امنیت نگرانی Covid-19 ماسک در حال شکستن تشخیص صورت, به بیرون درز, سند نشان می دهد

در حالی که پزشکان و سیاستمداران هنوز هم در تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها به barest از اقدامات احتیاطی در برابر Covid-19 پوشیدن ماسک وزارت امنیت داخلی اتحاد مخالف نگرانی با توجه به هوش توجه داشته باشید” در میان BlueLeaks ای از اجرای قانون اسناد: ماسک در حال شکستن پلیس صورت به رسمیت شناختن.

سریع گسترش جهانی و مداوم تهدید coronavirus ارائه شده آشکار موانع به تشخیص صورت مشابه گسترش جهانی. ناگهان همه پوشش چهره خود را. حتی در شرایط ایده آل صورت به رسمیت شناختن فن آوری اغلب مبارزه با دقت و به خصوص ملال انگیز سابقه وقتی که می آید به شناسایی چهره که نیست سفید یا مرد. برخی از شهرداری ها مبهوت با آزادی های مدنی پیامدهای نادرست و مات نرم افزار در دست غیر قابل توصیف و بیش از حد تهاجمی پلیس را آغاز کرده اند منع نرم افزار تشخیص چهره آشکار است. اما جهانی همه گیر ممکن است سهوا ارائه حریم خصوصی ثابت خود را — و یا برای پلیس یک نام تجاری جدید بحران است.

یک Homeland Security intelligence توجه به تاریخ مارس 22 بیانگر این اجرای قانون و اضطراب به سلامت عقل درگیری با امتیازات محلی و پلیس فدرال که به طور فزاینده تکیه بر هوش مصنوعی ابزار. بولتن پیش نویس توسط DHS هوش سازمانی مبارزه با تروریسم ماموریت مرکز در رابطه با انواع سازمان های دیگر از جمله گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک, “بررسی اثرات بالقوه است که استفاده گسترده از ماسک محافظ می تواند در عملیات امنیتی که ترکیب, تشخیص چهره, سیستم — مانند دوربین های پردازش تصویر سخت افزار و نرم افزار و الگوریتم های تشخیص تصویر — به نظارت بر فضاهای عمومی در حال انجام Covid-19 اضطراری برای بهداشت عمومی و در ماه های پس از همه گیر فروکش.”

مینه سوتا Fusion مرکز post-9/11 سازمان اطلاعاتی است که بخشی از یک بحث ملی شبکه های توزیع اعلامیه در 26 ماه مه به عنوان تظاهرات بودند تشکیل قتل جورج فلوید. در این هفته که به دنبال این مرکز فعال تحت نظارت این تظاهرات تحت فشار قرار دادند و روایت است که اجرای قانون بود مورد حمله قرار گرفت. سیاهههای مربوط به ایمیل موجود در BlueLeaks پاسخها نشان می دهد که توجه داشته باشید همچنین ارسال به شهرستان و دولت و مقامات دولتی و خصوصی ماموران امنیتی در کلرادو و بدون توضیح به یک بیمارستان و کالج.

جدید بهداشت عمومی وضعیت موجود نشان دهنده روشن تهدید به الگوریتمی پلیس.

جالب بولتن fixates در یک سناریوی عجیب و غریب: “خشونت دشمنان” آمریکا از اجرای قانون فرار از تشخیص چهره توسط طلبانه بهره برداری فعلی بهداشت عمومی دستورالعمل در مورد ماسک استفاده است. “ما ارزیابی خشونت آمیز افراط گرایان و دیگر جنایتکاران که در طول تاریخ حفظ علاقه در اجتناب از تشخیص چهره,” بولتن آمده است: “به احتمال زیاد برای به دست گرفتن فرصت طلبانه بر امنیت عمومی اقدامات توصیه به پوشیدن ماسک صورت برای مانع اثربخشی تشخیص چهره سیستم در فضاهای عمومی با امنیت همکاران.” اطلاع تصدیق میکند که “در حالی که ما هیچ اطلاعات خاص است که افراطیون و جنایتکاران دیگر در ایالات متحده با استفاده از محافظ پوشش صورت برای انجام حملات برخی از این اشخاص قبلا ابراز علاقه در اجتناب از تشخیص چهره و ابلاغ دستورالعمل های ساده برای پنهان کردن هویت هر دو قبل و در طول زمان Covid-19 بیماری همه گیر.” این ادعا توسط یک مرجع به یک عضو ناشناس “سفید supremacist افراطی آنلاین فروم” که پیشنهاد حمله به زیرساخت های حیاتی سایت “در حالی که با پوشیدن یک ماسک تنفس برای مخفی کردن یک عاملان [sic] هویت.” تنها شواهد دیگر, داده, است, اینترنت, پچ پچ از قبل از همه گیر.

اما این بولتن همچنین نشان دهنده یک نظارت گسترده تر احساس وحشت و نگرانی: “تشخیص چهره سیستم به احتمال زیاد کمتر موثر به عنوان گسترده استفاده از پوشش صورت برای اهداف ایمنی ادامه” می خواند یکی دیگر از سربرگ. حتی اگر امنیت داخلی به نظر می رسد با تمرکز بر فرضی موارد خشونت تروریست ها با استفاده از پارچه ماسک برای گول زدن دوربین های هوشمند جدید بهداشت عمومی وضعیت موجود نشان دهنده روشن تهدید به الگوریتمی policing: “ما ارزیابی تشخیص چهره سیستم های مورد استفاده برای حمایت از عملیات امنیتی در فضاهای عمومی کمتر موثر خواهد بود در حالی که گسترده استفاده عمومی از facemasks از جمله جزئی و به صورت کامل پوشش است تمرین عمومی برای محدود کردن گسترش Covid-19.” حتی پس از اجباری ماسک سفارشات در حال برداشته بولتن frets به تازگی epidemiologically آگاه آمریکایی است و به احتمال زیاد به نگه داشتن آنها را که “در ادامه به تاثیر اثربخشی تشخیص چهره سیستم است.”

