چگونه آمریکا در بيمارستان جان سالم به در موج اول Coronavirus


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

پیش بینی از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بود و ترسناک.

در اواخر ماه مارس به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد بود رشد نمایی در دولت کومو گفت: نیویورک بیمارستان ها ممکن است نیاز به دو بار به عنوان بسیاری از تخت به عنوان آنها به طور معمول. در غیر این صورت می تواند وجود داشته باشد هیچ فضایی برای درمان بیماران به طور جدی بیمار با کروناویروس جدید.

“ما 53,000 تخت بیمارستان در دسترس” کومو یک دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 22. “در حال حاضر این منحنی نشان می دهد ما می تواند نیاز 110,000 تخت بیمارستان است و یک مشکل آشکار و این چیزی است که ما در حال برخورد با.”

فرماندار مورد نیاز همه بیمارستان ها به ارائه برنامه برای افزایش ظرفیت خود را حداقل 50 درصد با هدف دو برابر شدن تخت خود حساب کند. بیمارستان تبدیل اتاق عمل به بخش مراقبت های ويژه و حداقل یک جای صندلی در یک سالن بزرگ با تخت. دولت مشغول به کار با دولت فدرال به میدان باز بیمارستان ها در اطراف شهر نیویورک از جمله یک بزرگ در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون.

اما زمانی که نیویورک ضربه اوج خود در اوایل ماه آوریل کمتر از 19,000 مردم در بیمارستان بستری شد با COVID-19. برخی از بیمارستان فرار از تخت و مجبور شدند برای انتقال بیماران در جای دیگر. بیمارستان های دیگر تا به حال به مراقبت از بیماران در اتاق است که هرگز مورد استفاده برای این منظور قبل از. تامین داروها و کارکنان زد پایین. و به عنوان وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه بسیاری از نیویورک بیمارستان ها بیمار بودند آماده و ساخته شده و تعدادی از جدی اشتباه.

تمام گفته ها بیش از 30000 ایالت نیویورک ساکنان درگذشت COVID-19. این تلفات بدتر از هر معضل در حافظه اخیر و راه بدتر از آنفولانزا اما به طور کلی سیستم مراقبت های بهداشتی نیست اجرا از تخت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در مارس 22 توجیهی نمایش داده می شود یک طرح است که نیویورک می تواند نیاز 110,000 تخت بیمارستان. در اوج کمتر از 19,000 بیمارستان بستری شد با COVID-19. (Screenshot via YouTube)

“تمام کسانی که مدل شدند و بر اساس مفروضات و سپس ما smacked در مواجهه با واقعیت” گفت: Robyn Gershon بالینی استاد اپیدمیولوژی در مدرسه NYU جهانی بهداشت بود که درگیر در مدل های نیویورک استفاده می شود. “ما مشغول به کار بودند و بدون آگاهی موقعیتی است که یک شعار در, آمادگی و پاسخ. ما به سادگی نیست که.”

کومو را نمی بازگشت ایمیل به دنبال نظر اما در یک نشست خبری در آوریل 10 فرماندار در دفاع از مدل ها و کسانی که آنها را ایجاد کرده. “در انصاف به کارشناسان هیچ کس تا قبل از اینجا بوده است. هیچ کس. بنابراین هر کس در تلاش برای آن را کشف کردن بهترین آنها می توانند” او گفت:. “دوم بزرگ متغیر بود و چه سیاست های شما در جای خود قرار داده? و بزرگتر متغیر بود, آیا کسی گوش دادن به سیاست های شما را در محل؟”

پس چرا پیش بینی بنابراین اشتباه است ؟ و چگونه می توانید از رهبران سیاسی و بیمارستان ها از تجربه یادگیری در این رویداد وجود دارد موج دوم coronavirus در این سال ؟ پزشکان بیمارستان مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی مشترک دیدگاه های خود را.

مدل های بیش از حد چگونه بسیاری از مردم خواهد نیاز به مراقبت در بیمارستان

مدل مورد استفاده برای محاسبه تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان بود و بر فرض که نمی ثابت.

آمار اولیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد شده است که برای هر کسی که درگذشت COVID-19 بیش از 11 خواهد بود در بیمارستان بستری است. اما این نسبت به مراتب بیش از حد بالا و کاهش قابل ملاحظه در طول زمان دکتر گفت: Christopher J. L. موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است. IHME اولین مدل در بستری شدن در بیمارستان شد و بر اساس آن CDC داده و پیش بینی کرد که بسیاری از ایالت ها به سرعت اجرا از تخت بیمارستان.

