او برای بازگرداندن سی ریتم بخش

چرا شما باید مراقبت از

چرا که خوب فعالیت نیز می تواند موسیقی خوب.

فعالیت در جاستین “Yaddiya” جانسون خون پمپاژ به ضرب و شتم از شهر خود را متمایز سبک موسیقی. به عنوان بنیانگذار واشنگتن, دی سی, غیر انتفاعی LongLiveGoGo او به دنبال به مردم فضا را برای “آزادی بیان در زبان خود را دارند.” رشد بیش از خط در سیلور اسپرینگ مریلند او شده است یک رپر مدیر و هنرمند در سی go-go صحنه موسیقی از آنجا که او یک نوجوان بود. ديدبان funk متولد خارج از محله ها در سی برو است که با استفاده از کارائیب درام در پوشش می دهد از موسیقی محبوب است.

به عنوان بسیاری از سی محله gentrified شما شروع به شنیدن go-go کمتر و کمتر در خیابان — با بسیاری از صاحبان کسب و کار به طور فعال دلسرد از آن بازی یا برگزاری را نشان می دهد با ساکنان علاقه از سر و صدا و یا جمعیت داد و بیداد کن. در سال 2018 و پس از سازماندهی یک موسیقی اعتراضی در کنار سازمان نجات شکلات شهرستان Johnson, راه اندازی LongLiveGoGo به عنوان وسیله ای برای محافظت از موسیقی و اصلی فرهنگ محله.

Go-go سی Go-go توسط مردم سیاه و سفید.

جاستین “Yaddiya” Johnson

180 روز جانسون-led اعتراض در مقابل کاخ سفید به دنبال و سپس تجمع سالانه به نام Moechella یک کنسرت شامل محلی برو هنرمندان و رهبران جامعه. موفقیت Moechella الهام بیشتر go-go-محور تظاهرات دعوت از اعضای جامعه برای کمک به ساخت موسیقی به خواسته های خود تردید دارد.

با ملی اخیر تغییر جهت فعالیت علیه خشونت پلیس Johnson, 33, منتقل شده تمرکز خود را با این استدلال که افزایش policing است یک بخش اساسی از خطر gentrification در واشنگتن — با پلیس اغلب در نظر گرفتن یک دست سنگین رویکرد در go-go را نشان می دهد. “Go-go سی” جانسون می گوید. “Go-go توسط مردم سیاه و سفید. بنابراین من می خواستم به مردم آزادی بیان خود را از طریق آن.”

اخیرا جانسون و تیم خود را رهبری Moechella مارس در سراسر شهر در پاسخ به خشونت پلیس. در پشت باز بزرگ کامیون LongLiveGoGo و TOB گروه انجام شده برای چند ساعت به عنوان آنها سفر از تاریخی 14 و تو تقاطع خیابان (با نام مستعار سیاه Broadway) به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا. جانسون در طلب آن برای اجرا به شهردار سی و او قصد دارد به صرف دو سال آینده ایجاد جوامع سیاه در شهر او را دوست دارد بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im