چگونه یک PG&E پیمانکار با ناقص گذشته میلیون ها ساخته شده پس از کالیفرنیا مرگبارترین آتش

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آن را در آخرین خندق تلاش برای نجات یک scofflaw کسب و کار. برای سال صاحبان منطقه خلیج بتن بازیافت حال اجرا بدون مجوز تخلیه در شهر هیوارد کالیفرنیا. همسایه ها شکایت در مورد گرد و غبار و باد کردن یک توده ای از خرد بتن. یک شهر آلودگی آب کارشناس هشدار داد رواناب می تواند آلوده خلیج سان فرانسیسکو. برنامه ریزان شهرستان تا به حال جریمه این شرکت نزدیک به 60 ، 000 دلار و دستور داد آن را تعطیل.

این شرکت درخواست کرد به امید برنده شدن یک مجوز برای به کار گیرند. اما در یک شهرستان برنامه ریزی جلسه کمیسیون در نوامبر 2018, کمیسیون شد و بی حرکت.

“در پایان روز, این است که واقعا یک کسب و کار غیر قانونی است که درخواست برای ادامه فعالیت” کمیسر گری پاتون گفت: در این جلسه “و آن را غیر قانونی بوده است از سال 2013 است.”

به اتفاق آراء به انکار مجوز بود و به طور بالقوه یک ضربه ویرانگر به منطقه خلیج بتن. اما در همین روز یک جرقه مشتعل قلم مو را در از راه دور کوهپایه های سیرا نوادا در کالیفرنیا. فروغ به رشد مخرب ترین آتش سوزی در دولت سابقه و تخریب شهر بهشت است. بیش از 80 نفر کشته شدند.

آن را تبدیل به یک کسب و کار پر سود فرصت برای منطقه خلیج بتنی — با تشکر Pacific Gas & Electric غول شمال کالیفرنیا شرکت ابزار که خطوط برق باعث شده بود آتش زدن.

در عرض چند هفته از منطقه خلیج بتن خود را از دست دادن نبرد قبل از هیوارد برنامه ریزی کمیسیون PG&E استخدام کرده بود این شرکت برای ساخت و اجرای یک کمپرسی در خارج از بهشت 180 مایل به سمت شمال است. کامیون ها شروع میکنند به طور بالقوه سمی دوغاب در اختیار سایت که نیاز به بررسی های زیست محیطی به عنوان یک اورژانس پروژه و کمک به سرعت عملیات پاکسازی.

عامل تحت نام دوغاب زباله راه حل های این شرکت سود سخاوتمندانه. پس از عقد قرارداد برای بهشت پاکسازی منطقه خلیج بتن درآمد سالانه شروع به پریدن کرد از $16.5 میلیون دلار 43.5 میلیون, با توجه به اسناد ثبت شده با اجاره نرم افزار.

در انتخاب منطقه خلیج بتن سازگار با محیط زیست حساس کار, اما, PG&E نادیده گرفته و این شرکت سابقه غیر قانونی زباله و درگیری با تنظیم کننده و همچنین به عنوان خود اشتغال از یک مدیر ارشد متصل به جرایم زیست محیطی با توجه به مصاحبه و بررسی سوابق دادگاه های عمومی و اسناد کسب و کار براده های خلیج شهر اخبار بنیاد و ProPublica.

این تصمیم را به اثبات آخرین در یک سری از مشکوک انتخاب توسط PG&E است که پرسش در مورد سودمند تعهد به ایمنی و محیط زیست, بررسی یافت. از سال 2010 به قدرت و شرکت گاز یافت شده است مسئول 117 مرگ و میر و آمار با بیش از 15 میلیارد دلار جریمه و خسارت برای عدم حفظ و گاز و خطوط برق که در سراسر کالیفرنیا. در ژوئن 16, PG&E مدیر عامل و رئیس جمهور William Johnson التماس کرد گناه از طرف شرکت به 84 فقره جنایت قتل نفس و یک تعداد از عدم حفظ خطوط را که ناشی از آتش سوزی در نزدیکی بهشت شناخته شده به عنوان اردوگاه آتش. این شرکت که اعلام ورشکستگی در ماه ژانویه 2019 پس از آتش است که به انتظار ظهور از آن را به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

این فوریه به عنوان سازمان های خبری شروع به بررسی PG&E علنا متهم منطقه خلیج بتن defrauding ابزار و رشوه دادن PG&E کارکنان. منطقه خلیج بتن قرارداد با PG&E متوقف شد و این شرکت است که تحت تحقیقات جنایی.

