بیمارستان ها به طور ناگهانی از پزشکان جوان — به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت صدور ویزا


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان بیمارستان در سراسر ایالات متحده بریس برای یک مشکل شش ماه — با موج اول این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم مواج و نگرانی در مورد موج دوم در پاییز — برخی از آنها بشدت کوتاه کارکنان به دلیل یک موقع تغییر سیاست های مهاجرتی و خود متناقض پیاده سازی.

بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئن 22, محرومیت از ورود بسیاری از مهاجران در ویزای کار آمد راست به بیمارستان ها انتظار داشتند که یک کلاس جدید از ساکنان پزشکی. صدها نفر از پزشکان جوان قادر به شروع رزیدنتی خود را در زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شامل H1-B ویزا برای کارگران بسیار ماهر استفاده شده است که توسط برخی از پزشکان تمرین در خارج از کشور که در آمریکا اقامت اسلات. در این اعلامیه اظهار داشت که پزشکان “که با ارائه مراقبت های پزشکی به افرادی که قرارداد COVID-19 و در حال حاضر در بیمارستان بستری” باید معاف از تحریم, اما آن را واگذار صدور ارشاد به ادارات دولتی و امنیت داخلی. که هدایت کند بوده است و همخوانی ندارد.

بسیاری از کنسولگری آغاز شده تصویب پزشکان ویزا در روز پنج شنبه پس از Marketplace خواسته وزارت امور خارجه در مورد تاخیر. دیگران می گویند آنها هنوز هم منتظر راهنمایی.

در بیمارستان که در آن بسیاری از ورودی ساکنان دارندگان ویزای حتی یک تاخیر چند هفته در ورود در ایالات متحده در ایجاد یک نیروی انسانی بحران است. پزشکان و مدیران می ترسند که پیامدهای گذشته برای بقیه سال آنها را ترک overworked و آمادگی حتی قبل از موج دوم ویروس بازدید.

ProPublica شنیده است از 10 خواهد بود-پزشکی ساکنان گیر کرده در خارج از کشور به دلیل H1-B مسائل مربوط به ویزا. شش نفر از آنها تا به حال بدست اضطراری کنسولگری قرار ملاقات برای تایید ویزا, اما زمانی که آنها وارد جلسات به آنها گفته شد خود ویزا نمی تواند تایید شود. سه نفر هنوز در انتظار DHS تایید برای خود ویزا گام های لازم قبل از ویزا به یک کنسولگری مهر است. یکی از ساکنان به حال برنامه تصویب شد اما رد اضطراری سفارت وقت مصاحبه به دلیل ممنوعیت. تمام شد به مقصد بیمارستان مواضع درمان COVID-19 بيمار.

وزارت امور خارجه گفت: Marketplace روز جمعه که آن را “در رابطه با وزارت امنیت داخلی و بین همکاران ایجاد و اجرای روش” برای ممنوعیت صدور ویزا و آن را “ابلاغ خواهد شد و در ادامه به ارتباط اجرای روش” به کنسولگری های خارج از کشور.

روز پنج شنبه وزارت امور خارجه به سایت ارسال شده هدایت هجی کردن که پزشکان درمان COVID-19 بيمار معاف از ممنوعیت. در آن روز بسیاری از ساکنان ProPublica به صحبت کرد گفت: آنها تا به حال به طور ناگهانی دریافت ویزا مصوبات. “کاملا قابل چرخش با توجه به این که من دریافت یک ایمیل رد سه روز پیش” یکی گفت. حداقل در پنج کشور اما کنسولگری بودند هنوز پردازش پزشکان ویزا.

این کمیته از کارورزان و دستياران وابسته از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی شنیده است از بیش از 250 کارورزان گیر کرده خارج از کشور است. بیش از 150 نفر از آنها در ویزای H-1B.. (دیگران در ویزا که نه تحت پوشش در مغلوب ساختن پیشی جستن بان, اما نمی توانید به دلیل تصویب خود را در کنسولگری هنوز هم بسته به علت این بیماری همه گیر.) رئيس جمهور اتحادیه جسیکا ادواردز با اشاره به Marketplace که در حالی که این تعداد ممکن است صدای کوچک هر کارآموز است که مسئول مراقبت از هزاران نفر از بیماران.

