چگونه یک کلید فدرال حقوق مدنی آژانس بود کنار به عنوان تاریخی تظاهرات فوران


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در هفته های اخیر به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند را جاروب در سراسر کشور کلید فدرال حقوق مدنی آژانس — آژانس ایجاد شده به پل نژادی تقسیم شده تا حد زیادی وجود ندارد.

لقب “امریکا مصلح” جامعه خدمات روابط تاسیس شد در سال 1964 به عنوان حقوق مدنی معترضان در سراسر جنوب آمد و مورد حمله قرار گرفت. این سرویس که بخشی از وزارت دادگستری است با اعتبار کمک به جلوگیری از خونریزی در طول برخی از بحث انگیزترین تظاهرات از 1960s.

زمانی که مارتین لوتر کینگ جونیور صحنه مارس در شهر سلما در ایالت آلاباما در سال 1965 — تنها چند روز پس از ایالت آلاباما سربازان و پلیس محلی حمله معترضان در بدنام رویارویی شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین” — آن CRS مقامات که مشغول به کار برای جلوگیری از دور دیگری از خشونت است.

اخیرا در سال 2018 وقتی ساکرامنتو پلیس به مرگ Stephon کلارک یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد پنج فرد CRS تیم بر روی زمین بود در کمتر از 24 ساعت. این تیم کمک کرد تا به ترتیب یک جلسه اضطراری بین شورای شهر و یک جامعه خشمگین بیش از کشتار غیر مسلح 22 ساله.

“اگر شما می توانید یک مکالمه شروع چیزهایی که کمتر به احتمال زیاد به احمق” گفت: Ronald Wakabayashi این CRS مدیر منطقه ای که باعث شد این تیم در ساکرامنتو است و از آنجا بازنشسته شد.

اما در حال حاضر در طول شاید مهم ترین حقوق مدنی لحظه در نیم قرن CRS شده است, کنار, ارسال فقط یک تعداد انگشت شماری از کارکنان به شهرهای دچار ناآرامی و ساخت چند بیانیه های عمومی است. بین 25 مه تاریخ جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس و ژوئن 15, آژانس قرار داده و از چهار توییتهایی و برخی از Facebook posts — هیچ کدام اشاره به رشد ملی اعتراض بیش از چند دهه از سوء استفاده پلیس در جوامع از رنگ.

فعلی و سابق CRS رهبران و کارکنان می گویند این آژانس را خاموش پاسخ نشان دهنده تهمت تلاشهای دولت برای از بین بردن آن بیش از سه سال گذشته خروج از آن کوتاه کارکنان و rudderless.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بودجه خود را پیشنهاد کرده است بارها و بارها توصیه می شود حذف کرد. این CRS که اغلب رخ می دهد از نظر همچنان وجود دارد تنها به این دلیل که کنگره بارها بازسازی کمک های مالی خود را.

اما حتی با این بودجه این سازمان توانایی انجام ماموریت خود را به طور چشمگیری کاهش یافته. هر چند CRS است برای بودجه 34 کارکنان تمام وقت — پایین از 58 در سال 2017 — آن را در حال حاضر 29 با توجه به کارمندان فعلی و سابق و یافته بود و حتی پایین تر در ماه های اخیر. آن است که تصور می شود موفق با 10 منطقه ای مدیران اما در حال حاضر تنها سه. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین ترم می آید به نزدیک کاخ سفید هنوز به نامزد دائمی مدیر سنا تصویب و در حال حاضر CRS ندارد یک سرپرست.

“روحیه فوق العاده کم است. آنها احساس می کنند نمی توانند انجام کار” گفت گراند Lum که رهبری CRS از سال 2012 تا 2016 و هنوز هم مذاکرات به زمان CRS کارکنان. “این شغلی کارکنان آنها نه سیاسی منصوب شد. آنها انجام شده است این تحت هر دولت جمهوری خواه و دموکرات و این دولت است گفت: “ما واقعا نمی خواهید شما.'”