شرکت های بزرگ پرونده های کشف شده توسط سازمان های خبری نشان می دهد که در حالی که آتش هنوز هم سوخته در بهشت یک وکیل برای منطقه خلیج بتن صاحبان ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود در کسب و کار آدرس یکی دیگر از صاحبان شرکت. مالکیت که شرکت جدید بود و بعد منتقل PG&E کارمند که نظارت منطقه خلیج بتن در بهشت. کارمند رایان Kooistra از دست رفته و کار خود را به عنوان PG&E رفت و با اتهامات با توجه به صنعت خودی. Kooistra پاسخ نمی دهند به تلاش برای تماس با او از طریق تلفن, ایمیل و یا رسانه های اجتماعی.

در پاسخ به یک لیست طولانی از سوالات PG&E ارائه یک بیانیه کوتاه که به طور مستقیم آدرس چگونه علائم هشدار دهنده مانند صاحبان شرکت’ جنگ طولانی با شهر هیوارد و مشارکت در یک غیر قانونی آزادسازی عملیات نادیده گرفته شد.

“PG&E آغاز یک بررسی داخلی به تعیین چرا این نبود زودتر تشخیص داده شده و ما خواهد بود با افزایش پروتکل های ما برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره” PG&E سخنگوی نوشت.

در مصاحبه های متعدد با سازمان های خبری منطقه خلیج بتن را تکذیب کرد مقامات این شرکت تا به حال انجام هر چیزی اشتباه است.

کریس Packal منطقه خلیج بتن, مدیر عملیات, عنوان استناد این شرکت دریافت شده از رگولاتور در هیوارد و شهرهای دیگر به عنوان اصلاحات جزئی. او گفت که این شرکت ممکن است نادیده گرفته اند برخی از جزئیات آن را به عنوان رشد کسب و کار خود را.

“ما یک hypergrowing شرکت ما انفجار” Packal گفت. “همه چیز متمرکز بر هسته صلاحيت از آنچه که ما انجام دهد.”

منطقه خلیج بتن مدیر عامل شرکت کوین Olivero کاهش یافته است به مصاحبه. در بیانیه ای به وب سایت شرکت او متهم PG&E جعل اتهامات برای جلوگیری از پرداخت صورتحساب.

PG&E ورشکستگی براده از مارس 2019 نشان داد که ابزار بدهکار منطقه خلیج بتن نزدیک به 4 میلیون دلار است. Olivero نوشت که PG&E بدهکار شرکت بیش از 14 میلیون دلار. او گفت که این ابزار تا به حال ارائه شده به پرداخت $9.3 میلیون پس از این شرکت ساخته شده بیانیه ای متهم PG&E از تلاش برای جلوگیری از برجسته هزینه.

“این مایه تاسف است که شما تصمیم به خاتمه قرارداد ما بدون مشورت با ما و یا مطمئن شوید که شما ادعا زمینه تا به حال شایستگی,” او نوشت.

Olivero همچنین گفت: شرکت خود را ذخیره کرده بود PG&E و مشتریان خود نزدیک به 80 میلیون دلار با راه اندازی dumpsite خارج از بهشت است.

“این است که در علاوه بر این به اجتناب از منفی معنی داری اثرات زیست محیطی است که حمل و نقل و فرآوری این مواد در جای دیگر در کشور را ناشی از” او نوشت.

صد کامیون یک روز در تالاب

منطقه خلیج بتن است که بخشی از یک شبکه وسیع از تخلیه بازیافت و ساخت و ساز شرکت های متعلق به منطقه خلیج زن و شوهر Preet Johal و Yadwinder “کوین” سینگ. در 16 سال این جفت ارز را امپراتوری کسب و کار رشد کرده است از یک واحد حمل و نقل شرکت به بیش از یک دوجین شرکت های فعال در 11 شهرستانها در سراسر سواحل غرب است.

