آمریکا برای تماس خطر پرداخت, محل کار برای حمایت از TSA عوامل و دیگر کارگران فدرال

بیش از 150 خانه دموکرات به رهبری توسط مظنونان حمله به دانشگاه بانی واتسون کلمن نیوجرسی, علامت Pocan ویسکانسین و Salud کربجل کالیفرنیا خواست کنگره رهبری در نامه ای در روز دوشنبه شامل ایمنی کارگر مقررات حفاظت از خط مقدم فدرال کارگران در آینده coronavirus پاسخ قانون.

در این نامه که خطاب به مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی مترقی و معتدل و دموکرات تماس اضطراری موقت استاندارد از اداره ايمنی و بهداشت شغلی (OSHA) برای محافظت از ضروری فدرال کارگران که در صورت افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض Covid-19 با مقررات که شامل افزایش خطر پرداخت برابری در اتحادیه چانه زنی و گسترش telework.

OSHA یک سازمان از وزارت کار به تازگی از قرار دادن دستورالعمل جزئیات مراحل محل کار می تواند در پاسخ به همه گیر — اما این سازمان توصیه نمی اجباری و یا در حال اجرا. اضطراری و موقت استاندارد قانونگذاران دموکرات می گویند را کارگر حمایت های قابل اجرا.

برای آخرین چندین دور از مذاکرات بیش از coronavirus امداد و دموکرات حمایت کرده اند برای گسترش این حمایت به خطر کارگران از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و حمایت از پرسنل در وزارت امور سربازان سابق کارکنان در سازمان مدیریت اضطراری فدرال و TSA عوامل است. اما جمهوری خواهان همچنان به مخالفت با آن.

“بیشتر به عنوان کارگران فدرال همچنان به اطمینان حاصل شود که عملیات بحرانی همچنان در طول این بیماری همه گیر در حال حاضر بسیاری قرارداد COVID-19, برخی کشته شدند و هزاران نفر دیگر باقی می ماند در معرض خطر ابتلا به عفونت” در این نامه می خواند. “این است که چرا این مهم است که هر قانون جدید برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر شامل مقررات مربوط به حفاظت و حمایت از کارگران فدرال.”

در مصاحبه با رهگیری واتسون کلمن اشاره کرد که هزاران نفر از کارکنان فدرال نه تحت عنوان 5 از ایالات متحده کد از جمله حمل و نقل اداره امنیت افسران و برخی از اداره هوانوردی فدرال کارکنان که نمی بسیاری از دریافت های اولیه در محل کار حقوق داده شده به اکثریت فدرال نیروی کار است. “وجود دارد یک لجبازی در مورد این گروه از افرادی هستند که در خط مقدم هر روز” واتسون کلمن گفت. نیوجرسی نماینده مجلس افزود که این کارکنان “تمایل به پایین تر آنهایی که پرداخت می شود” و تجربه گردش مالی بالا را در بخش خود.

“اگر آنها محافظت نمی شود اگر ما نمی توانیم اطمینان حاصل شود که آنها آسیب دیده توسط ویروس — که آنها مسری نیست و یا در معرض. فکر می کنم چگونه است که ترجمه را به افشای هزاران نفر از مردم خواهد شد که رفتن را از طریق فرودگاه” او ادامه داد.

به عنوان بخشی از مطالبات مطرح شده در نامه دموکرات ها خواستار حقوق برای حمل و نقل ماموران امنیتی عمل می کنند (H. R. 1140) — که به تصویب مجلس در ماه مارس با حمایت هر دو حزب خواهد بود و به TSA کارگران چانه زنی جمعی حقوق — شامل مراقبت در 2. “اما آن نبوده است, گرفته شده توسط سنا میچ مک کانل به نظر نمی رسد به هر گونه علاقه ای به آنچه در حفاظت از کارگران و حفاظت از افراد” واتسون کلمن اضافه شده است. “او فقط به نظر می رسد با تمرکز بر کسب و کار ثروتمند و ثروتمند افراد است.”

ماه گذشته پلوسی با انرژی و تجارت کمیته صندلی فرانک Pallone و خانه کمیته آموزش و پرورش و نیروی کار صندلی بابی اسکات با تاکید بر نیاز به بهبود مقررات OSHA برای ایمنی کارگران. او به خبرنگاران گفت: در یک تماس را فشار دهید که آن را بالا دموکراتیک اولویت برای چهارمین coronavirus لایحه اضافه کرد که “اگر ما موفق به عمل ما خواهد بود وضعیت حتی بیشتر خطرناک است.” اسکات گفت: آنها تحت فشار قرار دادند تا شامل قانون نیاز OSHA به اتخاذ اضطراری و موقت استاندارد در آخرین coronavirus لایحه اما مسدود شده بود توسط جمهوری خواهان مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کربجل گفت: رهگیری که او امیدوار حداقل برخی از همکاران جمهوری خواه خود آمده در هیئت مدیره. “من نمی بینم که چرا ما همکاران جمهوری خواه در طرف دیگر نمی خواهد بر روی ثبت نام در این” او گفت:. “این است که واقعا در مورد انجام چه راست و چه سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>