پیشین مقامات فدرال و گفت: کاهش از CRS متناسب با گسترده تر الگو در مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری است که گرفته شده و علاقه به آزادی مذهبی موارد اما تبدیل شده به دور از دیگر مسائل مربوط به حقوق مدنی. تحت رهبری جف جلسات و زمان دادستان کل Wiliam بر این بخش محدود استفاده از دادخواهی مدنی برای اصلاحات مشکل نیروهای پلیس و به دنبال عقب حمایتهای قانونی برای تغییر جنسیت افراد.

“در این دولت هر چیزی برخورد با حقوق مدنی دارای یک هدف در آن گفت:” بکی مونرو که در خدمت به عنوان سرپرست از CRS در طول اوباما سال و در حال حاضر با این نسخهها کار برای حزبی رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

Lum در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به روده آژانس قبل از موج عظیم اعتراضات به دولت بسیار با انتقاد از تصمیم به انحلال شورای امنیت ملی را همه گیر واحد قبل از coronavirus بحران رسید. هر دو تصمیم گیری او گفت: محروم دولت فدرال از رهبران با تجربه در یک لحظه کلیدی.

معترضان ضربه بودن با اسپری فلفل توسط پلیس در مه 27 در مینیاپولیس در طول تظاهرات که به دنبال کشتن جورج فلوید. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

هر چند بسیاری از راهپیمایی و تظاهرات بیش از شش هفته گذشته بودند صلح آمیز دیگران تفویض به نوعی از هرج و مرج به CRS طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از, با, افسران پلیس با استفاده از باتوم گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عقب راندن جمعیت و معترضان پرتاب سنگ و بطری در پلیس ساختمان های آتش و غارت کسب و کار. افراد به پله در بسیاری از شهرها و کشتار غیر نظامیان و حداقل یک مامور اجرای قانون. در تاریخ 4 ژوئیه یک راننده ناودان به راهپیمایان که تا به حال گرفته شده بیش از یک سیاتل بزرگراه ترک یک فرد مرده است.

کارمندان فعلی و سابق گفت ProPublica که برخی از CRS کارکنان بودند و تمایلی به بیرون رفتن به خیابان به دلیل مداوم گسترش coronavirus هر چند آنها اشاره کرد که کارکنان در حال ادامه کار از خانه با استفاده از تلفن و videoconferences به انجام آموزش و اقامت در بالا از وقایع را به عنوان آنها آشکار در سراسر کشور است.

زمانی که شبیه تظاهرات رخ داده در گذشته دولت مونرو گفت: CRS کارکنان شد “بر روی زمین کار با رهبران جامعه” به آدرس تنش و نگه داشتن مردم بی خطر است.

حتی اگر بیشتر CRS کارکنان فرستاده شد در حال حاضر گفت: مونرو رئیس جمهور اخیر التهابی سخنرانی و توییت را پیچیده توانایی خود را به انجام کار خود را. “در حال حاضر من فکر می کنم رئیس جمهور و این دولت را تضعیف ماموریت اصلی این سازمان در تلاش برای برانگیختن نژادپرستانه و خشونت” او گفت:. “ما به معنای واقعی کلمه یک رئیس جمهور ایالات متحده که در حال انجام مخالف آنچه جامعه خدمات روابط ایجاد شده بود به انجام.”

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: این سازمان دارای “اولویت ایمنی کارکنان خود” در طول همه گیر اما پس از موج اعتراضات شروع به کارکنان اجازه داده شده برای دیدار چهره به چهره با گروه کوچکی از مردم به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک.

“به تاریخ CRS رهبری را تایید کرده است تمام درخواست ها برای استقرار در این روش گفت:” سخنگوی که کاهش یافته است به می گویند که در شهرستانها CRS کارکنان اعزام شده است اما گفت که آنها در تماس با رهبران در 65 شهرستانها.

سخنگوی دفاع CRS سطح نیروی انسانی و گفت: این سازمان در حال حاضر در استخدام کارکنان بیشتر.

“در طول تاریخ ما به عنوان یک آژانس همواره وجود داشته است دوره ناآرامی و CRS همواره در پاسخ به بهترین توانایی خود را دانستن است که همیشه وجود دارد بیشتر است که می تواند انجام می شود” این سخنگو گفت ProPublica اشاره کرد که برخی از این سازمان مهم ترین کار “آغاز می شود پس از اعتراضات فروکش کرده و زمانی که گروه های اجتماعی و محلی اجرای قانون آماده به کار با هم در مناطق مورد نیاز اصلاحات است.”