پس از آن مدل منتشر شده که در اوایل ماه آوریل به عهده گرفت و حدود هفت بستری شدن در بیمارستان در هر, مرگ, کاهش پیش بینی افزایش است. در حال حاضر موری گفت: این نسبت حدود چهار بیمارستان پذیرش هر مرگ است.

“در ابتدا چه اتفاقی می افتد و احتمالا آنچه که ما در CDC اطلاعات پزشکان اعتراف کسی به آنها فکر کرده بود COVID,” موری گفت. “با گذشت زمان آنها شروع به پذیرش تنها در افراد بیمار که نیاز به اکسیژن و یا تهاجمی تر مراقبت مانند تهویه مکانیکی.”

یک بیمار با COVID-19 گرفته شده است به بیمارستان کوه سینا در نیویورک در آوریل 3. (Alexi روزنفلد/گتی ایماژ)

یک مدل ایجاد شده توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه ساخته شده متفاوت فرض است که هم معلوم بود بیش از حد بالا است. داده ها از ووهان چین پیشنهاد کرد که حدود 20 درصد از کسانی که شناخته شده است به توان و حذف COVID-19 بیمارستان بستری شدند. دانشگاه هاروارد که ProPublica مورد استفاده برای ایجاد یک تجسم داده ها را به عهده گرفت میزان بستری شدن در ایالات متحده 19 درصد برای کسانی که زیر 65 که آلوده بودند و 28.5 درصد برای کسانی که مسن تر از 65.

اما در ایالات متحده که در صد ثابت مقدار بیش از حد بالا است. رسمی بستری نرخ متفاوت است به طور چشمگیری در میان متحده از به عنوان کم 6 درصد به بیش از 20 درصد با توجه به داده های جمع آوری شده از متحده توسط COVID پیگیری پروژه. (متحده با نرخ های بالاتر ممکن است دقیق شمارش از کسانی که آلوده به دلیل تست شد بسیار محدود در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.) به عنوان تست را افزایش می دهد و پزشکان یاد بگیرند که چگونه به درمان coronavirus بیماران به خارج از بیمارستان متوسط میزان بستری شدن کاهش می یابد.

ایالت نیویورک را آزمایش نشان داد که تا اواسط ماه آوریل در حدود 20 ٪ از جمعیت بزرگسال در شهر نیویورک دارای آنتی بادی به COVID-19. با توجه به تعداد بستری در شهرستان ها و تنظیم برای زمان مورد نیاز برای بدن به تولید آنتی بادی این بدان معنی است که این شهر بستری رای بود و نزدیک به 2 درصد گفت: دکتر ناتانیل Hupert استادیار در ویل کرنل پزشکی و مدیر شرکت کرنل موسسه برای بیماری ها و حوادث.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت, موسسه و تیم خود را نیز به عهده گرفت که بین 20 ٪ و 60 ٪ از جمعیت خواهد بود شما با COVID-19 بیش از شش تا 18 ماه. بود که قبل از اقامت در خانه سفارشات در زمان اثر در سراسر کشور که آهسته ویروس گسترش یافته است. در خارج از شهر نیویورک به مراتب پایین تر, درصد از جمعیت آلوده شده است. اعطا ما حتی شش ماه به این بیماری همه گیر.

تعدادی از عوامل به بیماری از جمله حمله نرخ (درصد از کل جمعیت که در نهایت آلوده می شود) که علامتی رای (که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به نشان دادن علائم) به میزان بستری شدن برای گروه های سنی مختلف در کسری از کسانی که در بیمارستان بستری است که نیاز به مراقبت های ویژه و چقدر مراقبت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان چگونه به بیماری سفر از طریق این جمعیت در طول زمان (آنچه شناخته شده به عنوان “شکل منحنی اپیدمی”), Hupert گفت.

قبل از اواسط ماه مارس Hupert بهترین برآورد از تاثیر COVID-19 در ایالت نیویورک بود که این امر منجر به اوج بیمارستان اشغال از بین 13,800 به 61,000 بيماران به طور منظم هر دو بخش پزشکی و مراقبت های ویژه. او به اشتراک گذاشته شده کار خود را با مقامات وزارت امور خارجه ،

دیوید Muhlestein مدیر ارشد استراتژی و رئیس تحقیقات افسر در Leavitt همکاران مراقبت های بهداشتی شرکت مشاوره گفت: یکی غذای آماده از COVID-19 است که مدل نمی تواند سعی می کنید به پیش بینی بیش از حد به آینده است. او شرکت خود را ایجاد کرده و طرح ابزار برای بیمارستان ظرفیت است که به نظر می رسد پیش رو سه هفته است که Muhlestein گفت: واقع بینانه ترین با توجه به داده های موجود است.