از سال 2017 وجود دارد 2,532 پزشکی ساکنان در H1-B ویزا با توجه به مجله انجمن پزشکی آمریکا — هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: محدودیت های قانونی مهاجرت ممکن است آن را کمتر جذاب برای بیمارستان ها به اسپانسر ویزا در چند سال گذشته است. اما این تاثیر در بیمارستان ها بسیار متمرکز در کمتر معتبر بیمارستان که تمایل به تکیه بر ساکنان از خارج از کشور.

در یکی از شهر نیویورک در بیمارستان خدمت کم درآمد ساکنان نزدیک به نیمی از ورودی کلاس هنوز هم در گیر کرده در خارج از کشور منابع مختلف تایید به ProPublica. یک بیمارستان در شهرستان میانه گفت: Marketplace که “تقریبا نیمی” از آن سال اول پزشکان آغاز شده در زمان. در ایالات جنوبی یک منطقه در حال حاضر تحت الشعاع COVID-19 موارد یک پزشک بود که در مجموعه ای برای شروع گفت ProPublica او در میان 10 ساکنان هنوز هم در انتظار تایید ویزا که از اوایل ماه جولای. تمام بیمارستان ها و پزشکان صحبت کرد به Marketplace در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها نگران به خطر انداختن خود و برنامه های کاربردی ویزا.

ProPublica نیز صحبت به بیشتر تجربه پزشکان در مواجهه با همان شماره—, از جمله عفونی-متخصص بیماری های مسدود شده از شروع یک کار در یک منطقه از غرب ایالات متحده که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش است.

هنگامی که وجود ندارد به اندازه کافی ورودی ساکنان به جای ترک سال سوم ساکنان نیروی انسانی بحران منجر شود.

در شهر نیویورک بیمارستان, دکتر گفت: Marketplace که تنها پس از 10 روز از کوتاه-نیروی انسانی یکی از ساکنان به نام به حال در بیمار از خستگی. دکتر بازگو اخیر تغییر در آن وجود دارد تا به حال تنها دو junior ساکنان در تماس, در مقایسه با نمونه شش. حتی با داشتن ساکنان کار به صورت جداگانه به جای در تیم دو آنها نمی تواند نگه دارید تا با بیمار جدید پذیرش.

“بیماران به تنها ماندن وجود دارد در حال انتظار در (اورژانس) برای ساکنان خود را به پایان برساند برای اولین بار پذیرش به منظور آنها را ببینید,” دکتر گفت:. “زمانی که شیفت بود بر من وارد شده به کامپیوتر و من یادداشت کنید نوشته شده در 10 p. m., 11 p. m. و این ساکنان در حال انتظار برای رفتن به صفحه اصلی و سپس بازگشت دوباره در 6:30 a. m.”

حتی در بیمارستان ها با کاهش COVID-19 caseloads کوتاه-نیروی انسانی یک مشکل بزرگتر از آن را در قبل از همه گیر بار. برخی از بیمارستان ها در حال دیدن یک “افزایش غیر COVID بیماران” که قادر به مراقبت از شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی در طول مستند و در حال حاضر رو به وخامت دکتر در کوتاه مدت کارکنان بیمارستان گفت ProPublica. و از آنجا که پروتکل های جلوگیری از پزشکان از تعویض عقب و جلو بین COVID-19 و غیر COVID-19 بیماران این بیمارستان نیاز به نگه داشتن بیشتر پزشکان در تماس به حفظ سطح نیروی انسانی در هر دو بخش.

“اگر کسی به شدت بیمار خواهد شد که آنها را ببینید ؟” بیمارستان مدیر گفت ProPublica. “من ساکنان فقیر در حال اجرا در اطراف در تلاش برای مطمئن شوید که هر کس دیده می شود در موقع. و ساکنان هستند اما آنها تنها می تواند در یک مکان در یک زمان.”