رئیس جمهور لیندون جانسون با راجر Wilkins, سمت چپ دومین مدیر CRS و Wilkins’ دختر در کاخ سفید است. جانسون ایجاد آژانس. (Bettmann)

تاریخ CRS آغاز می شود با لیندون جانسون که به عنوان یک سناتور ایالات متحده در اواخر دهه 1950 پیش بینی یک واسطه خدمات که به دنبال سرکوب اختلافات بین نژادی و قومی.

سال بعد به عنوان رئیس جمهور Johnson, امضا, حقوق مدنی, قانون 1964 نقطه عطفی است که قانون ممنوع تبعیض نژادی در, مسکن, اشتغال, رای گیری, آموزش و پرورش و به اصطلاح عمومی تسهیلات — کسب و کار خرده فروشی ها, رستوران ها, هتل ها و مانند آن. شامل جارو و تحول قانون بودند چند پاراگراف مختصر ایجاد CRS.

آن پاراگراف دستور جدید آژانس به “ارائه کمک … در حل و فصل اختلافات, اختلافات, و یا مشکلات مربوط به شیوه های تبعیض آمیز بر اساس نژاد و رنگ و یا منشاء ملی.”

برای جانسون ایجاد CRS “منعکس اعتقاد خود را که بیشترین درگیری می تواند مذاکره” با توجه به آینده تاریخچه آژانس نوشته شده توسط Lum و یکی دیگر از سابق CRS رهبر برترام Levine. آن را نیز منعکس شده یک حقیقت ناراحت کننده: وزارت دادگستری ندارد تقریبا به اندازه کافی وکلا به شکایت هر کسب و کار محلی و یا سازمان دولتی که حاضر به رعایت حقوق مدنی عمل می کنند و آن منع تبعیض نژادی.

توسط قانون مورد نیاز به نگه داشتن بسیاری از فعالیت های خود را محرمانه آژانس جدید بازی آرام در پشت صحنه نقش در طول نیمه دوم دهه 1960 به عنوان حقوق مدنی فعالیت جاروب در سراسر کشور است. در سال 1965 CRS کارکنان بر روی زمین بودند در شهر سلما در ایالت آلاباما سایت برخی از زشت ترین قسمت عصر. بعد از پلیس کشته معترض Jimmie لی جکسون و عینک از رسیدن آنها به عنوان عبور از ادموند Pettus پل — یک رویداد وحشتناک است که خواهد آمد به شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین” — CRS رهبران متقاعد مقامات محلی به حمله پس از آن راهپیمایی به رهبری شاه و دیگران.

این CRS مذاکره با اعتراض رهبران و مقامات محلی در پشت صحنه در طول یک مارس به رهبری مارتین لوتر کینگ جونیور از سلما به مونتگومری ، (Stephen F. Somerstein/گتی ایماژ)

جدید فدرال جنایات نفرت قانون به تصویب رسید در سال 2009 گسترش CRS دستور کارگردانی این سازمان به کار برای جلوگیری از جنایات نفرت از جمله کسانی که هدف تجاوز افراد و موسسات است. از آن زمان به بعد این سازمان باعث شده است تا گروه های بحث برای مدارس torn apart با قلدری و آزار و اذیت و کمک به دولت, زندان, سیاست های توسعه برای دست زدن به فراجنسیتی زندانیان.

CRS تیم حداقل تا همین اواخر ادامه برای پاسخ به طیف گسترده ای از تضاد است. در سال 2010 CRS کارکنان مشغول به کار برای خنثی کردن تنش به طور بالقوه کشنده وضعیت ققنوس در زمانی که یک گروه کوچک از نئو نازی ها مسلح با تفنگ مواجه با یک گروه بزرگی از تظاهر کنندگان از جمله بسیاری از Latinos که تا به حال جمع آوری شده در آریزونا کنگره برای محکوم کردن جدید ضد قانون مهاجرت تصویب شده توسط دولت است.

این CRS نشده همیشه موفق در جلوگیری از خشونت و هرج و مرج است. حتی در اوج خود آن را یک سازمان کوچک مقابله با تثبیت و مشکلات پیچیده است.