“اگر ما برگزار شد برای ما بسیار اولیه طرح از آنچه در حال اتفاق همه خواهد بود بسیار اشتباه در هر جهت” او گفت:.

بیمارستان ثابت کرد جای تعجب ماهر در اضافه کردن تخت

در هنگام محاسبه که آیا بیمارستان خواهد اجرا از تخت کارشناسان استفاده به عنوان پایه خود تعداد تخت در استفاده در هر یک از بیمارستان های منطقه و دولت است. که حس می کند در زمان عادی به دلیل بیمارستان ها باید برای دیدار با قوانین سختگیرانه قبل از آنها قادر به اضافه کردن تخت به طور منظم و یا بخش های مراقبت ويژه.

کارگران آماده شدن ده ها تن از تخت اضافی که تحویل داده شد به کوه سینا در مارس 31. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

اما در اوایل هفته از این بیماری همه گیر دولت, بهداشت چشم پوشی بسیاری از قوانین و بیمارستان ها در پاسخ به افزایش ظرفیت خود را گاهی اوقات به طور چشمگیری. “فقط به خاطر شما فقط باید شش تخت ICU معنا نیست که آنها را تنها شش تخت ICU در هفته آینده” Muhlestein گفت. “آنها واقعا می تواند سطح شیب دار است که تا. که یکی از چیزهایی که ما در حال یادگیری است.”

را Northwell سلامت زنجیره ای از 17 حاد-مراقبت در بیمارستان در نیویورک است. به طور معمول سیستم 4,000 تخت و نه از جمله زنان و زایمان تخت در بخش مراقبت ويژه نوزادان تخت و تخت روانپزشکی. سیستم رشد به 6000 تخت در عرض دو هفته. در اوج خود در تاریخ 7 آوریل بیمارستان تا به حال حدود 5500 بیماران که 3,425 بود COVID-19.

این سیستم بنا چادر قرار داده شده بیماران در لابی و اتاق های کنفرانس و بزرگترین بیمارستان, North Shore, دانشگاه, بیمارستان, حذف صندلی از آن 300-صندلی اجتماعات و جایگزین آنها را با یک واحد قادر به درمان حدود 50 بيمار. “ما بیرون کشیدن تمام متوقف می شود که در آن نقطه” معاون ارشد رئیس جمهور ترنس Lynam گفت. “معلوم نیست اگر این روند بود و رفتن به راه دیگر بروید. ما در نهایت نیاز به همه آنها را.”

Northwell رفت از درمان 49 COVID-19 بستری در مارس 16 به 3,425 در 7 آوریل. “من فکر نمی کنم کسی تا به حال پاک کردن دسته در آنچه سقف خواهد بود,” Lynam گفت. همانطور که از چهارشنبه این سیستم هنوز هم مراقبت از 367 COVID-19 بيمار در بيمارستان.

به عنوان بیمارستان راههایی برای گسترش رهبران دولتی کار می کرد با سپاه مهندسان ارتش به ساخت ده ها تن از زمینه بیمارستان در سراسر کشور, از جمله یکی در Javits Center. با توجه به تجزیه و تحلیل هزینه های فدرال توسط NPR کسانی که تلاش و هزینه حداقل $660 میلیون. “اما نزدیک به چهار ماه به همه گیر بسیاری از این امکانات نیست درمان یک بیمار” NPR گزارش شده است. به عنوان آنها شروع به آنلاین آمده stay-at-home سفارشات شروع به تولید نتایج با کمتر موارد مثبت و کمتر از بستری شدن در بیمارستان.

تقاضا برای غیر COVID-19 مراقبت بیشتر از حد انتظار کاهش یافت

بیمارستان در سراسر کشور لغو اعمال جراحی الکتیو از تعویض مفصل ران به پيوند کليه. که تا حد زیادی کاهش تعداد غیر COVID-19 بيمار آنها تا به حال برای درمان. “ما تولید بسیاری ظرفیت بیشتر با خلاص شدن از روش انتخابی از هر یک از ما فکر ممکن بود” دانشگاه هاروارد Jha گفت.

Northwell لغو اعمال جراحی الکتیو در مارس 16 و در طول هفته آینده و یک نیمه آن بیمارستان مرخص چندین هزار بیمار در انتظار آمدن موج. “نگاهی به گذشته آن را یک حرکت عاقلانه,” Lynam گفت. “این فقط تا این حد رواج پس از آن. اگر ما تا به حال مرخص آن دسته از بیماران در زمان وجود داشته اند شدید تنگنا.”

