چگونه یک زن را نجات داد پرتغال صنعت شراب

مردم شده اند ساخت شراب در تپه از دورو ولی پس از چند هزار سال B. C. E., اگر شراب پیپ موجود در سایت های باستان شناسی هستند هیچ نشانه ای. قرن ها بعد در آن برای اولین بار در جهان تنظیم شراب منطقه که در سال 1756 شد مشخص برای ایجاد پورت. به عنوان 2018 پرتغال بود 11th-بزرگترین تولید شراب کشور در جهان هر چند که هنوز هم تولید می شود تنها در حدود 161 میلیون گالن شراب از یک سال (در مقایسه با بیش از یک میلیارد هر یک از اسپانیا و فرانسه و ایتالیا).

اما که سابقه طولانی نبوده است و بدون آن دره. کمتر از 200 سال پیش این کشور در کل صنعت شراب بود در آستانه انقراض. اما در یک کسب و کار تاریخی خصمانه نسبت به زنان یک زن کارآفرین نه تنها آن را از طریق او نیز پایدار در کل صنعت است.

Antónia Ferreira یا دنا (بانو) Antónia او به عنوان شناخته شده بود متولد شد و در سال 1811 به یک کشور موجب ویرانی سیاسی بحران است. جنگ های ناپلئون تا به حال نشده است به نوعی به پرتغال و خانواده سلطنتی فرار کرده بود فرانسه محیطی برای برزیل به طور موقت جابجایی پرتغال پایتخت به ریو دو ژانیرو. Antónia بود که ثروتمند — ثروت ساخته شده در شراب حمل و نقل — و او به عنوان شناخته شده Ferreirinha مستعار “کمی Ferreira.” در حالی که او ثروت و موقعیت او را یک مزیت ظهور او را به بالای شراب جهان شد به سختی و مطمئن است.

“او تا به حال به احضار تمام قدرت به رقابت در یک مرد-led جهان می گوید:” مورخ Natália Fauvrelle مدیر دورو موزه در پسو دا رگوا. “ما نمی توانیم بگوییم او متولد شد و با تمایل به انجام تمام کارهایی که. زندگی او ساخته شده او بود که در راه است.”

او به فروش می رسد شوهرش عجیب ترین دارایی (مانند اسب و لوستر) حل و فصل بدهی های خود را و در زمان به شراب زمینه یادگیری در مورد روند از خاک است.

Ferreira ازدواج کرده بود در سن 23 به خود او پسر عموی در آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان کمی بیش از یک اقتصادی مطابقت. آنها هر دو تنها فرزند و ازدواج و تحکیم خانواده ثروت. اما شوهر او را به حال خود معایب: او صرف پول پرخرج و نوشیدن بیش از حد. فقط 10 سال بعد او درگذشت داشتن قرارداد اول سفلیس و سپس تیفوس. Antónia شد و به تنهایی در برابر دنیا اما او به خوبی مجهز شده است.

“او تا به حال یک حس غیر معمول از مدیریت او می گوید:” شرح حال گاسپار Martins پریرا — که به قلم دنا Antónia همراه با شراب تولید کننده (و Ferreira نوادگان) ماریا Olazábal. “وضعیت او به عنوان یک بیوه او را مجبور به مراقبت از خانواده و مستغلات است.” فقط 33, Antónia مجموعه ای در مورد دفاع از ثروت او از بزرگترین رقبای: انگلیسی شراب صادرکنندگان که تا به حال راه اندازی فروشگاه در پورتو.

او به فروش می رسد شوهرش عجیب ترین دارایی (مانند اسب و لوستر) حل و فصل بدهی های خود را و در زمان به شراب زمینه یادگیری در مورد روند از خاک است. “او می خواستم به می دانم که چگونه چیزهایی که قرار بود او نظارت کار می کند [و] او در حال حاضر در یک زمان مالکان بودند وجود ندارد می گوید:” Fauvrelle. در سال 1856 او ازدواج دوباره — این بار به یک مرد ثروتمند است که درک و حمایت او از دلبستگی به دورو منطقه است. گذشته از کسب و کار او اقدام به حمایت از مردم دورو با سخاوتمندانه مالی کمک های مالی — که با توجه به اینکه پرتغال شد و سپس به اروپا یکی از فقیرترین کشورها به دست آورده او مقدس شهرت.

Views And People Of The Douro Valley

در 1850s شراب محققان نمونه های جمع آوری شده از آمریکا انگور آورده و آنها را به بازگشت به اروپا است. با آنها به ارمغان آورد شته یک تاک-از بین بردن حشرات بود که پشت بزرگ اروپایی شراب سوختگی که ویران کشت انگور در سراسر این قاره است. پرتغال نیست فرار از صدمه ندیده: در 1870s منطقه دورو دیدم بی شمار مزارع نابود شده و صاحبان آنها از نظر مالی از بین برد.

Antónia نبود یکی از آنها است. او در سفر به انگلیس — اولین کشور آمار سوختگی — برای یادگیری دقیقا چگونه آنها می خواهم در برخورد با آن است. با وجود به طور طبیعی محتاط طبیعت او تصمیم گرفت برای پیاده سازی فرم های جدید برای محافظت از دورو به مزارع از طریق جدید پیوند تکنیک های وارداتی از کشورهای دیگر است. پس از او کوچک کشاورزان در این منطقه الهام گرفته شد سعی کنید از تکنیک های مشابه — یک موج بازسازی که سالم کل منطقه اقتصاد است. شراب باقی مانده پرتغال اولیه صادرات تا سال 1930 و Antónia درگذشت ثروتمندترین زن در پرتغال.

پس از Antónia مرگ او در اواسط 80s کودکان بی بند و بار مخارج او را دیدم و مستغلات تقسیم و به فروش می رسد. اما در حالی که برخی فروخته شد برای شرکت های بزرگتر دیگر قطعات مانده اند در خانواده: صاحبان حداقل دو محلی تاکستان, Quinta do Vallado و Quinta do Vale Meão, در حال فرود از دنا خودش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>