آمریکا با عجله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح توزیع او در انتخابات سال هدیه

Members of the U.S. House of Representatives Judiciary Committee, investigating grounds of impeachment of President Nixon, start Wednesday night's session on Capitol Hill in Washington, D.C., May 1, 1974. Chairman of the committee Rep. Peter Rodino, D-N.J., is at center. Spectators sit in foreground. (AP Photo)

عضو U. s. House of نمایندگان قوه قضائیه کمیته بررسی دلایل استیضاح از رئیس جمهور ریچارد نیکسون در مارس 1, 1974.

عکس: AP

در جولای 24, 1974, دیوان عالی کشور با صدور یک تصمیم به اتفاق آرا که املای پایان ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری. در نقطه عطفی حکم دادگاه دستور نیکسون به انتشار راز دفتر بیضی نوار ضبط شده ثابت کرد که او تا به حال شده است بخشی از واترگیت پوشش. با مدارک و شواهد انکار ناپذیر خود را از گناه کردن باز نیکسون حمایت در میان جمهوری خواهان در کنگره فرو ریخت و او استعفا داد و در آگوست 9 به جای صورت استیضاح.

که حکم دادگاه آمد و بیش از دو سال پس از ژوئن 1972 کمیته ملی حزب دموکرات مقر شکستن که باعث رسوایی. امروز مردم به یاد داشته باشید واترگیت به عنوان یک رسوایی است که به سرعت غرق نیکسون است, اما در واقعیت, آن را در زمان زمان طولانی برای unspool.

در واقع واترگیت واقعا نمی را به عنوان یک رسوایی است که به طور جدی تهدید نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری تا مارس سال 1973 نزدیک به یک سال پس از شکستن در. این زمانی بود که جیمز McCord یکی از واترگیت سارق نوشت: نامه خصوصی به قاضی رسیدگی سارق’ پرونده آشکار است که او متهم شده بود تحت فشار سیاسی به اعتراف به گناه و سکوت به عنوان بخشی از پوشش. سنا واترگیت جلسات کمیته آغاز شد و دو ماه بعد و در ماه ژوئن سال 1973 سابق کاخ سفید مشاور جان دین گرفتار ملت زمانی که او شهادت دادند که او گفته بود نیکسون به واترگیت پوشش بود “سرطان” در انتخابات ریاست جمهوری.”

یکی-دو پانچ McCord نامه و دین شهادت در نهایت تبدیل واترگیت به همه گیر ملی بحران است. اساسی ترین درس ؟ Regicide زمان طول می کشد. متاسفانه این وحی از دست داده بود در دموکرات که رهبری با عجله استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آمریکا رفت و به روند استیضاح در سال گذشته با یک دست قوی. با تشکر از ناشناس خلاف کاران و دیگر شجاع مقامات دولتی که مایل به حقیقت وجود دارد شواهد سنگ که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آزار او قدرت ریاست جمهوری در اوکراین مورد.

بلافاصله پس از مشاوره ويژه رابرت مولر کاهش یافته و به تعقیب او را برای تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 تهمت به دنبال فشار اوکراین به دخالت از طرف او در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن نکردن به شدت نیاز به کمک از اوکراین در یک پیشنهاد به نیروی تازه انتخاب رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای اعلام یک فساد تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن که در هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین. مهم نیست که به ناروا بود که هیچ مدرکی از فساد توسط جو بایدن یا پسر خود; او می خواست Zelensky اعلام رسیدگی به اتهامات نادرست است که صدمه دیده بایدن نامزدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به نزاع انداختن اوکراین در انتخابات فاسد طرح خشم حرفه مقامات دولتی که در مورد آن را می دانستند و بسیاری از آنها مایل بودند به شهادت قبل از خانه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به دنبال stonewall مجلس بررسی و پس از او رهبری بسیاری از سیاسی انتصاب در اطراف او نیز حاضر به شهادت دادن. کاخ سفید صادر دروغ پس از دروغ در مورد اوکراین مورد, در حالی که لکه حرفه ای مقامات که تا به حال تحت سوگند شهادت داد. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توانمندسازها سعی در بی اعتبار کردن این تحقیقات ادعا شده توسط این محصول از یک کینه توز “دولت عمیق.”

در ماه دسامبر آمریکا تا به حال ساخته شده است یک مورد بر اساس شهادت چند حرفه مقامات, اما آنها تا به حال به بن بست رسیده با کاخ سفید به عنوان برترين سیاسی منصوب هنوز هم حاضر به همکاری.

بنابراین آمریکا تا به حال یک انتخاب: زمان بیشتری را به بررسی و یا حرکت مستقیم به استیضاح رای دهند.

مجبور شهادت uncooperative تهمت مقامات دولت ممکن است نیاز آمریکا به گام جسورانه از برگزاری کابینه در سطح مقامات در تحقیر برای نادیده گرفتن کنگره درخواست و احضاریه. خانه دموکرات پس از آن می تواند رفته اند به دادگاه فدرال برای اجرای اقدامات خود را.