و بیش از یک دهه گذشته آن را تبدیل به چیزی از یک جن برای فعالان محافظه کار و جناح راست صاحب نظران که ادعای آژانس است و انحراف از ماموریت خود است و در حال حاضر مخفیانه سازماندهی تظاهرات و تشدید اختلاف نژادی. کسانی که مدعی بودند قاطعانه رد CRS پرسنل صحبت کرد که به ProPublica.

“از آنجا که ما با جوامع رنگ برخی از مردم بر این باورند که ما در حال تحریک این مسائل است. ما نه. ما در حال کمک به آنها در حل و فصل این درگیری ها گفت:” CRS کارمند که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

خیلی از جنجال ناشی از یک کمپین توسط قضایی تماشای یک محافظه کار گروه حمایت که ادعا می کند که CRS کارکنان “به طور فعال مشغول به کار به دامن زدن به ناآرامی” پس از تیراندازی مرگبار از Trayvon Martin, آفریقایی آمریکایی در سانفورد فلوریدا در سال 2012.

با توجه به قضایی که CRS کمک به “سازماندهی و مدیریت تظاهرات و اعتراضات” در سنفورد به عنوان بخشی از وزارت دادگستری “فشار مبارزات انتخاباتی که منجر به محاکمه جورج زیمرمن” محله سازمان دیده بان داوطلب که به کشته شدن مارتین. این آتش زا روایت بود و توسط یک میزبان از جناح راست رسانه ها از جمله Daily Caller, Breitbart اخبار WorldNetDaily PJ Media و بزرگترین از همه آنها فاکس نیوز.

قضایی سازمان دیده بان گفت: آن را بر اساس آن اظهارات در برخی از 350 صفحات داخلی CRS اسناد و مدارک از جمله ایمیل و سفر سوابق به دست آمده تحت قانون آزادی اطلاعات.

اما به عنوان داستان شروع به گردش از طریق رسانه های محافظه کار در اکوسیستم 2013, PolitiFact, یک حزبی واقعیت-چک کردن سایت بررسی قضایی سازمان دیده بان را ادعا می کند و در نتیجه آنها اکثرا نادرست است. “وزارت دادگستری کارکنان فرستاده شد به Sanford, در بخشی به مقابله با جامعه قیام از جمله تظاهرات” با اشاره به سایت. “اما آنها فرستاده شدند با این ایده از نگه داشتن وضعیت صلح آمیز و آرام به تحریک یا چشم پوشی تظاهرات و یا خشونت.”

یک ProPublica بررسی داخلی CRS اسناد هیچ پشتیبانی برای اتهامات ساخته شده توسط قضایی سازمان دیده بان. این سازمان نیست پاسخ به سوالات.

CRS کارکنان بودند که بر روی زمین در سنفورد گفت: آنها خود را صرف روز در تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ کس آسیب در طول سه عمده در اعتراض به وقایع و یک دانشجو به رهبری تحصن در خارج از اداره پلیس است. توماس جنگ و سپس CRS مدیر منطقه ای نظارت بر غرب آغاز شده مکالمات بین پلیس محلی و اعضای جدید حزب پلنگ سیاه که می خواهم نشان داده شده است تا به یک تظاهرات به شدت مسلح و بالا بردن ترس که اعتراض ممکن است تبدیل به اسلحه نبرد. در پایان “وجود دارد هیچ دستگیری بدون آسیب” به یاد می آورد مونرو که در حال حاضر در صحنه است.

بکی مونرو راست و سپس اقدام مدیر CRS به نظر می رسد قبل از کنگره با Trayvon Martin پدر و مادر در یک انجمن به نام پس از نوجوان مرگ است. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

جف Triplett بود که شهردار سنفورد در زمان تظاهرات خارجه CRS خود را برای کمک و اعتبار این سازمان برای اقدام به عنوان فرستاده بین مقامات دولتی و فعالان است.

اما در زمان تهمت بود سوگند به عنوان رئیس جمهور در سال 2017 بنیاد میراث یکی از با نفوذ ترین محافظه کار فکر می کنم تانک در واشنگتن اتخاذ کرده بود قضایی سازمان دیده بان خط.

