خانه دموکرات کار با لیز چنی محدود مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی خروج نیروهای خود از افغانستان و آلمان

Former Vice President Dick Cheney, right, gestures as he speaks with his daughter Liz Cheney during the West Virginia Chamber of Commerce annual meeting held at The Greenbrier Resort in White Sulphur Springs. W.Va., Thursday Sept. 3, 2015. (Rick Barbero/The Register-Herald via AP) MANDATORY CREDIT

سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور, راست, حرکات, به عنوان او صحبت می کند با دخترش لیز چنی در غرب ویرجینیا اتاق بازرگانی نشست سالانه (ریک barbero از/ثبت نام هرالد از طریق AP) اجباری اعتباری

AP

ارتش ایالات متحده شده است جنگ در افغانستان برای تقریبا نوزده سال. آمریکا مشغول به کار در پشت سر هم با کلید pro-جنگ ایران با نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره لیز چنی که تضمین میکند که همچنان ادامه دارد.

شب گذشته کمیته نیروهای مسلح مجلس اکثریت رای به نفع اصلاحیه — به طور مشترک اسپانسر شده از طرف دموکرات کنگره Jason کلاغ کلرادو و کنگره چنی از وایومینگ — منع مصرف پول برای کاهش تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان زیر 8,000 بدون یک سری شرایط را برای اولین بار ملاقات کرد.

این تحمیل شرایط به هیچ وجه بی اهمیت: این کاهش نیروهای نظامی از افغانستان اجازه داده می شود که وزارت دفاع باید قادر به تایید, در میان چیزهای دیگر است که خروج از افغانستان “را افزایش می دهد خطر ابتلا به گسترش موجود یا تشکیل تروریستی جدید پناهگاه های امن در داخل افغانستان” و “نه سازش و یا در غیر این صورت تاثیر منفی مداوم ایالات متحده در مبارزه با تروریسم ماموریت علیه داعش و القاعده و مرتبط با نیروهای”.

کلاغ/چنی متمم به دفاع ملی و مجوز عمل (☀) شب گذشته با گذشت یک رای 45-11. این ☀ شد و سپس به اتفاق آرا مورد تایید این کمیته با رأی 56-0. آن را اجازه $740.5 میلیارد دلار در هزینه های نظامی — تقریبا سه برابر بیشتر از جهان دوم-بالاترین spender, چین.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال به اصرار داشت که پنتاگون در حال حاضر برنامه ای برای خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان قبل از پایان سال 2020 است. در هفته گذشته گزارش داد که “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نزدیک به نهایی سازی تصمیم به برداشت بیش از 4000 نیروهای خود از افغانستان با سقوط.” مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “امر کاهش تعداد نیروهای نظامی از 8,600 به 4500 خواهد بود و کمترین تعداد از زمان اولین روز جنگ در افغانستان که در سال 2001 آغاز شد.” در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد توافق با طالبان برای پایان دادن به جنگ به طور کامل.

مدت کوتاهی پس از آن کاخ سفید خروج از برنامه گزارش ناشناس مقامات اطلاعاتی به بیرون درز یک سری ادعای نیویورک تایمز در مورد “نعمت” گفته در حال پرداخت توسط روسیه به مبارزان طالبان به کشتن نیروهای ایالات متحده. کسانی که نشت جسارت مخالفت با خروج نیروهای نظامی از افغانستان بر روی زمین است که این امر می تواند تسلیم شدن به خیانت. آن بود که نیویورک تایمز نشت که لیز چنی همراه با اوباما در کنگره مک Thornberry ذکر شده در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه نشان می دهد سربازان برداشت خواهد بود عجول:

“پس از جلسه امروز با مقامات ارشد کاخ سفید با مقامات ما باقی می ماند در مورد فعالیت در افغانستان از جمله گزارش می دهد که آنها باید هدفمند نیروهای ایالات متحده. روشن شده است برای برخی از زمان است که روسیه مایل نیست ما به خوبی در افغانستان است. به اعتقاد ما این مهم است که به شدت دنبال هر گونه اطلاعات مربوط به روسیه و یا هر کشور دیگری هدف قرار دادن نیروهای ما. کنگره هیچ مهم تر تعهد نسبت به ارائه برای امنیت ملت ما و حصول اطمینان از نیروهای ما باید منابع آنها نیاز دارید. پیش بینی ما بیشتر جلسات در مورد این موضوع در روزهای آینده.”