یک منطقه خلیج بتن بازیافت تسهیلات شد که در PG&E ملک در سال گذشته است. (حسن نیت ارائه میدهد از منطقه خلیج بازیافت بتن)

این شرکت کاهش یافته است به سینگ و یا Johal در دسترس برای مصاحبه. تلاش برای رسیدن به زن و شوهر از طریق وکیل خود, تلفن, تماس, رسانه های اجتماعی و ایمیل ناموفق بودند.

کسانی که ملاقات جفت توصیف آنها به عنوان هوشمند و دوستانه است. آنها پرتاب اسراف احزاب تعطیلات برای کارکنان و مشتریان خود را و گاهی اوقات به ارائه گران مانند $1,000 کارت های هدیه. در جلسات کسب و کار سینگ تمایل به کمر در حالی که Johal گوش بی سر و صدا گاهی اوقات پرسیدن یک سوال. خود را در شبکه گسترده ای از کسب و کار با بودجه مجلل, شیوه زندگی: در سال 2014 آنها خریداری 8,500 فوت مربع خانه پوشیده شده از درخت ریج خارج از Pleasanton برای 3.6 میلیون. لیست عکس ها نشان داد یک خانه, جای بدنسازی, اتاق بیلیارد و زمین استخر با دیدگاه های پانوراما کوه.

آنها خود را تاسیس اولین هولنج, شرکت, اقتصاد حمل و نقل, خدمات, در سال 2004. از سال 2012 بسیاری از کسب و کار خود را در عمل از هیوارد یک منطقه خلیج حومه شهر اوکلند. که سال زن و شوهر با استفاده از یک شرکت به خرید یک ملک در 24701 Clawiter جاده ها است.

سایت نشسته در یک خیابان باریک خال خال با دیگر ساختمان های اداری و تاسیسات صنعتی. یک آزمایش های زنجیره ای پیوند حصار با سیم خاردار احاطه بسیاری از اموال. یک علامت سفید بر روی نرده ها می خواند “دوغاب زباله راه حل های” به رنگ نارنجی است.

به زودی پس از خرید ملک سینگ اعمال می شود به استفاده از آن برای بازیافت بتن, اما هیوارد مقامات مخالف این طرح است. در ماه نوامبر سال 2013 هیوارد مقامات دریافت شکایت وی از سوی مامورین که سینگ و Johal نادیده گرفته بود این شهر و آغاز عملیاتی بازیافت تسهیلات بدون مجوز. بتن گرد و غبار بود و پوشش همسایگان اتومبیل.

در تابستان سال 2014, اقتصاد حمل و نقل مورد استفاده غیر قانونی کمپرسی سایت در نیوآرک, نزدیکی حومه به خلاص شدن از شر هزاران تن از بتن و آسفالت پرونده های دادگاه نشان می دهد. سینگ و Johal مذاکره استفاده از سایت از طریق Olivero آنها بعدها استخدام به اجرا خود را گل سرسبد شرکت.

Preet Johal دوم از سمت چپ کوین سینگ دوم از سمت راست و کوین Olivero, راست, در 2015 جمع آوری کمک برای ایالات پیمانکاران عمل سیاسی کمیته. (کتی Breslow)

سینگ و Johal ملاقات Olivero برای ناهار همراه با رئیس خود جیم Lucero, در یک high-end رستوران در اوکلند. Lucero که التماس گناه در سال 2008 پرونده مربوط به پرداخت رشوه به محل های دفن زباله اپراتورها در سن خوزه گفت: یکی از Johal و سینگ کارکنان که او اجازه تخلیه در یک پناهگاه حیات وحش ملی سایت در سواحل خلیج سان فرانسیسکو.

