چگونه یک بی خانمان Tennessean الهام گرفته از جهان غم انگیزترین آهنگ عشق

در یک سطل آشغال تا خالی بسیاری در نشویل بزرگ جان نشسته است. پاک تراشیده و تیز او اقدام به نوشیدن حدود سه بطری تاندربرد — و تغییر موسیقی برای همیشه لطفا برای.

“من غیر روحانی وجود دارد که در لعنت تخت و اگر من مست از او در ذهن من هر دقیقه” بزرگ جان می گوید: به اصحاب خود. همسرش او را سمت چپ خود آب و برق در خانه خاموش بودند و او فقط بدست بازگشت از نهایی خود را طلاق است. “ما هر دو آنجا نشسته و گریه در دادگاه” او اظهار تاسف کرد.

که زمانی که یک نام ویتنام — که نیز تا به حال پناه گرفته در رها بسیاری لهجه و کلمات حکمت خیلی ساده, خیلی شاعرانه است که فقط چند سال بعد همه می دانیم تنوع در آنها.

“شما نمی توانید یک لعنت به عشق شما اگر او نیست.”

“I can’t Make You Love Me” تبدیل به یکی از نمادین ترین تصنیف از همه زمان. اگر شما نا آشنا با با Bonnie Raitt را 1991, اصلی, کردن شانس قرعه کشیشانس شما شنیده ام یکی از بسیاری از را پوشش می دهد — از شاهزاده Bon Iver و Boyz II Men, در میان دیگران. پس از debuting در شماره 87 در ایالات متحده بیلبورد نمودار آن درنگ وجود دارد برای 20 هفته و در نهایت اوج در شماره 18. در آن زمان آن را تحت الشعاع قرار شد انگیز, اهل تفریح و بازی “چیزی به بحث در مورد” همان آلبوم که آمار شماره 5 در نمودار و برنده Raitt یک جایزه گرمی برای بهترین زن Pop Vocal Performance. هنوز هم این تصنیف غم که تا به حال بیشتر در قدرت ماندن. در ماه اوت سال 2000 موجو magazine رای دادند “I can’t Make You Love Me” هشتم-بهترین آهنگ در لیست 100 Greatest Songs of All Time. آهنگ ساخته شده آن را بر روی Rolling Stone magazine لیست 500 Greatest Songs of All Time. و آن را تنها Raitt تک به پذیرفته شده به Grammy Hall of Fame.

سوال واقعی این است که چگونه یکی از مهمترین و روح آوردن حرکت songs of all time رو از دهان یک پایین بر روی شانس خود را الکلی به Grammys.

برای که شما می خواهم برای تشکر از آن پین — خبرنگار که در سال 1989 دیوار بزرگ جان و دوستان خود را برای یک سری بی خانمانی در Tennessean. پین که بازنشسته شد در سال 2013 و زندگی در نشویل می گوید: او تا به حال دیده می شود یک زن و شوهر از بچه ها و رفت و آویزان کردن با آنها برای دو روز.

“آنها فقط عبور بطری در اطراف” او به من می گوید. Big John جلب توجه او به دلیل پاک تراشیده چهره شواهدی وجود دارد که او می خواهم فقط از صحبت کردن قطعه خود را قبل از یک قاضی. “او کسی است که باید اعتبار,” او می گوید از جان وقتی صحبت از شرکت بزرگتر-از-زندگی ضبط. “[او] فقط به حال شده است در دادگاه که روز به طوری که او در مورد آن صحبت شد. من سعی می کنم و پرواز بر روی دیوار با این نوع از همه چیز.”

قطعه ای زد بر صفحه اول Tennessean تحت عنوان “Winos خواب آن را خاموش … هر جا.” پول نقل قول به خاک سپرده شد در صفحه 8 اما هنوز هم گرفتار چشم از کشور, ترانه سرا مایک رید سابق NFL ورزشکار تبدیل کشور هنرمند زندگی در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و کار با همکار ترانه سرا آلن Shamblin.

رید و Shamblin را در سال های پس از صحبت از این مقاله به عنوان الهام بخش خود را. اما جزئیات آنها به یاد می آورد هرگز اضافه کردن. رید گفت: Jesus در سال 2016 که مقاله بود در مورد بالاتر-تا محلی سیاستمدار برادر تیراندازی به یک خودرو پس از گرفتن مست در مهتاب. به یاد او در حال حاضر قول معروف و عنوان آهنگ در حال گفت به قاضی. Shamblin تا به حال یک داستان متفاوت: ‘راه من به یاد داشته باشید آنچه گفته شد در داستان وجود دارد یک مرد زندگی در زیر یک پل در جایی نزدیک به مرکز شهر نشویل و در داستان او گفت که همسرش آمد و به او را انتخاب کنید تا زیر پل و در زمان او را به دادگاه برای طلاق است.”

اما آنچه به پایان رسید تا mattering بود جان ناامیدی و چگونه رید Shamblin و Raitt تصویب آن را به شنوندگان.

رید و Shamblin کار می کرد و دوباره این آهنگ به گونه ای خستگی ناپذیر برای اولین بار به عنوان یک up-tempo, بلوگراس, شماره و در نهایت به عنوان تصنیف شد. رید ارسال یک نسخه ی نمایشی بر روی کاست به Raitt که رفته بودم هوشیار خودش چند سال پیش از آن. Raitt ضبط آهنگ در یک نگاهی هر چند تولید دان بود و بعد به خاطر آن است که آنها تا به حال به رفع چند مکان که در آن او می خواهم شروع به گریه. “اگر [چیزی که] می آید یک بار در دهه, شما خوش شانس هستید” بود گفت: در سال 2016.

برای او بخشی از پین حتی نمی دانند که این آهنگ وجود داشت تا زمانی که یک موسیقی-نویسنده دوست مشترک یک مقاله در مورد این آهنگ در ماه اکتبر 2016. “چیزی که مرا شگفت زده,” او می گوید. “همه این افراد قرار بود ‘تو قهرمان من.’ و من: از آن من نیست آن که مرد.'”

ما ممکن است هرگز از آن مرد بزرگ — جان — دوباره. ما نمی دانیم که اگر او را همراه با همسر و یا اگر او را به پایین بطری. اما وجود دارد یک چیز است برای برخی: آن که همه ما گرفتار یک نگاه اجمالی از درد خود را ادامه خواهد داد و به احساس آن را به عنوان طولانی به عنوان آهنگ زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>