در اینجا چگونه کارداشیان-Jenners صرف روز ولنتاین

عشق در هوا است! کارداشیان-Jenner خانواده خود را برای شناخته شده عجیب جشن تعطیلات و روز ولنتاین سال 2020 از این قاعده مستثنی بود.

کایلی Jenner میزبانی استادانه درست شده V-روز صبحانه روز جمعه 14 فوریه و نشان داد این جشن از طریق Instagram. 22 سال آرایش مغول به اشتراک گذاشته یک تصویری از روز ولنتاین مجموعه که شامل محصولات پخته, شکلات تحت پوشش توت فرنگی و مینی ساندویچ.

Jenner همچنین شامل یک هنر سرگرم کننده فعالیت های که در آن او را تشویق مهمانان به “رنگ خود را با قلب.” این Keeping Up With the Kardashians ستاره ارسال شده یک عکس از نقاشی که به عنوان خوانده شده “Stormi,” ادای احترام به خود 2-year-old daughter که او سهام با دوست پسر سابق Travis Scott.

واقعیت تلویزیون ستاره ساخته شده مطمئن شوید که به او نشان می دهد بگیرید و یاد دهید Yris پالمر و Stassie Karanikolaou برخی از عشق با رایحه شیرین چرا او را دوست دارد دوستان خود را.

Jenner گذراند به پالمر 29 “من شما را دوست دارم چون شما دیدن زیبایی در همه چیز.” همانطور که برای Karanikolaou, 22, او نوشت: “من شما را دوست دارم به دلیل راه شما همیشه وجود دارد برای من.”

اگر چه Jenner متمرکز بود بر دوستی خود را در این ولنتاین روز زندگی از کایلی آلوم می تواند به رسالت او عاشقانه با اسکات 27. سابق زن و شوهر تقسیم در اکتبر 2019 پس از بیش از دو سال با هم اما باقی مانده اند ،

“هر کس در اطراف کایلی و تراویس محوری است برای این دو” یک منبع گفت:” ما هفتگی روز جمعه است. “آنها coparenting و حلق آویز کردن بیشتر و بیشتر در کار با هم برگردیم.”

دوم خودی اضافه شده است که این جفت ارز را اولویت اصلی خود, دختر, Stormi.

“کایلی و تراویس coparent بزرگ با هم و کسانی که نزدیک به آنها امیدوار هستند که آنها رسما پشت هم اما کایلی و تراویس در حال انجام کار خود است و تلاش برای نگه داشتن فعلی خود را در ارتباط با وضعیت پایین کلید و خود را در حال حاضر” این منبع توضیح داد.

Kourtney Kardashian جشن بزرگ روز با یک جمع صمیمی با فرزندان خود. این پوش, موسس, 40, سهام ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 4 با دوست پسر سابق Scott Disick.

کارداشیان را entryway پر شده بود با صورتی و قرمز بالن و وجود دارد مقدار زیادی از محصولات پخته از جمله قلب به شکل دونات و برنج Krispie درمان.

ما تایید کرد در ماه دسامبر 2019 که تلویزیون شخصیت تا به حال آشتی با او دوست پسر سابق Younes Bendjima پس از تماس آن واریز شده با 26 ساله در ماه اوت سال 2018 است.

“Kourtney و Younes به آشنایی دوباره” یک منبع گفت:” ما در زمان. “جاذبه آنها را برای هر یک از دیگر ثابت باقی مانده و حتی زمانی که آنها شکسته است.”

در پایین حرکت به دیدن تصاویر چگونه کارداشیان-Jenners جشن روز ولنتاین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>