کارگران بیمارستان مثل من در حال راه انداختن یک جنگ علیه Coronavirus. که در آن ما است GI بیل ؟

CHULA VISTA, CALIF. -- FRIDAY, APRIL 10, 2020: A nurse gets help putting on her personal protective equipment before heading into a negative pressure room to administer care for a COVID-19 patient, at Sharp Chula Vista Medical Center in Chula Vista, Calif., on April 10, 2020. (Marcus Yam / Los Angeles Times via Getty Images)

یک پرستار می شود کمک به قرار دادن بر روی تجهیزات حفاظت فردی قبل از تجویز برای مراقبت از Covid-19 بیمار در تیز چولا ویستا مرکز پزشکی در چولا ویستا کالیفرنیا در 10 آوریل سال 2020 است.

عکس: مارکوس یام/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

در هفته های اخیر کارکنان مراقبت های بهداشتی شده اند منادی به عنوان قهرمانان ملی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. زمان جنگ شباهتها جریان آزادانه: U. S. Secretary-General آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام Covid-19 همه گیر ترین چالش بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است. اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به “پشتیبانی نیروهای ما” با اشاره به مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان “سربازان در این مبارزه است.”

در بسیاری از راه های مقایسه مناسب است. پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی خود را داوطلب خدمت سربازی در جنگ علیه یک ویروس است که آلوده به هزاران نفر و کشته شدن صدها نفر از همکاران خود را در سطح جهان است. عبارات عمومی در حمایت از بهداشت حرفه ای معنی دار هستند. اما آنها نیز کافی برای غرق کردن سکوت پر سر و صدا از کاپیتول هیل در پاسخ به نصب گریه برای اقدامات امداد — رئیس در میان آنها آموزشی بخشش بدهی.

هر Covid-19 بیمار بستری در بیمارستان خواهد بود برای مراقبت توسط یک تیم حرفه ای است که از لحاظ نظری باید بیش از $1 میلیون نفر در ترکیب بدهی های دانشجویی.

من یک پزشک هستم و جای تعجب نیست صاحب قابل ملاحظه وام دانشجویی. شما نمی توانید تبدیل شدن به یک دکتر در امریکا بدون پرداخت پول برای سال آموزش عالی پس من شروع به حرفه پزشکی با بیش از $200,000 در بدهی های آموزشی — متوسط برای دانشکده پزشکی grads. در ایالات متحده, متوسط حقوق و دستمزد پزشکان جدید در آموزش حدود 57,000 در هر سال است. چهار سال به اقامت و حدود $20,000 در پرداخت وام بعد من هنوز انصراف دور در بهره. من مدیون بیش از زمانی که فارغ التحصیل شدم.

در حال حاضر به عنوان یک رزیدنت روانپزشکی در کشور کانون این بحران من وظیفه با پاسخ به بهداشت روانی شرایط اضطراری از جمله برای Covid-19-مثبت بيماران است. هنگامی که در بیمارستان من را فراهم خواهد کرد سرپایی پوشش برای همکاران کشیده به کار شیفت در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه. بسیاری از تاریخ و دستياران شده اند “مستقر” به طب داخلی تیم های غرق موج جزر و مدی از Covid-19 بيمار. ما در حال گسترش فراتر اصلی ما شرح شغل. حتی پس نسبت به من پرستاری استروژن و ICU همکاران من آن آسان است.

در میان مدیون مراقبت های بهداشتی کارگران پزشکان جوان به تنهایی نیست. تقریبا 70 درصد از تمام پرستاران — که کارکنان truest خط مقدم در این بیماری همه گیر — فارغ التحصیل از آموزش با $40,000 به 150.000 دلار در بدهی. خواهر من, یک, خانواده, پزشکی, پرستار, پزشک که مسئول نظارت بر درمانگاه در پناهگاه بی خانمان محلی است وحی پرداخت بهره در دانشکده پرستاری وام برای 10 سال بدون اینکه خللی در اصل. در حال حاضر او reuses مقاله همان شب هر روز به بررسی بیماران مبتلا به Covid-19 علائم. متوسط بدهی از فارغ التحصیلی دانشجو است که حدود $30,000 — در تاریخ همتراز با متوسط سالانه حقوق و دستمزد خبره دارو تکنسین EMTs و آمبولانس خدمه.

فقط تصور کنید: هر Covid-19 بیمار بستری در بیمارستان خواهد بود برای مراقبت توسط یک تیم حرفه ای است که از لحاظ نظری باید بیش از $1 میلیون نفر در ترکیب بدهی های دانشجویی. بنابراین مطمئن شوید که شما می توانید تماس بگیرید با استفاده از قهرمانان. اما ما ترجیح می دهم تسکین بدهی.