سینگ و Johal می خواستم به مذاکره یک قرارداد منحصر به فرد برای تخلیه در اموال. اما Lucero علاقه مند نبود. هنوز بیش از شش هفته سینگ و Johal اقتصاد حمل و نقل, خدمات, یکی از پرکار ترین تخلیه کامیون در, سایت آزادسازی تا 100 بازگشایی هر روز هر وزن بین 10 تن و 12 تن با توجه به دادگاه رونوشت.

پلیس تعطیل سایت در سپتامبر 2014. نه تنها Lucero اجازه برای تخلیه وجود دارد, اما آن را در تالاب در مجاورت پناهگاه حیات وحش است که به در معرض خطر نمک مارش برداشت موش و نقب جغدها. ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست افتتاح شد تحقیق و تفحص است. در 15 مارس سال 2016 Lucero شد متهم به نقض فدرال آب تمیز عمل می کنند.

Olivero توافق با دادستان فدرال در مقابل شهادت Lucero. در طول سال 2018 محاکمه او شهادت داد که Lucero استخدام کرده بود او را در ماه ژوئن 2014 به اجرا در سایت. وظایف خود را شامل جمع آوری پول از پیمانکاران آزادسازی خاک و تخریب باقی مانده و با استفاده از یک بولدوزر به گسترش مواد ریخته. او موفق به دریافت $10 به $15 در هر توقیف کامیونی حامل. یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Lucero و او محکوم به 30 سال زندان.

پس از سایت تعطیل سینگ و Johal استخدام Olivero به مدیر عامل منطقه خلیج بتن.

“این بچه ها شده اند یک مشکل”

در همان سال آنها استخدام Olivero, Johal و سینگ به گسترش کسب و کار از دفع فاضلاب و زباله های جمع آوری شده توسط تخصصی کامیون دفع شناخته شده به عنوان hydrovacs.

آبی حفاری کامیون با استفاده از فشار آب به حفاری در اطراف تجهیزات حساس و جلوگیری از به طور تصادفی پارگی خط لوله گاز و یا از بین بردن سیم به خاک سپرده شد. قدرتمند خلاء را بمکد تا دوغاب ایجاد شده در این فرآیند است.

اما دوغاب می تواند دشوار است برای خلاص شدن از شر. اضافه کردن آب به خاک باعث می شود آن را غیر قانونی را به محل های دفن زباله های معمولی از آزادسازی آن را می توانید اجازه می دهد تا مشترک آلاینده ها مانند سرب یا هیدروکربن به نفوذ به آبهای زیرزمینی.

در ماه اوت سال 2017, منطقه خلیج بتن استخدام مهندس محیط زیست, تیم Bauters, برای نظارت بر این روند است. Bauters که تبدیل به شرکت های برتر زیست محیطی افسر با او به ارمغان آورد بی عیب و نقص مدارک. در اصل از بلژیک او خود را به دست آورده کارشناسی و کارشناسی ارشد در کو لون در کشور خود و سپس دکترای خود را در خاک و مهندسی آب از دانشگاه کرنل در سال 1999. در علاوه بر این به کار خود را با منطقه خلیج بتن Bauters آیا آموزش کالیفرنیا سروصدا کیفیت انجمن.

سپس سینگ و Johal را هیوارد سایت شامل دوغاب اختیار عملیات تخلیه کسب و کار و غیرمجاز بازیافت بتن کسب و کار. Johal و سینگ ادامه داد: برای برخورد با شهرستان رگولاتور بیش بتن بازیافت. تپه از خرد بتن بزرگتر و بزرگتر و کارگران دیگر نمی تواند رسیدن به بالای آن با شیلنگ برای کنترل گرد و غبار.

منطقه خلیج بتن غیرمجاز هیوارد سایت در سال 2018 است. (حسن نیت ارائه میدهد از شهر هیوارد کمیسیون برنامه ریزی)

الیسا Wilfong که نظارت هیوارد آلودگی آب تحقیقات گفت: بازرسان صادر شده منطقه خلیج بتن تکرار کلامی هشدارهای پس از 2015. زمانی که آن کار نمی کند آنها صادر سه تخلفات در سال 2018 برای اجازه دادن به بتن گرد و غبار به خیابان که در آن مسدود تخلیه طوفان است. گرد و غبار از بازیافت بتن, او گفت:, ممکن است polychlorinated biphenyls یا pcb ها سرطان زا که ممنوع شد در سال 1978. اگر گرد و غبار بود و اجازه تخلیه به خلیج, آن می تواند مضر به ماهی.