برخی از این مشکلات را ثابت خواهد شد که ساکنان دریافت با تاخیر ویزا مصوبات و قادر به آمده است. اما آن را هفته اگر نه ماه با موفقیت به پردازنده آنها است. در این میانه بیمارستان پیش بینی می کند که ورود ساکنان ممکن است قادر به شروع و تا اواسط ماه اوت است. در ضمن آنها understaffing خدمات و با استفاده از سال چهارم پزشکی دانش آموزان در محل از ساکنان.

بیمارستان ها استفاده می شود به فصل تابستان بهره وری شکاف به عنوان جدید کارورزان یادگیری طناب. این سال می تواند ادامه به سقوط — هنگامی که موج دوم coronavirus عفونت است انتظار می رود.

“من واقعا نگران است که در سه ماه” گفت: مدیر پزشکی “ما در حال رفتن به یک دسته از ساکنان که فقط خسته و تنها با وارد شدن به بدترین بخشی از سقوط آنفولانزا و COVID فصل است.”

این پزشکان در حال حاضر به فشار خود را از طریق موج اول COVID-19 در این بهار. بعلاوه در بیمارستان ها سخت ترین ضربه از ممنوعیت صدور ویزا از ساکنان چیدن تا شل اغلب خود H1-B دارندگان ویزای آتی که در حال حاضر نامشخص است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع نیست, لغو ویزا برای هر کسی که در حال حاضر در ایالات متحده, اما اگر آنها را ترک کشور — که آنها را مجبور به انجام اگر آنها تغییر شغل — توانایی خود را برای بازگشت نامشخص است. برخی از پزشکان در مصاحبه با ProPublica زندگی در ایالات متحده قبل از همه گیر و به خانه بازگشت تا حدودی به دریافت ویزا موافقت خود را برای شغل جدید است. یک دکتر به پایان رسید تا گیر در هند در حالی که شوهر او قادر به آنجا سفر از آمریکا

دکتر دیگری از هند در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده گفت: Marketplace: “من پدر و مادر آنها (در هند) توسط خودشان و هر دو از آنها حدود 70. در برخی از نقطه احتمالا آنها را گرفتن عفونت است.” اگر اتفاق می افتد که پزشک قصد دارد به ترک ایالات متحده برای مراقبت از آنها — “و اگر من می آیند من نمی آمد. در این نقطه من واقعا اهمیتی نمی دهند.”

این احساس که ایالات متحده نمی ارزش آنها مرکب است در میان ساکنان که در حال حاضر زندگی می کردند از طریق موج اول COVID-19 و که در حال حاضر رو به کار زیاد و ویزا عدم قطعیت است. گفت: برخی از کشورهای دیگر در حال ساخت آن را آسان تر برای پزشکان به مهاجرت در حالی که ایالات متحده آنها را در برزخ است.

“ما احساس می کنیم جنبهی برای آنچه که ما در حال انجام” نیویورک ساکن شهرستان گفت. “و چه چیز دیگری می تواند شما را بیش از به خطر انداختن زندگی خود را؟”

محکم regimented اقامت برنامه را می توان روی حیله و تزویر برای H1-B دارندگان ویزای حتی در بهترین موارد است. پزشکان پیدا کردن در اواسط ماه مارس اگر آنها “همسان” با ایالات متحده در بیمارستان, جایی که آنها انتظار می رود برای شروع در آغاز ماه ژوئیه. DHS اغلب طول می کشد بیش از آن که به تایید H1-B برنامه های کاربردی. کارفرمایان می توانند برای پرداخت پردازش سریع برای تضمین یک تصمیم در پنج روز — اما DHS خود را تعطیل پردازش سریع در 22 مارس به دلیل COVID-19 و نمی بازگشایی آن تا ژوئن 8.

مدت کوتاهی بعد از آن تهمت صادر شده خود را اعلام ممنوعیت مطالب در بسیاری از انواع ویزا از جمله H1-B.