چه چیزی بیشتر, کارشناسان می گویند, آن را روشن است که برخی از بیماران با شرایط اضطراری واقعی نیز باقی ماند. گزارش های اخیر از CDC گفت که اتاق اورژانس کاهش 42 درصد در اوایل هفته از این بیماری همه گیر. در سال 2019 برخی از 2.1 میلیون نفر بازدید ERs هر هفته از اواخر مارس تا اواخر ماه آوریل است. این سال کاهش یافته و به 1.2 میلیون نفر در هر هفته. که به ویژه برای کودکان و زنان و مردم است که زندگی در شمال شرقی.

در شهر نیویورک اتاق اورژانس آسم عملا متوقف شد و به طور کامل و در اوج کرنل را Hupert گفت. “شما نمی خواهد تصور کنید که آسم فقط ناپدید می شوند” او گفت:. “چرا آن را دور ؟ … هیچ کس دیده است چیزی شبیه به آن.”

بدون شک برخی از افراد با تجربه حملات قلبی و سکته مغزی و رفتن نیست به بیمارستان زیرا آنها ترس از گرفتن COVID-19. “انتظار نداشتم که” جها گفت. پیش نویس یک مقاله پژوهشی موجود در یک preprint سرور قبل از آن بررسی شده است و منتشر شده در یک مجله علمی است که از بیماری های قلبی و مرگ و میر در ماساچوست بدون تغییر بودند در اوایل هفته از این بیماری همه گیر در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. آنچه که ممکن است به این معنی است که کسانی که در خانه درگذشت.

Coronavirus حمله به هر منطقه در سرعت های مختلف

برخی از مدل های اولیه پیش بینی است که COVID-19 خواهد رسید مناطق مختلف در روش های مشابه. که مورد نشده است. نیویورک ضربه سخت بود اوایل; کالیفرنیا بود حداقل در ابتدا.

در هفته های اخیر در بیمارستان, Montgomery, Alabama, دیدم بسیاری از بیماران است. آریزونا سلامت مدیر گفت: بیمارستان های دولتی به “فعال سازی کامل” خود را اضطراری برنامه ای در نور از افزایش موارد وجود دارد. واشنگتن پست گزارش داد که روز سه شنبه برای بستری شدن در بیمارستان در حداقل نه متحده در حال افزایش است, پس از روز یادبود.

سنت لوک بسته بیمارستان در شهر فینیکس آماده است برای دریافت سرریز بیماران در آوریل 23. آریزونا در ابتدا نبود آمار سخت اما موارد در حال حاضر خونتان. (راس D. فرانکلین/عکس از آسوشیتدپرس)

دکتر مارک Rupp پزشکی مدیر گروه کنترل عفونت و اپیدمیولوژی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها گفت: منطقه دیده نشده و یک موج جزر و مدی مانند نیویورک. “آنچه ما دیده ایم این است که یک افزایش جزر و مد افزایش زیادی در تعداد موارد است.” در ابتدا که در ارتباط با شیوع بیماری در مکان های خاص مانند بسته بندی گوشت می آمد و پردازش مواد غذایی گیاهان و به برخی از درجه تسهیلات مراقبت دراز مدت.

اما از آن پس “این فقط plateaued,” او گفت:. “است که من نگران است. این زمانی است که من احساس می کنم که ما باید کار به عنوان سخت به عنوان ما می تواند به فشار این اعداد به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.”

Rupp بیمارستان شده است مراقبت از 50 تا 60 COVID-19 بيمار در هر روز داده می شود. بیمارستان آغاز شده است به انجام جراحی و روش های است که تا به حال شده است در انتظار به دلیل “موارد انتخابی ماندن انتخابی فقط برای مدت طولانی.”

بیمارستان پزشکی عمومی/فولاد تخت در حال 70 تا 80 درصد پر شده و آن تخت ICU در حال 80 تا 90 درصد کامل است. “ما لازم نیست که یک کوسن.”

حتی در شهر نیویورک ویروس آمار نیویورک متفاوت است. ملکه و برانکس سخت ضربه شد; منهتن و بروکلین و استاتن آیلند کمتر. “شاید ما حتی نمی توانید مدل از یک شهر به عنوان بزرگ به عنوان نیویورک” Hupert گفت. “هر محله به نظر می رسید به یک نوع متفاوت از شیوع بیماری است.”

که نیاز به مطالعه بیشتر اما می تواند مربوط به هر دو اجتماعی و جمعیتی شرایط و نوع شغل ساکنان این محله به حال در میان عوامل دیگر.

آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از Coronavirus “دور اول”

در حالی که بیمارستان ها قادر به اضافه کردن تخت با سرعت بیشتری از کارشناسان متوجه آنها می تواند برخی از منابع دیگر شد سخت تر به آمده است. ماسک, لباس و دیگر وسایل حفاظتی شخصی بودند دشوار برای به دست آوردن. بنابراین شدند هواکش. بیهوشی عوامل و دیالیز داروها در تامین کوتاه مدت. و هر تخت اضافی به معنای نیاز بیشتر برای پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی.

در اوایل فوریه قبل از هر گونه موارد کشف شده در نیویورک Northwell خریداری شده 5 میلیون دلار در PPE پنکه و وسایل آزمایشگاه فقط در مورد Lynam گفت. “این تبدیل به یک حرکت عاقلانه,” او گفت:. “آنچه روشن است این است که شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی.”

Northwell صرف $42 میلیون در PPE به تنهایی. “ما قرار بود از طریق 10,000 N95 ماسک یک روز فقط یک مقدار دیوانه,” او گفت:. “یکی از درس های آموخته شده است که شما باید به ذخایر این PPE. باشه بهتر فرایند تهیه و در محل.”

اگر یکی از چیزهایی که این سیستم می تواند انجام داده اند متفاوت Lynam گفت: آن را در آوردن بیشتر موقت پرستاران زودتر. Northwell در آورده 500 پرستاران از نیروی انسانی سازمان. “آنها در یک هفته بعد از آنها باید.”

دکتر رابرت Wachter صندلی از گروه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به توافق رسیدند. “من به کمک اجرای خدمات در بیمارستان ها برای 25 سال,” او گفت:. “من احتمالا با توجه به دو دقیقه از فکر به مفاهیم زنجیره تامین و PPE. شما متوجه است که کاملا مرکزی خود را به مصلی. این یک درس است.”

کارشناسان و بیمارستان رهبران موافق است که هر کس می تواند انجام دهد بهتر است اگر موج دیگری بازدید. در اینجا آنچه که مستلزم:

  • داشتن تست به آسانی در دسترس به عنوان آن در حال حاضر است به سرعت نقطه ظهور مجدد ویروس.

  • جوراب زنانه ساقه بلند در حال حاضر در PPE و لوازم دیگر. “ما قطعا به ذخایر PPE توسط پاییز” جرشون از دانشگاه نیویورک گفت. “ما باید به. … [بیمارستان ها و ادارات بهداشت] باید واقعا کسانی که قرارداد میخ در حال حاضر. آنها انجام شده است باید این البته تمام وقت اما هیچ کس انتظار می رود این نوع رویداد است.”

  • قادر بودن به سرعت حرکت پرسنل و تجهیزات از یک نقطه به بعد است.

  • برنامه ریزی برای چگونه برای مراقبت از کسانی که با دیگر بیماری های پزشکی, اما کسانی که ترس از ابتلا COVID-19. “ما باید به برخی از مرتب کردن بر اساس یک مکانیسم است که توسط آن ما می تواند ارائه به مردم اطمینان که اگر آنها در آمده, آنها نمی مریض” جها گفت. “ما نمی توانیم تکرار در پاییز تنها چیزی که ما را در زمستان. آن را وحشتناک برای بیمارستان است. آن را وحشتناک برای بیماران است.”

  • تامین سلامت روان منابع برای خط مقدم مراقبان که عمیقا تحت تاثیر کار خود را. شدت کار همراه با تماشای بیماران رنج می برند و می میرند به تنهایی فوق العاده مالیات.

  • در آینده با راه اجازه می دهد تا بازدید کنندگان در بیمارستان است. Wachter گفت: ممنوعیت بازدید کننده در محل و در بسیاری از بیمارستان ها هر چند نیت خوب ممکن است نتیجه معکوس. “زمانی که همه جهنم شکستن سست و ما فقط به انجام بهترین ما می تواند در صورت یک سونامی آن را معقول و منطقی بود فقط به نگه داشتن همه از” او گفت:. “ما به طور کامل نمی دانند که چقدر مهم است که برای بیماران چقدر این ممکن است کمک به برخی از افراد و نه در آینده برای مراقبت از زمانی که آنها واقعا باید.”

Lynam از Northwell گفت که او نگران در مورد آنچه در پیش روست. “شما نگاه به عقب در سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی و اکثر قربانیان از که جان در موج دوم. … ما نمی دانیم چه آینده در موج دوم. ممکن است برخی از مردمی که می گویند شما پارانوئید هستید اما شما باید برای بدترین آماده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>