Hilaria بالدوین می گوید: او می رود به درمانی پس از سقط جنین


Hilaria Baldwin Admits She Goes Therapy Following Miscarriage
Hilaria بالدوین در New York Film Critics Circle Awards Gala در ژانویه 7 سال 2020 در شهر نیویورک است. استفان Lovekin/شاتر

جاده به بازیابی. Hilaria بالدوین نشان داد که او تبدیل شده است به درمان پس از تحمل دو سقط جنین در سال 2019 های اخیر که در ماه نوامبر.

“بله … من به طور منظم” Baldwin, 36, نوشت طریق او Instagram داستان در جمعه 7 فوریه پس از یک فن پرسید: اگر او می کند درمان و اینکه آیا یا نه آن را کمک کرد تا پس از او دل شکستگی است. “تقریبا در هر هفته است.”

باید به این اضافه کرد که در حال باز کردن و صحبت کردن به کسی که او را نگه داشته در مسیر در پی او فاجعه است.

“وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن رفتن به کسی و صحبت کردن است. من آن را گفت: از ابتدا: من ok زمانی که این اتفاق افتاد اما من می دانستم که من خواهد بود و من می خواستم به,” او توضیح داد. “برای خودم من واقعا نیاز به شادی را انتخاب کنید در چنین زمان دشوار است. و من نیاز به کار بسیار سخت برای آن است.”

Hilaria Baldwin Admits She Goes Therapy Following Miscarriage
حسن نیت ارائه میدهد Hilaria بالدوین/Instagram

در ماه نوامبر بالدوین است که به بازیگر , Alec Baldwinمشترک با Instagram followers که او می خواهم او را از دست داده و پنجم نوزاد در ابتدا پس از اعلام بارداری در ماه سپتامبر. این حادثه رخ داده است هفت ماه بعد از اولین سقط جنین از سال است.

“ما بسیار غم انگیز برای به اشتراک گذاری که امروز ما آموخته است که کودک ما گذشت در 4 ماه” “مادر مغزها” پادکست میزبان نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “ما همچنین می خواهم شما بدانید که حتی اگر ما درست نیست در حال حاضر ما خواهد بود.”

Hilaria رفت و به اشتراک گذاری خانواده اش قصد دارد به جلو حرکت کند و آنچه که او در حال رفتن به انجام انتخاب کنید تا قطعات.

“ما خیلی خوش شانس با ما 4 نوزادان سالم — و ما هرگز از دست دادن بینایی از این” او گفت: در پست های رسانه های اجتماعی است که شامل یک تصویری از برگزاری به او شش ساله دختر کارمن. “به من گفت: [کارمن] که این نوزاد را در حال رفتن به آمده پس از همه…اما ما سعی خواهد کرد بسیار سخت به او یک خواهر کوچک زمان دیگری است.”

پس او احساسی پست زندگی به وضوح روش نویسنده اخراج در دیوهایی که به نام او “توجه سالک” “بیش از حد” و “نفرت انگیز” برای به اشتراک گذاری داستان خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

“از دست دادن یک کودک در هر مرحله ضربه پایین سنگ. سنگ کف داره. اما پایین سنگ نیز چشم باز. از آنجا که شما را در درک و تجربه کرده اند واقعی, درد,” او نوشت: در ماه نوامبر سال 2019. “این باعث می شود پیش فرض به نظر می رسد حتی کوچکتر از آنها معمولا. چون هیچ کلمه آنها می توانید استفاده کنید می توانید تا کنون در مقایسه با آنچه شما از دست داده اند.”

او ادامه داد: “کسانی از شما که قلدر زنانی که رنج می برند به عنوان من در حال آوردن یک ظلم به جهان است که بسیار اشتباه است. شما در حال کمک به احساس شرم و ترس و درد طاقت فرسا. این به این دلیل است که من پا به جلو و به اشتراک گذاشته شده به عنوان من. نه برای جلب توجه اما به دلیل آن است که داستان زندگی من و من تصمیم به باز کردن. شما فکر می کنید من می خواستم این؟”

تناسب اندام گورو اشاره کرد که زنانی که دچار سقط جنین هستند “اکثریت نه اقلیت” و آنها باید تحت درمان با “عشق و حمایت است.”

“سیستم ما خراب است,” او نوشت ، “توقف بشود از زنان به سادگی در تلاش برای ایجاد خانواده و عشق.”

Hilaria و الک سهم چهار فرزند کارمن, رافائل, 4, لئوناردو, 3, و, رومئو 21 ماه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>