امنیت الگوریتم لغو ویزای آمریکا از جنایات جنگی محقق ایال Weizman

ایال Weizmanاسرائیل متولد شده انگلیسی, معمار که با استفاده از ویژوال تجزیه و تحلیل برای بررسی جنایات جنگی و دیگر اشکال خشونت دولتی بود محروم از سفر به ایالات متحده در این هفته برای نمایشگاه کار خود را پس از شناسایی به عنوان یک خطر امنیتی توسط یک الگوریتم استفاده شده توسط وزارت امنیت داخلی.

Weizman استاد در Goldsmiths, University of London, که در آن حقوق بشر تحقیقات سازمان پزشکی قانونی معماری است که بر اساس اغلب سفر به آمریکا برای سخنرانی و نمایشگاه کار می کنند. سال گذشته قانونی معماری انتخاب شد برای شرکت در ویتنی دوسالانه و تولید یک تحقیق در همکاری با رهگیری از بنیانگذاران Laura Poitras — چگونه یک ویتنی عضو هیئت مدیره سود از تولید از گاز اشک آور علیه غیرنظامیان در دوازده کشور از جمله در مرز ایالات متحده و مکزیک.

اما هفته گذشته به عنوان او آماده برای سفر به میامی برای باز کردن یک نظرسنجی بزرگ نمایشگاه پزشکی قانونی معماری کار “درست به مقیاس” در موزه هنر و طراحی در میامی Dade College, Weizman مطلع شد از طریق ایمیل است که او تا به حال شده است از حذف ویزا-چشم پوشی از طرح و خواهد بود نه مجاز به هیئت مدیره پرواز خود را.

“ابطال اطلاع اظهار داشت: هیچ دلیل و وضعیت را به من داد هیچ فرصتی برای تجدید نظر و یا به ترتیب یک جایگزین ویزا” Weizman توضیح داد در بیانیه خوانده شده در میامی افتتاح در شب چهارشنبه.

“این نیز یک سفر خانواده. همسر من پروفسور اینس Weizman که برنامه ریزی شده بود را به مذاکرات در آمریکا خودش و ما دو فرزند سفر یک روز قبل از من قرار بود به” معمار اضافه شده است. “آنها متوقف شد و در فرودگاه JFK در نیویورک که در آن اینس جدا شد و از فرزندان ما و بازجویی توسط مقامات مهاجرت برای دو ساعت و نیم قبل از اینکه اجازه ورود.”

در سفارت آمریکا در لندن Weizman در مصاحبه ای گفته یک افسر به او گفت که او مجوز سفر کرده بود باطل شده است زیرا “الگوریتم” تا به حال شناسایی نامشخص تهدید امنیتی در ارتباط با او.

به عنوان همکار من سام Biddle گزارش در سال 2018 به وزارت امنیت داخلی پرداخت می شود یک ماشین خودکار یادگیری شرکت david francis, $200,000 که در آن سال به تست “مدل های پیش بینی برای افزایش شناسایی خطر مسافران” در خارجی فرودگاه با هدف توسعه یک الگوریتم نرم افزار قادر به پیش بینی زمان واقعی در کمتر از یک ثانیه در مورد چه کسانی است و نه بالقوه تروریستی است.

Weizman گفت: رهگیری که افسر در سفارت آمریکا در لندن که او را تکذیب کردند ویزا گفت که او تا به حال هیچ ایده چه چیزی تا به حال باعث رد خود را توسط الگوریتم. “من نمی بینیم چه سیستم علامتگذاری اما شما باید به من کمک کند آن را کشف کردن” افسر گفت. او سپس پرسید Weizman به عرضه سفارت با اطلاعات اضافی از جمله 15 سال از سفر تاریخچه و نام هر کسی که در شبکه من که من بر این باور ممکن است باعث الگوریتم.”

Weizman حاضر به ارائه این اطلاعات با توجه به این واقعیت است که کار خود را بررسی نقض حقوق بشر توسط ایالات “به این معناست که در تماس با آسیب پذیر جوامع فعالان و کارشناسان و سپرده با اطلاعات حساس است.”