آمریکا همچنین می تواند با ارسال هیئتی به اوکراین به سعی کنید به جمع آوری حقایق و مذاکره برای شهادت Zelensky و دیگر رهبران اوکراین. و یا آنها می تواند آهسته در سفارش به استخدام ده ها تن از اضافی کنگره محققان که می توانست scoured واشنگتن به دنبال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین داستان.

به استوک سیتی منافع عمومی خانه دموکرات ها ممکن است در ادامه به برگزاری جلسات عمومی در اوکراین رسوایی در حالی که انتظار برای تحقیقی تلاش ها و چالش های قانونی به میوه آنجا که مجلس سنا واترگیت جلسات کمیته را در سال 1973. کسانی که جلسات جذب افراد مشهور مانند جان لنون و یوکو اونو و شد انتصاب تلویزیون برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

WASHINGTON, Dec. 10, 2019 -- U.S. House Democratic committee chairs attend a news conference to announce articles of impeachment against U.S. President Donald Trump on Capitol Hill in Washington D.C., the United States, on Dec. 10, 2019. U.S. House Democrats on Tuesday moved forward by announcing two articles of impeachment, accusing U.S. President Donald Trump of abuse of power and obstruction of Congress, culminating over two months of investigation by Democrat-led House committees into the president's dealings with Ukraine. (Photo by Ting Shen/Xinhua via Getty Images) (Xinhua/Ting Shen via Getty Images)

خانه دموکراتیک کمیته صندلی حضور در یک کنفرانس خبری اعلام مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن دی سی در دسامبر. 10, 2019.

عکس: Ting Shen/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

در عوض آمریکا تصمیم به حرکت سریع با مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. آنها بیش از حد بی تاب به تحمل تاخیر که ناشی از عمیق تر بررسی است.

آنها رفت و مستقیما به استیضاح رای در ماه دسامبر کمتر از پنج ماه پس از جولای 25, 2019, تلفن, تماس بین تهمت و Zelensky که باعث رسوایی. اگر سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به عنوان انتظار می رود او را نه ماه کامل قبل از سال 2020 در انتخابات به رخ کشیدن در مورد داشتن پاک شده است.

دموکرات ها استدلال درست است که شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاسد و سوء استفاده از قدرت شد و در حال حاضر بسیار روشن و قانع کننده بود که هیچ دلیلی برای صبر و مغلوب ساختن پیشی جستن stonewalling فقط می تواند اضافه شود به مقالات از استیضاح به عنوان انسداد است. اما استیضاح یک روند سیاسی بیش از یک قانونی و آمریکا نیاز به پیروزی در سراسر کشور. امروز در اخبار محیط زیست, تنها راه برای تغییر ذهن پریشان است به خاطر هدف قرار دادن یادداشت ها و بیش از بیش تا زمانی که آنها غرق در.

طولانی بررسی کنگره از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سوء استفاده از قدرت خود را با تلاش برای به دست آوردن یک دولت خارجی برای کمک به او در از بین بردن رقیب سیاسی می تواند تحت این عناوین در طول سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن جنایی انجام شده اند جلو و مرکز در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

بیشتر چه, جنگ حقوقی با مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بیش از امتناع خود را به شهادت نگه داشته می تواند فشار بر آن دسته از مقامات. خود را حل و فصل ممکن است در نهایت تضعیف و در صورت نصب لوایح حقوقی و تهدید از زمان زندان برای تحقیر کنگره و یا تحقیر از دادگاه.

در عوض دموکرات پیشرو روند استیضاح در حال حاضر پیدا کردن خود را در موقعیت عجیب و غریب از التماس برای اطلاعات از یک منتشر نشده و تا حد زیادی نهان کتاب توسط جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی خود که شهادت در استیضاح با وجود گفت که او اگر او بودند subpoenaed.

یک سوال اساسی است که باید در مورد خواسته های دموکراتیک استراتژی آورده است که ما را به این نقطه تا به سرعت و به طوری که در اوایل سال 2020 انتخابات: چرا دموکرات ها حرکت آهسته تر و هدفمند ؟

پاسخ این است که دموکرات ها فاقد شجاعت خود را محترم بشمارند. چرا که جمهوریخواهان کنترل سنا آنها را باور نمی کند آنها می تواند برنده استیضاح نبرد. و بدون چشم انداز خاصی پیروزی آنها مایل به گرفتن مهاجم اقدامات لازم برای انجام یک تحقیق کامل.

دموکرات ها نمی خواهم تهمت را استیضاح به معطل شدن به اواسط سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به دلیل آنها می ترسید آن را جرقه یک واکنش در میان رای دهندگان و کمک به تهمت سیاسی است. در ضمن پیشرو دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری همه عمل به عنوان اگر آنها اذیت استیضاح نبرد به عنوان اگر آن را فقط یک انحراف از مبارزه است.

رهبران دموکرات موفق به دیدن که بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در طول انتخابات خواهد به او صدمه دیده است. آنها را در انتخاب کلید های میانبر و نیم اقدامات بیش از هل دادن سخت تر از شهادت و پاسخ.

رئیس جمهور جرالد فورد به نام واترگیت طولانی “ملی کابوس است.” امروز دموکرات بودند تمایلی به انجام این کابوس چیزهای مورد نیاز در زمانی که به دنبال سرنگونی یک رئیس جمهور از دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>