کلاغ/چنی متمم مانع مغلوب ساختن پیشی جستن خروج طرح اظهار داشت که “سریع نظامی کاهش و عدم 10 ایالات متحده تعهد خود را به امنیت و ثبات افغانستان را تضعیف می کند دیپلماتیک ef12 قلعه برای صلح” (تنها ایالات متحده می تواند بدگویی نیروهای نظامی خروج طرح پس از 19 سال از جنگ به عنوان “سریع”). همچنین ادعا می کند که “از زمان توافق بین ایالات متحده و طالبان را فراهم می کند مناسب برای حمایت از جمعیت های آسیب پذیر می کند ایجاد شرایط برای رد خشونت و پیشگیری از تروریست پناهگاه های امن می کند و نشان دهنده واقعی راه حل دیپلماتیک مبتنی بر قابل اثبات حقایق و شرایط 20 زمین فراهم می کند که برای ثبات دراز مدت”

این ☀ که تصویب شد شب گذشته توسط این کمیته همچنین اعمال محدودیت بر مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح خروج نیروهای نظامی از آلمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نامیده می شود برای حذف تقریبا 9,500 نیروهای نظامی از خاک آلمان کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در این بسیار مرفه و ثروتمند کشور اروپایی از 34,500 به 25000. اما قریب به اتفاق رای 49-7 مسلح خدمات کمیته تصویب اصلاحیه به ☀ که “ممنوعیت دولت از کاهش نیروهای نظامی سطح به زیر سطح فعلی تا 180 روز پس از پنتاگون رهبران ارائه طرح به کنگره و گواهی آن را نمی خواهد آسیب متحده آمریکا و یا متفقین منافع است.”

فقط به عنوان او را با افغانستان آقای جان مسلمانان به مخالفت با این سربازان حذف از آلمان ذکر شده — همراه با دموکرات کمیته همکاران — تهدید روسیه در حال حاضر تمام هدف منطقی برای ادامه بی پایان آمریکا و امپریالیسم و جنگ فقط به عنوان آن را در طول اولین جنگ سرد:

در ضمن پیشرو دموکرات که عضو چنی به مخالفت با خروج نیروهای نظامی از آلمان, کنگره روبن Gallego آریزونا همچنین با اشاره به “افزایش روسی تجاوز” به استدلال می کنند که “در آن است مهم تر از همیشه است که متحدین ناتو و شرکای باقی می ماند اعتماد به نفس در مورد ایالات متحده تعهد است.” برای دهه تهدید درک شده از مسکو بود پیشرو ابزار استفاده می شود برای توجیه بی پایان آمریکا و امپریالیسم و حتی در حال حاضر که روسیه کمی بیش از آنچه که روزنامه نگار وینسنت Bevins امروز به نام “جزئی قدرت در شرق اروپا” آن را هنوز هم به نحوی اشغال این همان نقش بسیار مهم در آمریکا ،

مخالفت با خروج نیروهای نظامی در افغانستان و آلمان به اتفاق آرا نیست. وجود عناصر مترقی چپ و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حق که پشتیبانی از این برداشت. دیروز در توییتر دموکراتیک تشکر. Ro Khanna سابق روسای ساندرز مبارزات انتخاباتی و توافق در کنگره مت Gaetz معامله متقابل حمایت و پاکستان به همکاری با یکدیگر برای شکست دادن کلاغ/چنی متمم:

اما این چپ و راست ضد جنگ ائتلاف هیچ بازی ماشین جنگی متشکل از استقرار بال از هر دو طرف و ارتش و جامعه اطلاعاتی است که در ادامه به استفاده از انتخابی غیر قانونی نشت به خرابکاری هیچ برنامه ای برای کاهش حضور نظامی آمریکا در سراسر جهان است. که دموکرات ها را صرف یک دهه کامل به شدت جذب سابق نظامی و مقامات اطلاعاتی به خدمت خود را به عنوان نامزدهای کنگره (هر دو کنگره کلاغ لیز چنی در شرکت حامی در افغانستان متمم و ضد آلمانی-سربازان-عقب نشینی کنگره Gallego هر دو جنگ عراق جانبازان) است و تنها حزب و حتی بیشتر نظامی.

همراه با این واقعیت است که دموکرات ها به طور فزاینده ای ادغام و با بودن رهبری بوش در دوران نومحافظه کاران و دیگر بوش/چنی فعالان در ایجاد چنین jingoistic و نظامی پیام کمپین به عنوان معشوق-توسط-لیبرال لینکلن پروژه که بایدن است که به وضوح در تلاش برای اجرا به مغلوب ساختن پیشی جستن راست در سیاست خارجی با تبلیغات او را متهم بودن بیش از حد نرم و چین ارتباط او را به کاسترو و چاوز تصویر روشن است. باید آن را به عنوان کاملا جای تعجب ندارد که آمریکا در حال پیدا کردن علت شایع با لیز چنی و دیگر ایران جنگ طلبان برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای کاهش و حتی در حد متوسط رد پا از ارتش ایالات متحده در جهان و یا آن دهه وضعیت جنگ بی پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im