چگونه پلیس آمریکا آغاز شده و با Carolina برده فو

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که شما احتمالا نمی این یادگیری در مدرسه است.

به عنوان بردگان آفریقایی وارد مستعمره بریتانیا Carolina در قرن 17 نگه داشتن آنها را در خط دیده می شد به عنوان یک ضروری جامعه تابع. دولت محلی در ابتدا به رنگ سفید شهروندان حق دستگیری, “سرزنش” و ارسال به خانه برده بود که چپ اموال ارباب خود را بدون اجازه به گفته پلیس کنترل در کارولینای جنوبیتوسط هاول Meadoes هنری. پس از آن دولت موظف است که دیگر شهروندان گرفتن چنین سر برده و یا دیگری در معرض خطر بودن جریمه شد. نه قانون به شدت موثر است.

پس در 1704 رهبران دولتی در چارلستون تصمیم به ایجاد مستعمرات اول برده گشت — نیاکان به امروز نیروهای پلیس.

“شباهت بین برده گشت و مدرن آمریکایی پلیس هستند بیش از حد برجسته به اخراج و یا نادیده گرفت. از این رو برده گشت باید در نظر گرفته شود یک استاد آمریکایی مدرن اجرای قانون” نوشتن K. S. Turner, David Giacopassi و مارگارت Vandiver در “نادیده گرفتن گذشته: پوشش برده داری و برده گشت در عدالت کیفری متون” منتشر شده در سال 2006 در مجله عدالت کیفری آموزش و پرورش.

حتی اگر چند دانش آموزان در یادگیری آن در این تاریخ مربوط تر از همیشه به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس رفت و برگشت ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید. “بدون درک درستی از بافت تاریخی برده داری و چالش های مداوم بیش از نژادپرستی در کشور ما مردم قادر به درک حتی در اساسی ترین سطح تاریخ طولانی رنج می برند که اغلب می تواند نژاد عدم دلسوزی و درک درستی از کسانی که وحشیانه بار” پولیس ملی بنیاد می گوید OZY در بیانیه ای.

قدرت و عظمت یک گروه از مردان سوار بر اسب در شب می تواند مرعوب کردن بردگان را به تسلیم.

سالی E. Hadden نوشتن در برده گشت: قانون و خشونت در ویرجینیا و کارولینا

که رنج می برند اغلب در دست برده گشت. کارولینای دولت — قبل از مستعمرات بودند divvied به شمال و جنوب راه اندازی این عمل فقط در شرایط محدود است. در زمان عمومی اورژانس زمانی که شبه نظامیان کشیده شد به ساحل شبه نظامیان و افسران را انتخاب کنید یک گروه از برده patrollers به سوار شدن در اطراف کلنی. اظهار داشت: هدف از این قانون این بود که “برای جلوگیری از چنین insurrections و mischiefs.”

این ایده در زمان خاموش و در عرض چند سال دیگر مستعمرات رسمی تا به حال برده گشت که نهاد سلطنت از ترور برای بیش از 150 سال های پایان جنگ داخلی.

به نام patrollers, “paddyrollers” یا “patterolls,” مسئولیت های خود شامل رسمی “شب به تماشای” سیستم که در آن آنها را به نوبت نگه داشتن مواظب و تعقیب کردن بردگان سوار بر اسب. آنها خجالتی در مورد گسترش خشونت است. “نصب شده مرد ارائه شکل بسیار جذاب و قدرت و عظمت یک گروه از مردان سوار بر اسب در شب می تواند مرعوب کردن بردگان به تسلیم” می نویسد مورخ سالی E. Hadden در برده گشت: قانون و خشونت در ویرجینیا و کارولینای شمالی.

هدف از شروع به حفظ تسلط و کنترل از طریق خشونت و ترور است. امروز شرایط و جامعه هستند بسیار متفاوت است اما به صورت سیاه و سفید آمریکایی بی اعتمادی و ترس باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>