خانه دموکرات پروب معیوب تست کیت’ نقش مهمی در به تأخیر انداختن Coronavirus پاسخ


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

خانه نظارت کمیته در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس با استناد به Marketplace گزارش که مشکلات دولت و تست های آزمایشگاهی ممکن است مختل مقامات توانایی برای مهار این بیماری را گسترش در آمریکا

“ضروری است که دقیق و به روز اطلاعات در مورد تست و تشخيص موارد عمومی ساخته شده است — به منظور به طور موثر مدیریت این شیوع و حفظ اعتماد مردم آمریکا” دموکراتیک تحت کنترل کمیته گفت: در نامه ای فرستاده شنبه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر رابرت Redfield از نظارت رئیس کمیته کارولین B. Maloney, اقتصادی و سیاست های مصرف کننده فرعی رئیس رجا Krishnamoorthi امنیت ملی و رئیس کمیته فرعی Stephen F. لینچ و دولت عملیات فرعی رئیس جری Connolly. نمایندگان مجلس همچنین با ارسال نامه درخواست مدارک به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma.

کارشناسان بهداشت عمومی را مورد انتقاد قرار CDC برای غربالگری به طور بالقوه آلوده بیماران تنها در شرایط باریک. CDC و دولت labs’ به توانایی های صفحه نمایش بیشتر بیماران محدود بود به دلیل مشکلات فنی با آزمون است که CDC توسعه خود را در آن به جای اتخاذ این نسخه تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی, ProPublica گزارش اواخر هفته گذشته است. دولت از گسترش تست اما آهسته شروع می تواند به سمت چپ باز برای این ویروس به گردش کشف نشده برای هفته ها.

“گزارشهای محدود در دسترس بودن تست کیت نقص در کسانی که در دسترس ساخته شده و باریک تست الزامات افزایش نگرانی ها در مورد تهمت و دولت آمادگی به نحو احسن و با دقت تشخیص COVID-19,” کمیته نظارت گفت: در بیانیه ای با استفاده از نام رسمی برای این بیماری ناشی از زمان فشار از coronavirus.

از ظهر روز سه شنبه CDC گزارش 60 مورد تأیید و شش مرگ و میر در ایالات متحده در سطح جهان به ویروس تبدیل شده است تا در 77 کشور و کشته شدن بیش از 3000 نفر عمدتا در چین مرکزی که در آن شیوع سرچشمه با توجه به این که.

Marketplace قرار داده است با هم یک تیم گزارش به بررسی دولت در پاسخ به کروناویروس جدید و درخواست سلامت کارگران و مقامات دولتی برای به اشتراک گذاشتن تجارب و تخصص است. شما می توانید کمک به ما گزارش با پر کردن این فرم تماس با ما.

این قانونگذاران دموکرات نیز مطرح شده سوال در مورد ناقص و حذف اطلاعات در سی دی وب سایت و چگونه هزینه های مراقبت های بهداشتی تحت پوشش خواهد شد برای بیماران مبتلا به ناکافی و یا بدون بیمه.

برای پوشش بیشتر بخوانید Marketplace را گزارش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>