“من صحبت کردم به [Bauters] چندین بار ما یک نظر بسیار متفاوتی در مورد آنچه که مناسب تخلیه بر روی خیابان و چه چیزی نیست” Wilfong گفت: در هیوارد برنامه ریزی جلسه کمیسیون در سال 2018 است. “شما نیاز به دانستن آنچه شما نیاز به انجام برای کنترل این گرد و غبار. به وضوح آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر کار نمی کند. بنابراین شما نیاز به انجام بیشتر. چیزی. هر چیزی. و این نه در حال انجام است.”

T. J. سیمونز سپس-معاون ارشد رئيس جمهور از ConXtech یک همسایه, کسب و کار, نامه ای به این شهرستان در سال 2018 به شکایت. او با ارائه عکس ها نشان می دهد که بتن ذخایر رشد کرده بود آنقدر بزرگ آن تکیه در برابر حصار بین دو خواص امده بیش از این مرز است. او نوشت: او نگران بود سنگ خواهد جست و خیز بر روی اموال خود و ضربه زدن به کسی.

در یک مصاحبه سیمونز گفت که گرد و غبار و باد به ConXtech کارخانه این شرکت تولید کننده انواع سازه های فلزی برای مراقبت های بهداشتی امکانات و ساختمان های اداری را با دخالت خود را در ماشین آلات. “آن تقریبا خارج از کنترل تمام وقت آنها در عملیات” او گفت:. “این بچه ها را یک مشکل شده است.”

بین دسامبر 2016 و اکتبر 2018 شهر وضع $59,500 در برابر جریمه منطقه خلیج بتن. در سال 2018 این شرکت اعمال می شود برای یک مجوز موقت برای ادامه فعالیت در حالی که آن را نقل مکان کرد به یک مرکز. کارکنان شهرستان محروم نرم افزار. منطقه خلیج بتن به دادگاه تجدید نظر.

نه سینگ Johal و نه Olivero با حضور هیوارد کمیسیون برنامه ریزی شنوایی در Nov. 8, 2018. کارکنان شهرستان توصیف وعده های شکسته انسداد و ظاهرا عمدی نقض قانون است.

Bauters صحبت در دفاع از منطقه خلیج بتن استدلال که کارکنان شهرستان نشده بود در پاسخ به این شرکت در تلاش برای آمدن به انطباق.

در عمومی نظر, Madeline Carroll یک وکیل برای دیگر همسایه, D. W. نیکلسون التماس کرد با این کمیسیون به رد درخواست تجدید نظر با استناد به نگرانی در مورد سلامت کارکنان خود را از گرد و غبار. Bauters نشسته پشت سر او سر خود را تکان و نورد چشمان او.

“آنها بدیهی است که میان به مدل کسب و کار خود را که آنها می توانید استطاعت این جریمه و آنها می توانیم این موارد نقض چرا که آنها به اندازه کافی پول” کارول گفت. “تصور کنید که چگونه اسب سوار آنها خواهد بود اگر شما تصویب این مجوز.”

PG&E استخدام منطقه خلیج بتن

این زمان Johal و سینگ شرکت تا به حال به سرعت گسترش یافت. در سال 2017, منطقه خلیج بتن باز جدید دوغاب دفع زباله امکانات در ریچموند و ساکرامنتو است. در سال 2018 سینگ و Johal به دست آورد ملک در تریسی در کالیفرنیا دره مرکزی و افتتاح امکانات جدید در سیاتل و سان خوزه. در سال 2019 آنها اجاره زمین در جزیره گنج در خلیج سان فرانسیسکو برای بازیافت بتن.

برخی از این سایت ها فرار گرفتار تنظیم کننده نیز هست. در ماه جولای 2018 مرکزی دره آب منطقه ای کنترل کیفیت مدیره با صدور اطلاعیه عدم گفت که ساکرامنتو مرکز هنوز هم تحت ساخت و ساز فاقد مناسب دولت مجوز. این شهرستان اشاره کرد این شرکت برای واردات غیر قانونی از خاک مورد استفاده در ساخت و ساز.

