در اینجا بلومبرگ را به زودی-به-منتشر عالی آموزش و پرورش طرح

میلیاردر مایک بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری در حال برنامه ریزی برای انتشار یک عالی آموزش و پرورش برنامه در روز سه شنبه که متعهد به ایجاد جامعه کالج, رایگان, افزایش یارانه کم درآمد و دانش آموزان و پایان عمل میراث پذیرش — می افتد اما به مراتب کمتر از آنچه که خیلی از بقیه دموکراتیک بسته است که تا کنون گذاشته در کمپین بلیزرز.

این طرح نیز عقب می رود در برخی از مکان ها را نیز بریده بریده منافع وام گیرندگان دریافت خواهید کرد در زیر یک درآمد محور وام دانشجویی برنامه بازپرداخت دربندی مقدار که می تواند بخشیده شود پس از 20 سال برای مردم در درآمد محور برنامه بازپرداخت. در حال حاضر هیچ کلاه.

این طرح همچنین شامل کارآموزی طرح که بشود به خصوصی صنعت به احتمال زیاد به خشم رهبران اتحادیه.

به بلومبرگ طرح برنامه ریزی شده برای انتشار عمومی در ساعت 9 صبح روز شنبه اما به بیرون درز شد به یک رقیب انتخاباتی متعدد بلومبرگ کارکنان آن و سپس ارائه آن به رهگیری. (بلومبرگ ممکن است قادر به استخدام هزاران نفر از فعالان حزب اما او ظاهرا نمی توانید خرید تمام وفاداری خود را.)

از بلومبرگ, بخشش, ارائه, به جای پاک کردن تمام باقی مانده وام های دانشجویی فدرال پس از 20 سال از درآمد محور بازپرداخت است قانون فعلی خواهد درپوش مقدار که می توانید برای واجد شرایط عفو و بخشش در $57,000. این امر بسیاری از وام گیرندگان درآمد محور برنامه بازپرداخت با فقط به اندازه بدهی و یا بیشتر از آنچه که آنها برای اولین بار شروع با. اگر طرح خود را نیز کاهش میزان بازپرداخت ماهانه به 5 درصد از درآمد اختیاری از جاری 10 درصد آن را هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر سخاوتمندانه تر از قانون فعلی به یک بخش قابل توجهی از حدود 8 میلیون وام گیرندگان که تکیه بر درآمد بر اساس طرح بازپرداخت به پرداخت وام های دانشجویی خود را.

خارج از جریان دموکراتیک اولیه میدان تنها سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن هستند پیشنهاد به خلاص شدن از شر بدهی وام دانشجویی که در حال حاضر بار بیش از 44 میلیون آمریکایی. ساندرز طرح جهانی می رود دورتر در موضوع تعهد به لغو هر دلار از بدهی های دانشجویی. وارن آزمایش به معنی طرح و در عین حال می خواهد ارائه هیچ بدهی آمرزش برای کسانی که بیش از 250.000 دلار در سال خواهد بود و کلاه مقدار ببخشند در 50000 دلار در هر فرد بدون در نظر گرفتن درآمد. وارن متعهد به پیاده سازی طرح خود را با اقدام اجرایی که نمی خواهد نیاز به کنگره تصویب.

یکی دیگر از تخته از oligarch آموزش عالي طرح مرتکب به سه برابر مستقيم فدرال عنوان سوم بودجه به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs), هیسپانیک خدمت موسسات (HSIs) و دیگر اقلیت خدمت موسسات. اما این مقدار افزایش برای تنها $7.5 میلیارد بیش از 10 سال در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان مثال پیشنهاد کرده است که 70 میلیارد دلار در این نوع از کمک های مالیو ساندرز تحت فشار قرار دادند تا برای 50 میلیارد دلار.

با وجود وعده های اضافی بودجه بلومبرگ طرح ممکن است rankle HBCUs. زمانی که دولت اوباما ساخته شده است یک پیشنهاد مشابه در اطراف رایگان کالج HBCU رهبران هشدار داد که جایگزین می شود به احتمال زیاد گرفته توسط تعداد قابل توجهی از دانش آموزان که می خواهم در غیر این صورت باید به یک HBCU ویرانگر ثبت نام. بایدن طرح را پوشش می دهد کالج یا کامل فراهم می کند کمک های مالی برای دو سال در یک HBCU یا معادل MSI.

ترین Bloombergian عنصر از طرح این شامل شهردار سابق تمرکز بر فشار کالج ها و دانشگاه ها به ورق را رو کردن برنامه درسی خود را با صنایع مختلف نیروی کار نیاز دارد و به دنبال یک جفت از کالج با شرکت های بزرگ آموزش و کارآموزی. به عنوان طرح میسازد:

ایالات متحده سرمایه گذاری 0.1% از تولید ناخالص داخلی در توسعه نیروی کار کمتر از هر کشور صنعتی به جز مکزیک. مایک خواهد بازگرداندن نیروی کار و توسعه سرمایه گذاری و همکاری با کشورهای ارتقاء امکانات در جامعه و دانشکده فنی برای آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل تقاضا…

o پشتیبانی نوآورانه همکاری میان کارفرمایان صنعت, انجمن آموزشی و ارائه دهندگان خدمات به منظور توسعه ارزش و اعتبار.

o تنظیم یک هدف برای ثبت نام 1 میلیون دانش آموز در کار مبتنی بر مدرک و اعتبار برنامه تا سال 2030.

o کار با متحده به معرفی “کارآموزی درجه” برای تقاضای استخدام.

o حمایت از ایجاد کارفرما و تایید اعتبار از طریق ملی و منطقه ای همکاری میان صنعت گروه, آموزشی, ارائه دهندگان خدمات و گروه های کارگری. تشویق متحده برای باز کردن رقابتی بودجه برای اعتبار-اعطای برنامه های که مطابقت کلاس درس با صنایع محلی ،

o دو بودجه برای پرکینز و WIOA عمل به پشتیبانی حرفه ای آمادگی.

o اصلاح فدرال کار می کنند-برنامه مطالعه. این شامل سه برابر بودجه برای “کار کالج” برنامه های که در آن دانش آموزان کار می کنند 10-15 ساعت در هفته با حمایت و توسعه است. موسسات واجد شرایط مورد نیاز خواهد بود به افزایش شکافها به صورت حرفه ای – تقویت کار از جمله بخش خصوصی شغل و اطمینان بیشتر از مزایای رفتن به کم درآمد و متوسط دانش آموزان است. کارفرمایان را ملزم به کمک سهم بیشتری از حقوق و دستمزد.

شرکت بیش از دهه های قبلی را اساسا به پایان رسید تلاش خود را در نیروی کار و توسعه فضای که در کارگران است. به جای ارائه دستمزد بالاتر برای تشویق افزایش عرضه نیروی کار در زمینه های شرکت باید به جای شکایت در مورد یک “شکاف مهارت” و تحت فشار قرار دادند برای دولت فدرال برای کمک مالی به برنامه های آموزشی و حتی دستمزد کارگران. بلومبرگ طرح همدردی با کسانی که در شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de