Hickenlooper قهرمان از “پنجره شکسته” پلیس می گوید: “هر زندگی و مسائل” در پاسخ به اعتراضات

در طول یک دموکرات آمریکا در کلرادو هفته گذشتهسابق فرماندار shive بود پرسید: چه اصطلاح “Black lives matter” به معنای به او.

“سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی هر زندگی و مسائل” سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت.

“و این که رنگ پوست یک فرد است و هیچ ربطی به غنای زندگی خود را و چگونه مهم جای خود را در خانواده خود را در محله خود را در جامعه خود” او ادامه داد. “و آنها — که هر زندگی مقدس است. و هر زندگی شایسته حمایت ما سیستم ایمنی عمومی و سیستم قضایی ما. مردم نباید ترس از مردم است که واگذار شده است با حفاظت از آنها.”

Hickenlooper ساخته شده از اظهار نظر در برابر پس زمینه از سراسر کشور جنبش برای متوقف کردن پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید به طور خاص. این نوع سخن گفتن است که قبلا نسبت به پاسخ به حملات 9/11 گفت که البته “تمام ساختمان های مهم است.” Hickenlooper سابق ریاست جمهوری ابتدایی حریف, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg بود به شدت انتقاد در طول مبارزات انتخاباتی خود برای گذشته نظرات خود را در طول 2015 “دولت شهر” آدرس و گفت: “تمام زندگی ماده” که او بعدها گفت که او متوقف شد با استفاده از در “در این زمینه.”

خواسته مورد نظر Hickenlooper گفت: رهگیری او افتاد بیش از کلمات خود را. “زمانی که در پاسخ به یک سوال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آخر هفته گذشته من افتاد بیش از کلمات من. بنابراین اجازه دهید من بسیار واضح و روشن: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این مهم است که ما می گویند که به دلیل بیش از حد به ما سیستم عدالت کیفری نشده منعکس شده که باور. بنابراین من دوباره آن را می گویند: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. و کار برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند مهم است. من با افتخار ایستاده و با کار در کنار هر کسی که معتقد است که به شدت به من انجام دهد.”

سابق کلرادو مجلس اندرو Romanoff است به چالش کشیدن Hickenlooper برای نامزدی. Hickenlooper محبوب فرماندار سابق با میراث دفاع از fracking منافع وارد مسابقه در ماه اوت پس از ترک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و حمایت توسط حزب دموکرات مجلس سنا سناتوری کمیته کمپین در عرض دو روز. پس از Hickenlooper وارد مسابقه تعدادی از رقابتی رقبا به سرعت کاهش یافته است. چند زنان داوطلبان با ارسال نامه ای به DSSC و آنها را به درخواست تجدید نظر خود را تایید. کلرادو دموکرات سنا اولیه صورت می گیرد ژوئن 30.

به عنوان شهردار Hickenlooper ترویج گسترده سرزنش “پنجره شکسته” نظریه پلیس که استدلال می کند که سرکوب کوچک خرده جنایت و آزار دهنده مانند سطل زباله-اطراف پراکنده چمن یک راه موثر برای جلوگیری از جرم و جنایت به طور کلی. به عنوان شهردار Hickenlooper استخدام یکی از معماران اصلی از پنجره شکسته نظریه گونه که جامعه شناس جورج Kelling, به عنوان یک مشاور به توصیه دنور اداره پلیس.

مایکل عهده یک سخنگوی طلوع جنبش دنور فصل در بیانیه ای گفت که “آنچه Hickenlooper را به عنوان شهردار است نابخشودنی” اضافه است که سیاست های او را ترویج کرده اند “منجر به بسیاری از سیاه اعضای جامعه بی جا دستگیری و حتی مرگ و میر.”

Hickenlooper قابل توجهی جمع آوری کمک های مردمی استفاده در آوردن یک مسافت از $4.1 میلیون سه ماهه گذشته. Romanoff, که موفق به کسب تاییدیه از مترقی و محیط زیست گروه در آورده و در زیر $500,000 در سه ماهه اول. برنده دموکراتیک اولیه را صورت خاموش در برابر حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر در ماه نوامبر و در این مسابقه یکی از کلیدی شانس دموکرات ها باید به تلنگر یک تعداد کرسی سنا در صورتی که می خواهید به دست آوردن مجدد کنترل از اتاق.

دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین تحت فشار مشاوران به کار با Romanoff های رهگیری گزارش در ماه اوت است. این خبر یکی از اولین نشانه هایی است که خانه کمپین بازوی سیاست به لیست سیاه نامزدها که رهگیری گزارش شده در سال گذشته بود که تقلید خود در مجلس سنا هستند.

فرماندار سابق دارای سابقه عجیب و غریب-اعمال به یک نقطه که او از سیاست هایی که باید شروع به سقوط از نفع.

این ایده که جرم می تواند به طور معنی داری کاهش بیش از پلیس محله با شيوع کوچک یا خرده جنایت مرتبط است به پلیس رفتارهای مردم در حال حاضر اعتراض. بیش از پلیس محله در طول تاریخ به جرم مردم فقیر و نامتناسب سیاه و قهوه ای مردم است. فعالان در سراسر کشور در حال تماس به صورت کامل رد از سیاست هایی که قدرت بیشتری به پلیس به جای هل دادن پال خواستار قطع بودجه دولت و demilitarize اجرای قانون است.

“Hickenlooper به عنوان مشاور استخدام جورج Kelling, یک گونه که جامعه شناس است که کمک به ارمغان بیاورد شکسته-ویندوز نظریه به شهرت ملی رسید و در سال 1982 زمانی که او co-نوشت: یک مقاله در مورد این موضوع در ماهنامه آتلانتیک,” دنور پست گزارش شده در سال 2006. “نظریه خود را نگه می دارد که پلیس باید سرکوب جرایم جزئی مانند احزاب با صدای بلند, عمومی نوشیدن و بی ارزش متری به عقب مارپیچ رو به پایین.”

فعالان و مقامات منتخب نیز خواستار به شدت کاهش بودجه برای اجرای قانون در حالی که Hickenlooper و بسیاری دیگر نشسته دموکراتیک شهرداران طول تاریخ افزایش بودجه پلیس توسط ده ها میلیون دلار در هر سال و همچنان به انجام این کار. در سال 2006 شهرستان گزارش هل دادن تئوری پنجره شکسته, Hickenlooper نیز ستایش یک انتفاعی پلیس مدل و bragged که او می خواهم با توجه به DPD اضافی 30 میلیون دلار در سال برای سه سال گذشته است.

“شهردار سابق دنور و نامزد فعلی برای آمریکا shive ترویج خشونت و بی اعتبار شیوه های پلیس که منجر به افزایش خشونت علیه مردم سیاه و سفید” گفت: Stevie o’hanlon و ارتباطات و مدیر برای طلوع آفتاب حرکت کرده است که تایید شده Romanoff. “Hickenlooper تبلیغ اثر نژادپرستانه “پنجره شکسته” policing سیاست که منجر به جرم قتل و پلیس از جوامع از رنگ است.”

به عنوان شهردار دنور Hickenlooper گفت: پلیس اصلاحات بود مرکزی اولویت از جمله در مراحل اولیه تلاش برای کاهش نیروی کشنده. به عنوان یک سناتور گفت: او کار با جوامع به آدرس بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون است. “به عنوان سناتور, من متعهد به همکاری با جوامع از رنگ به آدرس ترس و بی اعتمادی از اجرای قانون به شدت مدافع مناسب برای آموزش پلیس و افزایش پاسخگویی و نظارت. مردم حق دارند به امن نترس و امن در جوامع خود. و مردم حق نمی تواند قربانی خود را در روز به روز زندگی می کند و یا زمانی که آنها مسالمت آمیز در اعتراض به بی عدالتی است. به عنوان یک کشور ما تحمل نژادپرستی نظاممند و یک سیستم عدالت کیفری برای بیش از حد طولانی است. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید گوش دادن به یک دیگر و از خود بپرسیم چه چیزی ما می توانیم به بخشی از راه حل” گفت: رهگیری, در بیانیه ای. “من تعهد به انجام بخشی از من.”

