چگونه یک MMA کارگر ماهر شوکه همه

مبارزه sobriquets هستند چیزهای خنده دار. برای مثال “Cassius” رس کلم برگ با نام مورد از 26 سال مبارزه با ورزشکار از یوتا و خود توصیف “کشور پسر” بلافاصله به ذهن می آورد بزرگترین همه زمان محمد علی. و در آخرین Collard پنج اخیر بوکس برنده در مدت هشت ماه گذشته بیش از مخالفان شکست نخورده مخاطب صحبت با صدای بلند و روشن است. و آنها ابراز تصویب خود را.

“‘Collard Greens’ چیزی است که آنها فریاد در من” Collard می گوید در یک تماس از کامیون خود را که در آن ما او را گرفتار اواسط حرکت از لاس وگاس به آیداهو. “من حدس می زنم ‘سبزی’ ‘علت پول ؟” او می گوید: خنده. “شما واقعا نمی تواند را انتخاب کنید نام مستعار خود را به هر حال.”

سرنوشت اغلب انتخاب برای شما است. و پس از آن بود که Collard که دارای چهار برادر همه بوکسورهای آغاز کابل تا دستکش زمانی که او 10. او با تشویق او شناگر مادر که او را توصیف به عنوان “پسر از اکثر پسران” و پدربزرگ که با وجود اینکه روی صندلی چرخدار محدود پس از سن 24 به علت یک تصادف بود با وسواس بوکس.

من توده و پرداخت می شود.

خاک رس Collard

به همین دلیل است که آن را بسیار عجیب و غریب که Collard می گوید: “من یک جنگنده MMA” (تاکید خود را).

MMA و یا مخلوط هنرهای رزمی یک mélange از هر کدام هنر رزمی بهترین آثار زمانی که شما در حال خواسته به استفاده از هر یک از آنها — بوکس, کشتی کج, کیک بوکسینگ, برزیل jiu jitsu, judo — آغاز به کار راه خود را به Collard سر لطف به مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی بزرگترین نام در بازی. Collard نبود خیلی جذب گرما و نور از بزرگ نشان می دهد که او نیز به کیفیت این رقابت ها است.

در واقع Collard بود به طوری که برای آن کشیده شده است که 16 روز بعد از تولد 18 در سال 2011 او به رهبری به موآب برای سنگ قرمز سر و صدا 3. و در 2:11 از دور اول به او زدم حریف خود را به L برای از دست دادن ستون.

ماه پس از آن ؟

همان چیزی که با همان نتیجه. یک ماه بعد ؟ حتی بهتر: این مسابقه به پایان رسید 1:10 به دور اول. برای کسانی که نگه داشتن تعداد که 70 ثانیه به دست کشیدن از یک مرد که هرگز زدم و که آموزش به صورت ماه به نه بود زدم.

سرنوشت قطعا تماس و حتی در خارج از اول خود را از دست دادن است که در ماه ژوئن به تسلیم — به خصوص برآمدگی چون کلم برگ تا به حال کشتی به عنوان یک بچه — آن را در زمان او تنها سه سال دیگر به آن منطقه مدار و به UFC.

“او این جنگنده از یوتا می گوید:” جان نش یک MMA مقاله نویس. پس از آن نبود که از یک کشش برای UFC. Collard آمده بود برای رقابت آنها به او داد و رقابت است. جایگزینی آخرین لحظه برای یک مجروح جنگنده Collard تلفن کردم به سر به Tulsa, اوکلاهما, که در آن در 149 پوند او مواجه حداکثر هالووی در UFC Fight Night 49.

UFC 181 - White v Collard

آن شب در سال 2014 هالووی که رکورد در حال حاضر در 21-5 و کسی که دارای کمربند قهرمانی و رکورد نگه داشتن اجرا می شود برای برنده شدن رگه های, ضرب و شتم کلم برگ مانند کلم برگ تا به حال بوده است, ضرب و شتم افراد دیگر است. اما از آن زمان او را سه دور به انجام این کار. با توجه به اینکه Collard تا به حال تصور او می شود مبارزه با ماه قبل از آن یک عملکرد más ماچو حتی اگر او نمی توانید دست خود را در پیروزی آن شب.