در این نبرد بیش از ماسک predates این بیماری همه گیر. در طول سال 2011 اشغال وال استریت اعتراض اداره پلیس شهر نیویورک کشیده حقوقی ژیمناستیک به دستگیری تظاهرکنندگان پوشیدن پوزخند Guy Fawkes ماسک نکردم با hactivist گروه ناشناس با استناد به یک سال 1845 قانون است که ممنوعیت گروه از دو یا بیشتر مردم از پوشش چهره خود را در عمومی به جز در “لباس مبدل در امدن حزب و یا مانند سرگرمی است.” ممنوعیت در کشورهای در سراسر کشور به دنبال اغلب در پاسخ به اعتراض جنبش. در سال 2017, برای مثال, داکوتای شمالی ممنوع ماسک اعتراض بیش از داکوتای دسترسی به خط لوله. دیگر ضد ماسک قوانین طراحی شده بودند برای جلوگیری از Ku Klux Klan تجمعات هر چند اغلب با هدف اصلی حفاظت از سفید نخبگان.

Homeland Security سند نقل به عنوان دلیلی برای نگرانی تاکتیک های مورد استفاده در سال های اخیر طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است. در این جنبش که همزمان با ظهور چین پیچیده دولت نظارت پلیس انجام شده در اطراف دوربین های متصل به قطب احتمالا به تصرف خود مواجه شد. تظاهرکنندگان در پاسخ درخشان اشاره گر لیزری در پلیس اره پایین lampposts نصب شده با دوربین های دیجیتال و پوشش است. “در ابتدا تنها نظامیان ماسک عینک” Chit وای جان Mok یک دانشجوی دکترای جامعه شناسی است که به مطالعه جنبش های اجتماعی گفت: رهگیری. “اما بعد از آن زمانی که حتی مسالمت آمیز مجامع و یا پیاده روی نیز ممنوع اکثر معترضان میانه رو و یا شبه آنها را میپوشید.”

در هنگ کنگ بیش از حد مقامات دیدم ماسک به عنوان یک مشکل. در ماه اکتبر سال گذشته اجرایی کری لام ممنوع پوشش صورت در تظاهرات بیشتر enraging معترضان. در ماه مارس به عنوان Covid-19 گسترش دولت ناگهان معکوس سیاست خود را و شروع نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

در چند ماه گذشته شرکت های سراسر جهان را درهم برای انطباق با سیستم های خود را به صورت پوشش با چند ادعا می کنند که آنها می توانند شناسایی نقاب چهره. تا کنون شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از این ادعا است. برخی از شرکت ها به نظر می رسد که به روز رسانی الگوریتم های خود را توسط photoshopping ماسک بر روی تصاویر از مجموعه داده های موجود که می تواند منجر به اشتباهات عمده. برای استفاده از تشخیص چهره برای شناسایی افراد در خیابان “این امر می تواند بهترین به تعداد زیادی از نمونه های زندگی واقعی نشان دادن بسیاری از مردم ماسک و زوایای مختلف آنها دستگیر شده,” چارلز رولتا یک تحلیلگر با IPVM از یک گروه مستقل که آهنگ های تکنولوژی نظارت گفت: رهگیری. بدون چنین تصاویر او افزود: “وجود یک خطر قابل ملاحظه ای بالاتر از مثبت کاذب نرخ ارز که در اجرای قانون تنظیم می تواند منجر به غیر قانونی بازداشت و یا بدتر.” IPVM تست شده چهار صورت به رسمیت شناختن سیستم در فوریه و نشان داد که عملکرد آنها بود به شدت کاهش می یابد با نقاب چهره.

امنیت داخلی گمرک و حفاظت مرزی که با استفاده از تشخیص چهره غربالگری در بین مسافران نیز ادعا کرد که فن آوری آن آثار در نقاب چهره. در این سناریو مسافران نگاه مستقیم به دوربین زاویه است که باعث می شود آن را آسان تر برای شناسایی آنها حتی با ماسک.

امنیت به تازگی به تلاش برای گسترش استفاده از تشخیص چهره توسط CBP. در ماه دسامبر در پی اعتراض مقامات اداره رفت و برگشت طرح به صورت شناخت از شهروندان ایالات متحده اجباری در فرودگاه که پرواز آنها را به و یا از مقصد های بین المللی. زمان پروتکل های اجازه می دهد تا شهروندان را به انتخاب کردن از تشخیص صورت غربالگری.

حتی به عنوان امنیت داخلی هشدار داد در سند ظاهری, خطرات ناشی از نقاب “خشونت دشمنان” آژانس هشدار در مورد خشونت اعمال شده توسط anti-maskers. همان روز که مینه سوتا Fusion مرکز توزیع هوش توجه داشته باشید از آن منتشر شده یک ثانیه یک هشدار است که برخی از افراد مشاهده ماسک سفارشات به عنوان “دولت نفس بیش از حد” — و خواهد هر چه زودتر از پوشش چهره خود را. “شده اند وجود دارد چند حوادث در سراسر ایالات متحده” سند دوم خواندن “از افراد درگیر در ضرب و جرح در قانون اجرای یک پارک رنجر و کسب و کار ضروری کارکنان در پاسخ به درخواست به پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im