به عنوان Weizman با اشاره به در مکالمه تلفنی ما بسیار طبیعت از نوع منبع باز تحقیقات او کمک کرد تا به پایونیر — این کار پر زحمت از همکاری آنلاین به منظور بررسی و ارزیابی شهادت و شواهد بصری از نقض حقوق بشر به اشتراک گذاشته شده توسط شاهد — نیاز به محققان “برای ایجاد بسیار متنوع و بسیار متنوع مجموعه از شبکه” قرار دادن آنها در تماس با منابع در جاهایی مثل سوریه و غزه و یا پاکستان است که یک کامپیوتر ممکن است آموزش داده می شود برای مشاهده با سوء ظن. و به یک کامپیوتر به دنبال مظنون الگوهای رفتار و تعاملات یک فرد نما واقعی تهدید امنیتی ممکن است غیر قابل تشخیص از فعالیت های منبع باز محقق و یا یک روزنامه نگار.

“اگر وجود دارد یک انجمنی الگوریتم آن به نظر می رسد روابط بین مردم و همه چیز — سفر الگوهای ارتباطی” Weizman گفت. “اگر از آن است که انجمنی ما باز-منبع تحقیق همیشه در معرض این نوع از پلیس که در آن نه آنچه شما باید انجام دهید این الگو از آنچه شما انجام می شود که ای اداره.”

یک مثال کامل Weizman گفت: قرار بود این نوع از تحقیقات تیم خود را در حمله شیمیایی در سوریه شهر دوما در سال 2018 که منجر به پیچیده معماری مدل سازی سایت از حمله. (که محل کار نیز استفاده شده توسط نیویورک تایمز در بصری آن بررسی حمله که به این نتیجه رسیدند که آن را تا به حال انجام شده توسط دولت سوریه است.)

“ما آنلاین ما نگاهی به اثرات کلر” Weizman گفت. “پس ما با نگاهی که ما به بعضی از کانال در یوتیوب که توسط مردم روی زمین نزدیک به مقاومت که در حال آپلود تصویری. گاهی اوقات ما DM مست با مردم در سوریه است. ما لزوما به سوریه برود اما ما در ارتباط با پناهندگان و فعالان است.”

Weizman مورد بحث رویکرد خود را به بررسی این حمله در دوما در یک رهگیری گزارش تصویری سال گذشته است.

برای یکی دیگر از پروژه جدید و بررسی یک 2015 کشتی در سواحل یونان که در زمان زندگی حداقل 43 مهاجران عمدتا به سوریه پناهنده Weizman گفت تیم او تماس گرفته شاهد این فاجعه تا کنون که بدون پرسیدن این افراد اگر هر کس دیگری در قایق و یا در خود گسترش شبکه های, دوستان روابط و یا آشنایان در منطقه جنگ ممکن است تا به حال مبارز لینک کلیک کنید. “کسی که می خواهد بپرسید هنگامی که شما در تماس با بازماندگان یک کشتی در دریای اژه بود که در قایق” Weizman گفت.

“این بسیار ما می دانیم: ما در حال نظارت الکترونیکی به مجموعه ای از اتصالات شبکه ای از انجمن های مردم, نقاط, تماس, و معاملات — را تشکیل می دهند که زندگی ما” Weizman گفت: در بیانیه خود برای باز کردن در میامی او قادر به حضور در. “این شبکه ها راه نجات از هر گونه کار تحقیقی.”

یکی دیگر از برجسته منبع باز پژوهشگر Eliot Higgins از Bellingcat پیشنهاد یک ایمیل در روز پنج شنبه که Weizman نیز می توانست قربانی ناشناس شکایت به مقامات ایالات متحده از یک گروه از فعالان آنلاین خشم خود کار implicating نیروهای وفادار به بشار اسد از سوریه در حملات شیمیایی. “پزشکی قانونی معماری قطعا توجه خود را بین خود و دوما خان Sheikhoun کار به طوری که آنها ممکن است می خواستم به او باعث مشکلات” Higgins این باورند. “نه مثل swatting.” سخنان یک شکل از آزار و اذیت در ارتباط با جوامع آنلاین است که در آن گزارش نادرست به اجرای قانون هستند استفاده می شود برای هدف قرار دادن قربانیان.

به عنوان Higgins اشاره تکنیک اعزام شده است که قبلا توسط نرم افزار اسد در توییتر عضو شورای نظارت مدت و وبلاگ نویسان علیه خبرنگاران و فعالان که مستند جنایات جنگی سوریه و نیروهای دولتی.