اکثر مردم از آمدن به ایالات متحده برای رزیدنتی وارد در نوع دیگری از ویزای J-1 و نه با تهمت و ممنوعیت هر چند برخی از آنها تا به حال مسائل مربوط به گرفتن کنسولگری قرار ملاقات به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما پزشکان فراموش یکسان کار می کنند بدون در نظر گرفتن انواع ویزا. اگر هر چیزی پزشکان با H1-Bs هستند واجد شرایط بیش از کسانی که با J-1s از آنجا که آنها نیاز به تکمیل هر سه فاز از مالیات آمریکا Medical Licensing Exam قبل از شروع رزیدنتی. ساکنان با H1-B ویزا تمرین بودند پزشکان در کشورهای خود مشغول به خدمت جدید پزشکی-مدرسه grads از آمریکا

زودتر مهاجرت ممنوعیت دائم مهاجران به تصویب رساند که در ماه مارس موجود گسترده پزشکی کارگر معافیت. زمانی که شایعات از کار و ممنوعیت صدور ویزا شروع به چرخش در اواخر بهار وکلای مهاجرت و بیمارستان ها از آن انتظار می رود عبارتند از همان زبان است. به جای ماه ژوئن اعلام ذکر شده تنها پزشکان با کار در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

هر ساکن صحبت کرد که با ProPublica تا به حال ارائه مدارک و شواهد به دولت ایالات متحده است که آنها را ملاقات کرد که توضیحات. برخی گفته بودند توسط ماموران کنسولی که آنها احتمالا معاف. اما تا زمانی که آنها دریافت, وزارت ارشاد, آنها تا به حال به محل ویزای خود را در “اداری” — نامحدود برگزاری الگو.

ProPublica دیدم یک تصویر از یک فرم داده شده به یک متقاضی ویزا اطلاع رسانی به آنها را نگه دارید. این فرم است که به طور معمول استفاده می شود برای درخواست اطلاعات بیشتر از متقاضی. در این مورد هر چند یک افسر کنسولی تا به حال تغییر شکل به می گویند که پردازش نمی خواهد تا آغاز “اجرای روش” برای ویزا-ممنوعیت معافیت ارائه شده بود.

پزشکان در برزخ را تشکیل واتساپ گروه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و پشتیبانی اما این گفت و گو نشان داده تناقضات در ممنوعیت اجرای. برخی از کنسولگری ها مانند کسانی که در صربستان و روسیه و امارات متحده عربی را تایید پزشکان H1-B ویزا به عنوان معاف. در مورد اختلاف وزارت امور خارجه گفت: Marketplace: “متقاضیان بر این باورند که آنها واجد شرایط برای معافیت از ریاست جمهوری اعلام 10052 باید بررسی سایت از نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در مورد وضعیت فعلی خدمات. چگونه انتصاب سیستم های مدیریت می تواند متفاوت باشد بسته به بخش کنسولی.”

یک متقاضی که رسیده به وزارت امور خارجه برای کمک ایمیلی دریافت پاسخ از یک کارمند در جولای 10. کارمند گفت که تا آنجا که آنها می دانستند دفتر کنسولی امور داده بود هدایت به کنسولگری ها و سفارت خانه ها به روند ویزا که معاف از ممنوعیت. (این سازمان کاهش یافته است به نظر که ایمیل.)

در روز پنج شنبه که متقاضی دریافت ایمیل دوم از همان کارمند است. هدایت شده بود آهسته در آینده کارمند اعتراف کرد اما آن را تا به حال در نهایت از طریق آمده است.

اما برخی از کشورها هنوز هم تغییر نکرده شیوه های خود را. یک دکتر گیر کرده در خارج از کشور گفت: Marketplace آنها می خواهم ارسال یک ایمیل پیگیری به سفارت در روز پنج شنبه صبح. “او به من داد همان پاسخ,” دکتر گفت: “که آنها هنوز هم در انتظار راهنمایی از وزارت امور خارجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de