منتقدان می گویند یک بحران اقتصادی است و هیچ زمان به بحث در مورد بدهی های دانشجویی اصلاحات. برخی از مشاهده چنین اصلاحات به عنوان قرار دادن یک بار بی بر مالیات دهندگان آمریکایی. دیگران را به ما یادآوری می کنند که ما امضا برای این مشاغل و هی حداقل ما شغل. اما در عصر Covid-19 واقعیت رو به کارکنان مراقبت های بهداشتی است که بیشتر شبیه به استقرار نظامی از یک روز در محل کار. ما در حال حاضر صحبت از جبهه و خطوط redeployments انزوا مناطق تورهای وظیفه. برای بسیاری از این دیگر شغل ما امضا برای, اما آنها تقاضا مهارت های ما مدیون خودمان را برای به دست آوردن.

بسیار شده است ساخته شده از کمبود تجهیزات حفاظت فردی و هنوز ملت ما در طول این بحران است. این کمبود در حال حاضر — و ادامه خواهد داد به هزینه کارگران بهداشت و درمان سلامتی خود و, برای بسیاری از زندگی خود را. از کارکنان مربوط به فراشی به درمانگران تنفسی به حضور پزشکان ما همه پر کردن شکاف ها در یک سیستم طراحی شده برای جهانی همه گیر. و هنگامی که گرد و غبار حل و فصل بسیاری از شما نیاز به بازسازی و سلامت خود را در حالی که رقیب با بسیار واقعی تروما از کار در میان یورش بیمار در حال مرگ و عزاداری بیماران و همچنین خانواده های آنها.

Covid-19 مراقبت از سلامت جانبازان سزاوار بهتر از شش ماه اقامت در پرداخت وام برای همه وام گیرندگان به عنوان بخشی از اخیرا به تصویب محرک. قطعا ما سزاوار بهتر از خیس خدمات عمومی وام بخشش برنامه که برای بسیاری از ما واجد شرایط نیست و آن — داشتن رد 99 درصد از متقاضیان در سال 2018 شد به نام “اساسا شکسته” توسط مقامات دولتی استخدام مدیریت آن است. اگر مراقبت های بهداشتی کارگران را شغل ما به عنوان ضعیف به عنوان وزارت آموزش و پرورش مدیریت وام های دانشجویی, بیماران می میرند در نرخ هشدار دهنده.

و در عین حال با هیبت الهام بخش قابلیت اطمینان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است به این مناسبت نشان دادن تعهد به اخلاق در این زمینه است. من افتخار می کنم به بخشی از این جامعه افتخار به مهارت های که سهولت بیمار رنج می برند. چه پس از آن راه معقول برای دولت ما به بازپرداخت این بار ؟

نگاهی به جنگ جهانی دوم دوران GI صورتحساب ممکن است آموزنده. این GI صورتحساب شامل فوری پاداش های مالی برای تقریبا تمام جانبازان. مزایای اضافی شامل کم هزینه وام مسکن اختصاص داده شده وام های اختصاص داده شده جبران بیکاری و شهریه حق الزحمه. مزایای ارائه شد به همه دامپزشکان فعال حداقل به مدت 90 روز در طول یک مدت زمان اختصاص داده شده.

مانند تمام سیستم های ثروت و دانش و قدرت آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی خود را گفتمان. چه با صدای بلند گفت: توابع در کنار چه خاموش باقی می ماند. کلمه “قهرمان” حمل لود تاریخ است. آن را در اصل اشاره به یک فرد — یک مرد اغلب نیمه الهی در مبدا — که نشان از قدرت مافوق انسانی. قهرمانان قهرمان باعث می شود در برابر همه شانس فدا کردن رفاه خود در پیگیری. کارکنان مراقبت های بهداشتی داده شده است کار بسیار دشوار مبارزه Covid-19.

اما ما در دنیای واقعی که در آن ما حقه بازی این کار با همان خواسته که هر آمریکایی: مراقبت از کودک, وام مسکن, بیمه سلامت, اجاره, پرداخت وام دانشجویی ، زمانی که پرستاران به نام سربازان و گفت: برای مبارزه با جنگ ما باید تعجب می کنم آنچه که نادیده گرفته شده است. زمانی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos رد طرح برای وام دانشجویی بخشش به عنوان “دیوانه” ما باید بپرسید که زبان خود را در خدمت. و هنگامی که کنگره صحبت می کند به نمایندگی از شرکت های بزرگ در حالی که سکوت کردن در مورد یک مسئله تأثیر 42 میلیون مدیون فارغ التحصیلان ما باید بداند که سکوت با صدای بلند.

صحبت های عمو سام. حمایت از نیروهای نظامی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>