در ماه ژانویه اونس Katerji یک روزنامه نگار انگلیسی که از جنگ در سوریه گزارش داد که با او تماس گرفته شد که مبارزه با تروریسم واحد لندن Metropolitan Police force پس از اتهامات در مورد او شد زنگ زد به محرمانه تدریس خصوصی در خانه. “آنها به من گفتند که آنها بر این باورند که گزارش علیه من هستند بی اساس و مخرب در قصد و هیچ موردی علیه من” Katerji در توییتر نوشت. “آنها با این حال تایید به من که این گزارش نادرست بود و در نتیجه کینه جو Islamophobic آنلاین چرخش علیه من گزارش در سوریه است.”

Katerji هم نوشته شده یک تصویر نشان می دهد که ونسا Beeley یک طرفدار اسد, وبلاگ نویس, افزایش, با تلویزیون دولتی تا به حال او را تشویق پیروان به او گزارش و یک لیست از دیگر روزنامه نگاران و رسانه های خبری مهم از اسد — از جمله بی بی سی, Channel 4 News و روزنامه گاردین — به مقامات ظاهرا نقض انگلستان تروریسم عمل می کنند.

Katerji افزود: “یکی از اتهامات علیه من بود که من طرفدار کلاه سفید به سوریه بشردوستانه پزشکی سازمان بخشی از بودجه توسط بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع.”

محمد ادريس احمد مدرس روزنامه نگاری دیجیتال در دانشگاه استرلینگ در اسکاتلند با اشاره به, در مصاحبه شواهد وجود دارد که تلاش های مشابه موفق شده اند در ایالات متحده نیز هست.

در سال 2016 Raed صالح از سوریه دفاع مدنی — غربی-حمایت امداد و نجات سازمان شناخته شده برای آن کلاه سفید که جستجوها برای بازماندگان بمب گذاری در تهران برگزار می شود بخش هایی از سوریه تکذیب شد, ورود به ایالات متحده جایی که او با توجه به پذیرش جایزه در واشنگتن است. فیلم ضبط شده توسط گروه نجات بود برای بسیاری از درگیری ها در سوریه یکی از تنها منابع اطلاعات در مورد تاثیر سوریه و حملات هوایی در خاک های شورشی برگزار. که منجر به یک هماهنگ کمپین ویژه به شدت بر روی دولت روسیه کانال برای بی اعتبار ساختن این ادعا آن است که یک دست اسلامگرایان افراطی گروه های شورشی. در آن زمان دیگر طرفدار اسد بلاگر افتخار در توییتر که او تا به حال گزارش صالح به امنیت “سازمان یافته و دیگران را به انجام این کار نیز هست.”

در بیانیه خود در خروج از آمریکا Weizman توضیح داد که در رابطه با این نمایشگاه از پزشکی قانونی تحقیقات معماری از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین سازمان سیا در پاکستان, پلیس شیکاگو و کشتار و حمله اسرائیل به غزه گروه خود قصد دارد به آموزش فعالان محلی برای اعمال روش های خود را به بررسی “موارد نقض حقوق بشر در حیاط بازداشتگاه در فلوریدا… که در آن کودکان مهاجر برگزار شده است در چه فعالان توصیف به عنوان ‘regimented, تند و تلخ و غیر انسانی شرایط.'”

ممنوعیت Weizman سفر شد را محکوم کرد روز پنج شنبه توسط مارگارت هوانگ مدیر اجرایی سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا است. “توقف ایال Weizman از ورود به ایالات متحده می کند قبر زیانی به حقوق بشر و تلاش های” هوانگ در بیانیه ای گفت. “این امر می تواند مضحک نشان می دهد که ایال Weizman شمار یک تهدید امنیتی و آن را یک آبروریزی برای آمریکا به بار او را.”

“با استناد به نتایج یک الگوریتم نمی تواند پنهان الکی طبیعت این ویزا تصمیم گیری و در واقع آن افزایش مییابد نگرانی های ما در مورد چه تصمیم گرفته شده است” هوانگ اضافه شده است. “این است که ایدئولوژیک خروج از طریق الگوریتم های نگران کننده شاخص از تعصب و بی خردی از تکنولوژی بالا امنیت دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>