همان ماه San Jose کد اجرای مقامات ذکر شده این شرکت برای عامل بازیافت انتقال تسهیلات بدون مجوز. در ماه اکتبر در واشنگتن وزارت محیط زیست دستور داد این شرکت برای حفظ سایت خود را تمیز و توقف تخلیه فاضلاب برای تخلیه طوفان است.

سینگ و Johal شرکت ها نیز سابقه داشته و نه همکاری با بازرسان. در ریچموند یک Contra Costa County بهداشت محیط بخش بازرس خواسته شده بود به ترک در حالی که تحقیق در مورد شکایت از یک غیرمجاز زباله تسهیلات. نشانه ای خارج از ساکرامنتو محل هشدار دولت, شهر و شهرستان بازرسان و کد مأموران که آنها مجاز به عبور و باید تماس بگیرید برای اسکورت. “به هیچ وجه عکس ها و یا فیلم های گرفته شده در این محل بدون اجازه” آن را می گوید.

Packal مشخص می شود این مسائل به عنوان جزئی. او گفت: برخی از امکانات شده بود به اشتباه دستور تعطیل. او استدلال کرد که وجود دارد مشروع اختلاف نظر بیش از آنچه که منطقه بندی مجاز برای سایت در هیوارد.

“این قطعا یک نبرد با شهر تمام وقت” Packal گفت.

اما در حالی که شهر و منطقه خلیج بتن همسایگان به دنبال بسته شرکت دیگری می خواستم برای انجام کسب و کار.

PG&E در عمل یک مرکز خدمات در سراسر خیابان را از منطقه خلیج بتن مرکز اصلی در هیوارد. آلاینده مجموعه شامل پارکینگ برای ابزار و کامیون و تعمیر ایستگاه, هوای آزاد, سازی برای بزرگ قرقره سیم و لوله و سایر تجهیزات و گاز طبیعی فشرده ایستگاه سوخت رسانی خودرو.

یک روز یک PG&E کارمند عبور از خیابان و ارائه شده منطقه خلیج بتن یک قرارداد به استفاده از خیابان جارو کامیون برای تمیز کردن PG&E تسهیلات با توجه به Packal. آن را پرداخت پایین نرخ ساعتی بود اما ثابت قرارداد که به زودی گسترش یافت و فراگیر PG&E از سایت ساکرامنتو به مونتری و شرق به دره مرکزی.

آن است که روشن نیست که آیا یا چگونه PG&E vetted منطقه خلیج بتن قبل از استخدام در این شرکت است. اما صبح همان هیوارد کمیسیون برنامه ریزی رسما محروم منطقه خلیج بتن درخواست تجدید نظر برای ادامه فعالیت های PG&E کارمند به نام 911 به گزارش آتش سوزی در یک شدت منطقه پوشیده شده از درخت توسط 115,000 ولت کربو-پالرمو خط انتقال است.

رانده شده توسط gusts تا 36 مایل در ساعت, آتش بود به عنوان مستقیما به بهشت. و به زودی PG&E انجام می شود کسب و کار بیشتر با منطقه خلیج بتن تر از همیشه.

اردوگاه آتش پاک کردن

یک محله را نابود بهشت آتش سوزی. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

این آتش سوزی به سرعت در حال رشد رانده شده توسط بادها که چتری شعله های آتش در سراسر منطقه است. 8 a. m. مقامات محلی صادر تخلیه سفارشات بهشت را حدود 26,000 ساکنان.

شعله های سوخته برای هفته نابود 18,804 سازه و کشته شدن 85 نفر است. در تمام محله ها کاهش یافت به خاکستر و آوار. بیش از سال آینده خدمه مشغول به کار در وزارت خارجه از منابع بازیافت و بازیابی حذف نزدیک به 3.7 میلیون تن باقی مانده از جمله 673,244 تن خاک آلوده.

