او را به یک صدای بی صدایان

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او زندگی می کند در تقاطع هیپ-هاپ و عدالت اجتماعی است.

“اعتماد” چه کسی؟” غم انگیز شعر به دریک “نه شما بیش از حد” حلقه بیش از حد روشن امروز در آشفتگی. رویترز بررسی انجام شده در سراسر 40 کشور در ژانویه نشان داد که اعتماد به اخبار کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس از بررسی برای اولین بار انجام شد و در سال 2012 با فقط 38 درصد گفت: آنها اعتماد ترین اخبار بیشتر از زمان.

در حالی که رسانه های جریان اصلی اخبار تمرکز در ناآرامی های مدنی دوربین های همراه در حال گرفتن تظاهرات مسالمت آمیز و سوء استفاده پلیس از قدرت است. به عنوان تخریب بیشتر فوت کردن در شهرستانها در سراسر امریکا چرا باید تظاهرات مسالمتآمیز کاهش یافته سرفصل با وجود این واقعیت است که هزاران نفر هنوز در حال نشان دادن تا هر روز ؟ رسانه های اجتماعی را فراموش نکرده در مورد تونی McDade سیاه ترانس مرد کشته شده در فلوریدا یا Breonna تیلور که قاتلان هنوز هم بازداشت شده است. و که قطع ارتباط بین جدول زمانی و سرفصل های بی اعتمادی نژاد.

وارد Dometi Pongo, میزبان جدید MTV سری زندگی واقعی جرم و جنایت و MTV News’ نیاز به دانستنیک Twitter و Instagram نشان می دهد تلویزیون فراهم کردن زمینه برای به روز اخبار فرهنگ پاپ. Pongo, 31, veers دور از آنچه که اکثر رسانه های پوشش دو برابر را در داستان از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است که به سرعت سقوط رادار از دیگر روزنامه نگاران و به طور موثر تبدیل شدن به یک فعال در حق خود. از پوشش خود را از Laquan مک دونالد, تیراندازی, دریافت کرده است که بهترین ویژگی های رادیو به رسمیت شناختن از انجمن ملی از روزنامه نگاران به گزارش مردمی در مورد Kenneka جنکینز یک جوان 19 ساله که مرده در شیکاگو هتل فریزر او هرگز نتواند به یک اصالت به کار کرد.

Pongo آمد کارآموزی در شیکاگو شهری صحبت با رادیو شد و سپس پر کردن میزبان برای شیکاگو WGN رادیو قبل از گرفتن خود ام تی وی نشان می دهد. او در طول ظهور او تلاش برای حفظ کانون توجه در این پیام نه مسنجر — و اشاره دیگران انجام شبیه عدالت اجتماعی در کار روزنامه نگاری مانند MSNBC مشارکت کننده بریتنی بسته کانینگهام.

“من نمی خواهم به شرکت در erasure از کسی است که در انجام این کار و من فقط دیده نمی شود آنها را,” او می گوید. “اما من می دانم که زمانی که من به دنبال قالب های در مورد چگونه من می خواستم به خودم در حال حاضر در چه آن را به طور کامل متوجه شخصیت در بسیاری از عرصه های مختلف هیچ کس به ذهن آمد. به معنای واقعی کلمه هیچ کس.”

در حال رشد از غنا مهاجران Pongo بود و همیشه در حال یاد آوری از هویت خود را. پدرش او را با عرضه کتاب ها و دیگر منابع برای ساخت خود آگاهی است. یکی دیگر از جرقه برای او تجربه او به دست آورد وبلاگ نویسی به صورت سیاه و مطالعات سایت در دوران کارشناسی در دانشگاه ایلینوی جنوبی ادواردزویل. پس از فارغ التحصیلی او رفت و برای شرکت های بزرگ زندگی, کار در هدف ستاد — اما به تدریج جذب نسبت به رسانه ها و تمرکز بر روی آفریقایی جامعه است.

برای او این یک کار آن را یک حق. “از آنجا که من نمی باید آزادی در بسیاری از جهات به چشم پوشی از این” او به من می گوید. “حتی زمانی که من می خواهم به چشم پوشی از این نمی توانم. من از لحاظ جسمی نمی تواند به دلیل حضور من در آن صفحه صحبت کردن در مورد چیزی است که جوامع به حاشیه رانده شده در حال صحبت کردن در مورد تن-ناشنوا فراتر از اندازه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>