داغ پیلاتیز بنیانگذار شانون Nadj مذاکرات بیبر و هایلی صوفیه ریچی را در تمرینات


Hot Pilates Shannon Nadj
صاحب داغ, پیلاتیز, شانون Nadj داخل داغ پیلاتیز استودیو در مارس 05, 2020 در برنتوود کالیفرنیا. لیلی لارنس/گتی ایماژ برای پیلاتیز

اگر شما تا کنون فکر چگونه هایلی بیبر, صوفیه ریچی, Adriana Lima, سلنا گومز, Shanina Shaik, Dakota Johnson, Kendall Jenner, Diddy, جیمز فرانکو و بیشتر ستارههای ماندن در شکل نوک بالا در تمام طول سال های طولانی بنیانگذار و خالق L. A. اول گرم حصیر پیلاتیز تمرین شانون Nadjکرده و پاسخ.

داغ پیلاتس مربی نشستم با ما هفتگی روز پنج شنبه 5 مارس به مناسبت افتتاح استودیو او در برنتوود محله L. A. (او تا به حال یک بسته بندی شده از غرب هالیوود محل پس از 2014) و نشان داد که چگونه برای دریافت, abs, اسلحه و ته مثل وبلاگ های مورد علاقه خود را.

“داغ پیلاتیز شدید تمام بدن تمرین به مجموعه پر انرژی موسیقی” Nadj توضیح داد. “ما با استفاده از دولت از هنر مادون قرمز حرارتی به منظور ارتقاء و در حال حاضر شدید پیلاتیز تمرین.”

Hailey Baldwin Bikini Hot Pilates KOPPER & ZINK BIKINI
هایلی بالدوین و در مورد در ژانویه 2, 2018 در ساحل میامی ، Broadimage/شاتر

اگر شما فکر خود را اصلاح طلب کلاس پیلاتیز شما شکستن عرق فکر می کنم دوباره. 50 دقیقه کلاس گرم به 95 درجه و با تمرکز بر پررنگ و مجسمه سازی بدن خود را با استفاده از کلاسیک پیلاتیز به شمار قلب, ورزش, باند, وزن, مقاومت, حلقه ها و بیشتر.

“در کلاس شما فعال خواهد شد عضلات شما هرگز احساس قبل از ساخت یک هسته قوی و بهبود وضعیت خود” تناسب اندام گورو گفت.

“گرما اجازه می دهد تا عضلات خود را برای گرم کردن بیشتر به سرعت آن را کاهش می دهد مقدار از زمان شما نیاز به درستی گرم برای جلوگیری از آسیب,” او اضافه شده است. “این کمک می کند تا افزایش انعطاف پذیری اجازه می دهد به صورت عمیق و در عین حال امن کشش بیش از حد.”

یکی دیگر از جایزه: “من شخصا احساس می کنم که یک گرم تمرین کمک می کند تا خیط و پیت کردن سموم و د-نفخ” Nadj گود.

اگر بود که کافی نیست, شما می توانید انتظار برای بهره مندی از تمرین در داخل بیش از حد. “پس از 50 دقیقه در استودیو با ما شما شیر را به ارتباط ذهن و بدن و اجازه می دهد درخشش درونی خود را به درخشش از طریق” او گفت:.

Sofia Richie Pink Bikini Hot Pilates
صوفیه ریچی می پوشد کوچک صورتی بیکینی در مکزیک گریز با کمال Scott Disick در آوریل 19, 2019. CLASOS/MEGA

قبل از آمدن در یک کلاس Nadj توصیه به “هیدرات هیدرات هیدرات” و هنگامی که شما ساخته شده آن را به برنت وود یا غرب هالیوود استودیو به تمرکز در حال حاضر و به بدن خود گوش دهید.

Nadj همچنین دارای یک استعداد برای خیاطی روش او چگونه مشتریان خود را احساس می کنند. “من به طور طبیعی بسیار شهودی فرد, بنابراین من درخواست که به من آموزش است. من به عنوان خوانده شده آنچه که اتاق نیاز و سفارشی کردن هر کلاس به دیدار که نیاز به,” او گفت:. “من واقعا در مورد مراقبت از دانش آموزان من’ تندرستی بنابراین من با هر کس در کلاس های من به فشار محدودیت های خود را.”

دلیل این وبلاگ می تواند به توقف هجوم آوردند به کلاس ؟ “نتایج بدون سوال” او نشان داد. “من همه آنها را به تمرکز بر روی فرم مناسب است. از طریق تمرکز بر روی فرم خود را, آنها برای پیدا کردن نتایج آنها به دنبال.

وقتی که می آید به او تمرین شعار Nadj می گوید او یک “با کیفیت بیش از کمیت نوع دختر” و انجام سایر پیلاتیز حرکت به درستی و با هدف چیزی است که مهم است.

اگر شما می توانید آن را در یک کلاس نمی عرق آن شما می توانید به دنبال همراه با Nadj در کانال YouTube جایی که او ارائه می دهد سریع و موثر تمرینات برای کسانی که بر روی بروید.

همانطور که برای آنچه که در آینده برای این ترینر? “ما در حال رفتن به باز کردن یک استودیو در نیویورک و به دنبال آن من و شهر تورنتو است. دیدگاه من این است به گسترش نام تجاری در سطح جهانی است و ما در حال راه اندازی خود ما لباس خط داغ.™️ این بهار. تیم من و من نیز کار بسیار صمیمی و خلاق پروژه بنابراین در ارتباط باشید” او به طعنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im