برای کمک به پاکسازی PG&E استخدام یک ناوگان به عنوان بسیاری از 180 hydrovac کامیون ها که رفتند به بهشت از عنوان دور به عنوان شهر کانزاس و مونتانا.

از بهشت کامیون اپراتور را مجبور به رانندگی در مسافت های طولانی به تخلیه بارهای خود را به مکان هایی مانند چیکو ساکرامنتو یا تریسی کندی کار و ساخت آن گران تر است. Kooistra یک PG&E سرپرست مسئول مایع دفع زباله که منطقه شامل بهشت در بر داشت یک راه حل است.

تحت Kooistra نظارت PG&E استخدام منطقه خلیج بتن و ساخت دوغاب اختیار مرکز در سابق مدیریت زباله تسهیلات در بهشت.

شروع به کار در سایت در ماه دسامبر. هنگامی که آن را به بالا و در حال اجرا کامیون می تواند در تخلیه خود دوغاب در 20 دقیقه و با ترک تمیز و مخزن آب است. Packal گفت: تنظیم منجر به صرفه جویی قابل توجهی برای PG&E در کار و گاز برای سفر به دوردست اختیار سایت.

“ما ساخته شده است که در سایت بهشت برای [PG&E] رشد کل یک سایت اختصاص داده شده به بازسازی بهشت” Packal گفت. “ما انجام شد یک مقدار مسخره از حجم در نرخ بسیار پایین تر از آنچه که آنها احتمالا می تواند انجام داده اند.”

در ضمن Kooistra و منطقه خلیج بتن در رشد یک کسب و کار پر سود رابطه جدا از PG&E با توجه به سوابق و مصاحبه.

روز قبل از بهشت آتش رسما اعلام موجود در Nov. 25 وکیل برای سینگ و Johal استیون بنیامین از ساکرامنتو ثبت مقالات با دولت جدید املاک و مستغلات شرکت شاهوار رز, LLC. در دولت براده کسب و کار خود را به آدرس ذکر شده بود به عنوان 1580 Chabot دادگاه در هیوارد که در آن یکی دیگر از سینگ و Johal شرکت ها واقع شده است.

در ماه جولای 2019, تشکیل پرونده جدید برای شاهوار رز LLC ذکر شده در آن مدیران به عنوان Kooistra و همسرش, کلیا نماینده املاک و مستغلات و مدل لباس شنا.

سوابق نشان می دهد که Kooistra متعلق به یک شرکت دیگر CCI مدیریت LLC که تاسیس شد در ژوئن 2019. شرکت Packal گفت: تا به حال یک کامیون برای مسافت های آب از سایت به سایت. راننده را انتخاب کنید آب از PG&E متری به حمل و نقل به منطقه خلیج بتن بهشت تسهیلات برای پردازش و دفع.

که تابستان PG&E گسترش کسب و کار خود را با منطقه خلیج بتن. سینگ و Johal ساخته شده است یک دوغاب dumpsite در یک PG&E پست در پتالوما یک شهر کوچک در حدود 40 مایلی شمال سان فرانسیسکو.

این dumpsite ثابت ارزش خود را در ماه اکتبر 2019 زمانی که یک 77,000 هکتار فروغ شناخته شده به عنوان Kincade آتش سوزی در شمال سانتا رزا. PG&E ریخته بازگشایی از دوغاب زباله به عنوان آنها شروع به حفر آسیب دیده خطوط گاز.

PG&E همچنین استخدام یک شرکت دیگر متعلق به سینگ و Johal, PMK پیمانکاران برای کمک به ساخت آن مرکز فرماندهی آتش با توجه به Packal.

یک پایان ناگهانی

در فوریه. 24, 2020, PG&E منتشر شد یادداشتی از مدیر عامل ویلیام جانسون به رسانه ها. در آن Johnson متهم منطقه خلیج بتن از تقلب توسط overcharging PG&E و رشوه خواری با پرداخت “مبالغ زیادی از پول و هدیه” به دو PG&E کارکنان بودند که دیگر با این شرکت است.

