اینجا چرا اوا مندس را ارسال Ryan Gosling در Instagram

به شدت حرفه ای است. اوا مندس نشان داد که چرا او را شامل نمی شود شریک زندگی رایان گاسلینگدر حساب های رسانه های اجتماعی.

این دردسر بازیگر زن 46 زمان به Instagram روز چهارشنبه 5 مارس برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش به عنوان یک کودک به افتخار تولد او. پس از یک پیرو اظهار نظر در تصویر نوشتن “نمی خواهد ذهن به ظاهر توسط رایان در این صفحه” مندس تصمیم به پاسخ می دهند.

“تا آنجا که رایان من فقط پست فلش بک از چیزهایی که در حال حاضر در خارج وجود دارد’ (مثل عکس از فیلم ما بود یا چیزهای شبیه به آن)” او نوشت: از طریق Instagram.

Ryan Gosling and Eva Mendes’ Sweetest Quotes About Love and Family
Broadimage/شاتر; imageSPACE/شاتر;

وقتی که می آید به زندگی شخصی, the Ghost Rider بازیگر می خواهد به نگه داشتن آن را از اینترنت به عنوان آنجا که ممکن است.

“من و بچه ها خصوصی هستند. که برای من مهم است بنابراین برای تشکر گرفتن که” محل فراتر از سنبه ستاره اضافه شده است. “یک روز زیبا. ارسال خیلی دوست دارم!”

حتی اگر مندس قصد ندارد برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را به خانواده او و نوت بوک بازیگر 39 سهم دختران Esmerelda 5 و Amada, 3 — she doesn’t mind احساساتی در مورد خدمه او در هر حال حاضر و پس از آن.

بچه های دیگر بازیگر توضیح داد که دختر خود را به “در حال حاضر این خود قدرت زنان” در حالی که حضور خلاق و پرورش لس آنجلس کنفرانس در تاریخ 22 فوریه.

“گفتم:” آه خدای من, من نیاز به خارج شدن از راه و شما منجر شود.’ بدیهی است که [من] حفاظت از آنها, اما من فقط می خواهم به خارج از راه خود را زیرا آنها در حال حاضر این کودک خلاق انسان” مندس گفت: در آن زمان اشاره کرد که او “الهام” از او kiddos.

پیشتر در ماه فوریه فلوریدا بومی به مرد کمی فریاد و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی.

“رایان شگفت انگیز آشپز و نانوا. برای reals. باور نکردنی است. بدون شوخی,” او نوشت: در پاسخ به طرفداران سوال در مورد گاسلینگ مهارت های پخت و پز. “من مطمئن هستم که آنچه که من انجام پخت و پز است. آن را بیشتر شبیه به بخار سبزیجات و آبمیوه و برنج. او واقعا آشپز. من زنده خواهد ماند.”

به شدت خصوصی زن و شوهر شروع به دوستیابی در سال 2011 پس از جلسه در این مجموعه از محل فراتر از سنبه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im