دسامبر جلسه در آتلانتا.

با صدها نفر از هزاران نفر, گاهی اوقات حتی میلیون ها نفر از طرفداران قبل از
دهم خود را حرفه ای مبارزه با بسیاری از مبارزان جوان امروز باید یک سوپراستار
طرز فکر و قبل از وقت خود را. “این بچه ها در حال حاضر می خواهید کمربند راست
دور می گوید:” استیونسون مربی کی باید.

مشکلات که — خود شیفته رفتار و حواس او را پرت بی حوصلگی — واضح است. “مهم است به عجله به نتیجه گیری در مورد این بچه ها زمانی که ما واقعا نمی دانند که آنها می گوید:” بوکس نویسنده Rafe Bartholomew. “مقدار مطلق از توجه این بچه ها رو به رو است هزار بار که از هر چیزی بیشتر مردم عادی می تواند اداره کند.”

Ryan Garcia v Braulio Rodriguez

هنوز این نسل آمده است همراه در یک زمان است که این ورزش با بهره گیری از آخرین تزریق از زندگی پس از یک دوره طولانی زمانی که منتقدان شد و نوشتن آن اگهی تلاش به دقت اشاره کردن فقط زمانی که آن را فوت کرد: آن زمانی که مایک تایسون کردن بیت Evander Holyfield گوش? یا رقت انگیز Floyd Mayweather–Manny Pacquiao افتضاح? یک احیا سنگین وزن را بدست آورد — با دئوتای وایلدر تایسون خشم آنتونی جاشوا و اندی رویز جونیور در بالا — کمک به جذب سرمایه گذاری جدید, جریان, سیستم عامل و مروج.

بین ESPN و جریان آن خدمات ESPN+, DAZN پی اس و روباه/FS1 وجود دارد راه های بیشتری برای طرفداران برای تماشای دعوا از همیشه قبل از. در عین حال با بالا مبارزان در حوزه های مختلف تبلیغات با تعلقات گسترش در سراسر شبکه وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از دعوا خواهد بود از دست رفته به دلیل تبلیغاتی دشمنی و stalemates. این بدان معناست که بوکسورهای نیز باید به رقابت سخت تر برای جلب توجه. پس از آن زمان برای آنها را به آواز.

“وجود دارد نه بسیاری از مردم شما می توانید اعتماد در این کسب و کار” استیونسون می گوید. “اگر وجود دارد مبارزه می شود ساخته شده در سراسر شبکه های آن رخ می دهد. … بیش از حد بسیاری از مبارزان همین حالا کنترل سرنوشت خود را.” این نسل جدید در حال تغییر است که یک صدای جیر جیر و جریان در یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>