در مارس 3, PG&E فرستاد دوم داخلی ضبط خبرنگاری روشن است که آن نیز به پایان رسید کسب و کار خود و روابط با Johal و سینگ شرکت های دیگر از جمله منطقه خلیج Hydrovac, اقتصاد حمل و نقل, PMK پیمانکاران و دوغاب زباله راه حل.

“ما مواجه با دو PG&E کارکنان نظارت بس با این شواهد که آنها دریافت مبالغ زیادی از پول و هدیه از فروشنده; کسانی که کارکنان دیگر با شرکت” جانسون نوشت. “ما در حال حاضر هدایت کار به فروشندگان جدید به مطمئن شوید که ما تلاش های بازسازی در بهشت و Butte County, را نمی شود به تعویق افتاد.”

نه یادداشت و نه گزارش های رسانه های شناسایی کارکنان. اما دو صنعت منابع با آگاهی از منطقه خلیج بتن در بهشت شناسایی Kooistra به عنوان PG&E کارمند متهم به دریافت هدیه. Kooistra استعفا داد و سرپرست سرپرست انتقال و توزيع گاز Ron Huggins, همچنین دیگر آثار در PG&E گفتند. Huggins پاسخ نمی دهند به نوشته سوالات از طریق پست به خانه اش در آبرن.

Packal تایید کرد که Kooistra از دست داده و کار خود را بیش از این اتهامات است. Kooistra به فروش خانه خود در کالیفرنیا در ماه فوریه و بازگشت به آریزونا جایی که او تاسیس یک استخر تمیز کردن کسب و کار است.

Butte County District وکیل مایکل رمزی تایید کرد که PG&E تماس دفتر خود را در مورد اتهامات و گفت: او منتظر است برای کسب اطلاعات بیشتر از ابزار. جانسون یادداشت گفت که PG&E بود و هشدار California Public Utilities Commission, که نظارت بر PG&E برای دولت اما CPUC مقامات وجود دارد گفت: هیچ بررسی است.

Packal انکار کرد که منطقه خلیج بتن تا به حال پرداخت هر گونه رشوه. او گفت: این شرکت با دریافت تنها یک روز هشدار زمانی که PG&E لغو آن قرارداد و منتشر شد مدیر عامل یادداشت.

“آن حیرت زده ما” Packal گفت. “ما کمی نگران است چرا که آنها مدیون ما یک مقدار قابل توجهی از پول است. آنها پس تنها پرداخت ما بخشی از آن است. من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام.”

یک گل آلود مبارزه

زمانی که منطقه خلیج بتن مواجه سوالات سخت از تنظیم کننده های Bauters شرکت زیست محیطی افسر معمولا می تواند صاف ، اما در فوریه. 14 مرگ او در آنچه محققان گفت: یک اسنوبورد حادثه در اورگان backcountry دامنه. (یکی دیگر از درگذشت, اسکی باز در همان شیب که همان آخر هفته.)

اما حتی بدون Bauters منطقه خلیج بتن می گوید آن مبارزه با PG&E است فقط آغاز است.

Packal گفت: PG&E اقدام به استفاده از تجهیزات منطقه خلیج بتن نصب شده بر روی PG&E ملک در پتالوما و این شرکت ارسال PG&E بس و دست برداشتن نامه.

Packal همچنین ادعا شده که PG&E-قرارداد hydrovac کامیون شد آزادسازی غیر قانونی. او شکایت خود را به آب منطقه ای کنترل کیفیت مدیره در مورد پنج دفع مختلف سایت. PG&E و سپس به حالت تعلیق کسب و کار با پنج سایت تمام رقبای منطقه خلیج بتن و انتظار نتیجه از آب مدیره بررسی است.

هیئت مدیره آب کاهش یافته است به نظر یا تایید وجود هر حال انجام تحقیقات است.

“ما فکر می کنم ما به طور کامل پیچ با PG&E” Packal گفت. “اتهامات خود را در اشتباه هستند و آنها باد تا پرداخت ما یک راه یا دیگری.”

Scott Morris یک روزنامه نگار در اوکلند کالیفرنیا. او تحت پوشش شرکت های بزرگ, جرم, پلیس سوء حقوق مدنی و اعتراضات پس از سال 2011 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>