به عنوان شهردار دنور, او گفت:, او ساخته شده گام های قابل توجهی را به پلیس اصلاحات هر چند اذعان کرد: “آنچه ما بود کامل نیست.”

ده سال قبل از فرگوسن ما آغاز تلاش برای کاهش نیروی کشنده در محور نیاز به همه افسران به رفتن را از طریق بحران د-تشدید آموزش. برای اولین بار در تاریخ دنور اداره پلیس ما استخدام یک اقلیت همکاران و تاسیس دفتر مستقل نظارت برای بررسی اتهام سوء رفتار پلیس. ما ایجاد غیرنظامی نظارت کمیسیون به جوامع ورودی مستقیم بر چگونه خود را در محله ای اداره و ما ساخته شده آن را آسان تر به نظم و انضباط افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد. آنچه ما را بود کامل نیست و خیلی بیشتر وجود کار باید انجام شود به صورت محلی و در سراسر کشور اما ما به گوش جوامع از رنگ. ما در تلاش برای به دست آوردن درک بیشتری از چالش هایی روبرو هستند و ما با هم به سوی یک هدف مشترک است. همه این باید انجام شود در یک مقیاس بسیار بزرگتر امروز به استفاده از نیروی مرگبار علیه سیاه و قهوه ای آمریکایی توسط پلیس همچنان به عنوان یک بیماری همه گیر در کشور ما است. وجود دارد ملموس مراحل کنگره می تواند و باید برای جلوگیری از خشونت از جمله نیاز به دوربین های بدن برای همه افسران پلیس به سرعت نظم افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد افزایش شفافیت در پلیس اطلاعات و برنامه بودجه به درمان تروما از جوامع در ترس زندگی می کنند.

دنور نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز و قتل شروع به سقوط در اوایل 2000s قبل از Hickenlooper شهردار شد در سال 2003 و مشخصی دوباره به زودی پس از شروع به سقوط دوباره در اطراف 2005. دیگر شهرستانها عمده به دنبال روند مشابه با تعدادی از نقاط دورافتاده با مکرر و خیزها اما به طور کلی شهرستانها شاهد یک رکود در نرخ جرم و جنایت در سراسر اوایل 2000s و 2010s. جرم و جنایت خشونت آمیز مشخصی در سراسر کشور در سال 2006 برای اولین بار از اوایل 1990s با توجه به FBI گزارش که در آن سال. شهرستانها مانند لویی لس آنجلس و شیکاگو دیدم نرخ جرم و جنایت به آرامی افزایش دوباره در اطراف 2015.

او نیز رو به افزایش اخلاق مورد. روز جمعه Hickenlooper به نظر می رسد از طریق ویدئو قبل از دولت اخلاق پنل پس از امتناع از پیروی از یک حکم قبلی در روز است. کلرادو مستقل اخلاق کمیسیون بررسی شده است مبنی بر اینکه Hickenlooper نقض قانون دولت با پذیرش رایگان جت خصوصی سواری زمانی که او به عنوان فرماندار. به توافق نرسیدند و مشخص است این شکایت بود که ثبت سابق دولت جمهوری مجلس فرانک McNulty گروه اعتماد عمومی موسسه در سال 2018 به عنوان انگیزه های سیاسی.

Hickenlooper انتخاب شد شهردار دنور در سال 2003 و فرماندار کلرادو در سال 2010 آغاز شده و کار خود را به عنوان یک نفت زمین شناس برای نفت و گاز تولید. او گذاشته باز دنور اول صنعت آبجوسازی و شروع به ساخت ثروت خود را.

در طول سال 2010 فرمانداری مبارزات انتخاباتی او به نظر می رسد در یک آگهی که در آن او باران را در لباس خود گفت منفی کمپین تبلیغات ساخته شده و او را “احساس می کنم نیاز به یک حمام.” در حالی که او فرماندار Hickenlooper مبارزه در برابر اقدامات برای جلوگیری از fracking در کنار شرکت های نفت و گاز که بیشتری را صرف دهها میلیون دلار به مبارزه با آنها. او یک بار مصرف fracking مایع برای اثبات آن بود که بد نیست برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>