“او نگاه خوب در برابر هالووی برای مطمئن” نش می گوید. به اندازه کافی خوب است که Collard بعدی matchup آمد قبل از سال بود در وگاس است که به عنوان آماده برای بار نخست به عنوان شما در حال رفتن به در جهان از ورزش رزمی. اضافه کردن یک برنده و همه چیز در آینده تا گل سرخ.

درست تا آن نبود.

دو ضرر و زیان بیشتر سال آینده و Collard قطع شد از UFC و ارسال به منطقه ای مبارزه با مدار روشن نشان می دهد که چیزی اشتباه بود.

“او به نظر نمی رسد مانند او گذشته بسیار توهین آمیز برخی از کشتی کج اصول و OK اما قابل توجه بوکس بازی می گوید:” MMA روزنامه نگار زین سیمون. “او آسان است را به پایین و به غیر از این واقعیت است که او به طور کلی به نظر می رسید مانند او دوست داشت برای مبارزه با ؟ فقط یک اقدام جنگنده بدون مهارت های لازم برای ماندن در لیگ های بزرگ.”

که بسیار بود که جمعی scuttlebutt. UFC تلاش برای آوردن Collard در سال 2019 اما یکی دیگر از برش رخ داد این بار برای ناشناخته مسائل پزشکی.

پس از آن همه چیز تغییر دوباره.

در سال 2017, بوکس, بزرگ Floyd Mayweather Jr. تصمیم به اضافه کردن یک پیروزی برای خود کلاچ با در نظر گرفتن یک مبارزه UFC را Conor McGregor. مک گرگور که در حال حاضر رو به یک قایق از مشکلات قانونی که شامل تجاوز جنسی شد, راه رفتن, صحبت کردن اعتیاد به مواد مخدره ماشین. حتی اگر Mayweather ضرب و شتم او را مانند یک عادت بد, همه رو غنی است.

پول کمتر از یک قرعه کشی برای Collard, اگر چه از همیشه در حال فریب رقابت جدی است. “من همیشه می خواهم برای مبارزه با سخت ترین بچه ها,” او می گوید و در این مورد “سخت ترین بوکسورهای.”

است که در واقع بسیار دشوار است برای انجام زمانی که شما یک چاره اندیشی موقت و کنجکاوی در ورزش با شدت کوتاه خاطرات. یک بازی با یک میل برای برنده تعویض به یک ورزش است که بسیاری از تماس شیرین علم ؟ آسان مجموعه ای از.

آنها را دیدم هرگز Collard آینده و تا به حال هیچ توضیحی برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که او بریده شش برنده در سه سال پنج تا از آنها را در برابر مخالفان که هیچ چیز اما جعبه و جعبه به طوری که آنها تا به حال از دست رفته یک بازی در میان آنها است. تا زمانی که آنها ملاقات Collard در حلقه و نه یک قفس MMA.

کلم برگ را از دست دادن دو بار در سال 2019 و تا به حال سه تساوی اما برنده هنوز جامعی پول هوشمند سر جلو و مرکز. کلم برگ, برای بخشی خود را به نظر می رسد unimpressed. “من توده” او می گوید: “دریافت و پرداخت می شود.”

“من بیشتر فقط نمی خواهید برای قرار دادن تمام تخم مرغ ها در یک سبد” او می گوید: به دنبال کوتاه مدت در یک مسابقه بوکس در ماه مه. “اما در پایان روز, من هنوز هم یک جنگنده MMA.”

و با یک میلیون دلاری مسابقات مبارزه در آینده بعد از این سال در MMA مبارزان حرفه ای لیگ شما را در درک دقیقا به همین دلیل Collard “سبز” ممکن است بخواهید به دقیقا همان است که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de