“این CRS بودجه باید به طور کامل حذف” نوشت: میراث فرهنگی در بودجه آن توصیه هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول خود را در دفتر. “به جای انجام ماموریت خود را از تلاش به مصلح در جامعه درگیری CRS افزایش تنش ها در جوامع محلی در حوادث اخیر.”


پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال انجام دور با CRS. دولت 2019 بودجه پیشنهادی ارائه شده هیچ پولی برای آژانس. و پیشنهاد خود را تا سال 2020 بودجه را حذف CRS و کارگردانی واحد دیگر از وزارت دادگستری به بیش از کار خود را با یک تا حد زیادی کاهش کارکنان. دولت مشخص می شود این طرح به عنوان تلاش برای بهبود بهره وری.

کنگره مسدود شده و حرکت آن افزایش بودجه به دفتر از $14.4 میلیون در سال 2017 به 16 میلیون دلار در سال 2020 است.

پرسید: چگونه است که افزایش بودجه بود که با وجود صرف کوچکتر کارکنان DOJ سخنگو گفت: “همه CRS اختصاص بودجه اختصاص داده شده به CRS مورد نیاز و ماموریت موفقیت” از جمله به روز رسانی مواد آموزشی, برنامه ریزی استراتژیک, رسانه های اجتماعی و وب سایت های برخورد با جرایم ناشی از نفرت.

کاهش کارکنان منقبض شده به خط مقدم تیم. Lum گفت که زمانی که او به آژانس او تا به حال حدود 30 کارکنان شناخته شده به عنوان مصالحه متخصصان که او می تواند اعزام به شهرستانها و شهرهای کوچک در بحران. امروز CRS 16 متخصصان آن را می توانید ارسال را در این زمینه با توجه به DOJ سخنگو.

این سازمان تا حد زیادی کاهش می یابد کارکنان شده است وجود ندارد و از تظاهرات در طول شاید مهم ترین حقوق مدنی لحظه در نیم قرن. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

در طول تهمت سال به عنوان تعداد نیروی انسانی کاهش یافته است Wakabayashi به عنوان یک مدیر منطقه ای رفت و از نظارت بر چهار متحده و گوام به مدیریت 15 متحده به علاوه این جزیره به خاک یک منطقه جغرافیایی کشش از سمت دور از اقیانوس آرام به آلاسکا به میانه آمریکا است. “این یک شیب منحنی یادگیری. اگر شما در مورد صحبت مایل مربع و یا مناطق, را,” او به یاد می آورد.

به DOJ سخنگو گفت: این سازمان ارسال شده است چهار شغل از ماه مارس و در روند استخدام یکی دیگر از مدیر منطقه ای.

به همان اندازه در مورد برای Wakabayashi که صرف دو دهه در CRS چیزی است که او می بیند به عنوان یک جنبش به دور از سازمان میراث اقدام به عنوان میانجی در طول بحران.

“آشتی دهنده دست خود را گره خورده است,” او گفت:. این CRS است scuttled “بسیاری از سفارشی کار است که ما انجام دادیم. هنگامی که شما در یک وضعیت جنگ شما بروید و نگاه کنید که چه مشکلات و چه نگرانی های مردم هستند.”

در Wakabayashi نظر به CRS در حال حاضر با تمرکز بر آنچه که او به نام “خارج از قفسه-برنامه های” از جمله سمینارهای آموزشی در مورد سیک و اسلام و سیاست و جامعه, انجمن, در جرایم ناشی از نفرت. “آنها بد نیست — آنها می آیند از خود ما سنت اما کار آنها مفید است اگر شما از آنها استفاده مکانیکی.”

در سال 2017 به CRS jettisoned یک برنامه برخورد با دهها آورده است که با هم غیرنظامیان حمایت گروه ها و مأموران اجرای قانون در خنثی تنظیم به بحث تعصب در پلیس. به جای آن با یک برنامه جدید است که باعث می شود هیچ اشاره ای از پروفایل با توجه به CRS کارکنان.

مونرو فکر نمی کند که این یک تصادف است که CRS رفته بدون یک مدیر برای چندین سال. “این نشان می دهد که آنها فکر نمی کنم آن را یک سازمان است که شایستگی رهبری به آن نیاز دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de